Jump to content

Maninblack

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,016
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,167 Świetna

4 Followers

About Maninblack

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,875 profile views
 1. Co w sytuacji kiedy czuję że jestem grubo-skórny i proces intelektualny zachodzi we mnie w sposób zadawalający (rozpoznanie emocji) natomiast nie odczuwam emocji na poziomie ciała (odczuć)? Często w prowadzonej medytacji należy skupić się na danej emocji i kolejnym pytaniem jest to w jaki sposób się ta emocja objawia w moim ciele. Jeszcze nie udało mi się praktycznie nic zidentyfikować.
 2. @KacperskiJakie znaczenie w kontekście nofap ma twoja wypowiedź:)?
 3. Wejdź sobie na perfumowe świry na fb lub podobną grupę i tam ludzie rozbierają oryginalne perfumy do dekantów. Zamów sobie ok 10ml jakiejś dobrej sprawdzonej pozycji. Dużo lepiej na tym wyjdziesz Pzdr.
 4. Nie wiem skąd wziąłeś te informacje. Gdybym chciał pójść do wróżki to wybrał bym inny adres. Wiesz że faceci dowalający w ten sposób mają często kompleks małego członka? Rekompensują sobie w ten sposób braki.
 5. Ma i to w moim odczuciu dużo. Przypisałeś przyczynę do skutku (decyzja- do impulsywności i nie umiejętności panowania nad emocjami) Ja przypisałem ją do poziomu głębszego, podświadomości - czyli bardziej automatycznych zaprogramowanych reakcji. „Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę.” To tak t kontekście krytyki redpila. Jak ktoś zdążył wspomnieć to narzędzie - zgadza się. Mam wrażenie że zbyt duża ilość tych wszystkich ruchów szkodzi i to właśnie chciałem podkreślić.
 6. Proponuję mniej kierować się dumą, nie być emocjonalnie zaprogramowanym robotem, patrzyć i dostrzegać. Mam wrażenie że wytresowałem się na zbyt zaborczego, nieugiętego gościa - nie mówię tutaj o tym aby przymykać oczy i nie wytykać błędów, nie wyznaczać granic - tylko żeby żeby w granicach rozsądku lepiej oceniać/rozważać, nie wprowadzać tylu elementów manipulacji, testowania, podchodzić niekiedy bez spinania z dystansem.
 7. Co dokładnie chcesz przez to powiedzieć? Chętnie się dowiem, to pośmiejemy się razem To akurat była sytuacja, która dała mi dużo do myślenia i na jej podstawie wyciągnąłem takie wnioski. Redpill jest zły z wielu innych powodów, jak przeczytasz jeszcze raz dokładnie to co napisałem to znajdziesz inne powody dlaczego tak jest.
 8. Temat zakładam na podstawie ostatnich doświadczeń i chciałbym się z ludźmi podzielić moimi obserwacjami - być może ktoś skorzysta, nauczy się i wyciągnie wnioski. Zacznę od cytatu dla wszystkich komentujących; Nie mamy prawa/podstaw sądzić że nasze wyobrażenie jest lepsze od wyobrażenia innych (autora nie znam, natomiast usłyszałem te słowa w filmie autorstwa Alex Barczewski) W 2016 roku zacząłem stawać się bardziej świadomy facetem co oczywiście związane było z moim biało-rycerstwem. Po uderzeniu głową w ścianę, odbiłem się i tradycyjnie zacząłem pochłaniać różneg
 9. Gościu - żeby doradzić dokładnie w sprawie wizerunku musisz go przedstawić. Zdjęcie, filmik - zobaczyć jaki masz głos, jak się poruszasz, jak wyglądasz. Tak z opisu to za przeproszeniem h*** do dupy - a nie pomoc. Pzdr.
 10. Ty @Patton tak na poważnie? Rozumiem że temat powstał w dziale "przetrwanie i apokalipsa" - To co podałeś to są buty do fabryki albo zakładu pracy - jakie wyjście, jakie miasto Po pierwsze primo - czarne obuwie to najwyższy segment poważności - odpada. Do pracy/wyjście to tylko jakiś smart-casual. Po drugie primo - wiosna, lato, jesień, zima? Po trzecie primo-ultimo popatrz sobie na buty typu: oxfordy, loafersy, monki lub np na sezon jesienno/zimowy SZTYBLETY.
 11. Tak Panowie rozmawiałem w firmie i są tutaj spore plus i niestety jeden duży minus, który dyskwalifikuje wzięcie pożyczki. Jeśli np dostaniemy pożyczkę na dowolną kwotę to możemy od razu nabijać 2 opcję pożyczki, tak więc nie musimy czekać aż spłacimy - tylko dodatkowo możemy zbierać na nową. Ogromnym minusem jest to że potrzeba 2 żyrantów z zakładu pracy. Jak dla mnie ta świadomość dyskwalifikuje możliwość skorzystania z tej opcji.
 12. Zrobiłem konwersję z PDF do DOC a później na EPUB i efekt jest taki że pocketbook się zacina i wyskakują krzaki.
 13. Dzień dobry Czy jest jakiś zamiennik dla aplikacji instagram lub opcja modyfikacji w taki sposób aby: - nie dostawać reklam sponsorowanych (dupy i cycki) - aby móc ograniczyć przeglądanie wyłącznie do osób które śledzę* z ikonki lupki - zlikwidowanie wszystkich obrazków czyt. (sztucznych dup itd..) Denerwuje mnie upychanie na siłę profili głupich cip
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.