Jump to content

samiecżeta

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  375
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  0.00 PLN 

samiecżeta last won the day on September 29 2022

samiecżeta had the most liked content!

Community Reputation

382 Świetna

About samiecżeta

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Być cnotliwym dzisiaj - to jest dopiero wyzwanie.
 2. Podniecacie się tymi celami i marzeniami. Doopami i miłością. I jestem w stanie to zrozumieć. Kto nie miał to myśli że da mu to jakieś spełnienie czy szczęście. Ale jak się wszystkiego po trochu liźnie to wychodzi na to że najlepiej się odpoczywa i relaksuje we własnym domu w samotności. A nie podróżując czy wydając pieniądze. I nauczyć się tego, nic nie robienia i bycia szczęśliwym - to jest sztuka
 3. Ja mam historię białorycerza mojej koleżanki. Facet przypakowany, z 1.9 m, lat 40+, epizody kibolostwa ostrego i nielegalu. A ta mi opowiada jak on płaczę do niej że życie takie chujowe. Że on się o nią tak bardzo martwi i jak on jej bardzo nie kocha i co on by bez niej zrobił? Są razem już z 10 lat.
 4. Tu nie ma pomyłki. Po co wychodzą ministrowie i prezes polskiego atomu i pie®dolą o tym że każda powiatowa PSP dostała tabletki z jodkiem? Po co mówią żeby nie brać tego zanim służby podadzą do wiadomości? Bo nic to nie pomoże. Po co powtarzają 3krotnie że to tylko tak na wypadek, gdyby Rosjanie uszkodzili elektrownie atomową. Bzdury. Oni już wiedzą!
 5. Same studia fajnie zleciały. Choć częściowo zdalnie. Nawet nie wiedziałem jak się logować na tych Timsach. I gdzieś tutaj na forum pytałem w tamtym czasie. Najtrudniejsze było napisanie pracy z prawnego tematu, żeby uniknąć plagiatu. Rwałem włosy z głowy. Poprawiałem z 1000 razy. Ale się kurwa udało!!!
 6. Administracja. Ale specjalność fajna bo związana z transportem i logistyką. Aj... Aj... Aj...
 7. Dzisiaj w wieku 42 lat obroniłem pracę magisterską i jestem z siebie w chuj dumny. Słyszałem też że Marek poszedł na studia. Tak że @Marek Kotoński. Da się, choć bywa ciężko. Powodzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.