Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Heresy

Użytkownik
 • Ilość treści

  19
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

6 Neutralna

O Heresy

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnio na profilu byli

68 wyświetleń profilu
 1. Mam niejasne wrażenie (szczególnie patrząc na założone przez Ciebie tematy), że Ty ogólnie masz problem z samodzielnym wyznaczaniem sobie jakichkolwiek celów. Być może zajęcie się sobą i kształcenie tej umiejętności da Ci satysfakcję. 😉
 2. Heresy

  Seks z facetem bi.

  Dobrze, czyli jeśli mnie zdradzi z facetem przez te 3 miesiące, to wygrywasz? Zakład stoi. Przez te wszystkie zakłady, to ja niedługo otworzę monopolowy. Jeśli dowiem się kiedyś, że jednak mnie w tym okresie 3 miesięcy zdradził, to zmienimy wynik zakładu (jeśli pierwotny będzie na moją korzyść). To sprawiedliwe, ponieważ ja też wielkiej smykałki do węszenia niewierności nie mam. Przepraszam też szczególnie Panie, jeśli poczuły się urażone czy obrzydzone, którąś z moich wypowiedzi. Co wrażliwszych panów też przepraszam.
 3. Heresy

  Seks z facetem bi.

  A więc 2 litry powiadasz? Przy takiej ofercie grzech nie skorzystać, skoro się deklarujesz. Proszę tylko o doprecyzowanie "jakiegoś czasu" i szczegółów zakładu. Czy odpowiedź twierdząca stawia nasz zakład pod znakiem zapytania? 😕
 4. Powierzchowna pewność siebie kręci tak samo, jak piękno wynikające jedynie z makijażu. Jeśli chce wydać własną kasę na autko, to nie mam żadnych obiekcji. Jeśli kupujemy wspólnie, to muszę ocenić, czy kolor lakieru odpowiedni i czy siedzenia wygodne. Jednym słowem kluczowe parametry. 😌 Tak serio, to teatrzyk na nic się nie zda, jeśli facet sam nie jest przekonany do słuszności swoich decyzji. Uważam, że jeśli coś się proponuje, to samemu należy być pewnym, gotowym przyjąć na klatę (lub cycki) konsekwencje swoich wyborów (choćby te dodatkowe inwestycje na podreperowanie zdrowia samochodu). Facet nie ma mi jęczeć później za uszami, że to głupota była i dlaczego go nie powstrzymałam. Taka maska działa, dopóki nie wyjdzie niekompetencja osoby ją przybierającej. Więc nie, nie wystarczy.
 5. Heresy

  Seks z facetem bi.

  A czy ja w którymkolwiek miejscu wspomniałam, że by mi to przeszkadzało? 😉 Nie zgadzam się z twierdzeniem, że każdy finalnie "popłynie". Chciałam zaznaczyć, że wszystko zależy od tego, co się ustali (co nie jest jednoznaczne z tym, jakie są zasady w mojej relacji). Jeśli ktoś nie potrafi zaakceptować życia w takim związku, o jakim mówiła Masza, to w niego po prostu nie wchodzi (w związek!). Ja uważam, że nieźle się dobraliśmy. Moje upodobania też do powszechnych nie należą. Oj, ma sens... XD
 6. Heresy

  Seks z facetem bi.

  1) Dokładnie, jak w przypadku ludzi heteroseksualnych, którzy też odczuwają popęd (tyle, że do przeciwnej płci). Wchodząc w związek mogą się konkretnie umówić, co w danej relacji jest dopuszczalne. Przecież ustalasz z partnerką, że jej popęd będzie realizowany wyłącznie z Tobą. Z Tobą, nie z innymi mężczyznami. Co nie oznacza, że popęd przestaje istnieć, że ona go nie odczuwa. Analogicznie można ustalić takie zasady w związku z osobą bi, jeśli się chce. Partner zaprzestaje na tym, bo taką umowę zawarł i zaakceptował jej warunki. 2) Proszę zacytuj, gdzie użyłam słowa miłość, miłość platoniczna, cokolwiek pokrewnego do tego wyrażenia. To byłby cios prosto w moje wrażliwe kobiece serduszko! 😕 Jednak pamiętajcie Panowie. Nikt Was tak nie wyrucha w dupę jak kobieta.
 7. Heresy

  Seks z facetem bi.

