Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1109
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

611 Świetna

About vand

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1546 profile views
 1. Cześć. W weekend mam zamiar zamówić nowy czytnik ebooków. Myślałem nad PocketBookiem Touch HD 3 albo Kindle PaperWhite 4. Jak macie coś innego do polecenia, chętnie poczytam, bo ciężko mi się zdecydować. Dzięki z góry za pomoc.
 2. To zbyt ciężkie dla większości, także tu może być problem. Bo jest potrzebna konsekwencja.
 3. Odczułem tak, że pewne rzeczy które robie zanotowały wzrost aktywności i dochodów, także byłem zadowolony patrząc na efekty czysto finansowe.
 4. No, czyli coś jej musiałeś chlapnąć. Coś Ci powiem na moim przykładzie @bassfreak. Robię sobie podobne jazdy na głowę jak Ty, ale tylko w konkretnym przypadku, kiedy kręcę tylko z jedną laską. Chcesz ograniczyć cierpienie? Kręć z trzema, pięcioma, gadaj nawet. I trzymaj się tego co pisał jeden z braci wyżej. Jedna wiadomość albo jedna próba dodzwonienia się. Będzie chciała to odpisze, nie będzie chciała, nie odpisze, proste. Każda kolejna wiadomość obniża Twoją wartość, bo skoro piszesz tyle razy, to ona jest Twoją jedyną opcją, więc panna ma Cię w szachu i stoisz przed nią nagi. Także polecam ogarniać parę panien jednocześnie i tyle. Jak masz focus na jednej no i ona zniknie no to emocje są mocne. A jak masz 10 no to tylko 10 procent Ci znika, ale 90 wciąż zostaje. Tutaj szukałbym rozwiązania. Zresztą, to nie tylko sposób na ograniczenie cierpienia, ale na znalezienie bardziej dopasowanej pod siebie partnerki. Poznajesz bardziej dziewczyny i po prostu odpinasz wagony, które Ci nie spełniają wymagań, które sobie postawiłeś. No i tyle.
 5. @mac To takie najlepsze jakie znam. https://unsplash.com/ https://www.pexels.com/ https://photos.icons8.com/t/backgrounds https://www.stockio.com/free-photos/ https://burst.shopify.com/ https://freephotos.cc/en https://barnimages.com/ https://visualhunt.com/ https://www.reshot.com/ https://www.foodiesfeed.com/
 6. Robisz równanie Marek. 107% = 34347 100% = x Mnozysz na krzyż 107x = 3434700 Dzielisz obie strony przez 107, żeby obliczyć X. x = 32100 - cena bez podatku Czyli VAT wynosił: 34347 - 32100 = 2247 I później 32100 x 0,23= 7383 32100+7383= 39483
 7. A ten temat dalej się ciągnie, bo kolega chyba znalazł penisa na śmietniku i wkłada go w worki na spermę. Dramat.
 8. Skoro po raz kolejny to po co nas się pytasz? Chyba wiesz jak to działa... Na forum przekazujemy męskie wartości, a to co robisz, nie ma nic wspólnego z męskimi wartościami. Przyszedłeś się pochwalić jaki to jesteś macho czy o co chodzi?
 9. @SzatanKrieger Owszem, mocno beta podejście. Wypierdolić za drzwi i tyle. Nie rozumiem w ogóle dyskusji w temacie. Sprawa jest jasna.
 10. @Imbryk już biorę to w swoje łapska. @Carl93m Idźmy po kolei. Powiem tak. Ilość sportów jest tak ogromna, że jeśli jeden Ci nie pasuje, to zmień na coś innego. Mi nie pasowała siłownia, poszedłem na boks i tam się super spełniam. Przeładowanie dopaminy + trochę chyba imposter syndrome. Może spróbuj nowej technologii, czegoś nowego. Zamiast siedzieć w filmach, grach, książkach, pójdź na kurs gotowania na przykład, weź coś z kompletnie nieznanego elementu świata dla siebie. Co do wyjazdu, po prostu kup bilet, zapłać z góry i tyle Poczujesz, że nie ma od tego odwrotu, pojedziesz raz, kolejny raz będzie już prostszy. Wydaje mi się, że dużo tu narzekania, ale mało prób zrobienia czegoś. Niestety, dorosłe życie, nie oczekuj, że ktoś Cię będzie wyciągał gdziekolwiek za uszy. Zacznij sobie samemu organizować czas, polub to, polub wolność, bo na razie trochę zbyt duża mentalność niewolnika w Tobie tkwi.
 11. Tylko MacOS, głównie przez fakt, że dużo dostępnego oprogramowania dla mnie, jest tylko na Maca. Poza tym, wystarczy raz spróbować Maca (poza graniem w gry) i ciężko wrócić do Windowsa, bo wygoda korzystania jest o wiele wyższa, po prostu.
 12. Węglowodany są spoko tak do 100g. Moment w którym są ludzie którzy jedzą po 300-400g, a niektórzy po 700 i więcej gram węgli dziennie, to nie ma to nic wspólnego z czymkolwiek zdrowym ani normalnym.
 13. Orzechy brazylijskie ❤️ No to powodzenia, ja na wege nie dałbym rady, kocham mięso. Mięso od chłopa, jajka od chłopa ze wsi, co tu niezdrowego? No, jajka bardzo niezdrowe, tyle tłuszczu, ale co tam, że mają najbardziej zbliżony profil aminokwasowy do naszego jako ludzi. Eh. Jak ze ścianą.
 14. No, nie dziw, że tak wygląda u Ciebie myślenie, skoro napychasz się syfem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.