Jump to content

mpawel5

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  693
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

671 Świetna

About mpawel5

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,437 profile views
 1. @Garrettpatrząc na historie ludzkości, jak jakaś epidemia przyszła, to zrobiła swoje i tyle. Jeszcze człowiek żadnej nie zatrzymał. Oczywiście szczepienia swoje zrobiły też. Wobec istniejącej pandemii też nic nie zrobimy. Lockdowny-srałny, maseczki, szczypawki nic nie dają. Szczypany, nie szczypany zaraża tak samo. Warianty czy inne świranty też nic nie zmieniają. Jak to kolega @spacemarinepisze, zlikwidować dodatki covid owe i pandemia zniknie.
 2. @cst9191nowa jednostka chorobową "naglica zwyczajna".
 3. https://wiadomosci.wp.pl/nie-zyje-mlody-lekarz-kacper-gajda-mial-30-lat-6709728370858592a
 4. @RealLifewystarczy, że Ci co zmarli na covid i choroby współistniejące będą zaszczepieni. Zmarli na serducho, ale byli zaszczepieni i nie mieli testu robionego i nie będzie jako ofiarą covid. Taki sam chory niezaszczepiony umrze na serce ale zrobią mu test i wyjdzie pozytywny. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. Najlepiej by było aby w takich powiatach pokazywali y podział na ofiary tylko covid owych i covidowych+choroby współistniejące.
 5. @spacemarinebo te wirusy(grypy, koronawirus, rinowirusy..) są wirusami szybko mutujacymi. To żadna nowość. Przez to, że są mało zjadliwe, mają bardzo duża wolę "życia". Żadna szczepka ich nie zatrzyma, bo taki mają mechanizm funkcjonowania w przyrodzie. A teraz coraz bardziej widać, że szczepki zakłócają ten proces tylko i przyspieszają mutacje. Myślano, że to co zadziała z polio i ospa prawdziwa, zadziała i teraz. A tu kupa🥴
 6. @Kapitan Horyzonto panie. To dobre jest. Chyba jakąkolwiek dyskusja o szczypawkach jest zbędna.
 7. https://rumble.com/volf6h-lekarz-prezydenta-trumpa-ujawnia-globalny-spisek-ludobjstwa.html
 8. @Eskelja coś czuję, że niedługo coś konkretnie walnie. Za dużo pytań zaczyna być dopuszczanych do mainstreamu(czemu w Afryce nie ma pandemii, a wyszczepieni 6%,czemu najlepiej wyszczepiona europa ma Sajgon z covidem). Znaczna zmiana narracji naszych. Coś wisi w powietrzu. To nie doktor nauk humanistycznych tylko Ph. D
 9. Ogólnie rzecz biorąc, cały "Zachodni" świat popierdoliło. Schiza covidowa jest niesamowita. Ewidentnie widać, że lockdowny, szczepienia, maseczki gówno dają. Ja nie wiem jak ludzie jeszcze łykają propagandę. Rozumiem na początku, ale teraz? Ćwierć inteligent zauważy, że coś nie gra w tym cyrku.
 10. @Krugerrandzarobi lepe na twarz za takie praktyki to zmądrzeje. Przed srovidem też tak łaził i chrychal na innych? Debil
 11. @Rnexttam tylko w niektórych stanach pozwolono i faktycznie ilość zgonów spadła na pysk. Z tego co pamiętam wyszczepieni było bardzo mizerne.
 12. @spacemarineteż to widziałem. Jak człowiek sobie pomyśli, ile ludzi by uratowano, gdyby stosowano te leki, to się smutno na duszy robi. Tak poprostu.
 13. @Martius777jedno dziecko na 350tys. zarażonych!!! Skoro piszesz, że jest 1,2mln dzieci, to ile zachoruje? Te 350tys. Przecież nigdy nie choruje cała populacja. Około 100 dzieci to będzie może miała ten zespół. Pewnie w ogromnej większości dzieci z uposledzeniem układu odpornościowego. Także masz rację, dla 100 dzieci zapierdziela szczypawie 1 milionowi młodych.
 14. @RealLifenie leczmy raka płuc u palaczy, nie leczmy alkoholików na marskość wątroby, nie leczmy sprawców wypadków bo to ich wina.
 15. @Exarzaszczepiony również roznosi wirusa. Wklejałem tu wykres z worldometers Grecji. 65%zaszczepionych. Wytłumacz mi geniuszu skąd rekordy zachorowań i taka sama zgonów? @Szczery Człowiekwziął aż za duzo😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.