  Zasady mogą obowiązywać takie, jakie sobie w związku ustalisz. Różni ludzie mają różne potrzeby i należy dobierać partnera tak, aby móc je realizować bez wzajemnej krzywdy. Seks w związkach hetero też może pociągać za sobą wiele nieporozumień i niedopasowania. Czy to w libido, czy w upodobaniach. A zdrady... Jeśli ktoś tak bardzo się boi, to liczba około 10 000 000 facetów w Polsce, z którymi może zdradzić Cię Twoja dziewczyna, jest wystarczająca by zacząć cierpieć na srogą paranoję. I jeśli ufasz, że mimo to, że pomimo tak wielu potencjalnych "okazji", partnerka Cię nie zdradzi, to zwiększenie tej liczby (przynajmniej w moim przypadku) nie sprawia, że to zaufanie tracisz. Co jeszcze z takich ważniejszych rzeczy: uważam, że o takich cechach, jeśli mamy ich świadomość, należy informować partnera/partnerkę odpowiednio wcześnie. Ja prawdopodobnie też nie. Muszę sprawdzić, czy można tu podać adres e-mail. 😕
 8. Heresy

  Seks z facetem bi.

  To nie łatka. Biseksualizm nie polega na tym, że sypia się z przedstawicielami obu płci, ale że czuje do nich erotyczny pociąg. Na identycznej zasadzie partner/partnerka wierzy, że jego/jej heteroseksualna połówka nie realizuje swoich potrzeb poza związkiem (pomimo odczuwania pociągu). Oczywiście, jeśli takie zasady zostały ustalone.
 9. Heresy

  Seks z facetem bi.

  Związek, czy jak Wy to określacie LTR. Nadal trwa i ma się całkiem nieźle. 😉 Mogę opowiedzieć Ci więcej na priv/pw (tu istnieje priv, prawda?).
 10. Jeśli chodzi o faceta to wybrałabym przystojny i przystępną osobowość (chociaż zależy, co się kryje pod tym enigmatycznym "wie jak traktować kobiety"). Ponieważ z opcji: A. Przystojny i "ma przystępną osobowość", ale nie bogaty -> najlepszy wybór na partnera B. Przystojny i bogaty, ale nie "ma przystępnej osobowości" -> na cholerę mi drętwy kartofel C. Bogaty i "ma przystępną osobowość", ale nie przystojny -> tutaj leży pożądanie, więc podziękuję Jeśli chodzi o kobiety, to wybrałabym opcję stabilna emocjonalnie i dobrze wygląda. Chociaż chyba nie za bardzo wytrzymałabym w takim związku. XD Gdyby alternatywą do "dobrze wygląda" byłoby "przeciętnie wygląda", to brałabym opcję stabilna emocjonalnie i inteligentna.
 11. Heresy

  Seks z facetem bi.

