Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ImTheLiquor

Użytkownik
 • Content Count

  25
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetna

About ImTheLiquor

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przepraszam za offtop. @Firestarter - jak na człowieka o niskim poczuciu własnej wartości jesteś wyjątkowo bezczelnym typem. Myślę, że Twoja aktywność na forum to próba znalezienia sobie kolejnego pretekstu, żeby nie ruszyć tłustego dupska sprzed komputera. Śledzę Twoje wpisy i początkowo bardzo Ci kibicowałem, ale swoją postawą nie zjednujesz sympatii.
 2. Temat założony w dziale " Kuchnia, sprzątanie, obowiązki domowe - pasje prawdziwej kobiety ;) " a siostry nam tu zaraz zaczną liczyć efektywność energetyczną budynków, szacować średnie zużycie energii elektrycznej i debatować nad wyższością budownictwa konwencjonalnego vs. ekologicznego:)
 3. Dzięki Bracie. Na tym etapie kumuluję zasoby i pomysły:) Obecnie Wielkopolska a działeczka w Otulinie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego
 4. @PanG nie sądziłem, że aż tak fajnie się ten projekt rozwija. Sam chcę startować z budową małego domku za około 2 lata. Mam już przepiękną miejscówkę i jestem na etapie szukania inspiracji. Ponieważ zawodowo jestem przywiązany do miasta, budowa domu to będzie dla mnie bardziej taki projekt "złota jesień" więc będę budował sam, bez pośpiechu i z nastawieniem, że skroję sobie na miarę moje miejsce na ziemi na ostatnie lata mojego życia. W tym kontekście ten projekt wydaje mi się bardzo ciekawy. Nawet jeśli nie w całości to na pewno coś sobie z niego podpatrzę:)
 5. @emrata Na Fejsie jest fanpage Zbuduj Sam Dom. Facet za 35 tys. zbudował 35 metrowy, całoroczny domek. Obecnie jest na etapie rozbudowy do 70 metrów. Wszystko udokumentowane filmami, planami, dokładnymi kosztorysami. Obecnie sprzedaje instrukcje budowy tego domku. Wrzuca też dużo ciekawych inspiracji ze świata. Nie śledziłem jakoś dokładnie tego fanpage'u ale ma bardzo pozytywny feedback. @Funeral - ten filmik, który Ty podrzuciłeś. Czasem oglądam tego gościa. Nie jestem budowlańcem, ale nawet mi jako laikowi włos się na głowie jeży patrząc na niektóre jego rozwiązania:)
 6. Jaro, Mam 38 lat ale często przyłapuję się na podobnym myśleniu do Twojego. Że to co najciekawsze już było. A właściwie mogło być, gdybym swojego potencjału nie ulokował tak chujowo jak ulokowałem, nie rozmienił się ciągle na drobne. Od 3 lat jestem rozwiedziony, od około roku czytam forum. To okres intensywnej pracy nad sobą, rozpaczliwych prób nadgonienia straconego czasu i generalnie można by powiedzieć że sprawy idą do przodu. Ale czasem mam wrażenie, że wyżej chuja i tak nie podskoczę, nie przekroczę swoich naturalnych barier, nie przekroczę barier, które świat przede mną postawił. Coś co dla innych jest podłogą dla mnie zawsze będzie sufitem. Nie wiem co sensownego Ci poradzić, chciałem tylko dodać odrobiny otuchy, żebyś nie myślał, że jesteś sam z takim myśleniem.
 7. Zapiżdżenie na metr kwadratowy forum zaczyna niepokojąco rosnąć:) Nie mniej witaj:)
 8. No zbyt lotna nie była. Inna sprawa jak doskonale tutaj było pokazane to o czym wielu pisze i pisało na forum - o wyparciu i próbie zrzucenia z siebie jakiejkolwiek odpowiedzialności. Stało się i ch..j. Więc Tom tłumaczy jej, że stać to się może tornado, czy inne zdarzenie losowe, a zdrada, szczególnie wielokrotna (co wyszło z dalszej częsci rozmowy:)) jest czymś co zrobiła z pełną świadomością i premedytacją. I 10 minut próby wytłumaczenia idiotce, gdzie ta z każdym zdaniem pogrąża się coraz bardziej:)
 9. Z tego co ja zrozumiałem to Tom trochę ją przycisnął. Wg niej małżeństwo miało być remedium na kryzys w jej związku, a jak zaczął cisnąć o źródło tego kryzysu to z rozpędu się przyznała:)
 10. Nie znam jego audycji. Pierwszy raz się z nim zetknąłem. Ale akurat w tej to on sobie dość mocno folguje a nie dzwoniący. Oczywiście mówi samą prawdę. Po prostu naszła mnie taka refleksja jak dziwnym krajem są Stany. W Polsce, która w moim mniemaniu jest krajem o o wiele większej wolności słowa taka audycja by nie przeszła:)
 11. Też nie jestem super mocny z angielskiego...ale tutaj...po złapaniu kontekstu rozmowy można było sobie samemu wyobrażać co kobita zaraz powie i z tego co rozumiałem to dokładnie to mówiła:) One naprawdę mają wgrany ten sam soft, bez względu na szerokość geograficzną. Świetny sposób nauki angielskiego:) Zastanawia mnie coś innego. USA to kraj, w którym bardzo mocno trzeba uważać na wypowiadane słowa a tu ciężko zliczyć ile razy facet użył wobec tej kobitki słów whore i slut. Na antenie.
 12. ImTheLiquor

  Witam

  Na powitanie mem. tak mi się jakoś skojarzyło:)
 13. Ciekawych wniosków może dostarczyć lot samolotem. Z wysoka bardzo fajnie widać jak niewielkie są skupiska ludzkie w stosunku do terenów niezamieszkanych i niezagospodarowanych. Nawet duże aglomeracje z odpowiedniej wysokości wyglądają jak kropki na wielkich połaciach lasów, pól, akwenów wodnych
 14. Myślałeś o jakimś zasilaniu awaryjnym w przypadku przerwy w dostawie prądu? 1. Brak zasilania na pompie obiegowej CO może mieć bardzo poważne konsekwencje, 2. Brak zasilania na tych wszystkich elektro-ryglach. Nie dostaniesz się na posesję ani do chaty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.