Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mpawel5

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

401 profile views
 1. @Byłybiałyrycerz takie zachowanie wobec cierpiącego ojca świadczy o zaburzeniu relacji między wami. Nie wiem z czyjej winy ale coś nie halo.
 2. Skąd się wziął mit "podania szklanki wody"? Ano stąd, że kiedyś, w jednym domu mieszkało kilka pokoleń i wtedy dzieci mieszkając z rodzicami podawał mityczną "szklankę". Teraz dzieci mieszkają często kilkaset km od rodziców, więc mit obalony. Kiedyś dzieckiem, na początku, pierwsze 3-4 lata zajmowała się matka, ojciec sporadycznie pomagał albo działał w sytuacji zagrożenia, dopiero gdy dziecko, szczególnie syn, robił się starszy, ojciec wchodził coraz bardziej w opiekę nad młoda latorosla(Generali uje oczywiście). Teraz ojciec musi do dziecka wstawać w nocy, chodzić na spacer ki, prawie jak druga matka. Nie jest to naturalna sytuacja dla mężczyzny, dlatego taka niechęć do ojcostwa. Oczywiście inne argumenty przytoczone przez braci maja wiele prawdy w sobie.
 3. Po 8 latach było ok. Myślę, że i po 20 też możliwe.
 4. Jeśli są wątpliwości, to nie ma wątpliwości. Żadna. Musi być jakis flow do kobiety. Masz po prostu dwie panie do FBW.
 5. @DarkMorpheuszupełnie się z Tobą nie zgadzam. Gdy byłem że swoją była, miałem to wszystko to co dla Ciebie jest ważne, po rozstaniu dopiero odetchnalem pełna piersią. Mam tak jak autor tego wątku, dobrze zarabiam, żadnych problemów, ale znalazłem sobie kilka hobby i je rozwijam. Wcale mi nie spieszno do tych dramatów z paniami. Nie uważam się za miękka faje.
 6. Ćwiczę od 17. roku życia. Mam teraz 38. Sylwetkę mam najlepsza teraz(masa mięśniową i rzeźba). FAKT, siłę miałem większą przed 30.(klatka 170kg wycisk w wieku 23 lat, bez SAA). Na siłownię możesz śmiało dawać. Ogarnięte dieta, dobrze rozpisane trening i będzie git.
 7. Ktoś tu napisał, że widział zwykłych, nie za wysokich kolesi z ładnymi paniami. I co z tego. Ważne jest z jakim Panem chciałyby być, a nie z jakimi są. Na oko z 50% panien, nie są z tymi, z którymi chciałyby być. Ot nawinal się Orbiter, to jest.
 8. 30%inceli,20%chadow,reszta to normalne chłopy co prędzej czy później coś "wyhacza".
 9. Genetykiem nie jestem, ale dziedziczenie urody nie jest zero-jedynkowe. Parowanie atrakcyjnych ludzi wcale nie daje gwarancji atrakcyjnych ludzi. Wystarczy spojrzeć na szolbiznes. Wielu przystojnych aktorów, którzy mają kilkoro dzieci są dobrym przykładem. Na 3-4 dzieci jedno dorównuje uroda. Widać to też wśród aktorów i ich rodzeństwa. Bracia Bridges, bracia Baldwin itd. itp.
 10. Jedyny sposób, to taki, żeby panowie 7-8 wzwyż się szanowali, a nie seksowali się z 6 i niżej paniami. To nauczy panie miejsca w szeregu. Teraz pan 7-8 rzuca się na "piąteczke" jakby szóstkę w totka trafił. Nie tędy droga.
 11. Trzeba wywalić wszystkie śmieci z żywienia. Przetworzona żywność, duża ilość cukru. Ograniczyć alkohol, nie palić. Jakaś aktywność sportowa. Obserwować. No i zmieniać ostrza. Może za długo używasz już.
 12. @Stillzwracam honor. Czyli np. dzieciak skończy technikum mając 20 lat i będzie i tak dostawał alimenty? To kpina jakas.Skoro skończyło edukację to idzie na własny garnek. Rozumiem, że można dobrowolnie pomoc, sam bym tak zrobił, ale prawo to jakieś pokrecone. Trzeba wejść w szczegóły.
 13. @Stilljeśli ukończyło 18 lat i pracuje(nie uczy się w trybie dziennym) możemy założyć sprawę o wygaszenie obowiązku alimentacyjnego. Jeśli studiuje dziennie(nie ma możliwości pracy) płacimy do 25. lub 26. roku życia. Sprawa komplikuje się jeśli z przyczyn zdrowotnych nie może podjąć pracy, możemy płacić i do końca zycia(twojego lub dziecka).
 14. @dyletantno idzie w sektor prywatny. Nie wiem co tu strasznego napisałem. Najgorsze u lekarzy jest poczucie nieomylnosci. Z tego rodzi się wiele błędów i pomyłek. Inna sprawa, że w trybie NFZ lekarz niestety za dużo czasu na pacjenta nie ma. @Jan III Wspaniałybardzo dobrze napisane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.