Jump to content

GriTo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,471
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,275 Świetna

About GriTo

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,696 profile views
 1. Nie, nie skacze tylko mówi do żonki - kucnij, wypnij się Kochana..
 2. Dziwne. Bieda? W Polsce? Masz na myśli początek czy koniec?
 3. Nieprawda, raczkował w 1996 a w 2002 był normalnie dostępny Powinieneś napisać : i mieć taki dostęp do takich kobiet, jaki ma teraz mój syn (20 lat). ps. Trzydzieści lat temu dwudziestolatki nie dbały o estetykę ciała. Ale w barchanach też bywały fajne. Niestety, tylko te fajne.
 4. Panowie, do mnie po dwudziestu, dwudziestu pięciu latach sarenki wracają. Bo mąż umarł, bo nie wyszło. Bo ze mną na jawie czy MZ było śmiesznie. Bo było spanie na sianie w chatkach studenckich. Bo było śmiesznie gdy pieniędzy nie było. A one, sarenki są zamożnymi rozwiedzionymi/wdowami z dziećmi lub wnukami. No, i przypomina im się młodość... Tyle, że sarenki już nie są sarenkami. Ale to tam, rzecz nieważna...
 5. kolega robi jako ogrodnik. 500 zeta dniówki to żaden wyczyn. razy pięć dni, razy cztery tygodnie. kolejny kolega robi w psach. 150 za trzy spacery na dzień. pieski ma cztery. 600 zeta dniówki razy trzydzieści dni
 6. Rozumiem Doceń to, że chcemy Ci pomóc. Niejeden dostał wpierdol od życia. Niekoniecznie od bliźniego czy też płci przeciwnej. Ot, los Panie taki...
 7. Owszem, odbywam prywatne stosunki. Kiedyś liczne, teraz mniej. Czy dajecie swojej kobiecie dostęp do telefonu komórkowego? Tak, mojej matki emerytki, która ma taki telefon z dużymi klawiszami. Aby przeczytała co bank jej napisał. Nie kobiecie ale matce..
 8. Koniec tematu. Synku, prosić się? Przeczytaj to, co napisałeś ze zrozumieniem. Kup sobie psa, to może zrobi to, co mu rozkażesz. Ale prosić się...? Przecież to nie jest męskie!
 9. Rzekł dwudziestodwuletni młodzieniec... Życzymy Tobie wszystkiego najlepszego. Ale to nie jest tak, jak sobie to wymyśliłeś. Los pisze swoje scenariusze. - emocjone z Twojej strony... ps. trudno Ci pojąć jak zmienisz swój punkt widzenia gdy dotrzesz (czego Ci życzę) do trzydziestki, czterdziestki, pięćdziesiątki. Nie ma się czego dziwić, jesteś po prostu młodym chłopakiem. Tyle, że ... pani zawsze będzie miała na liczniku plus siedem względem Ciebie.
 10. Kolego @pawelwielo, otóż jesteś w błędzie. Posiadanie funduszy oraz dysponowanie nimi nic jeszcze nie znaczy. Otóż, jeśli źle rozegrasz tę sprawę - ostatecznie Twoje dziecko będzie wychowywane przez matkę oraz jej chłopaków. A ty? Cóż... niekoniecznie będziesz Pajacem, który będzie latał do dziecka co dwa tygodnie. Być może nie masz świadomości jak działają sądy w Polsce. Nie ma takiego czegoś jak prawda. Są natomiast fakty, które umiejętnie przedstawione będą przekładać się na wyrok. Chyba nie czytałeś forum ze zrozumieniem co rozumiem, nie musiałeś.
 11. Proponuję poszerzyć opcję o mentora i psychotraumatologa. Coach będzie wysłuchiwać (taka jego rola) a koledze @pawelwielo potrzeba kogoś, kto mu palcem pokaże i wytknie co robi niepoprawnie. Ot... samo życie. Inaczej się nie obudzi. Zresztą, czy warto budzić tych, którzy chcą spać? Wiele pracy i prac do przepracowania. Jeśli i w ogóle.
 12. Jakbyś miał takie orgazmy jak ja, to byś się bardziej postarał następnym razem...
 13. Ależ mój drogi, Kobieta to klejnot. Ma orgazm taki, na jaki zasługuje. Czy spogląda na dół, tam na Ciebie? Jeśli tak, to już znasz swoje miejsce. Jeśli patrzy się przed siebie to oczami wyobraźni widzi Adama. Tak, tego z raju. Bo Adam był w raju. Gdy patrzy w górę to szuka łaski Pana. Bo Pan jest u góry. Gdy ukradkiem zerka w prawo, to znaczy że przygląda się kamerce. Tak, tej która Was kręci. Jeśli drapie się po lewej dziurce w nosie, to znaczy że zaraz kichnie. Jeśli drapie się po prawej dziurce
 14. To jest bardzo relatywne. Owszem, wiele osób na favelach, których jest ogrom. Ale różnice w rozpiętości zamożności są nieporównywalne do Polski. Pewnie dlatego w rankingach "getting laid" chodzi o procent, który w aspekcie ilości mieszkańców robi swoje Innymi słowy, w tamtejszych wyższych sferach gringo jest nic nie warty. Bo i co może im zaoferować tam?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.