Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maninblack

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  561
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

407 Świetna

About Maninblack

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1021 profile views
 1. Powodzenia że dostanę kredyt na nowe,zresztą nie wiem skąd ta teoria. Samochód można kupić używany dobry po znajomości.
 2. Sam koszt kredytu to 10% ok więc wiadomo że lepiej mieć te 2tys jak ich nie mieć. Ale nie wydaje mi się żeby to było kosztowne - nie takie straty ponosiłem Kwestia czy jak przyjdzie rata 500 benzyna 400 oc 200 jakieś drobne naprawy czy to za bardzo nie obciąży budżetu i czy tam radę.
 3. Żeby nie było,tak dla siebie,jednak jest też ten czynnik możliwości sexualnych jakie za sobą niesie zakup auta, Nie jest on powodem determinującym zakup,ale powiedzmy "dodatkiem" bardziej chodzi o : NIEZALEŻNOŚĆ
 4. Panowie odnośnie słuszności samochodu powiem wam że miałem w swoim życiu następujące sytuacje: -W środku nocy musiałem jechać na SOR z ojcem bo karetka odmówiła przyjęcia. -Musiałem z bardzo chorym psem pojechać do weterynarza i nikt mnie nie chciał przyjąć bo "sierść,kłaki albo 0 zgody na psa" już pomijam fakt ze raz nawet kierowca autobusu kazał mi wyjść bo pies nie miał kagańca( a i tak bym go nie założył z względu na problemy zdrowotne). -Pojechałem do swojej ex myszki 300km blbla-carem nakryłem ją na zdradzie i noc spędziłem na dworcu,bo na zadupiu mogłem liczyć tylko na stopa. -Epidemia KO (zrobił bym zakupy raz na miesiąc a nie tydzień)brak możliwości transportowania różnych rzeczy itd... Większość z was może się z tego śmiać,ale z 3 pierwszych powodów których wymieniłem uważam że dla takich wydarzeń TRZEBA mieć auto. Pomimo tego że w dużym mieście,większość czasu jeżdżę komunikacją. Ostatnio miałem podobną sytuację i tak mnie natchnęło do napisania tego posta,bo naprawdę się wkurzyłem...
 5. Znośnie,dużo lepiej niż teraz siedząc na dupie w kwarantannie. Zmniejszają mi koszta OC/AC bo mogę zniżkę wziąć max. na ojca - jeśli bym się na to zdecydował ofc
 6. @Wolverine1993Poszukuję coupe coś w rodzaju vw scirocco,astry gtc,pro ceed 2.
 7. Wiesz moje ego też tak uważa,a sytuacje w życiu mi pokazują że warto brać.
 8. Czytanie ze zrozumieniem.Bo widzę że wyciągasz niepotrzebne wnioski. Napisałem tylko że zgadzam się z ideą autora jaka przedstawia a nie z akceptacją potencjalnych problemów jakim jest np zwolnienie. Pzdr.
 9. Oczywiste jest że branie nowego samochodu na kredyt to jest strzał w kolano.Samochód po opuszczeniu salonu traci 30% na wartości albo więcej,pomijać już inne koszta. Jak sprawa się ma co do kredytu na samochód używany? Takie sytuacje jak ta z wirusem uświadamiają mnie coraz bardziej że warto posiadać własne auto chociażby z względu na niezależność: Oczywistym jest że -dodatkowe koszta oc/ac, amortyzacja,benzyna i usterki... pochłonie dużą liczbę pieniędzy. Dodam po prostu że wydaje mi się że ta niezależność jest warta kosztów. Czy prowizorycznie sytuacja w której wkład własny wynosi 20tys a kolejne 15 jest w kredycie ma sens? Koszta kredytu to ok 10% więc do spłaty będzie pewnie ok 17.Jakie jest wasze zdanie?
 10. Jak rzucić nofap? Nachodzi mnie taka refleksja z filmu "Mechaniczna pomarańcza" w której przedstawiony główny bohater jest dzielnicowym rabusiem,złodziejaszkiem i gwałcicielem. W pewnym momencie za swoje złe uczynki trafia do więzienia, w którym dostaje szanse wzięcia udziału w rządowym projekcie "resocjalizacji" Podczas tego procesu zostaje poddawany wielu eksperymentom w szczególności tym działającym głównie na mózg(podświadomość) Jednym z takich działań jest podłączenie jego głowy do urządzenia które całkowicie blokuje ruch powiek,tak aby nie mógł uciec od wyświetlanych projekcji. Dodatkowo jest przywiązany do fotela z którego nie może zwiać. Siedząc w kinie zostają mu pokazane drastyczne sceny w których widać przemoc,okrucieństwo i brutalność a w tle leci jego ulubiona symfonia Bethovena. Wywołuje to u niego drażniący efekt bo z jednej strony dostaje sygnał "moja ulubiona muzyka lubię to" a z drugiej "ma już tego dość" Oczywiście podczas całego eksperymentu podają mu ciągle psychodeliki i inne środki aby spotęgować efekt. Główny bohater po miesiącach badań wraca na wolność i staje się zupełnie obojętny na to co wcześniej go podniecało,a w ręcz wywołuje u niego odruch wymiotny. Wracając do refleksji. Takie liczenie dni jest słabe bo buduje to już pewnego rodzaju presję.Tak samo jak otyły facet zaczyna się odchudzać,jest nakręcony wow 1 dzień,wow 5,10 po czym po kilku dniach się poddaje. Wiele ludzi nie może zrozumieć tego że chodzi o racjonalne zmiany nawyków żywieniowych a nie o męczenie się podczas diety.Wtedy dopiero widzimy efekty bo nie ma "nawrotu" który psuje cały efekt.Właśnie o to chodzi aby nie dopuścić do nawrotu! Trzeba wywołać w sobie efekt w którym brzydzimy się porno,musi to być jakiś mocny sygnał dla podświadomości-TO NIE JEST DLA MNIE.TO JEST ZŁE.TO OSZUSTWO. Nagrania na podświadomość również mogły by dużo dać,natomiast z takim się nie spotkałem,a jestem w trakcie bardzo długiej realizacji tego projektu. To trochę tak jak np dodawanie sprawdzonych suplementów do diety tu 5% tam 5% wiadomo do 100% nie dojdzie ale nawet niech zatrzyma się na +25% to już dużo Małe ruchy,małe wpływy ale dodatkowe zwiększające znacząco zysk. Oczywiście bardzo łatwo o tym pisać,ale jak pokazuje praktyka jest odwrotnie. Życzę każdemu wytrwałości,3mam kciuki
 11. @Mosze RedNiby oczywisty ale bardzo przydatny post Zgadzam się całkowicie.
 12. No chciałbym wyrównać rachunki,ale sprawa jest już zamknięta dla mnie.
 13. Siemanko Bracia czy ktoś praktykuje gierki jako sposób na życie lub poprawę stanu bankrolla :)? Na pokerstarsie/fulltilt/party czy innych np "krzakach" z RB. Ciekawi mnie czy na forum ktoś się w to bawi Pzdr.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.