Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

mpawel5

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  346
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

156 Świetna

About mpawel5

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. @Tomkoo pindola się nie bałem. Związki to LTR-y. Jeśli coś przelotnego, to szybko rezygnowalem, bez takich numerów jak ten(np. beznadziejnie całowała). Tutaj chyba jednak powodem jest to, że po prostu, nie podobała mi się naprawdę, tylko długi okres przerwy od kobity zrobił swoje. Nie będę próbował jeszcze raz z nią. Jeśli chodzi o psychoterapię, to faktycznie by mi się chyba przydała, podobno mam zniżone poczucie własnej wartości. @Barostakie spanikowanie pojawiło się pierwszy raz.
 2. @Kimas87nie, nie boję się, że się zaangazuje. Tego jestem pewien.
 3. Ja jak zniechecalem, to jeszcze bardziej chciały.
 4. @Kimas87tylko, że jak ona sobie uroi w główce, że między nami "wielka nieskończoną miłość", to średnio mi wykorzystywać takie sytuacje.
 5. @Stillz tym spontanem to faktycznie masz rację. Mam tak ze wszystkim w życiu, analizowanie na czynniki pierwsze. Często mi to przeszkadza, to fakt. Druga sprawa to to, że ona jest dosyć mocno zaangażowana i w mojej bani zrodziła się wizja, że jak ja "pukne" to będzie uważała, że związek i w ogóle. Mój błąd, że nie wyjasnilismy sobie tej kwestii.
 6. Emocjonalnie się nie angażuje, choć ja lubię bardzo. Fajnie się z nią gada i ma opinie normalnej kobity. Jest po 30. Z zabezpieczanie się mam ogarniete(własne ogumienie itd.)
 7. Witajcie. Dawno żadnego tematu nie zakładałem. Chciałem się zwierzyc z dzisiejszej sytuacji. Rok temu rozstalem się z moją "big love"(roznica w chęci posiadania potomstwa). Przeżyłem to konkretnie, obecnie odzyskuje równowagę i pojawiła się chęć zapoznania kogoś nowego. Nie mam zamiaru tworzenia LTR, bardziej chodzi mi o sam kontakt, flirt i, nie ukrywam, seks. Pojawiła się pewna pani, która znam od kilku lat. Nie pracujemy razem, ale przez pracę się znamy. Z twarzy normalna, za to cialo bardzo sympatyczne. Wcześniej, będąc w związku nic do niej nie miałem. Teraz natomiast się to zmieniło. Jest inteligentna, oczytana, trochę wycofana(tak jak ja). Jak się okazało, bardzo się jej podobam. Gadki szmatki, smski coraz goretsze. Przeszło to nawet w seksting. W końcu,postanowilismy, że się spotkamy w jej mieszkaniu, w wiadomym celu. Dziś był ten dzień i....... ucieklem spod jej mieszkania. Kurcze, takiej paniki nigdy nie miałem. Miałem wątpliwości wcześniej, ponieważ myślę, że chyba ona chce czegoś więcej niż FWB. No i mamy wspólnych znajomych z pracy, także wiecie. Wkurzył się na mnie i pogniewala. Trochę mam kaca, że taki numer wywinalem, ale moja reakcja była nie do opanowania. Co bracia o tym myślicie?
 8. @Stillmocna głowę masz. Alkohol, niestety, dodaje wigoru tylko w małych dawkach. Potem wszystko siada.
 9. @ZamaskowanyKarmazynto może za mocno zbileś? Fajka stoi, ale się nie chce.
 10. @ZamaskowanyKarmazyneeee tam. Estro ci wywalił i ci się nie chce😋😉
 11. Wiem o co Ci chodzi. Nie za bardzo się tobie podoba, ale czujesz się doceniony, twoje ego jest polechtane. W łóżku też pewnie wyczyniacie fajne rzeczy, a to też uzależnia. Myślę jednak, że gdyby było jasne też dla niej, że to tylko seks, byłoby ok. Z tego co piszesz,jednak wynika co innego. Ona chce więcej, Ty nie. Zakończ to, bo może być więcej kłopotów niż to warte.
 12. @Baca1980myślę, że dodatkowe składniki papierosów są znacznie gorsze od tych, zawartych w alkoholu.
 13. @Baca1980dla samej nikotyny, a nie papierosa jako całości.
 14. Dla nikotyny WHO nie ustalił maksymalnej dawki, która nie ma negatywnego wpływu na zdrowie(jak w przypadku alkoholu lub węglowodanów prostych), także chyba szkodzi każda ilość. Myślę jednak, że jedna fajka na 3-4 dni, szkody nie narobić. Jeśli nie masz tendencji do zwiększania ilości, to można przymknac oko. Ja papierosów nienawidzę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.