Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Androgeniczna

Samice
 • Content Count

  2234
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

883 Świetna

About Androgeniczna

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 04/07/1992

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2227 profile views
 1. Wcale nie. Może czułeś się w obowiązku pomóc. Nie koniecznie musiałeś ją kochać. Ile miała lat jak zaszła w ciąże? Ja mam 28 ale dziecko dopiero za 2 lata realnie mogę robić i trochę boję się że za późno.
 2. @Imiennik Po prostu jej nie kochałeś. Wtedy to normalne :). Jeśli para się kocha to całkiem inaczej przeżywają ciąże itp.
 3. Tylko? Sam wózek kosztuje ponad 1 tys zł, łóżeczko tak samo. To co wypisałeś kosztuje grubo ponad 2 tyś i jest droższe niż wyprawka . Jeszcze dolicz jedzenie. W ciąży nie tyle je się więcej co na pewno zdrowiej. Zdrowsza żywność też swoje kosztuje.
 4. @prod1gybmx Masz rację tylko powiedz ilu znasz mężczyzn czy kobiet które tak płaczą z byle powodu? Ja znam jedna koleżankę. Ogólnie ani mężczyzna ani kobieta się tak nie zachowuje. Ja przez "płacz" rozumiem tylko reakcję na silne bodźce typu śmierć itp. Dodam nawet że gdyby mój partner nie płakał w takich sytuacjach to uznałabym że jest za mało wrażliwy i to może źle rokować na poważny związek.
 5. Ja np mam tak że nie płaczę. Taka jestem po prostu. Nawet jak mnie coś wzruszy czy jest mi smutno to nie reaguję płaczem. Mimo to nie tracę szacunku do partnera kiedy on płacze a robi to częściej niż ja. Wszystko zależy nie od stopniu płaczu ale od sytuacji. Płakać można w sytuacjach poważnych a nie z byle powodu. Jeśli facet płacze z byle powodu to wiadomo że można to uznać za dziwne. Tak samo jak płaczliwa kobieta jest dla mnie dziwna. Jednak jeśli płacze (wzrusza się) na chore dzieci, na śmierć bliskiej osoby, urodzenie dziecka czy ogólnie z jakieś bezradności to nic złego i wątpie żeby każda kobieta od razu traciła szacunek.
 6. @leto już kilka mc temu to rzuciłam. W dość dobrym momencie bo koronawirus bardzo utrudnia prace z tego co znajomi mówią. Teraz pewnie całkiem spadłyby moje obroty.
 7. Upośledzeni nie robią tego celowo a nieświadomie. To co opisałeś to już gruby proceder którego takie przepite mózgi by nie wykminiły
 8. Kłamstwo o produkcie byłoby gdybym zatajała jakieś wady itp. Niektórzy agenci nawet to robią. Np mieszkanie jest po zalaniu a oni kłamią że tak nie było. Tego nie robiłam. Pośrednictwo jest specyficzne i naprawdę nie da się być dobrym pośrednikiem bez manipulacji sprzedażowych.
 9. Zależy kim jest klient indywidualny. Jeśli jest zapracowany, ma kilka mieszkań do sprzedania, jest inwestorem to często nie ma czasu. Często również ktoś mieszka w innym mieście i gdyby miał dojeżdżać do każdego klienta żeby pokazać mieszkanie to byłoby utrudnienie. Sama miałam problem z wynajmem mieszkania (swojego) w innym mieście. Musiałam dać nieco zaniżoną kwotę wynajmu żeby w jeden weekend pokazać 20 klientom i z nich wybrać takiego który mi pasuje.
 10. @Obliteraror Wszystko zależy od branży. Wyobrażasz sobie sprzedać mieszkanie przy takiej konkurencji bez nawijania makaronu na uszy? Nawet jak ktoś sam coś sprzedaje (samochód, dom) to zataja wady itp. Ja nie kłamałam o produkcie ale manipulowałam tak żeby przyspieszyć decyzję.
 11. Też nie przesadzajcie. W Polsce niewiele kobiet pije w ciąży. W innych krajach jest dużo gorzej. Tu raczej nie ma takiego przyzwolenia żeby kobieta w ciązy szła pijana ulicą. Ktoś reaguje. Nawet był taki eksperyment społeczny. Kobieta w ciąży udawała pijana lub piła w pubie i ludzie reagowali.
 12. Taka praca. To techniki sprzedażowe które trzeba wykorzystywać bo inaczej nie masz szans w sprzedaży. Już nie pracuję w nieruchomościach ale przez wiele lat musiałam tak robić. Wątpię abyś spotkała na swojej drodze agenta nieruchomości który nigdy nie okłamał klienta.
 13. Jakaś idiotka. Znam wiele kobiet które piły w ciąży ale tylko na początku gdy nie wiedzały że w ciąży są. Później przestawały. W moim towarzystwie jeśli kobieta w ciąży pilaby alkohol raczej wszyscy by zareagowali. Pamiętam nawet w LO jak jedna uczennica była w ciąży z mojej klasy i namawiała kolezanki z którymi zawsze paliła w WC na papierosa. Wszystkie odmawialy i mówiły że nie będą z nią palic. @Lalka Czemu nic jej nie powiedziałas?
 14. A czym jest manipulacja? Takim kłamstwem i wpływaniem na kogoś żeby po zmanipulowaniu zrobił to czego chcesz. W tym wypadku chciałam żeby klient złożył ofertę wyższą niż fikcyjny klient o którym mówiłam. Zazwyczaj się udawało. Ja akurat trochę inaczej tworzę związki. Muszę kogoś dobrze poznać i dopiero się angażuję itp. Taka prośba o pożyczkę wyszła z mojej strony mniej więcej po pół roku znajomości jako znajomi i wspólnych wyjściach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.