Jump to content

mac

Starszy Użytkownik
 • Posts

  9,169
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  216
 • Donations

  90.00 PLN 

mac last won the day on June 16

mac had the most liked content!

About mac

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pustelnia

Recent Profile Visitors

58,486 profile views

mac's Achievements

Major

Major (16/23)

29.4k

Reputation

 1. @Iceman84PL jak będą tyle faktycznie dostawać i to z naszej kasy, a raczej nie z naszej, ale z ogromnego długu to inflację wypierdoli 200% w przeciągu 2 lat. To by było kilka razy gorzej niż 500+ i socjale wszystkie razem wzięte.
 2. @Iceman84PL no i dobrze. Niech Panie teraz pokażą, jakie są silne, niezależne, waleczne, najlepsze na świecie, a nie baba wzywa do obrony. Sama się broń kobiecino. Tego chciałaś z innymi babonami to teraz macie. Ja tam lachę wykładam. Nawet, gdybym widział na żywo akcję to bym palcem nie kiwnął.
 3. @Leniwiec przecież Orlen w swoich tam inwestycjach gdzieś zatrudnia za 2500 -3500 zł netto zarabiają, poniżej pensji minimalnej. Czytałem gdzieś o tym i stawki widziałem w ogłoszeniach i robią za tyle, gdzie żaden Polak nie wyżyje. Czyli muszą mieć jakiś socjal dodatkowo lub żyją na poziomie totalnego robactwa ludzkiego ciesząc się z tego. Dla nas to totalnie przejebane, ale konsekwencje nadejdą, kiedy janusze biznesu się szczają, o co tutaj chodzi.
 4. Chodzi tylko o to, żeby ktoś miał gorzej. Cała esencja polskości. Nie trzeba jechać za granicę, żeby to zrozumieć.
 5. Jak jesteś panem, władcą absolutnym niewolników, którzy nie są w stanie ci się przeciwstawić w żaden sposób to narodowość, korzenie nie mają żadnego znaczenia. Władza nie bez powodu absolutnie korumpuje. Niektórzy pojebani ludzie, w tym głównie politycy czują się obywatelami świata, elitą. Ich nie obowiązuje typowe rozumowanie, tylko zarządzają zasobami ludzkimi, nawozem zmian, które tylko im służą. W planie wielkiego resetu zostały rozpisane obecne lata na skali niepokojów społecznych. Była jakaś tabela, ale o dziwo nie mogę jej znaleźć. Może ktoś ma to zapisane na dysku. Była taka tabelka o wielkim resecie, planie globalistów punkt po punkcie. Albo z wielkiego resetu albo z fundacji rockefellera, czy gatesa na regularnych spotkaniach. Wszystko się sprawdza. Jak w zegarku.
 6. @Dworzanin.Herzoga faktycznie o tym gruzie coś mi się kiedyś obiło, ale nie skojarzyłem faktów. Jeszcze lepiej.
 7. Nie masz pojęcia, co znaczy funkcjonowanie w męskim, inteligentnym, świadomym środowisku. Wychowałem się w męskim towarzystwie - dużo wspólnych wyjazdów, hobby, dyskusje, gry komputerowe, planszowe, praktycznie wszystko razem robiliśmy z kilkoma zajebistymi typami. I później po takich przygodach z przyjaciółmi idziesz na randkę z totalnymi idiotkami, które nie potrafią się zachować i odpierdalają swoje babskie bzdury. Takie coś u mnie tylko pogłębiło niechęć do kobiet. I to nie tylko moje doświadczenia. Kolesie, których znam i są w małżeństwach, czy długoterminowych związkach to męskie cipki, totalne pizdeczki, więc znowu teoria, żeby zabić w sobie beciaka nie działa w praktyce. Kobieta ma aktualnie pełnię władzy i nosi spodnie. Kobiety nie są zainteresowane wejściem w związek z mężczyzną totalnie pewnym siebie, świadomym i mającym jakiekolwiek pojęcie o życiu. Taka narracja to zwyczajna bzdura. Mi to nawet szkoda już komentować. Zwyczajnie ludzie się genetycznie przemieszają z czasem, niektóre narody znikną, inne się pojawią na mapie świata w perspektywie kolejnych tysiąca lat. Dla nas nie ma już ratunku, nie w tych czasach. Takie losowanie wyszło, ale świat będzie się i bez nas kręcił dalej. Red Pill stał się już parodią męskiej edukacji. Większość materiałów pochodzi od typów, którzy z kobietami mieli tyle wspólnego, co krzesło z krzesłem elektrycznym (zacytowane od naszego mistrza). Nie ma kto weryfikować nawet tych teorii. Bzdura bzdurą pogania.
