Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SSydney

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1442
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

SSydney last won the day on March 1

SSydney had the most liked content!

Community Reputation

1831 Świetna

3 Followers

About SSydney

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kup poradnik rozwodowy. Jak mówisz jesteś biznesmenem więc raczej te kilka cebulionów Cię nie zbawi.
 2. To zrozumiałem. Mi chodziło o to dlaczego to błąd i skąd wiesz, że ona też tak myśli? Na razie to wychodzi tylko, że jest typową babą-atencjuszką. A to są tylko koledzy i takie hehe żarty wysoki sądzie.
 3. Dlaczego? Skoro oboje tak myślicie to nie łatwiej dogadać się i pójść po rozwód bez orzekania? Szczególnie, że: Rozumiem. Technicznie to proste a z punktu widzenia prawa to dowiesz sie u prawnika co możesz wykorzystać. Bez fizycznej zdrady sąd tego nie przyklepie. Ogólnie najlepsza opcja to się dogadać jak ludzie. Sąd lubi szybkie i proste sprawy bez dramatów.
 4. Znalazłem ciekawy materiał. Bazuje na liczbach, podawanych przez oficjalne mendia. Ciekawe info na koniec. Ilość ludzi zmarłych w wyniku nadużywania alkoholu w Chinach 2016: - mężczyźni 650 000 - kobiety 59 000 Ogromna dysproporcja.
 5. Gdzie pisałem o rodzicach? Jak to ktoś wspomniał realne spiski zestawia się razem z odjechanymi teoriami jak na przyklad płaska ziemia. I tacy guru też są opłaceni przez odpowiednie osoby, żeby ośmieszyć te teorie. Ja jak na razie nie jestem w stanie ocenić czy media buczą z powodu: 1. Sianie paniki, wirus to zwykła grypa tylko naciąga się to w odpowiedni sposób. Coś jak kreatywna księgowość. 2. Zagrożenie jest realne i nawet możni tego świata trzęsą dupami. Wirus uciekł przypadkiem(taaa) i zagrożenie przerosło oczekiwania kreatorów. A tu taka ciekawostka: https://jobs.cdc.gov/job/dallas/public-health-advisor-quarantine-program/250/14136286 Ogłoszenie z listopada 2019 Taki przypadek. W USA mają dobrego jasnowidza. 😁
 6. AMEN. Hue hue hue. Proponuję wszystkim oglądającym telewizornię o sianie propagandy strachu w innych wątkach jak to jeden z braci zaproponował "foliarzom". Przecież ty masz dopiero 40-stke na kraku. Matuszka Rasija dałaby Ci wołge...do przepłyniecia i dałbyś radę. Ja wiem jedno to co w telewizji mówią ma jakiś cel. Jaki? Tego nie wiem ale nie ufam im w ogóle, oni nie chcą naszego dobra i nie dla naszego dobra krzyczą o tym wirusie. Jak ktoś chce niech sobie w to gowno serwowane z mainstreamu wierzy jego wola ale niech się powstrzyma od inwektyw bo to nie przystoi. 😁 To, że WHO zmieniło definicję pandemii kilka lat temu to też pewnie w trosce o nasze "dobro". 😂
 7. Zbieraj wszystko co się da i wtedy skonsultuj z prawnikiem czy można tego użyć. Jak jest na codzień? Żona mówi coś co warto nagrać? Jeżeli tak to warto zainwestować w dyktafon.
 8. Prawdopodobnie stacyjka. To, że wyczyscileś masę nic nie daje, przejrzyj kable może gdzieś Ci jakiś gryzoń wlazł i narobił bałaganu. @DonkeyShowman najlepiej to wziąć multimetr i poprzedzać co się dzieje jak przekręcasz stacyjkę. Tak najszybciej znajdziesz usterkę.
 9. Tego nigdy nie negowałem. No dobra ale ile jest ludzi 1/10? Większość kręci się pewnie od 4-6/10. Niewiele to dalej więcej niż nic. Zaraz, zaraz uważasz, że faceci 8/10 Nie chodzą na siłownię ani do fryzjera? 😂 Może nie muszą też kupy robić? Nie no bracie nie przesadzajmy, start jest gorszy ale czy to od razu powód do zaprzestania walki? Jakiejkolwiek, przecież każdy chce żyć na jakimś tam poziomie. Co nie znaczy, że kazdy musi byc milionerem. Tak samo nie trzeba być 9/10, żeby mieć kobiety.
 10. Też tego nie rozumiem. Mam 173 a za karła się nie uważam. 😂 Faktycznie samoocena leży ale czy brat próbuje coś ze sobą zrobić? Sam mówił, że ma całkiem niebrzydką twarz, więc jakby zrobił ciało to by zobaczył ile się zmienia. 😁 No ale po co? Lepiej pisać elaboraty o chadach i hipergamii. 😂😂
 11. I okłamują siebie i innych i są szalenie przekonujące, jaki tego powód? A no bo same święcie w to wierzą W DANEJ CHWILI (warto to zaznaczyć). Jeżeli ma maślane oczka i mówi, że Cię kocha to ona to na prawdę czuje. Jest jedni ale w tej sytuacji. Mianowicie może jej się w ciągu jednego dnia odmienić i już będziesz dla niej nikim, ba! Możesz stać się wrogiem z powodu krzywd, które niekoniecznie będą prawdziwe (bądźmy szczerzy będą wymyślone). Kobiety potrafią to robić kilka lat, dopóki nie uzyskają tego czego chcą. My też sprzedajemy wersję demo, to jasne. Każdy człowiek na fali haju hormonalnego zachowuje się inaczej. Tu jest pies pogrzebany a toksyki (niezależnie od płci) doskonale potrafią stosować strategię ciepło/zimno. (oczywiście zaczyna się od 100% ciepła i 0% zimna aż nie skończy się na odwrotnej proporcji).
 12. @absolutarianin wiesz co wolę wiedzieć. Mogę nie mieć takich zdolności dyplomatycznych z włoską policją jak ty, szczególnie że z włoskim u mnie raczej beznadziejnie. 😂 Dlatego pytam jak to wygląda w praktyce. We Włoszech nigdy nie byłem niestety.
 13. A jak jest z autami? Można normalnie pipierniczać zarejestrowanym i ubezpieczonym w PL?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.