Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  938
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

480 Świetna

About vand

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1050 profile views
 1. @Kasownik Samochód przydaje się jedynie do transportu pomiędzy miastami, do innych czynności w dużym mieście jest kompletnie zbędny.
 2. Heh. Nawet w IT multum zwolnień, boję się pomyśleć co inni mają w innych branżach. Masakra. W IT na szczęście ludzkie warunki.
 3. Dzisiaj dużo luzu. Obejrzałem w końcu w pełni dokument o Gatesie. Ciekawy człowiek, dużo ciekawych przemyśleń w środku, nietypowa historia. Potem spacerek, trochę rozmów z dziewczyną, no... I jakoś zleciało. Może jeszcze coś się wydarzy ciekawego przed snem!
 4. To raczej kwestia tego za co się zabrać, a nie czy płatne czy darmowe
 5. Spoko opcja, tylko zastanawiam w czym mógłbym się doszkolić, bo ze swoich rzeczy to raczej już niewiele. Myślę co nowego mógłbym zacząć, nawet w formie zainteresowania, może bym się czymś zajarał.
 6. Cześć. Szukam jakiś zajęć w domu, itd, bo przy tej epidemii, siedzeniu w domu, wariuje trochę i chciałbym coś zacząć robić, zająć się czymś. Jak coś polecacie to dajcie znać, bo kompletnie nie mam pomysłu co robić, wszelkie rozrywki już kompletnie mi się przejadły. Jak ktoś ma coś ciekawego co przetestował na sobie to chętnie wysłucham. Dzięki!
 7. Nie no, może faktycznie powinieneś podziałać coś przy pomocy swojej lancy. @Adolf
 8. Jak ze wszystkim, z redpillem też można przesadzić. Ganienie kogokolwiek za jego zachowanie jest bez sensu, jeśli robimy to od razu na początku. Każdy z nas popełnia błędy. A takim stricte ganieniem można kogoś zrazić do relacji z kobietą. Zaraz pewnie usłyszę, "hehe, jak pizda się łamie jak ktoś mu coś powie, także niech się nie bierze za relacje". Każdy ma inne progi, każdy ma inne doświadczenie, także takie podejście jest krzywdzące. Są na forum tacy co są w pełni przeciw relacji z kobietą, okej, są tacy co są hurra optymistami w tym względzie, też okej. Ale naturalnie takie osoby będą próbowały komuś narzucić jakiś pogląd. Proponuję, żeby jednak pokazywać możliwości, opcje, niż sugerować konkretne rozwiązania. Miłego dnia!
 9. Typek bez sensu wszedł w relacje z panią z dzieckiem od innego, jego błąd. Jestem ciekaw czy można jakkolwiek uniknąć takiego rozwoju wypadków w normalnym związku, gdzie obie strony wchodzą na czysto, bez dzieci itd. i gdzie trzyma się odpowiednio ramę.
 10. No smutna sprawa. Zrobił kasę, mógł to przekuć w coś fajnego, w większą kasę, a tak to czas zmarnował tak naprawdę. Szkoda chłopaka.
 11. Moim zdaniem, aktualnie nie jesteś w stanie już od tego uciec. Musiałbyś skrywać się po jaskiniach chyba itd. Jeśli chcesz żyć na poziomie wieku XXI, no to niestety trzeba się pogodzić z pewnymi faktami.
 12. Hehe. Orlen ma zapasów na ileś lat, także cena paliwa nie spadnie. Co do nieruchomości, osobiście uważam, że albo staną albo będą dalej rosnąć. Na nieruchomościach nie ma bańki, stałe przyrosty 10% rok do roku to nie jest bańka. To na tyle, spokój, oszczędzanie i tyle. O ile ktoś nie prowadzi małej lub średniej firmy to ma spokój. No chyba, że jest w firmie zagrożony wyrzuceniem to zaciskał bym pasa na miejscu tej osoby. Pozostaje czekać, moim zdaniem - kryzys i prawdziwe tąpnięcie dopiero przed nami.
 13. @Wernon Ja tylko byłem ciekaw, a Ty od razu wykazujesz się brakiem kultury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.