Jump to content

GriTo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,138
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,493 Świetna

About GriTo

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,047 profile views
 1. To może być dobry ruch, odrzekł Marcin dyskretnie oblizując swoją lewą brew. Aby Cię nie zwiodło doświadczenie, czasem też bywają upławy...
 2. Na samym początku ... mojej kobiety do orgazmu A czy nie wiesz, że Ona nie jest Twoja? Ona jest obecnie z Tobą*, tak długo aż jej się odwidzi. Proste. Może następnym razem wyłuskasz, że miała z dziewczyną, kolejnie z paroma naraz (chłopakami/dziewczynami). Przepraszam? Na co? Z Twoją Kobietą? Tutaj rządzi emocjone a nie logika Panie Kolego! *Ona nie jest Twoja. To jest tylko Twoja kolej.
 3. E tam zaraz w głowiu coś musi mieć. Może za to w paszczu dobra jest
 4. Swojego czasu stawka za nockę to średnia krajowa (biznes doradztwo/prawo, pochodne). Owszem, spać trzeba i należy ale gdy jesteś przed/po trzydziestce spokojnie można się spiąć, odrobić, pospłacać, odłożyć piniondz dodatkowy.
 5. Zgadzam się. Jak wspomniałem, ja się na tym w ogóle nie znam. Na rękę. ps. Można też myć okna - 350 za sesję, sprzątanie domu to minimum 250 zeta. Zawsze się daje zarobić.
 6. Panowie, ja nie komputerowy ale to też bodajże działa. cybersecurity.mimuw.edu.pl/
 7. No tak. Tyle otrzymuje za użeranie się z Pimpusiami i innymi brutalami. Codziennie (z weekendami). Kupił zestaw ubrania, sam widziałem z Decatlonu za cztery stówki (spodnie/kurtka/komin/rekawiczki). Stolce zbiera do woreczków. Aż się łezka kręci. Niektóre pieski naprawdę robią wrażenie. Zresztą, godzinna lekcja z pieskiem to 120 zł u dobrego trenera. Nie mam wiedzy na ten temat. Niekoniecznie aparycja jest potrzebna. Systematyczność, poukładanie. Nie znam się na tym, przytoczyłem tylko przykład.
 8. https://dog-walk.pl/warszawa/wyprowadzanie-psow Potwierdzam. Za dniówkę można ze 400 zeta zgarnąć jeśli ktoś poukładany jest. Kolega ma dyszkę na miesiąc. Za chodzenie z psami. Można? Można. Tylko się ogarnąć trzeba.
 9. Wiesz, ja to samo przerabiam. Niektóre sikoreczki* sprzed dwudziestu pięciu lat się kontaktują. Bo mąż odszedł, bo mąż zmarł, bo to, bo tamto... Bo dawno temu fajnie było jeździć na Simsonie, chodzić po górach, spać na sianie. Potem, gdy życie im pozwalało to świat zwiedzały. Wzdłuż i wszerz. Ale, że życie pisze swoje scenariusze... Czy krajanki czy internacjonalne.. po czasie szukają kontaktu... * teraz to raczej sowy ..
 10. Masz na myśli Dominika https://pl.wikipedia.org/wiki/Dominika czy https://pl.wikipedia.org/wiki/Dominikana
 11. Hm, jeśli dzwoni to znaczy, że ma dostęp. Gdyby nie miała, to by nie dzwoniła. Są różne szkoły odnośnie traktowania swoich ex. Niektórzy blokują dostęp, inni zostawiają. Inni nawet uprawiają sex ze swoimi ex..
 12. Ja też bym tak chciał. Wacek ma swoje dni i humory. Kiedyś brykał jak chciał, teraz jak ja chcę, to on... pewnie też by chciał. A może już nie może? Nie że nie mam władzy, ot czasami on jest bezwładny. Choć czasem o północy tak ... czasami mnie zaskoczy...
 13. Czy my Jej zazdrościmy? Zygmunt puszczał bonka bo zjadł internacjonalnyj talerz - fasolka po bretońsku. Zygmunt czytał Trybunę Ludu. Zygmunt miewał bonki z gruzem. (...) Zygmunt przypłacił życie puszczaniem bonków. Bo nie wiedział, że można było je sprzedać za pieniondze. Morał: "czy gaz czy też sraka należy się nagroda taka" Niestety. A Zygmunt był zmianowym w PGR. Pracował ciężko.
 14. Przepraszam że zapytam w trosce o Kolegę @jankowalski1727 ale czy temat Bad girl, który jednak dużo mi wybacza odnosi się do niewiasty, osoby płci żeńskiej? Bo "który" do "girl" jakoś mi nie pasuje. Nie bym się wzruszył wszak różne są preferencje ale...
 15. Powiedz Koleżance, że masz w kieszeni jednookiego węża (niekoniecznie kandydata na męża). (...) Otóż wąż ten łypie okiem i wypluwa słone łezki. (...) Niech więc Koleżanka Droga Twa sprawdzi czy smak paluszków różni się od smaku wenża... Taka sytuacja...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.