Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ogridnik

Użytkownik
 • Content Count

  65
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Świetna

1 Follower

About Ogridnik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

374 profile views
 1. Bracie zasuwaj do najbliższego lekarza, byle jakiego i opowiedz o tym. Wiesz dlaczego? Dlatego. Mniej pogardy a będzie lepiej.
 2. Kobieta może wyjść za mąż za zgodą rodziców w wieku 16 lat. Jak to wygląda jeśli chodzi o związek kobiety i mężczyzny i powiedzmy "chodzenie ze sobą", to znaczy od ilu lat ludzie mogą się zpotykać. Jeśli dziewczyna nie ma 18 lat to rozumiem powinna zapytać o zgodę na spotkanie z chłopakiem jednego z rodziców? Czy powiedzmy jeśli dziewczyna jest niepełnoletnia to gdy spotka się z dorosłym mężczyzną to można przyjąć że rodzice się zgodzili? Czy w świetle prawa spędzanie czasu dorosłego chlopaka np z 16 taką jest w ogóle legalne? Stosunek płciowy wg prawa dozwolony jest od 18 roku życia. Czy jeśli powiedzmy pełnoletni mężczyzna spotka się z dziewczyną i w trakcie spotkania okaże się że dziewczyna nie jest pełnoletnia to natychmiast powinien zakończyć spotkanie? Jakie są regulacje prawne w tej kwestii?
 3. Potrawy bezmięsne i owoce, dużo wody tak aby siusiu było bezbarwne, dobre wypocenie podczas wysiłku fizycznego.
 4. Czekaj, jeszcze będą motyle w brzuchu 🦋
 5. Artefakt Buty Przyśpieszenia zamienić na Sandały z białymi skarpetami. No jak Zamek Słowiański to Słowianek nie powinno zabraknąć.
 6. zdaj relację jak było na randce :)
 7. Trochę nie w temacie, ale czy podjąłeś pracę przez agencję pracy w Pl czy bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego? Jak z mieszkaniem i transportem do pracy? Czy język Niemiecki, czy Angielski? Mógłbyś się podzielić?
 8. Pytanie za 100 punktów: Która z europejskich firm zaprojektowała i zbudowała pierwszego SUV-a i jaką nosi nazwę ten samochód? 😋
 9. A pojeździć trochę, na Mierzeję Wiślaną zajechać jest fajny parking w lesie za Krynicą Morską. W sumie to przy samej plaży. A jak od strony zalewu wiślanego to do mnie, elektryczność i woda byłaby możliwa 🤠 Tylko komarów trochę i ta ciągła cisza, ale za to przy wodzie i do granicy rowerem po dobrej ścieżce rowerowej można pojechać. https://photos.app.goo.gl/EYX8WADAu4c5eBH86
 10. Jak cieszy czyjś uśmiech, jak drobne rzeczy cieszą, jak cieszymy się nawet jeśli jest słabo. To jest dla mnie miłość, taka prosta, taka do życia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.