Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SSydney

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  434
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SSydney last won the day on January 21

SSydney had the most liked content!

Community Reputation

559 Świetna

About SSydney

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. VS No faktycznie działa cuda! Piesek wytresowany? Skacze tak jak mu zagrasz, faktycznie związek IDEALNY (dla ciebie na pewno) dobrze, że to podkreślasz tak często, bo bym nie załapał. Wybacz mi moja małą spostrzegawczość. 😆 Wyobraź sobie, że na mnie granie dupą nie działa? No ale widocznie twój chłopak jest innym typem faceta. Nastolatkiem przestałem być ładnych parę lat temu ale rozumiem jak to jest. Co się tyczy seksu to jakoś specjalnie mi na nim nie zależy, jest przereklamowany. Dopóki znowu nie przeskrobie czegoś i nie będziesz musiała skarcić pieska no ale metoda już sprawdzona.
 2. Najpierw brat @Axel niech zacznie od szanowania siebie i swojego czasu, wtedy może zacząć egzekwować szacunek wobec siebie od innych osób. Jakby tak pomyślała to by od razu znalazła dla ciebie więcej czasu, uwierz mi je konkurencja nakręca. Raczej pokazałeś się jako "needy", czyli niemęski. Znajdź inna pannę a tej możesz dać szansę EWENTUALNIE jak zacznie cię traktować poważnie. Najpierw polecam. Skorzystaj z tej rady. Idź synu w świat i nie grzesz już!
 3. Zamiast rozkminiać proponuje przeczytać "Mężczyzna racjonalny" Rollo Tomasi. O tym właśnie mówię ja i @DanielS rozbijasz niepotrzebnie gówno na atomy. Może zastosuj jej broń przeciwko niej? Skaczesz jak zaśliniony piesek a ona trzyma kośc i macha ci nią przed twarzą. Może czas zdobyć więcej doświadczenia z RÓŻNYMI kobietami? To taka luźna sugestia.
 4. Dzięki za odpowiedź, dzięki tobie wiem, że w razie W nie ma sensu czekać pół roku. jeżeli kobieta ma takie podejście to będzie miała skłonności do tresury faceta dupą a ja pieskiem nie jestem. 😆
 5. Też doświadczałem podłości w gimnazjum, nie w takim stopniu jak @Perun ale płakałem na lekcji pewnego razu. Dzieciaki potrafią być na serio podłe....szkoda, że nie zawsze mamy odwagę zwrócić się po pomoc. @Perun brawo za odwagę! Co do zemsty to cie rozumiem... Myślę, że mamy większy wpływ niż jesteśmy sobie w stanie przyznać to sami przed sobą.
 6. SSydney

  Seks ze znajomą

  Miałem jedną przyjaciółkę i 4 lata nic nie było, w sumie dobra kumpela ale kiedyś zostałem u niej na noc i tak samo wyszło. Zawsze mi się żaliła, że ci faceci to takie pipki a ona by chciała, żeby ktoś ją ostro przeleciał. Mam dobre serduszko i pomogłem mojej przyjaciółce. ❤️ Teraz też mam przyjaciółkę i pewnie, kiedy wpadnie mnie odwiedzić to jej tez pomogę w związku z brakiem faceta.❤️ Jestem takim dobrym facetem, pomagam moim przyjaciółkom, muszę znaleźć jeszcze ze 2-3. Uszczęśliwianie jednej kobiety jest bardzo samolubne, mojej zajebistości wystarczy dla kilku.
 7. Skąd taki wniosek? myślisz, że wszyscy z tego forum polecą na pierwszą lepszą murzynkę? Nie mierz nas miarą polskich samiczek 😆 Stąd co zainteresowanie samicami ogólnie, ot taki męski odruch. Wśród każdej rasy ludzi jest pula kobiet, która mi się podoba. Największa pula takowych jest wśród rasy białej (mojej własnej) ale ładną czarnoskórą (bardzo mało takich dla mnie) czy Azjatką (trochę więcej) albo arabką (tych chyba najwięcej by się znalazło) nie pogardziłbym. Taaa jedyna na całe życie? 😆 Proszę cię nie jesteśmy na kafeterii xD Przyjemny czy raczej nie? Ja słyszałem raczej negatywne opinie na ten temat ale sam nie sprawdzałem. Ja bym spróbował ale na pewno nie z babo-chłopem. Musiałaby być ładna. 😆
 8. Mnie też to ciekawi. Zawiezienie papierków do pracy to chyba nie zajmuje całego dnia, nie wiem może ja się nie znam. 😆 Chyba chłopak nie jest w ciemie bity i kina co jest sześć. @mac podpisuje się pod tym co napisałeś.
 9. Domyśl się misiu o co jestem zła. Odpowiadając na pytanie ja bym się nie obraził. Jeżeli sytuacja powtarzałaby się częściej to bym się zdystansował i poświęcał mniej czasu. Oczywiście zakładając, że przyszłoby mi do głowy zbawienie się w tzw. LTR.
 10. @JoeBlue bo niektórzy wychodzą z założenia, że jak mi dała na pierwszej randce to innemu też by dała. Zapominają o jednym to, że tobie nie dała nie znaczy, że innemu nie da na pierwszej randce. Jakieś dorabianie ideologii do seksu, zaraz będzie znowu o dziewicach i smokach. Podpisuje się pod tym. Co do tematu to chętnie obadam rozwój sytuacji za pół roku. Możliwe, że będziesz już wtedy szczęśliwym singlem. 😛
 11. Utopia i niemożliwe do wykonania zbyt wysoko to poszło. Zaoranie tej instytucji i start od zera może pozwoliłby na to o czym piszesz. Poza tym ponad kościołem są inne instytucje i Papież nie ma zbyt wielkiego pola manewru w zasadzie to taka sama marionetka jak nasi posłowie. Uprzedzając pytania, tak mam czapkę z folii aluminiowej na głowie i piszę głupoty w internecie. 😆
 12. W pracy mam jedną babkę od ochrony środowiska, ogólnie czepialska i wkurzajaca, czasem bez kija nie podchodź. Jest teraz w ciąży, który miesiąc to nie wiem ale brzuch już dość mocno widoczny. Do sedna. Dziś byłem u niej po jakaś pierdole i chwilę pogadałem to taka zadowolona i rozanielona jak by się naćpała czegoś, normalnie inna osoba. Chyba natura w jakiś sposób nagradza kobietom ciążę i w sumie to by się zgadzało. One się w tym spełniają w jakiś sposób. Oczywiście nie jest to reguła ale taka tendencje zauważyłem.
 13. Druga gałąź jeszcze się nie zadeklarowała, pani chce mieć wyjście awaryjne. Ja bym nie przyjął jej niech sobie sama tego szampana pije, może chce sprawdzić czy jej moc cipki działa na Ciebie i jest to kolejny test. Możesz ją niezobowaizujaco poruchac za jakiś czas ale nie wiem czy z tym mindsetem, który masz sobie poradzisz emocjonalnie. Do wróżki poszła... xD No ja pierdole ale beka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.