Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Fizzmm123

Użytkownik
 • Content Count

  96
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

80 Świetna

About Fizzmm123

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

552 profile views
 1. Świetna lekcja dla nas młodszych na forum aby używać zawsze gumy przed wejściem do dziury.
 2. Przypomniał mi się świetny utwór polecam przesłuchać. Link: https://www.youtube.com/watch?v=RqTgUMEfVDw
 3. Dziwnym trafem ocieplenie klimatu oddziałuje najbardziej na nasze najpiękniejsze polki🤣. W naturze można zaobserwować zjawisko jak „do gówna lecą muchy” wydaje mi się że jest to najlepszy przykład ilustrujący zachowanie naszych najpiękniejszych polek.
 4. Mistrz Szarpanki z Życiem nagrał dwa smaczne raczki, świetnie wyjaśnił mentalność zakompleksionych polek wiążących się z habibi polecam szczególnie obejrzeć te materiały zobaczcie jak zachowuje się i co mówi nasza najpiękniejsza polka, polecam także zwrócić uwagę z jakim szacunkiem odnosi się do habibi. Szarpanki wali prawdą w oczy jednocześnie robi to w sposób przezabawny, już nie mogę doczekać się następnego raka. Jest dużo smaczków ale najbardziej chyba podobały mi się jak habibi mówi „Turczynki są ładniejsze od polek, a tak uległa polka to potwierdza niezła beka 😆” Drugi „Gdzie naszemu habibi wymsknęło się zdanie o łatwości naszych polek oczywiście tylko dla habibi😅 ” Trzeci „Z którego wynika że Turczynki go nie chciały bo nie jest przystojny nie ma kasy, nie ma perspektyw na szczęście polka mu się znalazła z której jak widać nie jest zadowolony😂 ”. Linki do arcydzieła Link 1: https://www.youtube.com/watch?v=n8qKIDAvU4s Link 2: https://www.youtube.com/watch?v=O3LyNiqu4Pk
 5. @Moriente 31. Jakie są kryteria odnośnie zdrowia co absolutnie przekreśla możliwość pracy w tym zawodzie, czy wada wzroku dyskwalifikuje kandydata.
 6. Tak to jest jak 98 procent mediów należy do zagranicznego kapitału, a liberałowie mówią że kapitał nie ma narodowości 😄.
 7. Nie wiem z jakiego chlewa trzeba być, aby nie wiedzieć że przed zjedzeniem należy umyć. Kułła zwalić sobie konia, piwko otworzyć to jest życie.
 8. Warto obejrzeć ze względu na komedie jaką robi humanoid na początku myśli że dostała prezent jak się cieszy aż podskakuje słychać to w glosie, rozpakowuje już skrypt w głowie zaczyna analizować co to może być jaki prezent dostanie może jakiś pierścionek z diamentem lub naszyjnik drogi albo przynajmniej egzotyczna wycieczka otwiera już wyobraża sobie gorącą plaże, szum fal, mewy latające po niebie. Szok nie dowierzanie co to jest nie ma prezentu jest dokument zaprzeczający ojcostwu, świetnie można zaobserwować mechanizm wyparcia humanoida próbujący zwalić winne na ofiarę która została zdradzona. I ten bezczelny ton kiedy mówi dlaczego to zrobiłeś jakby to była jego wina aż wymiotować mam ochotę obrzydlistwo zero skruch, a następnie dodaje ona cię kocha jaki trzeba mieć tupet aż sam nie mogę uwierzyć. Najlepsze na koniec humanoid ma w ręku test DNA gdzie jest jasno napisane że dziecko nie jest jego, a ona dalej kłamie że jest. Współczuje facetowi przeżycia takiej traumy a jednocześnie podziwiam że załatwił to w taki zajebisty sposób coś wspaniałego. Link:
 9. Takie interesy są tylko dla chadów którzy są w elitarnym 5% 😆.
 10. A co robiłeś że udało się przekierować popęd seksualny na inne dziedziny, medytowałeś czy może stosowałeś inne techniki?
 11. Nie obraz się ale użalasz się nad sobą, piszesz o jakiś miłościach duperelach że nie miałeś życia studenckiego. Uwierz bądź nie ale duża cześć studentów nie ma życia studenckiego bo pracują albo się uczą a jak się nie uczą to śpią za dużo się filmów amerykańskich na oglądałeś.
 12. Król przegryw robi z siebie pośmiewisko na wykopie jemu potrzebny jest dobry chirurg liczne operacje żeby dojść do przynajmniej normalności gość jest naprawdę tragicznym przypadkiem bardzo mu współczuje to nie jego winna że tak wygląda, co ciekawe nasz król nie dość że jest szkaradny to jeszcze do tego ma olbrzymią wadę wymowy. On jest prawdziwym przegrywem reszta tych pseudo przegrywów to zwykłe pizdeczki wolące narzekać na życie, los, innych ludzi oni lubią narzekać czekają tylko na poklepanie po plecach pseudo przegrywy są uzależnione od atencji. Pseudo przegryw to agencyjny rak dzisiejszych czasów wolący walić do pornoli, zajadający się chipsami które popija napojem słodzonym i oczywiście ciągle piszący o swoim przegranym życiu J$$AĆ PSEUDO PRZEGRYWÓW PRĄDEM.
 13. Gdzie się uczy i pracuje tam się pytonem nie wojuje podstawa którą powinieneś wiedzieć 😉 .
 14. A czy wygląd chada będzie dawał tej kobiecie ciągłe emocje, oczywiście że nie będzie. Dla kobiety nigdy nie ma górnej granicy zawsze chce więcej, prężnej czy później ten ultra rzadki chad też im się znudzi. Każdy daje emocje nawet ultra chad tylko w inny sposób, niestety trzeba grać kartami jakie się ma próbować wygrać takie jest życie😉. Nawet na pierwszym spotkaniu? To jest tak zwane prawo przyczyny i skutku. Może im zimno było po prostu to się trzęsły😅.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.