Jump to content

mac

Starszy Użytkownik
 • Posts

  8,800
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  199
 • Donations

  90.00 PLN 

mac last won the day on December 6

mac had the most liked content!

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Pustelnia

Recent Profile Visitors

50,151 profile views

mac's Achievements

Major

Major (16/23)

27.7k

Reputation

 1. Gdzie pojechać? Rozwiązanie bardzo proste. Analizujesz strukturę demograficzną w poszukiwanym przedziale wiekowym. Tam, gdzie występuje nadwyżka kobiet nad mężczyznami tam jest największa szansa na odnalezienie normalnej partnerki, bez wywoływania negatywnego wpływu u lokalsów. Jak masz 40 lat to szukasz w przedziale 25 - 30 i tak dalej. Nie chodzi stricte o sam kraj, ale o strukturę demograficzną. Tylko nadwyżka kobiet w odpowiedniej grupie wiekowej może uratować temat poszukiwań.
 2. Jakieś ciotki, wujki, kuzyni to dla mnie nie jest żadna rodzina. Totalnie obcy ludzie, których nawet nie chcę poznawać. Inna sprawa to bardzo bliski krąg, czyli matka, ojciec, może babcia, dziadek. Zależy od relacji i spędzania czasu od dzieciństwa. Pewne osoby nie zawodzą nigdy, ale to trzeba prawdziwej bliskości, miłości rodzicielskiej. Niestety człowieka całe życie od dzieciństwa karmi się kłamstwami o większości spraw krytycznych i nie dochodzi nawet do weryfikacji niektórych przekonań zanim nie dojdzie do dramatycznej sytuacji.
 3. Nigdy nie prosiłem i nigdy nie pytałem, czy mogę (jak ta pizdeczka) zostać na noc 😆 Przecież to śmieszne w taki sposób gadać z kobietą i zupełnie nie działa. Inna sprawa to pierwsza odpowiedź tej kobiety NOOOOOOO. Ja pierdolę. Aż uszy więdną od głupoty. Do tych, co nigdy nie ruchali, czy nie całowali, nie byli w związku. Panowie to tak nie wygląda. Nie dajcie się nabrać. Brakuje tylko pisemnej zgody na objęcie Kampania wprowadza w błąd, bo po zgodzie przecież wymuszonej pytaniem, bo kobieta została sprowokowana, zgwałcona w ogóle sugestią można się przecież rozmyślić. A co, jeżeli ogór już pracuje w jaskini, a ona się rozmyśli przez sekundę lub pomyśli o Leonardo diKarpio? xD W takim przypadku trzeba zastosować format zgody pisemnej, ale kobiecie należy zostawić furtkę na złamanie umowy, bo przecież mogła zostać przymuszona do podpisania, miała gorszy dzień i w ogóle. Mężczyzna jebana świnia, co tylko chciałaby ruchać. Bydlaki jebane Mam inny pomysł. Wyeliminować całkowicie testosteron z męskiej populacji, przekształcić wszystko na kobiety i gender fluid w zależności od okoliczności + zgody pisemne na każdą czynność, w tym na wydanie herbaty, zrobienie śniadania, bo przecież może nie chcieć dzisiaj kiełbaski, tylko coś innego. Przecież bez pytania zrobienie kanapeczki to GWAŁT na kubkach smakowych. Wy kurwy męskie bydlaki
 4. @Gixer Paniom dzisiaj nie można niczego zabronić. Masz się godzić na wszystko, na każdy temat, na każdy wątek, na wszystko z uśmiechem na ustach. A, że to uśmiech politowania to inna sprawa
 5. Wszyscy ludzie, z którymi gadałem w ostatnim roku i się zaszczepili żałują tej decyzji. Z jednym znajomym miałem ciekawą wymianę. Gadamy tam o czymś i on się chwali mac w ogóle nie biorę leków przeciwbólowych i żadnej farmakologii wspomagającej. Odpowiadam, ale się zaszczepiłeś preparatem, który nie wiadomo, jakie ma skutki uboczne, a boisz się tabletek przeciwbólowych z jasno opisanymi warunkami przyjmowania znanymi od lat. On, to fakt. Zjebałem Niedługo szczepionka przestanie istnieć w świadomości ludzi, bo teraz zwyczajnie wstyd o tym mówić.
