Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maninblack

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  725
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

550 Świetna

About Maninblack

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1652 profile views
 1. Ja teraz jestem na drugim semestrze a mam prawie 29L. Pierwszy raz na studia poszedłem 10lat temu.
 2. Nie lubię tego robić na potrzeby materiału powiedzmy że między 6+ a 9 Mentalny stulejarz to stan umysłu.Ja go też posiadam żeby nie było - w małym stopniu ale u niektórych jest on determinujący. Widzisz ładną laskę i mówisz " ale bym ją wyruchał" - na tym się kończy.To mentalna masturbacja - idealizacja kobiet i sexu. Frustracja wynikająca z jego braku-mimo że można go mieć łatwo=czyniąc z tego epicentrum.To ograniczanie swoich działań do minimum albo odwrotnie nadmierne cuckoldostwo* czyli latanie za kobietami, będąc na pozycji "przyjaciółki z penisem" byle tylko zagruchać. Ostatnio rozmawiałem z znajomym barmanem w pracy jak odróżnić właśnie cuckolda na randce od drapieżnika? Wyciągnęliśmy podobne wnioski. - Od czasu trwania randki. Dobry zawodnik przychodzi kupuje bo lampce wina i po max godzinie wchodzą do taxy razem. Cuckold siedzi z myszką do zamknięcia stawia obiad, kolację i 4drinki - na koniec dostaje buziaka (albo i nie) w policzek i słyszy "dziękuję, było fajnie"
 3. APK Co prawda ja napisałem pierwszy i to wystarczyło aby pociągnęły temat
 4. Ja tego gówna nie oglądam. A takie wyniki to chyba z 45roku jak bracia ze wschodu zawitali do ojczyzny. Niech zrobią ankietę ile % mężczyzn 2lata po ślubie doświadczyła przemocy psychicznej. Ostatnio na zajęciach z psychologii byłem bardzo zaskoczony bo wysublimowana Pani psycholożka powiedziała coś czego się nie spodziewałem. Podkreśliła jak feminizm jest niszczący i że coraz większa liczba osób które są ofiarami przemocy domowej to mężczyźni.
 5. Niestety, ale statystycznie w 90%+ czasu tak jest A ja zgadzam się połowicznie. Pierwsza cipka czy tam druga myślisz sobie że to duchowe,anielskie przeżycie, 2 połówki jabłuszka łączące się w całość. Przy 40tej traktujesz to trochę jak dwójeczkę - chce ci się,masz ciśnienie i spuszczasz cisnienie.
 6. @wojkr Racja, bardzo źle to wyraziłem... W zasadzie powinienem napisać ludzie posiadający (myślenie stulejarzy- konkretnie mentalni stulejarze) W przypadku tych prawdziwych brak zaruchania = brak akceptacji, frustracja, niska samoocena itd... Miałem na myśli redpilowców A dlaczego niby nie 😛 ?
 7. Wiesz jak kobieta chce się nadziać, to nie zwraca uwagę na to co mówię. Ogólnie mówiła ze jestem przystojny,pewny siebie,śmiały itd - to z skromności odpowiedziałem że to za mało powiedziane przystojny haha że mam dobry bajer - (ile lasek w ten sposób zbajerowałem?)Później że to dobry patent A ja na to że dopiero co testuję to technike i jesteś pierwsza. Ogólnie nie jestem mistrzem gadki, staram się podkręcać emocje, łamać jak najszybciej ograniczenia (legalnie ) i tez nie skupiam się zbytnio na tym co ona mówi, tylko daję jej niewerbalne przesłanie " chcę cię wyruchać" Dała mi wyraźnie do zrozumienia że jestem cwaniakiem który zalicza, a ja powiedziałem prawdę że to tylko tak wygląda, ale w rzeczywistości jest inaczej. Po prostu mam dobre geny i talent.
 8. Ostatnie 3 miesiące kwarantanny spędzone na totalnym odwyku od porno,masturbacji i latania za kobietami. Końcówka tego okresu wywołała u mnie efekt napalonego samca, który pobił swój rekord wstrzemięźliwości, wywołany powrotem do pracy i mocną obserwacją Pań w stolicy. Jakie efekty pod koniec? widoczna desperacja i brak wyników. W momencie rozproszenia energii seksualnej nazywanej masturbacją doszło do zjawiska "pierdole te latanie za sexem" - efekt tydzień później 3 Panie chętne na sex. Idąc za ciosem spotkanie u mnie w domu z jedną z samic i dostaję pytanie : "Dlaczego nie masz dziewczyny" Odpowiedź też na wyjebaniu: - ponieważ dużo pracuję, trenuję i nie mam na ten moment wystarczająco dużo czasu i ogólnie jestem samotnikiem. Kolejne takie spotkanie,kolejna myśl i zwiększanie świadomości. To pytanie dało mi dużo do myślenia. Moment w którym praktykowałem semen retention i PMO pokazało mi obraz życia w pewnego rodzaju oazie ,w której jestem większym drapieżnikiem nastawionym egoistycznie do życia i wiecie co? (drapieżnik w pracy,siłowni, realizacji celów) Celibat sexualny, celibat