Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GriTo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  344
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Świetna

About GriTo

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. GriTo

  Zahamowane Libido ?

  Wzwód pisany dużą literą zacnie wygląda. Podobnie jak "Wódz", "Wojownik", "Winner"
 2. Panienka mniemam nie ma polskich znaków czy też nie wciska właściwie paluszka? Przecież to nie jest szpieg, manipulant, rozsiewacz zamętu zza granicy, prawda?
 3. No ale jeśli kolega koleżanki zagustuje w samo-sobie-robieniu-paszczą, to jak go od tego oderwiemy? No nie wie co myśleć.. A chciałabyś aby był zamknięty ale śmiały..?
 4. E.. no dobra.. chyba nie oglądałaś tego filmu będąc pełnoletnią w 1987
 5. Ale masz na myśli, że nie wie jeszcze czy chce z chłopakiem czy z niewiastą? Jest jeszcze wędzidełko języka, takowe też posiadasz. Z Nami lekcja biologii będzie milsza i bardziej owocna
 6. Owszem! a) Myjcie się dziewczyny gdyż nie znacie dnia, ani godziny! b) Bracia, Szpadę w dłoń i pod kran! A! Początkujący a już takie rzeczy w głowie? Ciurlać się zachciało a przykrości może być co niemiara. Nie wsadzaj tam śrubokręta koledze, to do tego nie służy. Obijanie o czoło, obijanie o policzki, obijanie się w paszczy.. Owszem, najpierw podejrzyj, potem podetrzeć się trzeba.
 7. A fe! Niech sobie Marzenka podmyje podwozie a nie nabija na chłopaka w celu rozluźnienia..
 8. Po trzykroć Panna była mężatką? Albo miała dwie siostry bliźniaczki. Przecie to moja ex.. ta...
 9. Dzień dobry, Proponuję zacząć poniedziałek 18 maja od pozytywnych wiadomości a nie zrzędzenia/utyskiwania/filozofowania. Wiadomo, zawsze znajdzie się takowy zrzęda/utyskiwacz/filozof. https://amp.theceomagazine.com/business/finance/countries-invest Punkt 3. Polska "Być może dla wielu nieoczekiwane wejście na rynek, naród wschodnioeuropejski został uznany za jedno z najlepszych miejsc do inwestowania, zajmując wysoką pozycję pod względem potencjału rynkowego i ram instytucjonalnych."
 10. Owszem, takie pierdolenie jest u Nas zakorzenione od lat. Ale, większość z Nas wie, że Polska nie jest "pępkiem świata". W wielu miejscach na ziemi zadawałem takowe pytanie. Nie miałem scen ani pyskowania typu "kobiety nie wypada się pytać". Ot, pojęcie wpojone masom od lat. Warto oraz wypada. A jeśli dziewczę (nawet takie podrośnięte, czterdziestoletnie) odmawia udzielenia odpowiedzi to, albo ma z czymś problem, albo po prostu wpojono jej medialnie, od babci przez matkę i sąsiadkę, typowe pierdololo. Anglosasi mają na to zupełnie wy****ne, nawet jeśli komuś wali z paszczy to zwykło się mówić, że ma "laser breath", ktoś pamięta jeszcze Godżillę? A jeśli smrodek spod paszek wydziela soczysty, octowy zapaszek, to ma BO "body odour". I jakoś nikogo to pojęcie nie brzydzi. A! Pamiętam tak sprzed lat jak dziewczyny i ich matki dezodorant w aeorozolu stosowały na bluzeczkę, w letni gorący dzionek. Bo spod paszek rozlał się smrodek wewnątrz peniuaru, ale na zewnątrz jeszcze nie czuć było. No to się zalało perfumą. No ba...
 11. Wcale nie musisz. Wmawianie innym jak należy wyglądać to mechanizmy zwykłe.
 12. Po raz pierwszy "moja" Po raz drugi "moja" Aż takie przeciwieństwo? Brak wspólnego mianownika" Racjonalizujesz po raz pierwszy. Racjonalizujesz po raz drugi. Racjonalizujesz po raz trzeci. Racjonalizujesz po raz czwarty. A może nie? Mało konkretów, wiele filozofowania. Pierwsze dane, już widać gdzie Ty jesteś w tej grze Owszem, dobrze myślisz. Tak bywa (często i nagminnie), że nie wypala. ps. Nie napisałeś ile masz lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.