Jump to content

GriTo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  574
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

420 Świetna

About GriTo

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

931 profile views
 1. O w pytkę.. Uwielbiam Wasze komentarze. Bazyl, zdeformowana, ha ha ... No dobrze, już dobrze. Ruchałbym po kolei. Ale nie staje na zawołanie. To może postoję. Albo usiądę. Bo po co zaraz stać. E, trzeba spać iść..
 2. Ale to takie ładne dziewczyny. Ja po kolegach się nie brzydzę. Mogę przyjąć do siebie.
 3. @trop, @dzikichad No dobra, mnie się przypomniały po 20 i 29 latach. Ta... panie już takie... no... takie już są. Jednej bym już nie poznał... Mariolka wtedy była. no..
 4. Koledzy, niektóre potrafią po parunastu albo i dwudziestu/trzydziestu się przypomnieć. A bo jest sama, a bo dziecko/wnuczek, a bo mąż porzucił / umarł. Samo życie chłopaki. ps. uważam, że Ona może chcieć Ci pokazać, że to Ty ją zraniłeś. Moim zdaniem nie warto było rozwiązywać tego w taki sposób. Ot, mogłeś powiedzieć, że nie wiesz co czujesz, wygasić temat, niech sam sobie padnie. Opinie niektórych Braci mogą być zbieżne - może chcieć Cię nawet posądzić. Oby nie.
 5. Szanowni! Przypomniało mi się odnośnie "Kochanki" 1. Dlaczego nauczycielka jest najlepszą kochanką? A. Bo potrafi pierdolić non stop przez 45 minut B. Bo ma okres dwa razy do roku C. Bo stawia pałę w trzy sekundy 2. Dlaczego mężatka - kochanka jest najlepsza dla żonatego mężczyzny? A. Bo ma gdzie i za co jeść - odpadają koszty karmienia jej B. Bo jest ubrana - jest ktoś, kto ją ubiera i za to płaci - odpadają koszty ubierania jej C. Bo nigdy nie ma czas - ma zajęcia rodzinne plus swojego męża - odpadają koszty związane z rozrywką
 6. Może też się odechcieć gdy dziewczyna się "zawierolybi". Wtedy, trzeba paluszkami fałdki odsunąć by dostać się do soczystej pomarańczki... Acha... Uff. Kamień z serca spadł..
 7. A potrzebne to aż tak bardzo..? @Król Jarosław I się rozwinął, inni poznali nowe rzeczy. Każdy z nas jest inny. Powiem tak. Po latach obserwowania różnych facetów ci, którzy w wieku 27-31 potrafili się czillować/relaksować/wyluzować nonstop przez trzy, cztery lata mieszkając na plażach Key West, Phuket, zmarnowali bezpowrotnie swój czas. Wtedy to paniska (nie występują w internecie). Obecnie pod pięćdziesiątkę, mieszkanie gdzieś wynajmują w PL, życie jakoś leci. Chłopaki. Dostęp. Do Cipki. Jak zacnie brzmi... Skupcie się na swoich planach i sobie.
 8. @Lukas3k, @gnukij1 Panowie, a Revolut nie wystarczy? Co sądzicie? Czy donosi na innych czy też co innego czyni? Pytam się bo inni już korzystają z Revoluta. Tylko, czy są jakieś ograniczenia na wysokość wpłat? Może ktoś doświadczony się wypowie
 9. Czy ktoś kupuje na Revolucie?
 10. Ech chłopaki. Kiedyś były barchany. Zero ponętności. Ale i tak, było git
 11. Przyjdź do koleżanki z gitarą i poproś o akompaniament na flecie. Może muzyka Wasze ciała splecie...
 12. No ba! Jawa z owiewkami, dodatkowym titkiem i buty kupione za wódkę od radzieckich żołnierzy. Panie, to był fun
 13. Etla 125 szybciej się zbierała. No i miała tarczę z przodu. Jawa 350 też się pojawiła ale... owszem, miała dwie rury. Jak na tamte czasy wyglądała super. Dorobiłem owiewkę, przedni błotnik skrócony. Czerwona była... Ale.. pamiętasz klank jednorurowca MZ 250..?
 14. Koledzy, za takowego się nie uważam, ale coś w tym jest. Kiedyś (30 lat temu) były takie Mariolki, Anetki i Sonie, z którymi po gitarze na sianie potem gwiazdki oglądałem. Później drogi się rozchodziły, bo tak. Zawsze znalazł się ktoś pozornie ciekawszy, zamożniejszy itd. No dobrze... Mija lat piętnaście, dwadzieścia, trzydzieści. Paniom pojawiają się dzieci, mają już wnuki a nadal potrafią zapytać przez internet co tam, czy mam jeszcze czarno-białe zdjęcia robione Zenitem czy Praktiką sprzed lat. Ot, coś w tym jest, że im zostaje tam w głowie. Nawet w czasach, gd
 15. Owszem, jak wspomina @MrSadGuy jest to czasem możliwe. Zasadniczo Koledzy wszystko jest możliwe. Nawet parasol można sobie wsadzić od tyłu i go otworzyć w środku. Co prawda, nie wyciągnie się go już otwartego ale, wciąż, wszystko początkowo było możliwe. Nie dziwię się, że niektórzy mają psa, parę psów, gołębniki, krewetkarium. Święty spokój jest najcenniejszy. Bo gdy tzipka schodzi z horyzontu istnieją inne, ciekawe zajęcia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.