 8. @Hubertius gadać to sobie można wszystko. Liczy się, kto co zrobi w sytuacji kryzysowej. Ludzie nie mają pojęcia, co zrobią i w jaki sposób, bo takich kryzysów generalnie nie było. Nikt nie wie, czy nad przepaścią, po złapaniu członka rodziny wytrzymałby cierpienie trzymania za rękę dla przykładu. Można tylko gdybać. Mnie pierdolenie ludzi nie obchodzi, nawet najbliższych. Liczy się tylko i wyłącznie akcja na wydarzenia, nic więcej. W Polsce panuje od zawsze zasada brania na przeczekanie i w międzyczasie społeczeństwo jest ruchane na pieniądze. Teraz to samo. Będzie eskalacja do granicy absurdu, później delikatne zluzowanie, kolejne wybory, nowa nadzieja i znowu zubożenie. My już jesteśmy umarłym demograficznie narodem, więc wyjebane. Polki nie chcą rodzić, gardzą nami, przecież to widać powszechnie, więc o co tutaj się martwić. Nie chce się natomiast już do pracy chodzić. Lepiej już właśnie na jakiegoś Niemca, czy Francuza robić. Pewnie tak to sobie kurwy zaplanowały. Jaki normalny mężczyzna wytrzyma w kurwidole jeszcze z murzynami xD
 9. U siebie widziałem w gminie kwaterują w centrum kultury, na salach gimnastycznych. Niektórych w namiotach widziałem, na materacach. Oni mają tutaj, jak pączki w maśle. Wszystkie instytucje przy mudżahedinach teraz skaczą. W mojej gówno podlaskiej gminie 20% populacji to już oni. Tak wynikało na tamten rok ze spisu ludności. Ludzie o tym mówili. Nawet na forum pisałem. Dla mieszkańców mojej wiochy to był totalny szok i odlot. A to było praktycznie rok temu. Teraz skala musi być wyjebana w kosmos.
 10. Na tej reklamie było 4000 zł z hakiem. Czyli 6000 zł to pewnie brutto lub jeszcze jakiś inny wał. Gdzie za 4000 zł iść na jakieś gówno rekrutacje do woja, przecież to urąga dosłownie ostatniej komórce intelektu. Zdjęcie zrobiłem dla własnych celów, żeby ziomeczkom wysłać i upamiętnić, bo sam nie dowierzałem 😆 Na forum nie wstawię, bo byłoby oczywiste, gdzie mieszkam.
 11. Oni są w tym momencie już nietykalni i mają więcej perspektyw, praw od Polaka. Socjale, służba zdrowia, ogólne wsparcie wszelkich służb, przymykanie oka na wszelkiej maści patologie. Przecież, jakby to Polak skakał po samochodach w centrum miasta już by dostał wyrok i wszystkie media napiętnowałyby coś takiego w wydaniu białego. A murzyn? On niewinny, bo inna kultura. Zaraz zaczną się zamachy, gwałty i też będzie wielkie nic, zero reakcji. Mogliby już spokojnie mordować ludzi maczetami i nic by się nie stało. Wyjebanie takiego osobnika z ewentualnego wynajmowanego mieszkania? Zero szans. I tak prawdę mówiąc to ZUS już dawno temu jebnął. Emerytury idą de facto z jakiegoś funduszu celowego, dofinansowanie bezpośrednio z budżetu.
 12. Za głowę się dzisiaj złapałem. Wychodzę z rana wynieść śmieci i patrzę, a przy śmietnikach postawili autobus z reklamą wojska i to taką przyznam oczojebną. Rzeczywistość sama się komentuje. Idealne miejsce na reklamę. Pójdziesz do wojska to tak, jakbyś poszedł do śmietnika. Ktoś podumał. Ciekawe tylko kogo zrekrutują w mojej lokalizacji, gdzie tutaj 70% populacji to emeryci. Widać wojsko się bawi w marketing. Przygłup przygłupem pogania.
 13. Najśmieszniejsze będzie, właściwie to się stanie na 100%, że wszystkie imigranty dostaną 800 +, bo zaczną się rozmnażać zaraz na potęgę. Ukraińcy, Gruzini, kolorowi dostaną pieniądze, a ty robaku polaku nawet do lekarza i szpitala nie dasz rady się dostać. A murzyna za miliony utrzymują przy życiu za wszelką cenę gdzieś tam xD Ostatnio czytałem. Ten kraj już się skończył generalnie. Jak ktoś jeszcze płaci podatki, coś robi, się stara to lepiej, żeby przestał, bo to już finisz 😆 Juleczki poza tym mają raj, bo nie muszą już wpadać za granicę po swojego mokebe. Mają egzotykę na miejscu. Piękne czasy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.