 6. Problem mój drogi Panie sięga znacznie głębiej, bo najpierw, żeby dyskutować, a już nie mówię o podejmowaniu decyzji to wszyscy uczestnicy muszą się zgodzić i potwierdzić definicję pojęcia. Czym jest patriotyzm dzisiaj, a czym był kiedyś to nie ma żadnego znaczenia, bo musimy się zgodzić, co do definicji, a później transformować na decyzyjność. Aktualnie to nierealne, żeby z kimkolwiek się dogadać w czymkolwiek, więc zostają tylko puste słowa. Decyzje i tak podejmuje rasa panów, która nawet nie zadaje takich pytań. Patriotyzm dla jednego to tatuaż z godłem na klacie i emigracja zarobkowa, dla innego wspomnienie historycznej potęgi, dla kogoś to, co dzisiaj widzimy w polityce i tak dalej. Każdy człowiek kładzie nacisk na coś innego przez własne doświadczenia, wychowanie, inne czynniki. Obowiązuje wszechobecny relatywizm pojęciowy. Powiedz komuś, co myślisz to wytknie błąd i przedstawi swoją, WYŻSZĄ pozycję, bo tak. Patriotyzm w tej dyskusji to też tylko czynnik podbudowania własnego ego. Jakbyśmy mieli naprawdę poważnie rozmawiać to trzeba zacząć od fundamentów i trzeba stworzyć człowieka, który jest w stanie przyjąć coś więcej niż tylko własną wizję rzeczywistości. Dlatego łatwiej jest i wygodnej dla populacji, jeżeli jakiś skrajny element decyduje o sprawach, o których zdecydować się nie da. Z człowiekiem można po długich rozmowach dojść do kompromisu, może z małą grupą, powiedzmy lokalną społecznością. Na masach natomiast się wymusza, bo nie ma szansy na kompromis w takim rozwarstwieniu pojęciowym i też pod kątem doświadczeń życiowych. Stąd wynika moja postawa dbania wyłącznie o własne dupsko i własne interesy, a już szczególnie w materii poświęcenia patriotycznego, bądź innego. Za co mam się rzucać w płomienie, jeżeli nikt przez całe życie nie miał do mnie nawet odrobiny cierpliwości, żeby posłuchać. A niektórzy tutaj zwariowali wierząc w bajki i nie widząc właśnie tego. Czy komuś tutaj udało się innego człowieka przekonać do zmiany decyzji w poważnych sprawach? może jednostkowe przypadki + ogromny zbieg okoliczności. Tutaj mamy jakąś tam spójność ideologiczną w dyskusji, a i tak wychodzą jakieś dramaty, czy czepianie się do szczegółów. To sobie pomyślmy o poważnych, globalnych decyzjach. Ja też rozumiem patriotyzm w sensie walki o ludzi, nie o ziemię, granice, rzeczy materialne. Dla mnie liczy się życie, a nie rzeczy i czas. A jak ktoś chce bronić kawałka gleby to proszę bardzo, ale beze mnie.
 7. @kacapowski po covidozie zmieniłem wiele przekonań i postawę życiową. Mam totalnie wyjebane na ludzi i na wielkie sprawy, szczególnie ideologiczne. Może wszystko płonąć. Ludzie na to generalnie zasłużyli biernością i wrodzonym strachem. Wielkie słowa nie mają znaczenia z takimi masami, dosłownie baranami. Jeden drugiemu szkodził za brak jebanej maseczki. To wyobraźmy sobie jakieś poważniejsze dylematy, nie daj boże, bożenko na granicy moralności. Śmiech na sali, o czym tutaj w ogóle dyskutować. Ludzie mają naprawdę krótką pamięć.
 8. mac

