Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mpawel5

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  378
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

194 Świetna

About mpawel5

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

616 profile views
 1. Hipokaliemia. Pytanie jest takie. Czemu do niej doszło. Naprawdę trzeba przesadzić, żeby coś z potasem przekombinowac. Trzeba ogólnie się przebadac.
 2. Pewnie, że warto. Tylko powinna iść za tym również funkcjonalność. Trzeba zawsze poświęcić trochę czasu na aspekt wytrzymałościowy. Dobrze wytrenowany, twarde, hipertroficzne(w stopniu naturalnym) mięśnie chronią nasze cialo. Tworzą wzmocnienie szkieletu. Aspekt estetyczny również nie jest bez znaczenia. Natomiast klucie dupska, co by 48 w łapie mieć, to już nie bardzo.
 3. Problemem jest to, że większość facetów, nie wyciąga wniosków dla siebie, z opisanych tu prawidel. Jeśli jeden z drugim, ucinali by kontakt, nie byli na orbicie, od razu panie zaczęły by szanować samców. Tylko zawsze znajdzie się rycerzyk, co nieba przychyli ksiezniczce, licząc, że w końcu zamoczy. I orbituje, tak jak ziemia wokół słońca. A ego księżniczki wyżyny osiąga.
 4. A ja napiszę trochę przekornie. Nie warto chłopie. Z jednej prostej przyczyny, jeśli chcesz, żeby to faktycznie dało efekty, musi być masa badań przed, po i w trakcie. Świetna dieta i ciężkie treningi. Myślę też, że również kilka lat treningu za tobą. Jeśli nie chcesz na tym zarabiać, albo nie masz pierdolca na punkcie siłowni, nie warto.
 5. Przy takiej ilości treningu już widać, że za mało jesz. Przez tyle czasu deficytu, organizm się przystosować. Musisz odpuścić z taką małą ilością kalorii. Zwiększa podaż kaloryczna 200kcal/tydz. i wąż się. Podejrzewam że dojdziesz do 2800-3000 i nic nie będziesz tył. Potem z 2-3 tyg na tym wyższym pulapie. I dopiero cięcie kalorii. Ok 400 w dół. Wąż się i obserwuj. Trening trochę balaganiarski, ale może teraz takie metody.
 6. To się chyba borderline nazywa? A ogólnie, choroba psychiczną. Ta kobieta jest niezrownowazona. Jak w obecnych czasach rodzinę zakładać w ogóle? 😲😲
 7. Reaguje emocjonalnie wtedy, kiedy ktoś mi mówi jak mam żyć i w jaki sposób. I tyle. Jedzenie mięsa jest takim przykładem.
 8. @ewelinauwielbiam mięso, każdego rodzaju i w każdej postaci. Jem białe, czerwone, ryby. Mój układ trawienny dobrze sobie z mięsem radzi. Raz zjadłem kotlety sojowe. To był też odrazu ostatni raz. Jeśli Ty wolisz inaczej, nie mam nic przeciwko. Nikomu nie bronię, ale wkurzam się okrutnie na to, jak ktoś mi wciska, że źle robię.
 9. Nie chcesz jeść mięsa, nie jedz. Ja będę jadł i koniec. Rozumiem, że promujesz dietę weganska, nie wegetariańska, bo do tej też jest potrzebna hodowla zwierząt. Dla mnie dieta weganska jest wysoce nie wystarczająca dla człowieka.
 10. Jakikolwiek objaw niechlujstwa i niedbania o siebie. Przetluszczone włosy, wąsy, niezadbane dłonie i stopy. No i smród potu. To chyba najgorsze. Za dużo kg też mi się nie podoba.
 11. @Turopco zrobić chłopie. Takie życie. Dużo rzeczy na świecie chce nam życie uprzykrzyc. Kontroluj zdrowie.
 12. Wirusa masz na całe życie. Musisz to kontrolować u laryngologa. Możesz zrobić sobie badanie na typ wirusa. I tyle.
 13. Miałem żonę wcześniej. I z nią dziecko. Wieloletnią partnerką chciała, ja nie. Odeszła. Także tyle w temacie.
 14. @JohnGottistrasznie wysokie alimenty w stosunku do zarobków. Staraj się o zmniejszenie. Ja mam tysiaka, ale zarabiam więcej. I to na jedno.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.