Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Grupa bojowa
 • Zawartość

  1476
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  6

Ostatnia wygrana TPakal1 w Rankingu w dniu 28 Luty 2017

TPakal1 posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1836 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnie wizyty

2854 wyświetleń profilu
 1. Kobiety chciałyby, aby cały potencjał u mężczyzn był skierowany w ich kierunku, ich zdobywania, spędzania razem czasu, poświęcania całej energii dla nich i poświęcania się dla rodziny. Stąd to niszczenie u facetów ich pasji i zainteresowań. Mają być cały czas w dyspozycji pań. Jakie zainteresowania, po co poświęcać czas i pieniądze dla jakichś tam gównianych pasji. Co kobieta będzie z tego miała. Stop, zakaz. Mężczyźni oddadzą swoją energię kobietom, a one ją z nich wyssają, po czym zamienią na nowy obiekt do wykorzystania. Kobiety od zawsze hamowały rozwój mężczyzn i przez to całej cywilizacji.
 2. @Rnextto co tak zgrabnie opisałeś to troska pań o byt społeczeństwa. Och, jakże one zawsze się tak bardzo troszczą o ten byt społeczeństwa. Społeczeństwa opartego na dojeniu facetów, im bardziej nieświadomych tym bardziej dojonych, nie tylko materialnie, ale też mentalnie. Przecież one tak naprawdę nie chcą zmieniać świata, one chcą aby pozostał taki jaki był do tej pory. Gdzie faceci adorują, zabiegają i "białorycerzą".
 3. Ja od zawsze musiałem w sobie znosić ten introwertyzm. Wiele razy zazdrościłem tym hałaśliwym krzykatym kolegom, że tak mogą i dobrze się w tym czują. Z upływem czasu zaakceptowałem w sobie tą cechę a ponadto dostrzegłem, że ci koledzy są takimi minimaksami. Dużo krzyku, szumu, wrzasku i jazgotu, a w tym co chcą przekazać na ogół mało lub wcale treści. Dziewczyny oczywiście też zapatrzone w tych krzykaczy, im przecież nie potrzebna była jakaś treść wypowiedzi, one chłonęły ten krzyk i hałas. Faktycznie obecne społeczeństwo Zachodu opiera się na ekstrawertyzmie, gdzie sportowcy, aktorzy, politycy osiągają wielkie sukcesy. Wystarczy coś gładko skłamać, a wszyscy to łykają. Stąd wszędzie ten hałas, jazgot telewizyjnych reklam. Gdzie ludziom się wydaje, że im głośniej będą krzyczeć tym większą ilość ludzi do siebie przekonają. Wszechobecna histeria.
 4. Szczęściarz, przynajmniej kaca nie będziesz miał. Miłej zabawy.
 5. Dobra manipulantka w pracy?

  Jeżeli masz wątpliwości co do laski, dowiedź się o ich poprzednich facetach, jaki ma do nich stosunek. Im gorszy, tym bardziej sobie ją odpuść. W mojej ocenie świetna manipulantka.
 6. Taka reakcja jest bliska wielu paniom. Zamiast kierować ją na ojca, to kieruje ją na niewinne dziecko. Słyszałem o kobiecie, która chcąc ukarać swojego męża, rozbiła zakupiony dopiero co nowy samochód. A skoro samochód zakupiony w trakcie małżeństwa to przecież stanowi wspólną własność. Czyli rozj..ała po cześci swój samochód. Bravo panie, "najpierw robić, później myśleć" - to ich domena.
 7. Alimenty "gwiazd"

  @jaco0007i @Kurt_RolsonIntercyza i alimenty to dwie różne rzeczy. Mając podpisaną intercyzę możesz i tak płacić kosmiczne alimenty. Przed nimi intercyza nikogo nie zabezpieczy. Zabezpieczy jedynie przed niesprawiedliwym podziałem majątku w trakcie rozwodu. Takie patologie jak jakieś wydumane kwoty alimentów to przejaw chorego społeczeństwa i jego hipokryzji.
 8. Seria męskich skandali Hollywood.

  Wspólną cechą wszystkich pomówionych jest zasobny portfel. Tym "paniom" marzy się skubnięcie trochę tego tortu. Trochę nakłamać i tak tego nikt nie będzie w stanie podważyć. A przy tym można się solidnie dowartościować i wypłynąć ponad przeciętność. "Cały świat się dowiaduje jaka to jestem zajebista, że molestował mnie jakiś tam Stallone czy Harvey Weinstein". To ja się pytam. Dlaczego te biedne "panie" nie były molestowane przez jakiegoś dozorcę z Haarlemu czy taksówkarza z Bronxu? Mogły nawet być, ale pożytku z tego żadnego. Ani kasy, ani sławy.
 9. Dlaczego u ludzi to samice są ładne? Ciekawa teoria