  Nie przeszkadza i nie przeszkadzało, gdy w taką relację wchodziłam. 😉 Tylko jest różnica, między człowiekiem biseksualnym a homoseksualnym. Jak to możliwe, że koleżanka, przez kilka lat, nie zauważyła, że nie podnieca własnego faceta? 😮
 12. Odczuwasz, w stosunku do tych facetów, wzajemne porozumienie, fascynację, pożądanie, cokolwiek? Jeśli nie, to zapomnij o sprawach związkowych. Podziękuj panom za wspólnie spędzony czas i przestań szukać. Nie warto wchodzić w relację, jeśli dany facet jest Ci uczuciowo obojętny i odpisujesz mu z nudów. Z biegiem czasu, lepiej raczej nie będzie, a Ty chyba też nie chciałabyś być traktowana jak zapchajdziura? Nie bardzo rozumiem stanowisko panów i żale, że "kobiety głupiutkie, emocji potrzebują". Uważam, że to logiczne, że Masza szuka kogoś, kto u niej te emocje wywoła, z wzajemnością. Także określenie "typowa kobieta" należałoby zastąpić zwrotem "typowy człowiek". Daj sobie na wstrzymanie. Zacznij przebywać głównie ze sobą, rodziną, przyjaciółmi. Postaraj się wyciszyć, robić to co sprawia Ci przyjemność. Genialnie, jeśli przy okazji Cię rozwija. Nie gwarantuję, że spotkasz wtedy kogoś, kto wywoła motylki, ale jest to bardziej konstruktywne, niż dołowanie się brakiem instant zakochania. Im bardziej niezależna emocjonalnie się staniesz, tym łatwiejsze będzie Twoje życie i tym lepsze relacje w przyszłości stworzysz. Zdrówka! 😉
 13. Kobiety zaburzone lubią cierpieć. Ogólnie zaburzeni ludzie lubią cierpieć. Z tego co widzę, Just nie planuje brać udziału w wyborach na męczennika roku. Z tego co piszesz wynika jedno: formujmy haremy, zamiast podejmować jakieś kulturowe próby 'głaskania' brutalnej natury. W takim wypadku, zachowania mężatek, mające na celu dzielenie silnego mężczyzny, powinny być przez Was pochwalane. A w końcu, "trochę poboli i tyle". Z niejasnego dla mnie powodu, podchodzisz entuzjastycznie, jedynie do realizacji naturalnych popędów, przez jedną ze stron. Dla jasności firmę, z tego co rozumiem, zbudowali razem. Natomiast jej mężczyzna jest tchórzliwy. W czym przejawia się jego siła?
 14. Przepraszam, ale jaki sens ma prowadzenie tego wywodu, w sytuacji, gdy to stanowi problem dla partnerki, takiego zdradzającego mężczyzny? Poczuje się mniej skrzywdzona, ponieważ powiesz jej "Twój mężczyzna to silny facet, bo miał wiele kobiet z roksy". Tu nie chodzi o to, czy on ją kocha, tylko czy po takim nadwyrężeniu zaufania, ona kocha jego. Co jej po kimś, kto nie przywiązał się emocjonalnie do kochanki, jeśli to człowiek słaby i nieszczery? Silny facet rozumie swoje potrzeby i realizuje je tak, by nikogo nie krzywdzić. Jest uczciwy i ma swój honor. Zgadzam się tutaj z użytkownikiem angel4580.
 15. Uważam, że najpierw powinnaś, w miarę możliwości, spokojnie podejść do planowanych wizyt u psychologa i seksuologa. Wiem, że to dla Ciebie ciężkie. W końcu jesteś w ciąży, a dodatkowo spadają na Ciebie takie problemy. Radzę również zignorować wpisy o obcym nasieniu genetycznym i "poszerzonej cipce". Twój mąż co prawda nie jest poszerzony, ale z pewnością nieuczciwy. Gdyby był uczciwy, to szczerze odpowiedziałby, na Twoje pytania, o to czy czegoś mu brakuje. Jeśli go kochasz, spróbuj go zrozumieć, ale nie usprawiedliwiaj jego zachowania. Nie obwiniaj się o to, jaką decyzję podjął. Wierzę, że osoba taka jak Ty, będzie mogła z czystym sumieniem odejść, jeśli wypróbuje wszystkie możliwości, przed podjęciem ostatecznej decyzji. Widzę, że jesteś rozsądna i opanowana. Leży Ci na sercu dobro Waszych dzieci. Postaraj się proszę załatwić to z myślą o ich spokoju. Jeśli zdecydujecie się na rozwód, to nie pozwólcie by wzajemny żal i pretensje, przysłoniły Wam to co najważniejsze. Przykro mi z powodu Twojej sytuacji i życzę Ci dużo zdrowia i spokoju.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.