Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

realista

Starszy Użytkownik
  • Ilość treści

    842
  • Donations

    0,00 zł 
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

697 Świetna

O realista

  • Ranga
    Młodszy chorąży

Profile Information

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość:
    Feminazistowska Rzesza

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

  1. Widzę, że miłośnicy Latynosek będą się kłócić z miłośnikami Azjatek przez 20 stron. Jednak wątek jest chyba o roszczeniowości pań z naszego kręgu kulturowego? Moim zdaniem tzw. roszczeniowość samic rosła od przemian ustrojowych w latach 90-tych w Poslce. Jednak w ostatnich latach eksplodowała wraz z popularnością instagramów, facebooków, tinderów, itd. Nie mamy dużego wpływu na rosnące wymagania samic i większości mężczyzn nie przekonamy do zaprzestania białorycerzenia.
  2. Być może trafiliście już na kanał youtubera o nazwie David Bond. W skrócie to Amerykanin, który postanowił rozstać się z roszczeniową amerykańską narzeczoną, z którą miał właśnie brać kredyt hipoteczny na kilkadziesiąt lat i zmienił swoje życie. Schudł, zaczął podróżować i założył własny kanał. Żyje tak jak chce, sprzedaje za opłatą dostęp do materiałów premium, w których poznaje kobiety, głównie w Azji i Ameryce południowej. Przeciwnik feminizmu i roszczeniowych otyłych kobiet z USA. Na orientalne laski działa to że jest biały i narodowości amerykańskiej. Dlaczego małżeństwo jest instytucją dla kobiet, nie dla mężczyzn: Z Tajską koleżanką Nicky. W Kolumbii.
  3. realista

    Laptop używany do 3000zł - jaki polecacie?

    Też wybrał bym nowego. Jakość produktów cały czas spada + celowe postarzanie i używką możesz się długo nie nacieszyć.
  4. Bracia poruszyli istotną kwestię. Jeżeli jest dziecko to przy takich zarobkach nie miał bym nic przeciwko, żeby posiedziała w domu. Wtedy oczywiście prawdziwe obiady (nie odgrzewanie mrożonek), posprzątane, dziecko ogarnięte, itd. Dorobić może przez internet, pisaniem tekstów, tworzeniem grafiki, szyciem, czy na czym tam się zna. Jak dzieciak podrośnie nie miał bym nic przeciwko, żeby poszła chociaż na pół etatu popracować co jakiś czas albo żeby pracowała zdalnie.
  5. @Pola90 Spałaś czy nie, na Twoje miejsce śniady przystojniak ma już kilka innych i nie lubi się pewnie z tego tłumaczyć. Typowy mechanizm, gdy boski Alwaro oleje pannę ta nakręca się jeszcze mocniej.
  6. @Pola90 Pobawił się, wybzykał i pogonił jako kolejną wakacyjną dziewczynę. Wiem, że jako kobiecie przebierającej w mężczyznach ciężko to zaakceptować. Piszesz w stylu "jak on mógł?, mnie?, taką gwiazdę?". Jednak tak się dzieje i Greccy przystojniacy mają takich jak Ty wiele. Wcale nie jesteś wyjątkowa, tylko zwykłą kolejną Słowianką, która lubi się zabawić na wakacjach i on też. On ma już 5 takich jak Ty, czas dorosnąć bo związki na odległość są dobre w bajkach Disneya.
  7. @Odyn Żeby wspomnieć o kimś wystarczy dodać znak @ przed jego nickiem. Nie musisz linkować do profilu. Samica prawdopodobnie jest bardzo niestabilna emocjonalnie.
  8. realista

    Usunięcie konta.

    Pomijając bajki pisane przez AR2DI2 vel mutu o jego wyczynach, trzycyfrowych ilościach kobiet (w tym kierowniczkach stoczni, modelkach i suk w najwyższych szczeblach korporacji), to jednak wiele jago postów miało sens merytoryczny. Jednak dobrze, że ktoś taki rezygnuje, bo jak widać potrafiła go ponosić zbyt mocno fantazja.
  9. Tak jak piszą bracia, siostra znalazła sobie frajera do wyżycia się emocjonalnego. Jest starą panną bez dzieci, pracy, męża i kasy, nawet nie chce zmywać, jej jedyny atut to pęknięcie w kroku. Całą frustrację kieruje na Ciebie @Patton bo wyczuwa że jesteś za miękki aby ją spacyfikować. Czas się obudzić Bracie i zacząć jechać po niej prewencyjnie, bo będzie przesuwać granicę i czepiać się o coraz drobniejsze sprawy.
  10. Pokolenie moich dziadków dożywało 70-80 lat. Ich dzieci = moi wujkowie, sąsiedzi padają w wieku 45-55 lat (zawały, nowotwory). Chemia, wygodny styl życia, otyłość, zanieczyszczenia, itd. robią swoje.
  11. Socializm wraca towarzysze, tym razem przywileje tylko dla kobiet (matka 3+, babcia+), i będą następne zapewne, samotna kobieta+, gruba kobieta+, itd. Niby tak opluwają PRL ale dla kiełbasy przedwyborczej wymyślają kolejne bzdurne zasiłki, za które mężczyźni zapłacą nowymi podatkami.
  12. Wiele kobiet w wieku 20 - 25 da się jeszcze trochę wychować. One statystycznie (są wyjątki) mają mniejszy przebieg od samic 25+ i 30+. Znają mniej sztuczek, mniej manipulacji, mniejsza ilość bad-boy je wykorzystała i rzuciła. Szybciej ufają. Zwykle łatwiej taką prowadzić w związku. W tym wieku nawet jeżeli żre śmieciowe żarcie to i tak ma dość jędrne, młode ciało. Dla mojej ostatniej byłej byłem takim autorytetem, z którym konsultowała większość swoich decyzji. Oczywiście są też minusy. Zwykle mniej tematów do rozmów, choć tutaj znam kobiety 40+, które inteligencją nie grzeszą. Więc nie będę do końca generalizował.
  13. Dlatego nigdy nie wiązać się z samotną matką. Najważniejsze jest dziecko a kolejny mężczyzna jest tylko bankomatem, niańką, cateringiem, frajerem od przysług. Rozpieszczony bachor. Dobrze że obudziłeś się w końcu Bracie.
  14. realista

    Ahoj

    Witaj Arturze.
  15. realista

    Znajomość z pracy

    1. W miejscu pracy nie posuwa się samic. Niedługo przekonasz się dlaczego jak zechce się odegrać za zerwanie. To nie jest materiał do związku. Kolejne czerwone lampki a Ty udajesz że nie widzisz? Typ szona potrzebującego atencji. Nie upilnujesz, choćbyś do kaloryfera przykuł. Nie ma już do Ciebie szacunku i testuje Cię jednocześnie. Smrodu narobi Ci w miejscu pracy prędzej czy później. Możesz wychłodzić to w stylu "zostańmy przyjaciółmi" i stopniowo zerwać kontakt, choć moim zdaniem i tak będzie z tego przypał w robocie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.