Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fizzmm123

Użytkownik
 • Content Count

  83
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

About Fizzmm123

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

454 profile views
 1. Gdzie się uczy i pracuje tam się pytonem nie wojuje podstawa którą powinieneś wiedzieć 😉 .
 2. A czy wygląd chada będzie dawał tej kobiecie ciągłe emocje, oczywiście że nie będzie. Dla kobiety nigdy nie ma górnej granicy zawsze chce więcej, prężnej czy później ten ultra rzadki chad też im się znudzi. Każdy daje emocje nawet ultra chad tylko w inny sposób, niestety trzeba grać kartami jakie się ma próbować wygrać takie jest życie😉. Nawet na pierwszym spotkaniu? To jest tak zwane prawo przyczyny i skutku. Może im zimno było po prostu to się trzęsły😅.
 3. Będąc tak zwanym chadem dostaje na start kilka punktów nic więcej, jeżeli chad jest nieogarnięty nawet tego nie wykorzysta. Dla kobiet liczą się emocje będąc przeciętnym można zadowalać znacznie więcej niż ten mityczny chad. To ty jesteś facetem od ciebie się wymaga abyś kobietę podgrzał do czerwoności, bo to ty ruchasz a ona jest ruchana mówiąc prostackim językiem😉. Niby spoko ale co z tego masz przestając się odzywać tracisz tylko czas na spotkaniu zamiast spróbować skonsumować znajomość😄. A jak będzie tylko zerkała bo np. jest z natury nieśmiała to co wtedy? 😂
 4. To jest proste jeżeli dziewczyna idzie z tobą do łóżka jest zainteresowana jeżeli nie to podrywasz następną.
 5. Widzę że gustujesz w egzemplarzach zabytkowych, a może to tylko nekrofilia😆.
 6. Najlepiej było by przymierzyć ale w obecnej sytuacji raczej jest to nie możliwe, sam mam parę sztybletów bardzo fajne buty. Wyjdź mentalnie z 1980 roku sztyblety są świetnymi butami polecam kupno dla facetów którzy chcą wyglądać lepiej niż większość rodaków chodzących w dresach lub noszących spodnie jak worek od ziemniaków.
 7. Co za bullshit faceci który mają powodzenie ekstremalnie dbają o wygląd, ten jest przypadkiem jeden na milion. Opisujesz przykład skrajnej patologii wyciągasz z niej jakieś kiepskie wnioski typu „Chad nie musi się myć bo jego pot to afrodyzjak dla kobiet” przecież jest chadem.
 8. Czyli jednak bycie symetrycznym nie wystarcza jak się jest ciepłą kluchą, nawet chad nie uniknie rozstania 🤣.
 9. Większość młodych kuców wyrasta z tej choroby gdy idzie do pierwszej pracy, nagle dociera do kuca rzeczywistość.
 10. Przyszłość wielu białorycerzy z mojej uczelni i wielu innych w całej Polsce.
 11. Czy to ja wrzuciłem filmik w którym pozwalam się poniżać oraz traktować jak kurwiszon? Nie widocznie nasze rodaczki doskonale wiedzą jakie są co więcej im to nie przeszkadza.
 12. Szkoda że rodzice nam o tym nie mówią, nie wiem jak wy ale ja wyrastałem w środowisku mocno białorycerskim. Niby skąd o tym miałem wiedzieć, teraz dopiero się ogarniam życiowo oraz mentalnie.
 13. Stereotypy nie biorą się o polkach znikąd, to samo tyczy się Polaków harujących za grosze na budowach w Anglii. Kiedyś jak byłem na wakacjach to miałem przyjemność zobaczyć właśnie taką sytuacje. Gdzie śliczna Niemka 180 cm blond włosy, świetna figura szła za rączkę podjarana z jakimś szkaradnym małym ciemnym karakanem. Polacy przy nim byli modelami pamiętam że wtedy odwróciłem się ponieważ nie dowierzałem co zobaczyłem.
 14. Jej sprawa czy się kurwi mi raczej chodzi oto ,że ona pozwoliła się ze szmacić jakiemuś pasterzowi kóz który obraża ją oraz inne jej rodaczki nazywając łatwymi kurwami z którymi można wszystko zrobić. Gdzie są organizacje feministyczne, gdyby Polak coś takiego zrobił został by okrzyknięty w całej Polsce seksistą była by wielka afera.
 15. W krajach arabskich jest teraz 100 razy większy zamordyzm a żadna arabka się taki nie zachowuje. Nie zgadzam się z tobą właśnie przez to że jest zbyt duża tolerancja rodziców, sąsiadek itp. One się tak zachowują. W innym kraju była by wyszydzona nikt nie chciał by mieć z nią nic do czynienia. A szczególności mężczyźni. Wydaje mi się że problem jest w nas Polakach biało rycerzach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.