Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tim2049

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  294
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Świetna

About Tim2049

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

308 profile views
 1. Zgadzam się z JJ że nie ma powrotu do starych czasów, gdy była duża otwartość na fizyczny kontakt z drugim człowiekiem...
 2. Powrót do PL to trudny temat. Zrób sobie plan działania taki bardziej na spokojnie. Czyli: 1. Znajdzi pracę i mieszkanie w PL blisko dzieci. Przetestuj czy odnajdziesz się w realiach. Zbuduj bazę. 2. Zgromadź dowody, że ex pracuje na czarno. Może detektyw. Użyj to w negocjacjach potem. Zawsze lepiej uzgodnić sprawy polubownie niż z sądem czekać miesiącami. 3. Zacznij brać chłopaków do siebie na niektóre weekendy i jeśli się da niektóre wieczory (odbierasz po przedszkolu i rano zawozisz do przedszkola). Zapisz chłopaków na trening jakiś (np. piłka, karate, gimnastyka) i chodź z nimi. 4. Auto się przyda, mieszkanie z miejscem dla dzieci. Powodzenia!
 3. Większość kobiet które znam walczy o równouprawnienie i zmianę roli kobiety w społeczeństwie. Walczą, a zmiana już się dokonała. Rola kobiety już jest tak bardzo inna niż 50 lat temu. Doznają więc dysonansu poznawczego i zamiast korzystać z historycznie wielkich swobód, możliwości i odpowiedzialności one ciągle są w trybie walki. Nie weszły w tryb budowania po tej wygranej dla nich wojnie. Nie umieją zkeszować sukcesu, bo może ich wygrana okazała się porażką trudną do przyznania się.
 4. Opisałeś dziewczynę z dysfunkcyjnej rodziny. Te relacje z ojcem i matką może wyprostować psychoterapia. Ona sama musi chcieć coś zmienić. Pamiętaj, że partner to zły psychoterapeuta i nie rozdrapuj tego tematu jeśli masz z nią sex. Spójrz na nią jak na DDA. PS Miałem kiedyś partnerke z podobnymi przeżyciami w domu. Ona niakceptowała swojego ciała, seksualności po tym. Uprawiała sex jako zapłata za coś, np. by utrzymać znajomość, jako nagroda lub kara. W tym przypadku objawem było mechaniczne, bez emocjonalne dotykania swoich miejsc imtymnych jak już musiała oraz mocny fetysz odgrywania ról.
 5. Co Ci pomogło zerwać toksyczną więź z nią? Co było tym przełomem, wydarzenie czy myśl czy odczucie, że ona przestała być miernikiem Twojego życia.
 6. Tego się w języku polskim nie używa w formie pisanej. Popróbuj wypowiadać się używając innych słów a napewno lepiej będzie się to czytać. Dzięki.
 7. Ja odczuwam przyjemność jak marszczę skórę na czole. Jak tak mocniej zmarszczę to aż mi się uszy podnoszą i wtedy łatwiej naciągnąć beret 🤣
 8. To prawda. Znajdziesz tu wypowiedzi i historię braci w temacie nadużywania porno i kompulsywnej masturbacji. Zacznij od poczytania tych doświadczeń. To da Ci inspirację. Dobrze, że masz plan działania. Powodzenia!
 9. Regulamin, powitanie, avatar!
 10. Zadałeś ważne pytanie, więc odpowiem. Jednak najpierw musisz sam wiedzieć po co chcesz ją zaskakiwać, dlaczego ta sprawa jest wartościowa w Twoim życiu. Nie stawiaj cipki na piedestale i rozwijaj swoją osobowość. Dla kobiety jej emocje są nieskończone, abstrakcyjne i tak zakręcone, że ona sama nie wie co czuje, ale już za chwilę się dowie i pozna sens 😁 Wystarczy, że facet tym samym rzeczom nada inne znaczenie emocjonalne. Np. zanim facet da pierścionek z brylantem może wiele razy opowiadać ja go daje i jak to buduje głęboką więź, która prowadzi do prawdziwego braterstwa dusz i gejzerów namiętności 😎😝
 11. One nie szukają miłości w takim sensie jak widzi to facet. Im chodzi o emocje, które sobie tam w ich pokrętny sposób przeżywają. Nowy facet poprostu dostarcza innych emocji, inaczej reaguje i mówi. Facet w fazie zdobywania, polowania jest najbardziej dla kobiet atrakcyjny. Potem jest dla nich nudny.
 12. Koniecznie poczytaj sobie o mechanice kopulacji, o środkach antykoncepcyjnych. Poznaj swoje czułe miejsca, również na penisie. Może być tak, że uzależniłeś się od silnych bodźców, które daje ręką lub usta. Trzeba nauczyć się teraz orgazmu przy penetracje. Wypróbuj różne pozycje by zmienić konty natarcia penisa, wkładaj wolno i koncentruj się na doznaniach swoich a nie co robi partnerka. Mogę polecić gumki invisible od durexa. Jeśli ona bieże pigułki, to w pierwszym tyg po okresie i ostatnim przed nie ma praktycznie ryzyka ciąży. Powinna Ci pozwolić poszaleć bez gumy przez chwilę. Na finał zakładasz.
 13. Ona nie ma na Ciebie ochoty, ale nie chce stracić kontraktu. To tak jakbyś się zastanawiał czy uśmiech ekspedientki w sklepie oznacza że na Ciebie leci 😅
 14. Udaje Ci się dojść przez penetracje? Ona może być zbyt wilgotną i/lub zbyt szeroka. Spróbuj penetracje bez długiej gry wstępnej. Ona może pracować mięśnia i pochwy. Wypróbuj różne gumy. Jeśli to stała partnerka to weź te z cienkim ściankami. Możesz też umówić się, by pierwszy etap penetracje zrobić bez gumy i porównaj swoje doznania.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.