Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

samiecżeta

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About samiecżeta

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Inna, świeża, młoda, zgrabna, miła, śliczna. Żaden psycholog tak nie działa! Zapomnisz w trymiga 😁
 2. Mnie to w sumie lotto. Nie muszę być Panem, ani dla menela, ani dla prezesa. A jeśli mówię na Pan a ktoś do mnie na Ty? Raczej mi to ujmy nie przynosi!
 3. pracuje nad sobą intensywnie, od czasu przeprowadzki 2 x ciężej ćwiczę, uczę się codziennie czegoś nowego, w koło bloku placyk ogarnięty, zadbany jestem mega, gorzej jak kobita, nowe kosmetyki, fryzjer i barber co 2 tygodnie, dobre odżywianie, , ogarniam głowę Mam tak samo 😁
 4. Moja, non stop ryje mi banie że mam kochankę. Jak miałem 30 lat to się tłumaczyłem. Teraz potwierdzam!
 5. Za to co zrobił prokurator Panu Komendzie, powinien zostać przywiązany do drzewa, w stroju Adama. Następnie powinno się przyprowadzić, głodnego cielaka i zostawić ich samych...
 6. Byłem. Jestem. Lubię te gry międzypłciowe! Masochista? Nie! CHŁOP! Myślę że jakieś 5 lat temu była na etapie szukania... Teraz ja jestem... 😄😈 Cisza, spokój, sex, obiadki. FUN!
 7. @maroon ściemniasz! Na każdym etapie można interweniować. Najważniejsze jest myślenie!
 8. KOBIETY... 😁 Spokojnie @rasputnik. 2,3 tygodnie introspekcji... ONA ma "kontrolować"."maskować"...? To TY masz to robić. Ty masz być kontrolerem! Masz być "królewiczem we własnym KRÓLESTWIE😊 Bracie! Z tymi tarciami oczywiście prawda. Ale. Ale... Jak już babę (wspaniałą "Kaśkę, Julkę, Emilkę" ) ustawisz jesteś "KRUL" A jeszcze lepiej jak ustawisz swój mindset na " jestem niepowtarzalny"! WYGRYWASZ!!!
 9. Nie piję do ciebie @trop Dużo czytam... Forum Często przewija się interpretacja że jak masz żonę "sukę" to - SPIERDALAJ. A mi się wydaje że właśnie trzeba dać inną radę. Nigdzie nie spierdalaj. Weź głęboki oddech, zastanów się nad sobą. Stań-ale nie dla kogoś, tylko dla siebie - w prawdzie. Jebnij ręką... w co chcesz i zawróć swój tok myślenia. Stań się "CHŁOPEM" we własnej jaskini. Nie będzie to łatwe ale się da. Nie w tydzień, czy miesiąc. Ale już w rok lub 2, bez problemu. Trzeba być konsekwentny. AD. komentari... Nie można spierdalać przed kobietą. Ją trzeba USTAWIĆ!!!
 10. Mi na ten przykład podoba się taka stylówka. I tak się chętnie bym ubrał i się dobrze czół. Uważam że wygląda to męsko!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.