Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

DavidStarsky

Użytkownik
 • Content Count

  82
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

247 Świetna

About DavidStarsky

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

227 profile views
 1. Niedługo w ramach równoprawnienia i politycznej poprawności wycofają wszelkiego rodzaje eliminacje do turniejów. A w ramach parytetów drużyny pokroju Andory, San Marino dostaną kilka punktów gratis na początek Sorry Panowie za taką dygresję, ale ja już mam po prostu bekę z tego wszystkiego co się wyprawia.
 2. Fantazje fantazjami, a życie życiem. Nie twierdzę, że takich kobiet jest mało, ale jak źle trafisz to zamiast na film do kina 14 lutego, będziesz z nowymi kolegami uczył się tajemnej sztuki grypsery. Także tego
 3. @Zatarra A do 30tego roku życia będziesz jechał na ręcznym? Ci co tak namietnie wierzą w tą granicę, chyba uważają, że po jej przekroczeniu nagle wszystkie laski będą ich. To jest mit panowie. Jak wcześniej nie zadbacie o siebie, o zdrowie, finanse, "uspołecznienie" to później co najwyżej będziecie mogli rękę zmienić i czekać na cud przy 40stych urodzinach.
 4. I tu jest pies pogrzebany. Spróbuj robić odwrotnie. Badź brudasem, nie dbaj o higienę, nie ubieraj się ładnie, a już na pewno nie w świeże ubrania. I wtedy na pewno Cię zauważą
 5. Z jednej strony czytam, że Polki to wcale takie ładne nie są, co by nie napisać dosadniej. A później dostaję informację, że większość to się z modelkami ustawia. Zwarcie styków Pewnie na tej samej zasadzie jak to niby w Polsce zarobki są niskie, a jak przychodzi co do czego to nikt poniżej 5k mięsięcznie nie zarabia. Internet @leto Jesień idzie, wszystko opakowane i opatulone zaczyna chodzić. Na wiosnę Ci przejdzie
 6. Potrzebna będzie wojna? Serio? Odcięło ci prąd, czy mózg ci się już zlasował od gier? Pawdziwa wojna to nie Call of Duty, czy inny Medal of Honor. To śmierć wielu niewinnych ludzi, zwykłych cywili, tamtejszych Kowalskich i Nowaków. Dzieci, rodziców, a nie tylko żołnierzy. A jak nie śmierć to rany, nie tylko fizyczne. Kurwa, jak czytam takie komentarze to mnie od środka krew zalewa. Siedzisz w ciepłym kurwidołku, oglądasz Netflixa, grasz w gierki, to się możesz mądrzyć. Dawać tu wojnę kurwa! Jak taki kozak jesteś to przebieraj się mundur i zapierdalaj na Bliski Wschód i do boju, może zobaczysz czym taka wojna naprawdę jest to przestaniesz pierdolić takie kocopoły. Wszystkich takich osobników wysłałbym na wyspę, dał broń i pozwolił się wykazać. Chojraki internetowe. Boże jedyny Makumbę zachowaj.
 7. @Imbryk Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, iż facet ma prawie 60 lat. Trochę w innych czasach poznał swoją partnerkę i ich wzajmne relacje wyglądają zapewne inaczej niż te stworzone obocnie. Jasne, facet jest kim jest, udziela wskazówek "życiowych" i chwała mu za to. Ale jak wiadomo, każdy z nas ma swoje życie i musi samemu wybrać coś co jest dla siebie dobre. A więc czerpać informacje z mądrości choćby Petersona, czy przywołanego tu Tomassiego ( jego książką jest świetna i na pewn warto się z nią zapoznać). Dobrze, że tacy ludzie się tym dzielą publicznie, a nie tylko z kolegami A księgę Petersona już zamówiłem, sam jestem jej bardzo ciekaw.
 8. Cóż, w sumie nic nadzwyczajnego. Niestety, jak ktoś jest typową betą dla kobiet w Europie, to nie stanie się nagle alfą w Azji. Podejrzewam, że z twoim OBECNYM podejściem to laska z plemienia Masajów by cię wymieniła na zwykłego kogucika. Bywa. Biały ma tam plus na wejściu, nie przeczę, ale w długotrwałej relacji to trzebe jednak się "zachowywać". Zamiast pakować się w jakieś relacje, popracuj najpierw nad swoim podejściem jak i psychą. Ale to juz wiesz.
 9. Najpierw: my chcieć zarabiać dużo pieniędzy! równo! Później: ty zarabiać tyle samo co ja! spadaj na drzewo! za biedny jesteś! I bądź tu mądry
 10. Ostatnie 5 sekund. Cała reszta przereklamowana.
 11. @self-aware Zakładam więc, że stronki w WP potrafisz robić. I to pewnie nie jakieś tam byle co, tylko coś poważniejszego. Czy masz jakieś "wersje demonstracyjne"? W sumie daj znać na PW, ja nie mogę.
 12. @self-aware A czym zajmujesz się dokładnie w tym szeroko pojętym IT? Możesz na PW.
 13. @Patton Coś mi podpowiada, że ty to jesteś taki Smerf Maruda. Chodzisz i smęcisz. Oczywiście nie odbieraj tego jako mój atak czy coś w ten deseń (no nie obraź się po prostu). Na wesela się chodzi, aby trochę się rozerwać. Potańczyć, popić, pogadać, wrzucić coś na ząb itp. Nie interesuje cię żadne z powyższych to się nie kłopocz i zostań w domu. Generalnie kolego, wrzuć na luz i nie spinaj się tak bardzo. Na co się tak kurwa oszczędzasz. Na życie wieczne?
 14. Wszystko fajnie z tą pracą, niby nieważne czym się zajmujesz, ważne że uczciwie. Tylko pamiętajmy, że żyjemy w Polsce. A tu mam wrażenie lepiej będzie jak powiesz, że pracujesz w jakimś parszywym MLM i zarabiasz 1,5k zł, niż jesteś pracownikiem fizycznym i przynosisz tej kapusty więcej. Garniak= sukces, wygląd i pseudo status= sukces dla naprawdę wielu osób. Moim zdaniem wiele osób w dalszym ciągu uważa, że lepiej kraść w garniaku (czyt. być złodziejem) niż zasuwać jako fizol. Sorry, ale taki mamy klimat. Zresztą sami pewnie wiecie jak to nawet z tymi uwagami jest na temat pracy w Biedronce (czy innym markecie). A tu już rodzice nie zachęcają do nauki swoje pociechy słowami: Jasiu ucz się, bo skończysz na kasie w Biedronce? Zmieniło się coś? @Ace of Spades Ja często mówię, że handluje organami ludzkimi. Dlatego dla mnie każdy człowiek jest wartościowy. A później.. O jaki masz śliczy nosek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.