Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Kamis

Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Kamis

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam od kilkunastu miesięcy kilka lat młodszą partnerkę. Ładna, mądra, jest jeszcze na studiach. Jakiś czas temu jakiś gość z jej studiów "przypadkiem" zaprosił ją do znajomych na Facebooku, niezobowiązująco ze sobą gadali. Podobno nawet mi o tym wspominała, choć ja tego nie pamiętam - możliwe, nie mówię, że nie. Wczoraj mimochodem dowiedziałem się od niej, że idzie z nim w grupce swoich znajomych na koncert, na który ja nie chciałem iść (choć też nie byłem na niego jakoś przesadnie ciągnięty). No jakby nie patrzył, chłopak będzie +1. Przyznam wprost, że mi to nie odpowiada. Nie muszę Braci uczyć na temat istoty przypadkowych zaproszeń do znajomych na Facebooku, natomiast zachęcam do dyskusji o swobodzie w związku. Partnerce w miarę możliwości dopuszczanych przez Braci ufam i nie podejrzewam jej o niecne zamiary. Nie czuję się tez przesadnie zagrożony przez potencjalnego konkurenta, choć jak wiadomo - kropla drąży skałę. Nie chcę i staram się nie być jednym z tych facetów, którzy podcinają skrzydła, zamykają w klatce i zatruwają toksyczną zazdrością. Jednakże zaistniałą sytuację odbieram jako okazanie mi braku szacunku ze strony chłopaka, który idzie na koncert rozgrywać swoją partię, jak również ze strony mojej partnerki. Z mojego punktu widzenia: to pierwsza randka. Próby dyskusji na ten temat kończą się sprowadzaniem jej do argumentów o braku zaufania i tego, że "tak to już jest u millenialsów" i to nic nie znaczy. W całej swojej mądrości z ograniczonym zaufaniem podchodzę do wszystkich stron tej relacji, w tym również do siebie: być może przesadzam? Kiedy zazdrość jest toksyczna, a kiedy uzasadniona?
 2. Cześć, zarejestrowałem się na forum w związku z rozterkami moralnymi i nad naturą rzeczy. Będę szukał odpowiedzi i przyjaźni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.