Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MiszczMC

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Donations

  20.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Neutralna

About MiszczMC

 • Rank
  Kot
 • Birthday November 9

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dobra Panowie, po rozważeniu wszystkich za i przeciw, nie idę. Mogłoby to się skończyć niesmacznie. Dziękuję bardzo za pomoc, pozdrawiam. Ave.
 2. Avengers, spoko film, żeby się odmóżdżyć po całym tygodniu pracy
 3. Oczywiście, że nie mam zamiaru płacić za nią, w końcu to ona zaprasza. Zapłacił bym sam za siebie.
 4. Może szefem nie jestem, ale kierownikiem zmiany, one jest moją "podwładną".
 5. Ave Bracia! Dzisiaj od znajomej z pracy dostałem propozycję obejrzenia filmu w kinie. Niby dobra opcja na weekend, ale jest pewien haczyk. Mianowicie z nami pracuje jej były chłopak, z którym ma dwójkę dzieci(nie mam stuprocentowej pewności czy się rozstali, gdyż nie interesuję się zbytnio życiem prywatnym współpracowników). Mam dylemat, wyjść z nią czy nie? Coś w środku podpowiada mi, że może się to wszystko dziwnie skończyć. Dodam, że koleżanka nie pociąga mnie seksualnie, ale jest całkiem sympatyczna i miło się z nią rozmawia. Wiadomość, którą mi napisała: "Hej MiszczMC, miałbyś ochotę wyjść ze mną w piątek do kina? Pytam, bo miałam iść ze znajomymi, ale mnie wystawili, a bardzo chciałam zobaczyć ten film :)"
 6. Witam, Pan Wojtek powraca. Tym razem historia z przymrużeniem oka o tym, jak to jest być bohaterem. https://www.youtube.com/watch?v=5IpoLYLpk4k&t=10s
 7. Witam, Pan Wojtek po raz kolejny dzieli się z nami opowieściami z "bramki". Przepraszam, jeśli umieściłem post w złym miejscu.
 8. Witam, jestem Miszcz i zdecydowałem się założyć konto na forum. Mam nadzieję, że dowiem się tutaj wielu ciekawych rzeczy. Z poważaniem, Miszcz
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.