Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Maninblack

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  304
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201 Świetna

About Maninblack

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

458 profile views
 1. Nie znam historii tego Pana bo nie oglądam "chłopaków do wzięcia" ale ewidentnie widać że się zatrzymał intelektualnie w podstawówce. Związkowo jest prawilny biały rycerz,kto wie może trafi tutaj Btw jeśli psa faktycznie oddał to powinien dostać hu** do dupy
 2. A ja sobie przypominałem najlepsze lody które kręciły mi moje byłe romantyczne znajome
 3. @maVenA mi nie przykro bo takich sytuacji to na pęczki.Nic zaskakującego. Kobiet nie brakuje
 4. Update. Trudno się rozmawia z niewiasta,ponieważ odpowiada jak by od niechcenia.Dzis odpisała po 8h,A na zakończenie dnia tylko odczytała I nie odniosła się w żaden sposób do komplementów w jej kierunku. Albo jest obrażona nadal albo już nie jest zainteresowana. Chyba będę musiał odpuścić temat bo jeśli w najlepszym wypadku robi to po zlosci,to nie podobają mi się takie gierki i traktowanie.
 5. @HeniekJa bym wolał mieć dziewczynę na stałe,związek ok może być Tak mogę ująć moje zamiary,tylko juz mi się nie podoba że jest manipulacja dupką,boje się tego co może być w przyszłości...
 6. @[email protected] Vadis? Sex był tylko oralny.Jej chodzi o to że za bardzo naciskam i traktuję ją przedmiotowo.A ona "zna" psychikę mężczyzn i wie że jak to zrobimy to wtedy ją oleje. Właśnie dlatego na pierwszym spotkaniu nie poszliśmy na całość,bo ona uznała że chce czegoś więcej i że jak mi da dupy to będę ją traktował jak szmatę,wyrucham 2razy i zostawię. Bo jak mówi tak miała z poprzednim gościem. Na spotkaniu było tak samo dopóki naciskałem to pojawiały się opory,dopiero w momencie kiedy odpuściłem to "doszło do zbliżenia" o czym mi sama później powiedziała.
 7. Dziewczyna z która spotkałem się kilka razy,która włożyła mnie w widełki "ruchacz" Po ostatniej awanturze odnośnie tego że traktuję ją przedmiotowo. Panowie jak ja mam to odebrać.Przecież to jest manipulacja,albo szit test.Jak unikać sexu na początku znajomości,kiedy powinien być jego przesyt.Nie rozumiem... Stałem się lamusem drugiego planu czuje... Jak to zripostować hmm? Pzdr.
 8. @Stillzałożyłem ten temat z powodu bigoreksji
 9. Bo chciałbym dobić do 20
 10. Czy ktoś testował pompkę wodną do penisa lub inne klasyczne i może się wypowiedzieć czy to działa? Pzdr.
 11. Spotkałem się z dziewczyną z aplikacji randkowej. Leżymy na łóżku,dobieram się do niej,a ona "nie nie nie".Po jakimś czasie zrezygnowałem,bo już byłem zdenerwowany tym faktem i mówię "ok to ja sobie popatrzę w twoje oczy" Po upływie 10 minut był sex oralny z wzajemnością(bo Panie się szanują i dają dopiero na 2gim spotkaniu ) Po ostatniej awanturce dowiedziałem się że jak naciskam to traktuję ją przedmiotowo i się z tym źle czuje,dlatego jak odpuściłem to ochota jej wróciła... Wniosek,dyskretnie ale niech ona się do Ciebie dobiera. Po Kilku spotkaniach nasłuchałem się komentarzy na swój temat,jakim to ja jestem egoistą,któremu zależy tylko na jednym. Że jestem miły tylko do czasu aż się nie spuszczę,później staję się chamski i agresywny.Ręce opadają... Jak tym naszym kochanym Panią zmienić troszkę myślenie,żeby nie bały się zaufać?(bez kupowania futra,brania ślubu i przepisywania majątku)
 12. Jak dla mnie to dał w nochala. Ona też.
 13. Ja patrząc na jej umiejętności i wygląd,myślę że po tym filmiku jak ją ktoś dobrze poprowadzi to dziewczyna może zacząć zarabiać minimum 200zł/h. A rafatus to mógłby jakąś kamagrę zapodać,bo ten film w jego wykonaniu to mocny soft
 14. Masło maślane Twoja wypowiedź to typowy wywód,nic z niego nie wynika,piękne opakowane słowa a gówno w papierku po cukierku. 1/Przyjęcie punktu widzenia ooo właśnie odgórne narzucanie czegoś za prawdziwe (to manipulacja) 2/Ten sam kościół ułaskawiał morderców,pedofili,kolaborował z Malarzem z Austrii i wiele innych karygodnych rzeczy. 3/Ja nie korzystam z niczego z kościoła,zostałem tam zaprowadzony bez mojej zgody i przez lata programowany negatywnie przez ta instytucję.
 15. Puściłem ten film mojemu tacie (zgorzkniałemu katolowi) to powiedział ze mnie szatan opętał Niejednokrotnie napisane jest jak miłosierny Jachwe każe mordować,gwałcić nieletnie,rabować,zniewalać itd... Tylko w kościele wezmą pół jednego pisma/pół drugiego,ćwiartkę trzeciego,coś dodadzą od siebie,zmienią sens słów.Manipulacja full,aaa i jeszcze odpuszczenie grzechów z góry na 2tygodnie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.