od związków czy samotność od sexów, nazywajcie to jak chcecie jest czymś co naprawdę daje ogromną moc! Zaczynam coraz bardziej rozumieć dlaczego największe ikony, championi którzy osiągnęli wyżyny w swoich dziedzinach byli introwertykami, bez żon ogólnie stroniąc od głębokich relacji damsko-męskich. W żaden sposób nie będę negował tego co jest dobre a co złe, ponieważ każdy ma własne zdanie. Związek to jest zawsze wymiana dóbr i usług. Każda relacja nawet sex to jest energia - ogromna w dodatku.Odpowiednie przekierowanie energii to sztuka. Stulejarze płaczą że nie mogą ruchać a tak naprawdę to jest ich ogromna broń o której nawet nie wiedzą. Wyszło chaotycznie, ale muszę kończyć. Kocham Panie lubię spędzać z nimi miłe chwile i czas ale wprowadzają one chaos do mojej głowy i mojego życia. Nie lubię chaosu.
 9. @ATE50 Gowno prawda, nie zgadzam się z tym co mówisz. Tak samo jak nie zgadzam się z powiedzeniem ubieraj się jak Ci wygodnie,tak jak lubisz. Dobór perfum bardzo ważna sprawa, w ten sposob można bardzo zyskać bardzo dużo benefitow. Ja np jak czuje u kogoś zapach, od razu na podstawie tego jak pachnie mogę dużo powiedzieć na jego temat. To jest istotny element komunikacji. Zadbane paznokcie,zęby. Wygladasz jak milion dolarów =czujesz się jak milion dolarów- oszukujsię na korzyść zmiany. Buty to twoja wizytówka. Takie tematy powinny być 'maglowane' Ponieważ dają bardzo duzego boosta w każdej dziedzinie życia, powodują że się wyróżniasz w pozytywnym znaczeniu- stajesz się liderem. A ci którzy to podważają sami na tym tracą, spędzając czas na szukaniu drzazgi w oku bliźniego swego, nie widząc przy okazji belki w własnym. Pzdr.
 10. Witam wszystkich, chciałem się dopytać o świadczenia postojowe na umowie zlecenie. Dostałem łącznie 2 świadczenia (2 wysłała i wypełniła księgowa w firmie której pracuję, a 3cie świadczenie wysłałem sam) Pracowałem do połowy marca a ponoć można było za ten okres dostać 1z3 świadczeń na 2080zł. Czy jest szansa otrzymania pierwszego świadczenia, pomimo że 2 i 3cie postojowe już odebrałem? Pozdrawiam
 11. Własnie to jest jak w restauracji - nie dopuszczalne jest aby kelner na mnie krzyczał, tak samo tutaj. Jednak teoria a praktyka to zupełnie dwie inne rzeczy. Wojny z nauczycielem nigdy nie wygrasz.
 12. Witam Sprawa wygląda tak że chciałem się wstępnie poradzić odnośnie postępowania na prywatnej uczelni, za którą płacę i to nie mało... Przez 1,5 roku było bajecznie, różni wykładowcy jedni spoko drudzy mniej natomiast nazwijmy ich "stabilnymi" Aktualnie jedna Pani dr hab przyjebała się mnie i niestety wywołuje u mnie gniew. Przypomina mi to bardzo sytuację kiedy byłem w podstawówce gnojony przez chorą psychicznie matematyczkę i nie mogłem się postawić, odczuwam podobną energię, dreszcze i niechęć. W dodatku nauczycielka na studiach pozwala sobie na bardzo niesympatyczne komentarze, niepoważne docinki i sposób egzaminowania poszczególnych osób pozostawia wiele do życzenia. Co przez to rozumiem? Przeanalizowałem moją odpowiedź słowo w słowo z 2 innymi kompetentnymi osobami oraz jedną której nie znam (żeby nie było że zaliczają bo lubią) i każda z nich odpowiedziała w ten sam sposób: Bankowo powinieneś zdać, zostałeś oszukany - a nawet jeśli ktoś ma bardzo wysokie wymagania i tytuły, to powinien zadać 1-2 dodatkowe pytania aby się upewnić co do twojej wiedzy- chociaż nie powinien. W dodatku kilka innych osób które zaliczyły powiedzmy sobie wprost nie powinny bo lały wodę bez ładu i składu, a mimo to zaliczone. Mam przypuszczenia że w pewnym stopniu nie spodobałem się Pani, być może w jakimś stopniu podpadłem- nie miałem czym, bo w trakcie zajęć również- mnie przypadkiem odpytuje ( po złości, byle zgnoić) Jak się odnaleźć w tej sytuacji, mając świadomość że kolejne 3 semestry ta Pani będzie mnie na 90% uczyć innych przedmiotów? Obawiam się że w pewnym momencie mogę otworzyć usta i zripostować kulturalnie Panią- tylko że wtedy wejdę na ścieżkę wojenną-to na bank. Zamiana uczelni to ostateczność. Pozdrawiam
 13. @self-awareMięśnie kegla bez podniecenia możesz ćwiczyć oddając mocz w 10-15 strumieniach. Zaciskając i rozluźniając mięśnie leżąc, ćwiczyć oddech.Ale osobiście te ćwiczenia są niczym w treningu w którym podczas sexu dochodzisz do 70-80 albo 95% podniecenia i przerywasz.
 14. w postaci narastającej frustracji i depresji ;D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.