Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ogridnik

Użytkownik
 • Content Count

  60
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Świetna

1 Follower

About Ogridnik

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Potrawy bezmięsne i owoce, dużo wody tak aby siusiu było bezbarwne, dobre wypocenie podczas wysiłku fizycznego.
 2. Czekaj, jeszcze będą motyle w brzuchu 🦋
 3. Artefakt Buty Przyśpieszenia zamienić na Sandały z białymi skarpetami. No jak Zamek Słowiański to Słowianek nie powinno zabraknąć.
 4. zdaj relację jak było na randce :)
 5. Trochę nie w temacie, ale czy podjąłeś pracę przez agencję pracy w Pl czy bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego? Jak z mieszkaniem i transportem do pracy? Czy język Niemiecki, czy Angielski? Mógłbyś się podzielić?
 6. Pytanie za 100 punktów: Która z europejskich firm zaprojektowała i zbudowała pierwszego SUV-a i jaką nosi nazwę ten samochód? 😋
 7. A pojeździć trochę, na Mierzeję Wiślaną zajechać jest fajny parking w lesie za Krynicą Morską. W sumie to przy samej plaży. A jak od strony zalewu wiślanego to do mnie, elektryczność i woda byłaby możliwa 🤠 Tylko komarów trochę i ta ciągła cisza, ale za to przy wodzie i do granicy rowerem po dobrej ścieżce rowerowej można pojechać. https://photos.app.goo.gl/EYX8WADAu4c5eBH86
 8. Jak cieszy czyjś uśmiech, jak drobne rzeczy cieszą, jak cieszymy się nawet jeśli jest słabo. To jest dla mnie miłość, taka prosta, taka do życia.
 9. Cześć Bracia. Proszę Was o poradę w sprawie: jak odnosić się do osób trudnych- toksycznych. Według wiedzy jaką zdobyłem dzięki internetowi i forum mogę śmiało stwierdzić że mam do czynienia z osobą której zachowanie jest zaburzone. Jest to skromna opinia ponieważ nie diagnozowałem zachowania tej osoby u psychiatry. Ewidentnie osoba przejawia niską samoocenę próbując dowartościować się chwaląc się że zrobiła najprostszą rzecz. Szukanie na siłę atencji i dowartościowania próbuje zwrócić na swoją osobę uwagę. Zgrywanie bohatera a w razie co to chowanie głowy w piasek. Zadaje sporo ciężkich pytań, nieadekwatnych do sytuacji i faktów- coś jakby była zamroczona i nie kojarzyła faktów i tego gdzie się znajduję. Pluje jadem- to znaczy wyzywa dane osoby ale gdy już znajdzie się w towarzystwie tej osoby to świergocze i przejawia zainteresowanie i podnieca się rozmową. Coś jakby w kuluarach skuwysyńst*o a na zewnątrz świętość. Osoba ta na zewnątrz przejawia zachowanie wspaniałego człowieka. Sporo dało mi do myślenia jak ta osoba traktuje zwierzęta- z nienawiścią. I na koniec strasznie się dokleja, coś jak rzep nie dając chwili spokoju stosując psychomanipulacje. Np wzbudzanie strachu. Wiem że mam do czynienia z osobą toksyczną dla mnie. Rozpatrywałem to pod względem ezoterycznym i tu jakby w punkt ezoteryka pięknie pokazuje przypadłość osobnika. O ile wiem że najlepszym rozwiązaniem jest ewakuacja, jednak jestem poniekąd zależny służbowo od tej osoby. Jednak po kontakcie czuje się jak emocjonalna ruina. Narzędzia jakie stosowałem to: jasna i cierpliwa komunikacja, życzliwość, cierpliwość, asertywność. Jednak straty energetyczne są zbyt wielkie aby funkcjonować normalnie w społeczeństwie. Jak mógłbym usprawnić komunikację z tą osobą? Nie mam żadnych oczekiwań wobec tej osoby.
 10. A jaką masz skórę? suchą czy przetłuszczającą?
 11. Zabrzmiało trochę jak: "ty mój ogierze", czyli pluszowy misiu, którym mogę się bawić.
 12. zwykłe chamstwo Twoje ego zostało źle potraktowane, to nie było koleżeńskie. W aucie kolegi kolega zarządza, bo to jego teren, jego zachowanie pokazało z kim masz do czynienia. W wyżej wymienionym przypadku wyszło szydło z worka... Nie, nie jesteś przewrażliwiony. Jak świat szeroki Słuchaj stary, mógłbyś podłączyć telefon? W drugim przypadku: Ty popełniłeś błąd zwracając uwagę kierowcy na pewno z dobrych chęci dla siebie i niego bo nie chcesz wylądować w szpitalu, ale następnym razem zagryź zęby i jeśli styl jazdy kierowcy nie odpowiada to nie wsiadaj. Niemniej odpowiedź kolegi powinna być oczywista: dzięki że zwróciłeś mi uwagę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.