Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Heresy

Samice
 • Content Count

  97
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

52 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

196 profile views
 1. @Exar Siedząc nago produktywność jest niższa, niż w piżamie, natomiast gotowość na przystąpienie do produkcji słodkich maleństw najwyższa. Co robię nie tak? 😕
 2. W sumie to ciekawe Panowie. Skoro kobiety ubierają się ładnie jedynie, aby wzbudzać zainteresowanie mężczyzn, to dlaczego poprawa samopoczucia następuje również w układzie izolowanym? Mam na myśli sytuację, gdy spędzamy czas samotnie w domu i następuje różnica w naszym samopoczuciu i produktywności, w zależności od m.in. ubioru. Może to jedynie moje osobiste doświadczenie, ale zdecydowanie lepiej skoncentrować mi się na zadaniu, gdy wyglądam elegancko, niż gdybym miała spędzić cały dzień w piżamie (pomijam cholernie eleganckie piżamy). Myślę, że sposób w jaki wyglądamy odbija się na naszym nastawieniu do życia.
 3. Zastanów się, co może być w nim atrakcyjnego dla kobiet (prawdopodobnie to Ci się w nim spodobało) i daj mu na to zakaz.
 4. @rycerz76 Przecież nie ma obowiązku mieszkania z kobietą, która tak strasznie "pierdoli". Plebiscyty na męczennika miesiąca nie istnieją. @Cuba Libre To chyba rozmowa na inny wątek. Postaram się to w najbliższym czasie opisać, jeśli miałabyś ochotę przedyskutować temat. Podtrzymuję moją opinię i nie widzę tu przedmiotowego traktowania i braku zaangażowania.
 5. @Cuba Libre Akurat kobieta dużo zyskuje na braku małżeństwa.
 6. Tak, faceci to nic nie robią, tylko codziennie rano biorą, na swoje spracowane barki lodówkę, znoszą ją przed dom i wnoszą z powrotem. To taki odpowiednik budowania równego wkładu w związek, ale przez facetów. "Wiesz, pół roku temu wymieniłem żarówkę, a rok temu powiesiłem półkę". Każda średnio ogarnięta osoba może przyswoić wymienione czynności (oczywiście nie każda chce). Może oprócz sławetnego wnoszenia lodówki, czego też jednemu facetowi bym nie "zleciła". Zdecydowanie nie warto dawać się wkręcać w tego typu układy. Nawet jeśli miś będzie czuł się doceniony, że znalazła się dla niego druga mama. Może trochę odbiegające od tematu pytanie do Panów: czy gdyby wasza panna zaproponowała taki układ (ona wykonuje wymienione czynności i wszystkie pokrewne, a Wy macie codziennie gotować, sprzątać, robić pranie, odkurzać, myć okna (...), a ona Wam pomoże, gdy będzie uważała za stosowne), zgodzilibyście się? W tym momencie nie odnoszę się do sytuacji w związku @a.jolie. Ogólnie uważam, że to zależy od osób w związku, jak to sobie ustalą. Jednak jeśli chodzi o moje podejście do tej kwestii, to przemawia do mnie myśl Jordana Petersona "nie pozwalaj swoim dzieciom robić niczego, co sprawiłoby, że przestaniesz je lubić". Analogicznie należy, moim zdaniem, postępować z partnerem/partnerką w kwestii zasad panujących w związku. Nie należy doprowadzać do sytuacji, że gotujesz się z wściekłości, dzień w dzień ogarniając cały dom, gdy Twoja druga połówka jabłka/pomarańczy/granatu ręcznego leży na kanapie i ogląda TV. To prędzej czy później doprowadzi do takiego momentu, że ta tłumiona irytacja znajdzie swoje ujście. Jak na mój gust bardzo niekorzystny scenariusz dla całego związku.
 7. @a.jolie Brzmi to trochę, jak "podwójne międzyosiowe przewartościowanie granicznych goszoźników", ale OK. Pytam, bo zawsze mnie ciekawiło, co prowadzi do takiego wniosku. Jakoś niezbyt mi się łączy "nierozmywanie ról społecznych" z Twoim opisem. Na czym konkretnie opierają się te Wasze role społeczne?
 8. To ciekawe. Jak doszłaś do tej konkluzji? Sztuki walki to kpina. Idź sobie na zumbę to zrozumiesz.
 9. @Morfeusz Dziękuję, za wyręczenie mnie. @Cuba Libre Nie krępuj się. Z opisów Twojego misia zebrałby się pokaźny tomik poezji. Jeśli miały na celu coś innego, niż zdobycie atencji, to chętnie się dowiem co. 😛
 10. Kurde, na miejscu maggie już spuściłabym Ci srogi wpierdol. Wnioskuję, że maggie założyła ten temat, aby uzyskać pomoc, a nie oglądać klatę Twojego faceta. Jeśli czujesz przemożną potrzebę, to ja Ci chętnie, wieczorną porą, założę Twój własny zbiorczy temat. 🧐
 11. Myślę, że podobnie jak z panną hetero. Czasem trochę ciekawiej. Mogę mówić tylko za siebie, ale jeśli masz jakieś pytania tu lub na pw, to nie ma problemu. @maggienovak Z moich obserwacji wynika, że laski (u facetów tego nie zauważyłam) często robią tak, gdy jakaś panna, która na co dzień nie maluję się mocno, postanowi zaszaleć. W ten magiczny sposób zyskuje na atrakcyjności, a te babki szlag trafia, bo często gęsto okazuje się, że jest ładniejsza, niż one. Dlatego próbują jej umniejszyć i niby niewinnie podciąć skrzydła, aby przypadkiem jej samoocena nie skoczyła. 😛
 12. @Mortyy Właśnie tego mi brakowało. To ta aplikacja "zmywająca" makijaż? Ogólnie jest dosyć ładna. Dużym jej atutem są też włosy. Tu dla porównania wrzucę jeszcze tą samą pannę, ale z full makijażem (na tamtym domyślnie dodane były tylko rzęsy):
 13. @Ksanti Przejrzałam jej pozostałe filmiki i myślę, że najlepiej wygląda naturalna. Tak swobodnie i dziewczęco. Chociaż może to kwestia tego, że nakładając podkład jest mniej cieni i światła na twarzy, robi się tak jakby płaska. Najbardziej spodobała mi się w tym ujęciu: Pokusiłam się o pozbycie się sztucznych rzęs (niestety praca na telefonie ma swoje ograniczenia - wybaczcie!) i nadal mi się podoba. Szczególnie gdyby jeszcze rozpuściła włosy. Tak, jestem bi.
 14. @Ksanti Bez makijażu daję jej właśnie 7. Wygląda sympatycznie, podoba mi się jej jasna karnacja i ciemne oczy. Rzęsy na początku pewnie czymś pociągnięte, ale nie psuje to efektu. Natomiast jestem zdecydowaną przeciwniczką nakładania podkładu jako opalenizny. To jej ucina w moich oczach SMV do 5. Jednak gdyby dobrała coś bardziej pod swoją cerę, to byłoby o wiele lepiej i może dałabym jej 8. Chociaż może mam słabość, bo lubię blondynki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.