Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Aresss

Użytkownik
 • Ilość treści

  52
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

13 Dobra

O Aresss

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ten po prawo w czarnym, przecież wygląda ok.
 2. Tak niestety jest. Czytałem to kiedyś. Muszę sobie poczytać znowu.
 3. Każdy narzeka, każdy kto może jest w kredycie. Wszystko na kredyt można wziąć, telewizor, lodówkę, autp. Dlatego tak wygląda na ulicach. Ale spokojnie, za chwilę nie będzie mógł Janusz biznesmen wziąć audi, tylko golfa w lizing.
 4. Operacja szparki fajna, będzie ciaśniejsza. Cycki ma silikonowe? Bo dość fajne odstają.
 5. Właśnie jest na odwrót. W mieście mają większe wymagania.
 6. Aresss

  Odchudzić cyberguru o 16kg tłuszczu!

  Maruś wypowiedz się o tym jak Ci heparegen pomógł na wątrobę o ile Ci wyniki zbił? Bo w audycji mówiłeś ze wstawisz badania na forum. Nie mogę ich znaleźć.
 7. Aresss

  "Śmieciowa" woda

  Gdzie najtaniej zbadać wodę ze swojej studni?
 8. Najdziwniejsze jest to. Wszędzie na sklepach skrzyżowaniach są kamery, ale jak coś się stanie to nagle awarie są monitoringów, albo słaba jakość nagrań...
 9. Jeżeli rozstaliście w zgodzie to masz być dla niej normalny. Żadnego cwaniakowania. Bądźmy dla siebie życzliwi. Co innego jak zdradziła itp. Wtedy nie ma zasad...
 10. Prawie tak. Każdy wymaga prezentu nie wiadomo jakiego. Chrześniaki pod choinkę nie wystarcza im mandarynki i jakiś samochodzik elektryczny mały. Tylko duży na prąd i parę stówek pójdzie...
 11. Dlaczego są pieniądze i taki zabój na ten hajs, wszystko się kręci wokół hajsu. Nie masz hajsu nie masz nic. TV, radio, internet wszystko wmawia żeby tylko za wszelką cenę zarobić hajs. Przecież jakby kasy nie było to znikły by bariery. Maszyny by za nas robiły wszystko. Teraz natłok reklam w TV. Bierz kredyt!!
 12. Aresss

  Po co Wam konto na Facebook?

  FB uzależnia, każda laska aktywna całe dnie.
 13. Aresss

  Jaki rodzaj seksu kochają kobiety?

  Zależy od dnia. Czasami od razu kiecka w dół i od tylca się wchodzi na ostro, ciągnie za włosy poddusza, aż ciarki ma samica. A czasami delikatnie się masuje i całuje pół h przed stosunkiem.
 14. Całą noc do teraz miałem awarie forum. Nie mogłem nic napisać. Chodź forum wyświetlało się normalnie. Nie wiem czy w dobrym temacie napisałem?
 15. Aresss

  Heparegen

  Marek Kotoński Proszę o wypowiedzenie się
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.