Jump to content

samiecżeta

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  349
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

273 Świetna

About samiecżeta

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @mac a myślisz że gdyby rząd był lewacki to zrobiłby co innego niż stan wyjątkowy? Zrobiłby to samo. Tylko teraz w opozycji tak pi€®dolą. BTW... Wszystkie decyzje zapadają poza Warszawą... Może w Waszyngtonie, może w Jerozolimie a może w Berlinie. 🤫
 2. Tak jak piszesz! Ale taką kobietę tworzy MĘŻCZYZNA. Kobiety się takie nie rodzą. Może inaczej. Takie się rodzą ale świat mówi im że jest inaczej. Ale jak chłop jest ODPOWIEDZIALNY , to jej wytłumaczy że... parafrazując... "świat się pomylił".
 3. @Mosze Black Polska od jakichś 200 - 300 lat to tylko nazwa. To jest smutne ale tak to wygląda.
 4. Polacy w czasie wwII byli zmanipulowani. Zresztą tak jak dzisiaj.
 5. I to co piszę, to nie jest negowanie HOLOKAUSTU. On był. Inna sprawa kto za nim stoi. To raz. Trochę oftop się zrobił. Ale jeszcze napiszę jedno. Amerykanie robią na świecie to samo co Niemcy w latach 40. Przykre to. Ale prawdziwe!
 6. Jak tak patrzę na ten cały COVID, gdzie w 21 wieku można się posunąć do takiej inżynierii społecznej, to się zastanawiam czy w wieku 20 nie było łatwiej? Wszystkie massmedia w 1 ręku! Pisali co chcieli i kształtowali umysły. A teraz jeśli tylko coś powiesz przeciwko Żydom to oni wywlekają HOLOKAUST. Mam takie domysły że to oni sami dogadali się z Adolfem, wiedząc że całą przyszłość będą mogli szafować właśnie tym tematem. Mieli dość pogromów które co chwila ich spotykały, więc ugadali jeden wielki i teraz przy byle słowie przeciw Żydom wywlekają HOLOKA
 7. @Król Jarosław I tak jak w którymś z tematów pisał @Rnext. Wszyscy jesteśmy tylko zapierdalaczami, na ścisłą grupę władców tego świata.
 8. Emocje, emocje,emocje... Zresztą tak samo jak z LPG, roszczeniami żydowskim, itd. A za tą kotarą, duzi chłopcy zarabiają konkretny HAJS!
 9. Wygrali tak naprawdę z 1 powodu... Bracia Chińczycy załatwili jankesów w poczwórnych białych rękawiczkach. A opinia publiczna ma się dowiedzieć że to talibowie zwyciężyli. Jak zwykle na 1 planie... paplanie. A w tle prawdziwe działania. I zauważcie, że cały ściek nawija w 1 kolejności o prawach kobiet w Afganistanie 🙄. A to zazwyczaj mężczyzni współpracowali z aliantami. I to oni teraz mają najbardziej przejebane w Afganie!
 10. Myślę że idąc zbyt daleko można zaszkodzić nie tylko postronnym, ale też sobie samym
 11. Ta Jagódka ma tam jakąś miłość. Jak wpiszecie w grafice Google, Grondecka... To zobaczycie tego śniadego JEBIORA
 12. Ciekawe ile w tym prawdy? Link: https://www.ofeminin.pl/swiat-kobiet/zglosilismy-cie-do-talibow-mezczyzni-zycza-kobietom-smierci/8ehtxbj
 13. I ten prowokator Olszański. Przecież to nawet debil ZAUWAŻY, że on zrobił na tym marszu wszystko żeby telewizory mówiły o... "oszołomach", "wariatach" i "bioterrorystach", którzy grożą morderstwami. No posłuchajcie sami tego ZAJOBA!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.