  Uległa koleżanka

  Tak poza tematem
 9. Przecież temu nie zaprzeczam. Mówię tylko, że fanatyzm patriotyczny, patriotyzm w pojęciu ideologicznym to skaza prowadząca do całkowitej bezmyślności przy podejmowaniu decyzji. Trzeba wiedzieć, kiedy walczyć i trzeba wiedzieć, kiedy nie. A patriotyzm daje wyłącznie jeden kierunek, za wszelką cenę na wroga, nawet tysiąc razy potężniejszego. A ja to nazywam głupotą.
 10. Źle nazwałeś alternatywę. Obojętność nie jest alternatywą dla niczego. Ludzie sąsiadów w bloku nie znają, a kurwa patriotyzmem mordy wycierają. Przecież to żałosne, nawet nie śmieszne. Za swoją lokalną społeczność za chuja bym krwi nie przelał, za żadne skarby. Gra zespołowa? W robocie ciężko o podwyżkę się doprosić, a ginąć za gówno to od razu z innymi Januszami w okopie, co by w robocie pierwsi sprzedali Nie wiem, co jest zabawniejsze.
 11. Patriotyzm to najwyższy poziom skukoldowania Nie tylko nic nie zyskujesz, ale giniesz w smrodzie, strachu i terrorze za nic z pieśnią obrony "ojczyzny" na ustach A po Twoim zgonie ZUS się chwali, że emeryturkę uśredni innym. I to by było na tyle w temacie
 12. @elon super wiadomość. Pokazałeś klasę.
 13. Książka Kulturystyka: System Joe Weidera. Wszystkiego się z tej publikacji nauczyłem. Jeżeli chodzi o ćwiczenia o technikę znajdziesz na YouTube. Zabierasz komę i widzisz, jak robić na luzie. To nie jest kosmiczna technologia. W systemie Joe Weidera masz trening rozpisany na kilka lat. Samym podstawowym kiedyś robiłem ponad rok zanim przeszedłem do dzielonego i miałem niesamowite wyniki. W tej książce masz dosłownie wszystko. Dlaczego, po co, odżywianie, techniki, przedstawione ćwiczenia, motywacja, kwestie odpoczynku, jak powstały plany treningowe i czym się charakteryzują. Też kiedyś zadawałem takie pytania i to okazało się dla mnie rozwiązaniem. I powiem tak. Nawet, jeżeli będziesz miał chujową technikę na początku to i tak się nauczysz w końcu, a wyniki będą. Chodzi o systematyczność. Błędy się naprawią w trakcie wykonywania aktywności. Nie przesadzaj tylko z ciężarami. Jak masz plan treningowy to wystarczy jedna sesja z trenerem personalnym, góra dwie, żeby pokazał technikę na dane ćwiczenia w ostateczności. Zwyczajnie trzeba chodzić. W siłowni to najważniejsze. Chodzenie i optymalizacja w trakcie. Stopniowa progresja. O michę sam zaczniesz dbać naturalnie po wejściu w tryb treningowy, bo nie będziesz chciał zaprzepaścić własnego wysiłku. To się dzieje naturalnie.
 14. Liczy się tylko to, czy przynosisz zysk pracodawcy. Nic więcej na tym świecie się nie liczy. Dzisiaj umowy tworzy się w taki sposób, żeby wyjebać pracownika od ręki. Inna sprawa to własny biznes. Wtedy liczy się wydajność i co możesz zrobić. Własnych klientów na oczy nigdy nie widziałem, nikt mnie o dyplom, wiek, wykształcenie nie pytał. Liczył się zawsze wynik tego, co robię, wynik projektu. A jak Ty słuchasz ludzkiego pierdolenia to tak masz. Ludzi się nie słucha, bo to w większości przypadków idioci i za Ciebie nie umrą, ani życia nie przeżyją. Wyciągnij z tego twardy wniosek.
 15. Znowu baba w roli głównej. To mnie już na starcie odrzuca. Baba będzie rozpierdalać gangsterów + ten tekst z zaufaniem w łóżku z typem. Obejrzę sobie jakieś przejście gry na YouTube i tyle. Będzie na pewno sukces komercyjny, ale gdzieś moim zdaniem ten klimat umarł. Nowoczesne czasy nie nadają się do parodii w grach, bo w rzeczywistości mamy świat klaunów.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.