Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SSydney

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2269
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

SSydney last won the day on June 3

SSydney had the most liked content!

Community Reputation

3015 Świetna

5 Followers

About SSydney

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja tam ostatnio pani wprost napisałem, że każdy płaci za siebie i tyle.
 2. Hahahahahha 😂😂😂😂 Made my Day!!!! XD
 3. @bassfreak nie pozostaję mi nic innego jak życzyć szczęścia.
 4. Niby byłeś a jednak nie. Niestety twój sposób pisania zdradza co innego, nawet przyznałbym racje @arch vel @mastroeni co się rzadko zdarza. Sam nie wierzę, że to pisze XD No cóż trenuj relację interpersonalne na luzie. Nawet jak to się nie uda to co z tego? Mało to bab na świecie?
 5. Niezły cosplay, dawajcie jeszcze ero-historyjki! xD Oj łykać to lubią ale forumowe rycerzyki bajeczki.
 6. @bassfreak mimo wszystko nie wpierdalaj się nieproszony o pomoc. To się tyczy nie tylko dup. 😆
 7. Niby ma go dość ale numer niezablokowany. I co ona na to?😆 Chcesz to ja wyrwę i wyślę ci filmik. xDD Nie no żarcik. Za bardzo się spinasz, jedno spotkanie a ty już zbroja odpalona, miecz w ręku i na ratunek Pannie lecisz. Stąd dostałeś "nie wiem co czuje", jakbyś miał wyjebane to może by tak nie zareagowała. Jednak dla niej wydajesz się needy. Już się tak nie napinaj rycerzu bo możesz dostać w japę za darmo. Jakby chciała to gość byłby dawno zablokowany, jeżeli się spodobasz to zobaczysz jak szybko jego numer poleci do blokowanych ale na boga nie graj obrońcy uciśnionej niewiasty. Więcej luzu bo chuj z tego będzie.
 8. I ja wiem i Pan też pewnie wie. "Głupiutkie są te panny – zaczęła po chwili prezesowa. – Im się zdaje, że jak złapie która bogatego męża, a poza nim przystojnego kochanka, to już wypełni sobie życie... Głupiutkie. Ani wiedzą, że wnet sprzykrzy się stary mąż i pusty kochanek i że prędzej czy później każda zechce poznać prawdziwego człowieka. A jeżeli się taki trafi, na jej nieszczęście, co ona mu da?... Czy wdzięki, które sprzedała, czy serce zaszargane z takimi oto Starskimi?" ~prezesowa Zasławska "Lalka" B. Prus
 9. Taka moja rada. Im bliżej 30 (albo im dalej po) tym lepiej zagraną wersję demo kobieta wam zaserwuje. Oczywiście po czasie wszystko wyjdzie, jednak często będzie to po uzyskaniu celu, czyli bombelka albo ślubu. Dlatego lepiej umawiać się z kobietami z przedziału 18-25* lat w czasie, w którym kukoldy rozwijają im wszędzie czerwone dywany. Wtedy Panie nie grają bo wiadomo "jeżeli nie możesz znieść mnie kiedy jestem najgorsza to nie zaslugujesz na mnie kiedy jestem najlepsza". * - jeżeli mówimy o potencjalnym związku na dłużej niż 2 lata.
 10. Coś mi się wydaje, że to zasługa naszych pań, które czują oddech konkurencji na plecach. Ukrainki nie są łatwiejsze od Polek, baba to baba. Typowa kobieca zagrywka wobec atrakcyjniejszej konkurencji. Czy miałem styczność z Ukrainkami? Tak, tylko tu w PL z jedną nawet wylądowałem w łóżku. Dziewczyna atrakcyjna, 168, zgrabna, oczy jasnoniebieskie i kruczoczarne włosy. 😄 W łóżku gorąca, do tego bardzo zadbana. W sklepie osiedlowym swego czasu też stała na kasie jedna taka syrenka. Na moje oko atrakcyjna ale nie tam jakoś super. Jednak jej sposób bycia, głos i oczy zdradzały jakąś taką kobiecą energię, że podobała mi się bardziej niż dużo ładniejsze panny w teorii.* Ostatnio odezwał się mój dawny znajomy z Odessy, może sobie go odwiedzę, będę miał przewodnika. 😁 * - jeżeli weźmiesz zdjęcia dwóch kobiet to tego nie zauważysz. Edit. Przypomniało mi się, że w tym roku byłem na randce z Ukrainką. W sumie było miło i fajnie, panna sama wyskoczyła, że zapłaci za siebie.
 11. Drapieżniki ludzki z masa 60 kilo i fobią społeczną. Panie Prima aprilis już dawno był. xD
 12. Oświecę Cię kolego. Czegoś takiego NIE MA. Borderline to zaburzenie osobowości a nie choroba, nie da się tego wyłączyć. Tu się nie ma co zastanawiać tu trzeba SPIERDALAĆ. No ale zacznijmy od początku. Skąd wiesz, że ma bordera? Z opisu wynika, że to zwykła baba jest.
 13. Jakbym miał wydać 6 kafli na wyjazd, żeby poruchać to wolałbym sobie konia zwalić. 😂 Przy okazji podróży w ciekawe miejsce? Jak najbardziej!
 14. @prod1gybmx dlatego są tylko bankomatami. 😁 To jest często pochodną zachowania. 😆
 15. Tyle pierdolenia ostatnio w rezerwacie, że na divy nie będę musiał przez dwa lata chodzić.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.