Jump to content

samiecżeta

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  312
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

204 Świetna

About samiecżeta

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wach ma niezłe "ryło" 🤣 Ponad skalę152!
 2. Czysta polityka. Ukraina jest Polsce w tej chwili potrzebna do przetrwania. To nasz bufor. Sprawy historyczne schodzą na ostatni plan. A na wierzchu jest poprawność i strach przed Moskalem. Dlatego próbują przekonać polskie społeczeństwo do chwilowego "zapomnienia" krzywdy. I niestety taka jest dzisiaj "racja stanu". Co nie znaczy że sprawę rzezi trzeba zamieść pod dywan. Należy wyjaśnić i dojść do prawdy.
 3. Ale o co tu chodzi konkretnie? Który z tych pysków jest na +?
 4. Mam kontakt z kierowcami tirów. Współcześni nomadzi. I jeszcze dużo większe prawdopodobieństwo zostania 🦌. Ale hajs się im zgadza. Chyba że zapierdziela w "Januszexsie". Dobra robota dla kawalera.
 5. Zasłużyli na to żeby ich zabijać? Co ty gadasz człowieku??? 🙄 Już więcej nie będę.
 6. Dzisiaj jakiś patol, który podobno udawał policjanta i zatrzymywał samochody do kontroli w Raciborzu, podczas interwencji prawdziwej POLICJI, wyciągnąć broń i zabił jednago z funkcjonariuszy. No i teraz sami powiedzcie. Czy za takie pieniądze opłaca się ginąć? Musi być sroga kara żeby odstraszyć takich delikwentów!
 7. Tak😁 @jankowalski1727 mój psełdonim artystyczny - Hans Christian Andersen
 8. Powiedziałem że ją wyjebie z chałupy jak się nie ogoli.
 9. Ostatni przykład. Miałem taką "koleżankę" z którą zupełnie nieprzewidywalnie wyszło przytulanie. Ona 20+. Rozbiera się a tam "bóbr" nie golony chyba od urodzenia. Wkurwiłem się. Zaprowadziłem do łazienki, dałem maszynkę jednorazową. A ta zdziwiona. Po wszystkim sprawdziłem czy mi kudłów nie zostawiła w umywalce. Tak że czasem to warto żeby obcinały.
 10. 🤔Duży PRZEBIEG. Jak "sellerka" ma taki sam, to się nie dogadamy. Musiałaby dopłacić. MGTOW. Za silnik pow. 1999cm3 dojebią ci w KAS, zamiast 3% akcyzy 18% akcyzy. Policzcie sami...
 11. To mój pierwszy post w tym temacie. Doszedłem do refrenu i nie mogłem się oprzeć, żeby nie wrzucić. Pierwsza zwrotka i refren - bezcenne
 12. Koleszka mówi do swojej dziewczyny, (ma duże oczy) fajnej dupy 8/10, że ma oczy jak "srający pekińczyk z zatwardzeniem". I się chichra. A przy stole ze 20 osób. Ta obraza w pierwszej chwili. A potem... Łukaszek tak nie myśli, on mnie kocha, on taki nie jest. Łukaszek ma z nią teraz 2 kaszojadów. Mieszkają w chałupie za kilkaset K. Jeżdżą samochodami za kilkadziesiąt tysi. Wakacje... A Łukaszek siedzi od roku w areszcie za przemyty na grubo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.