Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Tim2049

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  299
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

224 Świetna

About Tim2049

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

433 profile views
 1. To chyba dobrze, że się dokształca! Szuka odpowiedzi dlaczego macie inny poziom libido. Nie ma norm co do ilości stosunków na miesiąc. Jednak jeśli jedno z partnerów jest niespełnione trzeba działać. Haj hormonalnych macie już za sobą, więc pozostaje umówić się wprost kto, ile i czego potrzebuje.
 2. Brawo! Fajnie sobie poradziłeś do tej pory. Sobie też rozpisz plan z terminami i kamieniami milowym co chcesz osiągnąć w związku a dokładnie jak ma ten związek wyglądać. Najlepiej na piśmie. Może nawet z podpisami Was obojga lub wysłać jej e-mail z planem. Ona podejmie próby zmiany zasad a taki plan to punkt odniesienia. Będzie mówić, że inaczej się umawialiście a Ty będziesz miał wszystko czarno na białym. Ona podejmie też próbę zajścia w ciążę przed końcem odchudzania. Ona wie, że ciąża to dla niej immunitet od ćwiczeń i Twoje przywiązanie. Możesz od razu wprowadzić gumki w okresach płodnych. To ją zmotywuje i od owi szacunek do Ciebie.
 3. Lepiej nie brać wcale niż brać co jest. Dlaczego? Bo zawsze ponosisz koszty związku, każdego! W toksycznej/niedobranej relacji zawsze jesteś na minusie emocjonalnym. Inwestujesz więcej niż otrzymasz.
 4. Nic nie musisz robić na siłę. Zastanów się dlaczego takie a nie inne tematy stały się osią Twojego życia? Czy żyjesz wg swojego scenariusza czy próbujesz dostosować się do narzuconych programów społecznych? Mam bardzo dobrego kumpla, który w pewnym momencie zamieszkał sam. Nie ma partnerki. Powiedział znajomym, że ma uraz do kobiet przez traumatyczne rozwód jego kuzyna. Ludzie nie pytali go więcej dlaczego jest singlem. Tylko kilka osób zna tego faceta naprawdę dobrze. Ja się z nim przyjaźnie ponad 15 lat i widzę jak stopniowo zmieniło się też grono jego znajomych. W tym wypadku rodzice są zaborczy, ale akceptują syna i jego życie bez robienia presji. Zastanów się jak chcesz by wyglądało Twoje życie, zrób plan jak możesz do tego doprowadzić i małymi kroczkami, naprawdę małymi odzysku siebie...
 5. Poczytaj podobne historie na forum i zapytaj siebie czy chcesz kontynuować tą relację. Czyli jest tak: 1. Skoro się rozstaliście, to był ważny ku temu powód. 2. Jeśli byliście blisko i się rozstaliście, to najlepszym rozwiązaniem dla psychiki mężczyzny jest CAŁKOWITE zerwanie kontaktu. Kobiety mają inaczej.
 6. Zgadzam się z JJ że nie ma powrotu do starych czasów, gdy była duża otwartość na fizyczny kontakt z drugim człowiekiem...
 7. Powrót do PL to trudny temat. Zrób sobie plan działania taki bardziej na spokojnie. Czyli: 1. Znajdzi pracę i mieszkanie w PL blisko dzieci. Przetestuj czy odnajdziesz się w realiach. Zbuduj bazę. 2. Zgromadź dowody, że ex pracuje na czarno. Może detektyw. Użyj to w negocjacjach potem. Zawsze lepiej uzgodnić sprawy polubownie niż z sądem czekać miesiącami. 3. Zacznij brać chłopaków do siebie na niektóre weekendy i jeśli się da niektóre wieczory (odbierasz po przedszkolu i rano zawozisz do przedszkola). Zapisz chłopaków na trening jakiś (np. piłka, karate, gimnastyka) i chodź z nimi. 4. Auto się przyda, mieszkanie z miejscem dla dzieci. Powodzenia!
 8. Większość kobiet które znam walczy o równouprawnienie i zmianę roli kobiety w społeczeństwie. Walczą, a zmiana już się dokonała. Rola kobiety już jest tak bardzo inna niż 50 lat temu. Doznają więc dysonansu poznawczego i zamiast korzystać z historycznie wielkich swobód, możliwości i odpowiedzialności one ciągle są w trybie walki. Nie weszły w tryb budowania po tej wygranej dla nich wojnie. Nie umieją zkeszować sukcesu, bo może ich wygrana okazała się porażką trudną do przyznania się.
 9. Opisałeś dziewczynę z dysfunkcyjnej rodziny. Te relacje z ojcem i matką może wyprostować psychoterapia. Ona sama musi chcieć coś zmienić. Pamiętaj, że partner to zły psychoterapeuta i nie rozdrapuj tego tematu jeśli masz z nią sex. Spójrz na nią jak na DDA. PS Miałem kiedyś partnerke z podobnymi przeżyciami w domu. Ona niakceptowała swojego ciała, seksualności po tym. Uprawiała sex jako zapłata za coś, np. by utrzymać znajomość, jako nagroda lub kara. W tym przypadku objawem było mechaniczne, bez emocjonalne dotykania swoich miejsc imtymnych jak już musiała oraz mocny fetysz odgrywania ról.
 10. Co Ci pomogło zerwać toksyczną więź z nią? Co było tym przełomem, wydarzenie czy myśl czy odczucie, że ona przestała być miernikiem Twojego życia.
 11. Tego się w języku polskim nie używa w formie pisanej. Popróbuj wypowiadać się używając innych słów a napewno lepiej będzie się to czytać. Dzięki.
 12. Ja odczuwam przyjemność jak marszczę skórę na czole. Jak tak mocniej zmarszczę to aż mi się uszy podnoszą i wtedy łatwiej naciągnąć beret 🤣
 13. To prawda. Znajdziesz tu wypowiedzi i historię braci w temacie nadużywania porno i kompulsywnej masturbacji. Zacznij od poczytania tych doświadczeń. To da Ci inspirację. Dobrze, że masz plan działania. Powodzenia!
 14. Regulamin, powitanie, avatar!
 15. Zadałeś ważne pytanie, więc odpowiem. Jednak najpierw musisz sam wiedzieć po co chcesz ją zaskakiwać, dlaczego ta sprawa jest wartościowa w Twoim życiu. Nie stawiaj cipki na piedestale i rozwijaj swoją osobowość. Dla kobiety jej emocje są nieskończone, abstrakcyjne i tak zakręcone, że ona sama nie wie co czuje, ale już za chwilę się dowie i pozna sens 😁 Wystarczy, że facet tym samym rzeczom nada inne znaczenie emocjonalne. Np. zanim facet da pierścionek z brylantem może wiele razy opowiadać ja go daje i jak to buduje głęboką więź, która prowadzi do prawdziwego braterstwa dusz i gejzerów namiętności 😎😝
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.