Jump to content

samiecżeta

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  331
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

248 Świetna

About samiecżeta

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A ja jak ktoś się czymś szczyci lub przechwala to zawsze mówię że: " Ale masz to czy tamto, ale jesteś taki czy owak. Zazdroszczę Ci! Zżera mnie w środku że ty masz takie czy owakie życie! Jesteś zajebisty!." I wszyscy są zadowoleni. A i jeszcze: " Chciałbym być taki. Chciałbym mieć to co ty." W środku mam wyjebane. Ale jak widzę, ile takie pierdolenie sprawia ludziom radości, to aż sam się cieszę że mogę komuś sprawić trochę przyjemności." W tym smutnym jak PIZDA życiu." 🤗
 2. Bracia! Podbijam temat. Poniżej wklejam wymogi wykładowcy. Gdyby ktoś był tak uprzejmy i miał jakieś fajne linki, do stron o takiej tematyce, byłbym wdzięczny za udostępnienie w wątku. A może ktoś ma jakieś pomysły, jak tą pracę napisać, to zapraszam do podzielenia się wiedzą. Wymogi zaliczenia przedmiotu Prawo cywilne: praca pisemna na temat „Analiza wybranej umowy na gruncie regulacji Kodeksu cywilnego (z wyjątkiem umowy zlecenia i umowy o dzieło)”. W pracy zaliczeniowej należy uwzględnić następujące zagadnienia: pojęcie
 3. Słit czizas 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
 4. No to ok @Analconda. Sam piszesz że na ucho. No to nie wiadomo czy to z ciebie. A może się nie śmieją tylko cieszą na twój widok? Cholera wie jak szeptają.
 5. Nie nastąpi. Bo niestety w Polsce najważniejsze decyzje nie zapadają. Jak ktoś mówi że jest inaczej to racjonalizuje. Niestety.
 6. No ale jak? Idziesz sobie ulicą i się przypadkowe kobiety z ciebie śmieją? Czy śmieją się tylko te do których podbijasz? No i z czego się śmieją? Z nosa, uszu, warg? A może z tego co mówisz? Albo jak mówisz? Bo jak podbijasz i od pierwszych słów jedziesz że ciebie interesuje anal albo głębokie gardło, to nie przejdzie tak o! Nawet u czad-omena.
 7. @Analconda, możesz napisać jak objawia się to bestialstwo kobiet? Chodzi mi o jakieś własne doświadczenia.
 8. Co to za aura? A do autora tematu... Bo tak naprawdę kobiet ładnych jest mało, nawet bardzo mało. No nie wiem? 1 na 50? Takie mam subiektywne odczucie.
 9. No sorry. Te Panie mają rację. Ja też bym nie chciał i pewnie wielu z was, żeby brzydka kobieta was nagabywała. Wprost może tego nie mówią i są grzeczne dla brzydkich. Ale pisać o tym na grupie zamkniętej... każdemu wolno. My też piszemy tutaj rzeczy które nie wszystkim pasują. Dlaczego? Bo MOŻEMY!
 10. Piszecie że to jest "toksyczny związek"... Może trochę, troszkę, troszeczkę...
 11. Coś czuję że ten "staruch" rżną twoją myszkę na tym wyjeździe, jak sieczkarnia. A to że nie znalazłeś w tel. "dowodu"... No cóż. MĄDRA DZIEWCZYNKA 😉
 12. Wolność słowa! Wolność dyskusji! Chcecie być jak Twitter, blokujący konto Trumpa? A może jak YouTube banujący "prawaków"?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.