  Kanony piękna zostały nam narzucone przez społeczeństwo, aby ono mogło się rozrastać ideał piękna kobiety został mężczyznom wmówiony. To musiało stanowić pewną równowagę płci, gdzie mężczyźni silni, mający liczne umiejętności przeżycia nieraz w trudnych warunkach mieli być uznani na płeć brzydszą, a kobiety nie umiejące sobie niejednokrotnie same poradzić aby przetrwać zostały uznane za płeć piękną, no może ładniejszą. Dla pewnej społecznej przeciwwagi. A naprawdę jest tak jak piszecie powyżej. Zobaczyć kobietę rano, jeszcze zaspaną, bez tych wszystkich dodatków, to dla niektórych mężczyzn jest naprawdę duże przeżycie, nieraz mocno traumatyczne. A te wszystkie makeupy, stroje i ten cały seksapil jest tylko próbą utrzymania przez kobiety tej narzuconej nam przez społeczeństwo tezy. A tak prawdę mówiąc, to gdyby nie burzący się w naszych ciałach teść, cały ten bałagan dawno by nie istniał, a ludzkość już dawno byłaby gatunkiem zapomnianym. To przez teścia i podsycane przez społeczną indoktrynację ideały kobiety postrzegamy jako istoty piękne i warte naszego zainteresowania.
 10. Większość tych gównoseriali jest realizowana według pomysłów (i też scenariuszy) pomysłodawców z Zachodniej Europy (siedliska lewactwa i wszelkiego zjebania). Stąd to szerzenie i propagowanie zepsucia, patologii w stosunkach damsko - męskich. Przykład: – serial paradokumentalny "Dlaczego ja?", produkowany na licencji niemieckiego produktu pt. Verdachtsfälle (emitowanego na kanale RTL), Trudne sprawy – serial na licencji niemieckiego formatu Familien im Brennpunkt emitowanego również na tym niemieckim kanale telewizyjnym (źródło Wiki). I nie przypadkiem transmitowane przez TVN (serial "Szpital) i Polsat.
 11. Podajecie Bracia dane statystyczne, które mają jedną wspólną cechę. Mniej samobójstw popełniają kobiety, niezależnie czy jest to Azerbejdżan, czy USA lub Japonia. Dlaczego? Dlatego, że kobiety to istoty bardziej "uspołecznione" lepiej oswojone z wymogami społeczeństwa. Mają też wygodniejszą funkcję społeczną do spełnienia. Wszyscy wiemy, że mężczyzna jest skazany na więcej stresów w życiu codziennym, kobiety nic nie muszą, ona wymuszają wiele rzeczy na mężczyźnie. Poza tym IMO, to kobiety są głównymi trybikami Matrixa, one są też jego strażniczkami, dlatego są bardziej dostosowane do obecnego życia, które wymusza na ludziach Matrix.
 12. Społeczeństwa Zachodu przynajmniej od dwóch pokoleń są bardziej podobne do zombie, niż do ludzi. Większość całkiem odsunęła się od wszelkiej duchowości, nie od religii, ale od duchowości. Ludziom do kontaktu z Bogiem nie są przecież potrzebni żadni kapłani ani księża, żadne kościoły ani świątynie. Ludzie Zachodu mają się za bardziej światłych niż inni, w ramach wewnętrznego buntu odsunęli się od swoich religii, ale co najgorsze odsunęli się od Boga. Nie mają nic poza kruchą i nietrwałą materią, stąd chlają, ćpają i ruchają się na potęgę. Bez żadnych zasad, jak zwierzęta. Nieliczni stworzyli sobie pseudoreligię - new age, która każe im przyjmować śniadych, bratać się z nimi, która jest podstawą tych ich zlewaczonych teorii. Ludzie robią wielki błąd; odsuwając się od religii, z której założeniami się nie zgadzają, odsuwają się od Boga. A Bóg czy oni w to wierzą lub nie, czy żyją, czy nie, bo odebrali sobie życie i tak będzie istniał. A tych pokus świata materii jest więcej i coraz więcej. Wszędzie jest nam wciskana, przez rodziców, środowisko, media, .....całe społeczeństwo. A zawsze w na pierwszym miejscu, jako pokusa największa jest kobieta. Kusi jak Ewa w raju, przytula lub odpycha, odbiera rozum, porzuca, niszczy a często doprowadza do śmierci. A wracając do tematu. Żal tych ludzi, wśród nich jest większość ludzi wrażliwych, bardzo wartościowych.
 13. Ludziom brakuje wiary, prawdziwej wiary w Boga. Daleko mi do sugerowania, że powinno się chodzić do kościoła. Kompletnie nie o to chodzi. Chodzi mi o posiadanie pewnej duchowości, pewnej dojrzałości duchowej w sobie. Taka osoba uszanuje życie czyjeś, ale przede wszystkim swoje życie. Bo życie to przecież największy dar od Boga. Pewnie to co napisałem będzie niezbyt chwytliwe. Ale to moje zdanie. Społeczeństwa Zachodu, w tym nasze społeczeństwo coraz bardziej wchodzi w wymiar materialny świata, odchodząc od ducha. Młodzi ludzie odsunęli się całkiem od Boga, a największymi wartościami dla nich stała się materia. Praca, zarobki, żona, dzieci, mieszkanie, samochód, itd. A człowiek naprawdę wierzący nie ulegnie presji społeczeństwa, które hoduje (bo nie wychowuje) ludzi, przygotowując ich do wyścigu szczurów, w którym główną nagrodą jest kawałek nieświeżej padliny.
 14. Strona ecoego.pl po remoncie ruszyła

  Bardzo się cieszę, że ecoego.pl wróciło. Widok stronki jak dla mnie naprawdę spoko.
×