Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

TPakal1

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  1585
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  6

TPakal1 wygrał w ostatnim dniu 28 Luty 2017

TPakal1 ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

1941 Świetna

1 obserwujący

O TPakal1

 • Ranga
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Sielska Wioska na Mazowszu
 • Interests
  Muzyka, psychologia, ezoteryka, ekonomia.

Ostatnio na profilu byli

4576 wyświetleń profilu
 1. TPakal1

  Lewacka nowomowa

  Zwróćcie Panowie jak w opisie zgrabnie wybrnęli: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/dr-sylwia-spurek Murarz - Murarka Spawacz - spawarka Tapeciarz - Tapeciarka Ale w czym problem, przecież takich zawodów panie wykonywać nie będę. I po problemie. 😀
 2. TPakal1

  Lewacka nowomowa

  NOS - Niezdecydowana Orientacja Seksualna.
 3. TPakal1

  Lewacka nowomowa

  Witajcie! Odświeżę ten temat, bo uważam, że warto wspomnieć o narastającym, a kretyńskim zjawisku tworzenia nowym słówek. Czytając pewien artykuł na portalu info, którego nazwa rozpoczyna się na "o", natrafiłem na nowe, aczkolwiek oparte na starym słowie "LGBT", słowo LGBTQI. Włożyłem trochę wysiłku aby rozkminić ten nowy słowny twór. I odkryłem, że skrót ten został uzupełniony o kolejne nowe upodobania dziwnych „nieheteroseksualnych” ludzi. Dodano do skrótu kolejne dwie litery od queer i intersex. Zakładam, chyba nie bezpodstawnie, że skrót ten ma przed sobą szalenie "fajną", świetlaną i opisaną w barwach tęczowych przyszłość. Choćby taką LGBTQIKLUHBDYGHKJSN. Nie wydaje się Wam to jakimś absurdem?
 4. Jakże mnie cieszy ten pańciowy ból dupy. :) Zastanawia mnie jakie zarzuty zostały przedstawione we wszczętych przeciwko autorom bloga zarzutach. Pewnie coś z Etyki Adwokackiej i Godności Zawodu. A tak czy inaczej za pisanie prawdy można załapać zarzuty???
 5. TPakal1

  Dziewczyna z tatuażem.

  Laska robi wszystko aby zaistnieć, najpierw dziary, teraz apele. Silna potrzeba atencji.
 6. najlepiej z poprzednią żoną. Ekonomicznie najlepsze rozwiązanie.
 7. TPakal1

  Cover solówki z "Beat It" Jacksona

  Bravo! Jestem pod wrażeniem. W oryginale tą solówkę "wyciął" nie byle kto, tylko Eddie Van Halen.
 8. To dowód na to, że mężczyźni w Polsce są mocno zdominowani przez kobiety. To nie dowodzi, że są słabsi niż mężczyźni w innych krajach. To dowodzi, że w Polsce faktycznie rządzą kobiety. Mniejsza o jakieś uwarunkowania kulturowe.
 9. TPakal1

  Jak straciłem resztki złudzeń

  Dlatego mężczyźni, którzy chcą się wiązać węzłem małżeńskim i płodzić dzieci mocno, bardzo mocno się powinni się zastanowić, czy to ma sens. Bo ta "wolność" kobiet odbywać się będzie kosztem mężczyzn.
 10. TPakal1

  Jak straciłem resztki złudzeń

  Błędem mężczyzny, którzy bierze kobietę za żonę, jest liczenie na to, że w małżeństwie będzie mu wierna. Wierności się przecież na kobiecie nie wymusi. I nie kupi się małżeństwem. Szkoda, że w XXI mężczyźni nadal tak myślą. A tu taki fragment z "kobiecej stronki", gdzie kobieta w rozmowie z drugą kobietą ukazuje swój stosunek do kobiecej zdrady (moim zdaniem większość kobiet do tego w ten sposób podchodzi). https://sukcespisanyszminka.pl/stereotypy-az-grob/ Najważniejszy fragment: " Kobieta zdradzająca męża wciąż bywa wyklinana. Nie zmieniło się również to, że mężczyzna nadal ma przyzwolenie na zdradę, na to, żeby mieć kochankę i przeżywać romanse, a kobieta nie. Choć wiemy, że rzeczywistość bywa pod tym względem zróżnicowana. Zdradzają i mężczyźni, i kobiety. Nasze postrzeganie tego, co robią jest jednak odmienne. Mężczyzna, który zdradzi żonę, bywa oceniany negatywnie przez niektórych, a przez wielu jest podziwiany jako maczo, atrakcyjny facet i Don Juan. Kobieta z kolei, która tak samo jak mężczyzna ma prawo do szczęścia i spełnienia seksualnego jest postrzegana jako nielojalna, zakłamana i określana bywa różnymi niewybrednymi epitetami. Chciałabym, żebyśmy wreszcie zdjęli te kobiety ze stosu, na którym chcemy je społecznie spalić." Kupowanie wierności kobiety małżeństwem jak taką samą utopią jak liczenie, że kobieta - żona będzie przy tobie w razie twojej ciężkiej choroby, kalectwa lub nagłej utraty majątku.
 11. Pani psycholożka chyba trochę dyplomatycznie pominęła też grupę mężczyzn (liczną wbrew pozorom), którzy w swoim życiu zaliczyli już takie "szczęśliwe" sformalizowane związki i już nie chcą wchodzić w nowe, bo dokładnie wiedzą czym to pachnie.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.