Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1611
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

TPakal1 wygrał w ostatnim dniu 28 Luty 2017

TPakal1 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1958 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnio na profilu byli

4949 wyświetleń profilu
 1. TPakal1

  Czego teraz słuchacie?

  Genialny stary kawałek Depeszów.
 2. Marku, Wszystkiego Najlepszego, Spełnienia Marzeń I Wszystkiego.............. https://goo.gl/images/L3gK7b
 3. Ciekaw jestem opinii lewaków po obejrzeniu tego filmu.
 4. Żebym nie wykrakał, ale za parę lat w przyszłych kalifatach Północy podobne sceny będą na porządku dziennym. Dla nich kobieta to jak owca lub koza. Bierzesz kozik i jedziesz. Mimo wszystko żal młodej dziewczyny.
 5. To ewidentna wina prawników ze StopVW, że nie skupili się z pozwem na Polskim gruncie, a wystąpili przeciwko producentowi. VW w Polsce ktoś reprezentuje, importer, bądź diler. Liczyli, że wyciągną więcej, a mają jeszcze dopłacić. Może to bardziej januszeprawa niż januszebiznesu. To tak jak bym chciał się sądzić z chińskim producentem jakiegoś produktu, a nie z jego importerem w Polsce.
 6. TPakal1

  Beautiful & damned

  Bo wyczuwasz autentyczną, szczerą reakcję psiaka na Twój widok. Jest to bezinteresowna i prawdziwa radość. Chyba też niedługo wezmę sobie ze schroniska psa. Ale psa, nie sukę.
 7. TPakal1

  Zrobiłem sobie przeszczep włosów

  Nic dziwnego, pewnie od tego wszystkiego wyłysiał. Brzmi jak relacja z frontu, np. w Syrii
 8. Pewnie, że spławiła chłopaka. Natomiast twór jak ten C-LM, nawet nie oparty na prawie zwyczajowym, mogę sobie te panie - amatorki cudzego mienia wsadzić. Głęboko. W przypadku prawnego sporu w grę wchodzą konkretne przepisy, chociażby Kodeksu Cywilnego. Czyli wygrana zawsze po stronie okradzionego. No, nie wykluczam, że za parę lat angielski prawodawca znowelizuje ichniejszy K.C. i wprowadzi coś takiego. U Angoli (uwzględniając ich obecny poziom zjebania) już teraz to wszystko możliwe.
 9. Ale na jakiej podstawie? Co ją do tego upoważnia? jakiś ichniejszy kodeks?
 10. Ciekaw jestem, czy faktycznie "common-law marriage" jest prawnie uregulowane, czy jest to może tylko takie sobie prawo zwyczajowe. C-LM jest jakieś płynne i umożliwiające nadużycia. Może w ichniejszym prawie cywilnym jest jakiś paragraf na ten temat. W necie coś mało na ten temat.
 11. Oby to Bracie nie była czarna wdowa. U wdów często działa prawo serii. Taka trochę magia. Jedna się rozwodzi, a druga woli inne sposoby. 😉
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.