Jump to content

TPakal1

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6
 • Donations

  450.00 PLN 

TPakal1 last won the day on February 28 2017

TPakal1 had the most liked content!

Community Reputation

2,008 Świetna

2 Followers

About TPakal1

 • Rank
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Recent Profile Visitors

9,233 profile views
 1. Świetna muza, trochę dołująca fabuła klipu. A na osłodę proponuję jeszcze ogarnąć ten temat. http://www.eskarock.pl/eska_rock_news/ile_zarabia_miesiecznie_slash_kwota_zostala_ujawniona_przy_okazji_rozwodu/153673
 2. Trudna sprawa! Żeby ograniczyć popęd trzeba byłoby zmienić ilość pewnych hormonów w organizmie, przyjmować substancje chemiczne. Na tłumienie popędu używany jest lek hormonalny cyproteron. Używany jest do "leczenia" gwałcicieli, chyba też pedofili. Niektóre leki psychotropowe również obniżają libido. Ale człowiek jest jak królik doświadczalny. Poza tym leki te zapewne przytępiają. Lepiej filozoficznie podejść do życia i zrozumieć, że kobieta nie jest tak ważna w życiu mężczyzny jak to wszech i wobec pie...lą. ?
 3. Dodam jeszcze kilka świetnych cytatów z "Lalki": - Pani wie, że dla mężczyzny kochającego kobieta jest świętością jak ołtarz. Słusznie czy niesłusznie, ale tymczasem tak jest. Otóż jeżeli taki pierwszy lepszy awanturnik zbliża się do tej świętości jak do krzesła i postępuje z nią jak z krzesłem, a ołtarz prawie zachwyca się podobnym traktowaniem, wówczas (…) zaczynamy przypuszczać, że ów ołtarz jest naprawdę tylko krzesłem. - Gdyby Wokulski mógł w tej chwili zajrzeć w jej duszę, uciekłby z przestrachem i uleczyłby się ze swego obłędu. - Czasem myślę, że Pan Bóg stworzył Ewę, aż
 4. Gdy czytam cytaty N. Tesli to przychodzi mi na myśl postać Juliana Ochockiego z "Lalki" B. Prusa. Pisarz pokazał tu postać pasjonata człowieka ponadczasowego, który miał pewien dystans do kobiet, właśnie z uwagi na ich rolę społeczną oraz osobowość i sposób postępowania. Uważanego przez otoczenie za "nawiedzonego", czyli nieco podobnego do N. Tesli. Wiadomo, są to myśli B. Prusa włożone w usta prawdopodobnie fikcyjnej postaci literackiej. Postawa Juliana Ochockiego wobec kobiet Miłość nie jest dla niego wartością „Głupia rzecz, miłość... Poznajesz, kochasz, cierpisz... Potem jes
 5. A czego mądrego można się spodziewać bo durnych Brytolach.
 6. 0. Sam szczerze mówiąc nie pamiętałem o tym jakże ważnym święcie. ?
 7. Dla mnie przede wszystkim muzyka Baroku. Z uwagi na strukturę kompzycja (polifonia) muzyka ma wielką "przestrzenność".
 8. Nie powinniśmy się frustrować roszczeniowością pań. Takie ich prawo. To przejaw niedojrzałości, niekiedy tępoty umysłowej, a na pewno odrealnienia. Nie zmienimy tego. Przekroczą barierę 30+ i tak się o nie biologia upomni. Nigdy kobieta mężczyzną nie będzie. Tylko w cyrku występowały baby z brodą. ?
 9. Witajcie Bracia! wczoraj zainteresował mnie ten artykuł. https://wiadomosci.onet.pl/kraj/zaginiecie-grazyny-kuliszewskiej-ujawniamy-nowe-fakty-w-sprawie/gqb9fzk Jestem ciekaw dalszego ciągu. Ciekaw jestem jakie macie hipotezy.
 10. Uwaga! Estetom wstęp wzbroniony! ? Wczoraj w necie wypatrzyłem taki artykulik. https://kobieta.wp.pl/brak-higieny-i-swiadomosci-wiele-kobiet-nie-wie-jak-przygotowac-sie-do-wizyty-u-ginekologa-6344391924422785a I tak mi się skojarzył fragment z kultowego filmu. https://youtu.be/yU4YNvRferQ Pzdr. ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.