Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Moro12

Użytkownik
 • Content Count

  159
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

57 Świetna

About Moro12

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

215 profile views
 1. @Gr4nt gdybyś normowal ciśnienie co 12 h byłbyś wrakiem. Czasami się zdarzy że paręnaście razy w ciągu paru dni, ale czy co 12 h cały czas to dobra sprawa ? Wątpię.
 2. Nie musi być Full opcja.. W coupe fajnie się prezentuje niebieski metalic. . . A ten rodzaj chodzi za mną już 2 rok ...
 3. E90 na święta Bożego chce sobie zrobić prezent i zakupić E92 06?, może 07 r. Do 35 k. W tym roku chciałem kupić ale jeszcze za wcześnie. Co do Disla.... słyszałem, że bardzo brudzi bebechy
 4. Wkoncu ktoś wyżej jak @Xellos potrafił wytłumaczyć. Nie. Żadna akcja taka nie przejdzie. Można pozartowac na obiedzie rodzinnym czy cos.
 5. A ten temat jeszcze trwa ? Z porady o tym jak postąpić ma dziewica bądź jak ma się zachować zrobiliscie temat atencjuszce?? Rzygam
 6. @Raivo ja już rzygam jej tematami i tym jak bardzo potrzebuje atencji. Zakłada nowe tematy A wielu słabych samców się skusi żeby z nią pogadać. Dla tego opuszczam tematy żeby się nie zrzygac;)
 7. @alicja95 żeby kogoś poznać trzeba wiele miesięcy czy nawet lat. Pozory można stwarzać ale mężczyźni wcale nie są głupi. Tak jak wyżej już ci pisali dla mężczyzny czystość kobiety to wielki atut i zaleta. Sam poznałem jakieś niecale 3 lata temu ciekawa dziewczynę. W twoim wieku. Pełna wartości, nie raz chciałem ja zwieść, testowałem i sprawdzałem jak się zachowa. Ona również mnie testowała. Każdy test oblewalem specjalnie. Nie czułem satysfakcji wiedzac po co to robi. Puściłem ją wolno bo to ostatni sprawdzian przed tym czy mówiąc iż jestem jej miłością, zostanie. Dla tego jak trafisz na kogoś z zasadami i wartościami uszanuje twoja czystość.
 8. Zygaaaamm tematami kobiet. I coś solidnego wam powiem. Gadacie w męskich tematach jak to baby są złe i niedobre. A sami się nad nimi spuszczacie tak więc idźcie zwalić. Czas na Reset!!!
 9. Zamknąć temat. Polecam wprowadzić zakaz i jakaś blokadę dla zakładania tematów dla nowo zarejestrowanych kont na 14 dni. Jest tysiące wątków o tej samej tematyce. Wystarczy poczytać.
 10. @Hippie nic w tym trudnego przecież chodząc na basen też widzi się świetne Kobiety. Pomyślałem o przygodzie przez chwile bo na saunie mi się jeszcze nie zdarzyło
 11. Jak wyżej. Myślę że mogło by do tego dojść, ale co by szkodzilo zapytać odrazu o loda może akurat potrzebowała by solidnej dawki witamin.
 12. Był na drugiej półkuli;) tam czas do tylu Pisał o 23;48
 13. Nigdzie nie jedź. Żadne wyjazdy z miasta. Skoro Cię kocha dojedzie do Ciebie do Twojego miasta. Tam porozmawiasz. Ustalasz warunki i wysyłasz spowrotem do domu. Czas reakcji parę dni. Brak reakcji ? Next. Bo wciągnie Cię w taki Wir że ci spodnie z du** zerwie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.