Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  353
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Świetna

About vand

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @RealLife jakbym szukał kobiety do związku to może, ale osobiście nie chciałbym nigdy wejść w związek dłuższy niż 2-3 lata, bo szkoda mi życia wolę się poświęcić innym czynnościom.
 2. Czy ktoś z Braci korzystał z takiego usuwania pasożytów tymi metodami drgań/elektrod? Bo zastanawiam się czy to działa.
 3. Cześć! Rzucam temat, a mianowicie kiedy Waszym zdaniem warto sobie odpuścić dalsze spotkania, randki z kobietą. Jedna? Dwie? Bez żadnych intymnych zachowań/seksu, czy może więcej? Jakie macie do tego podejście. Osobiście, jeśli do trzeciej randki nie ma chociaż całowania i dotyku, a najlepiej seksu, to urywam znajomość.
 4. @Analconda Ty jesteś w stanie, ale pełno osób po pierwsze nie ogarnia tego, więc jak to się mówi, lepiej z góry zadbać w tym temacie o wszystkich, bo tu nie mam mowy o jakiś głupotach tylko o poważnych sprawach jakimi są pieniądze i system bankowe. Jeśli dla kogoś ciężką sprawą jest "fatygowanie się" po telefon, to strach pomyśleć jak zabezpieczone masz inne rzeczy w internecie.
 5. Cześć. Ostatnio rozmyślałem nad tym jak wygląda przekrój społeczeństwa i zarobki w Polsce. I nie pytam ze względu na chęć zmiany branży, ale ciekawi mnie jakie zawody uznajecie za aktualnie warte podjęcia. Pomijam oczywiste jak medycyna, prawo czy w aktualnym czasie IT. Mam nadzieje, że rozkręci się dyskusja na ten temat. Moje pytanie wynika z tego, że widzę sam jak rówieśnicy idą w zawody kompletnie bez przemyślenia, a może po prostu ja nie wiem, że są wartościowe. No cóż, rozmawiajmy!
 6. @Ancalagonnie lubię po prostu jak ktoś bez wiedzy próbuje mówić jak to nie jest, a zresztą! Dobrego wieczoru!
 7. @kroik zakończyłem temat, ale widzę, że Ty nie umiesz. Gadamy o czymś kompletnie innym, nie ogarniasz - zatem kończę rozmowę. Dobranoc.
 8. @kroik jednak to co pisałeś, że niezbyt ogarniasz UX wychodzi. Efekty UXowe są mierzalne i jest na to pełno metod, także no cóż. Zakończyłbym na tym dyskusje, bo nie masz wiedzy. Cześć!
 9. @kroik ale jakie statystyki od sklepu? Firma IT na czas współpracy niejako wchodzi w zespół sklepu i sama nadzoruje statystyki, takie właśnie rzeczy o tym, że ktoś ma przesyłać dopiero dane to dzieją się w dużych korpo. Fajne, mniejsze studia nadzorują wszystko na bieżąco i dzięki temu efekt jest dużo lepszy
 10. @kroik tak jak mówiłem, spoko, moje doświadczenie jest inne. Ty mówisz o sklepach firm IT, a ja mówię o sklepach czy firmach normalnych, dla których tworzy się odpowiednie produkty dopasowane do ich klientów. a Twoje myślenie to typowe zasady działania w ogromnym korpo, gdzie wszystko trwa miesiącami i latami.
 11. Pół roku? Dobre. Większość rzeczy można ocenić po nawet miesiącu działania analityki na stronie, ale okej, niech Ci będzie, bo szkoda mi czasu na tłumaczenie Ci, że nie masz racji.
 12. @kroik bardzo krótki, wystarczy jednoczesne puszczenie obu wersji, 50 procent użytkowników widzi to, a 50 procent inne. I tyle także to, że to zabiera ogrom czasu to takie korpo gadanie właśnie. Jeśli coś jest dobrze zrobione, to efekty widać naprawdę szybko, bo większość sklepów jest po prostu źle zaprojektowane i jak się wprowadzi dobre rozwiązania to widzimy zmianę praktycznie natychmiast.
 13. Ale to się zmienia także warto iść gdzieś, gdzie nawet mniej się zarobi na początku, ale będzie się miało zaufanie i szacunek do swoich decyzji, jeśli przynoszą wzrosty zysków czy użyteczności produktu.
 14. @kroikUX można oceniac właśnie w oparciu o badania czy czysto wyniki finansowe na np obu wersjach sklepu Ocenianie po kwestii gustu to jest tylko w januszexach.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.