Jump to content

mpawel5

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  437
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

285 Świetna

About mpawel5

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,102 profile views
 1. Jak Ci covidianie tutaj na forum podpierają się tym, że eksperci i autorytety tak mówią, to nie mogą się mylić, to mnie pusty śmiech ogarnia. Moja siostra swego czasu robiła doktorat z chemii. Zajmowała się tłuszczami spożywczymi. To były czasy wojny margaryna vs masło. Nieraz wspominała, jak jeden czy drugi profesór czy inny docent robili badania wykazujące wyższość jednego nad drugim, w zależności jacy panowie(maslani albo margarynowi) odwiedzali "mędrca" z walizeczka.
 2. @Imiennikna wyspach też rośnie liczba infekcji. Chile ma 60% wyszczepionych i nic im to nie zmieniło.
 3. https://parenting.pl/nastolatka-zmarla-po-szczepieniu-powodem-byla-zakrzepica Tak tylko wkleję.... Nie wiem jakim trzeba być rodzicem, żeby szczepić swoje dziecko na coś, co jest dla niego mniej groźne niż katar. Jak robotnicy za komuny. Pincet procent normy.
 4. Dokładnie. Kolega powiedział, że już przestał wierzyć w szczypawki. Ja do niego, że od początku mu odradzałem, a teraz to musztarda po obiedzie, bo już masz to w sobie. Tylko głowę spuścił i nie dyskutował.
 5. Mój kumpel z pracy(lekarz), jego matka i brat przeszli covid na początku maja. Najciężej matka (10 dni gorączki i kaszel). Szczepieni wszyscy. Oczywiście minęło co najmniej 14 dni od zaszczepienia druga dawka.
 6. Tak sobie tu dyskutujemy jaka ta choroba jest straszna, albo i nie jest. Wg mnie wystarczy spojrzeć na sprawę ogólnie. Wcale nie wdając się w skomplikowane badania medyczne, naukowe itd. Pierwsza lampka zapaliła mi się, gdy odstawiono numer z filmem, jak wojsko wywozi trupy. Oczywiście zaraz wyszło, że to film sprzed kilku lat. Skoro pandemia ma być taka groźna, to środki masowego przekazu muszą brać się za taki numer? Druga sprawa:powrzechnie wiadomo, że politycy to egoiści i ludzie zakochani we władzy i w tym jak tu sobie kabze nabić. I oni, po ogłoszeniu pandemii nie pochowali 5 metrów pod
 7. Ja udostępniałem program "Warto rozmawiać" gdzie zjechano fałsz pandemii. Filmiki zostały usunięte. Z dwóch źródeł.
 8. @Lucjuszskoro szczepionka chroni przed zachorowaniem lub ciężkim przebiegiem, to osoba zaszczepiona jest chroniona. To, że ktoś się nie zaszczepi ani nie zwiększy, ani nie zmniejszy bezpieczeństwa zaszczepionego. Nawet producenci szczepionek mówią, że zaszczepiony też transmituje wirusa. Jeśli szczepionki będą takie skuteczne na wszystkie mutacje, to osoba, która przechorowała też będzie odporna. Jeśli nie, to sytuacja będzie jak z grypa. A logistycznie jest niemożliwe wyszczepic choćby połowę kraju co roku nowa dawka szczepionki. Robienie atmosfery, że jest się odpowiedzialnym za innych, jest
 9. @Wolumennikt tu nie neguje wirusa. Ale tak jak na drogach w Polsce ginie ok. 3500 ludzi rocznie i nikt nie zamyka dróg, tak na covid zmarło ok. 7tys.(pisze o tych bez chorób współistniejących) i nie powinno się zamykać gospodarki. Wiadomo już, że lockdown nic nie daje. Trzeba się skupić na walce z choroba(amantadyna itp.)
 10. @Dworzanin.Herzogaemerytura olimpijska tylko dla medalistów.
 11. @Dworzanin.Herzoganic dodać nic ująć. Cała prawda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.