Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Moro12

Użytkownik
 • Ilość treści

  109
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

26 Świetna

O Moro12

 • Ranga
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Istoty Myślące mówisz. Myślą Ale jak ? Chwilą i momentem.
 2. Ja 20 + A widzę że można myśleć podobnie co do mięsa które leży obok nas w łóżku;)
 3. Still nie wiem w jakim wieku jesteś ale mam to samo myślenie. Nie chce to nie ruszam. Nawet jak świetna bieliznę założy i jest 6+/10;)
 4. Dla mnie pytanie o kredyt jest wizją jak kobiety potrafia spać z dentysta kiedy im się spodoba mając męża czy partnera. Skoro chce niech bierze. Tobie ten kredyt jest potrzebny?
 5. Sam fakt kuuuuuuwwwwwwaaaa że o tym mówi jest dla mnie szokiem. Hahahaha nie mam więcej pytań. Namawiać do czegoś ? Chyba za dużo spędza czasu z przyjaciółkami ..
 6. LETO. Albo jesteś kobietą albo masz wypucowany hełm. Może jeszcze jak idziesz pod prysznic czy przyslowiowo " do toalety " to też masz komunikować po tak się zachowuje mężczyzna? Panny lepiej od Ciebie wiedzą że kiedy Żołnierz stoi to każdy chce czegoś co w związku normalne. Chyba że mówisz o dzieciach...
 7. Dobrze powiedziane. Kiedy była mnie rozpalala i w jednym momencie kończyła zabawy i kładla się na brzuchu. Siadalem na niej wiedząc że już jest mokra wsadzalem się bez pytania. W jednej pozycji do końca trzymając ją za głowę żeby nie miała możliwości ruchu. Skończyłem to szedłem pod prysznic i wychodziłem z domu. Nie było tematu do rozmów potem. I jej pisanie SMS czy dzwonienia co robię czy wpadnę do niej. Kilka razy zdarzyło mi się samemu kończyć jak jej sie odechciało ale nerwy mi puściły wolalem być brutalny.
 8. Moro12

  Pierwszy raz z divą

  Przywitanie i avatar
 9. Czekałem aż ktoś to napiszę. Sąsiad u rodzinki tak zawsze mówi. Dają mu rybę A on " Czekaj spytam Joli czy chce " Hahahahahahhaahaa
 10. Moro12

  Komplementy od samic

  Oj coś ty Kiedyś druga była wpadła do mnie. 2 razy pod rząd z przerwą na papierosa i pić;) Po 2 razie znów papieros małe pochodzenie po domu i poszliśmy się wykąpać. Jakoś tak się złożyło. Siostra pisze SMS że wpadnie za godzinę. A w tej wannie wzięło ja na jeszcze. I 3 raz. Zdarzyło się zrobić ciemno siostra już w domu widzę bo światło się zapaliło w kuchni A ja działam z nią w wannie po wszystkim już w kuchni Panna do mojej siostry. Oczywiście znały się " Ale twój brat to pracus, mi też nie popuszcza " Fakt faktem jestem przyzwyczajony do wysiłku. 23 h bez spania w pracy.
 11. To ja napiszę czego nie lubie we własnej osobie. Nadpobudliwosci związanej z tym że nie lubie kiedy ktoś się na coś umawi ze mną i zmienia zdanie. Wpadam w agresję A wolałbym puscic to gdzieś i potem zweryfikować czy warto coś działać w stronę tej osoby. Nawet jeśli to jednorazowy przypadek przez dłuższy czas
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.