Jump to content

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,259
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

718 Świetna

About vand

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,521 profile views
 1. Gratki. Ja próbowałem kilkukrotnie się przełamać, bo zazwyczaj w totalnie inne sposoby poznaje kobiety, ale zawsze zastanawiam się, co miałbym niby jej powiedzieć, żeby to nie było od początku creepy as fck.
 2. Cześć! Powoli w głowie planuje sobie wyjazd wakacyjny i myślę o miejscu, gdzie będę mógł się pobawić, odpocząć i też poznać fajne dziewczyny. Ktoś poleca jakieś dobre kurorty na owocne wakacje? Dzięki z góry za porady.
 3. Które fragmenty masz na myśli? Bo ciekawi mnie to jako obserwatora wątku, ale z dużym dystansem do niego podchodzę.
 4. @Adrianos Podziwiam. Ja umiem zagadać do lasek, gdzieś na imprezach, w pracy itd. do losowych, nieznanych mi, ale na ulicy? Totalnie nie wiem co miałbym powiedzieć nawet, totalna blokada.
 5. Mówię raczej o swoim doświadczeniu. I ja osobiście mam takie doświadczenia, że po ok. 2 latach wbiłem na ten poziom.
 6. IT najłatwiejsze, 3-4 lata ostrej pracy i wbijasz na poziom 15k net + i wtedy nie ma już żadnych powodów do zmartwień. Sufit praktycznie nie istnieje, zwłaszcza jak teraz praca zdalna jeszcze bardziej nabrała na jakości.
 7. Fajnie. Też próbuje coś działać. Z ciekawości, co im nawijasz na uszy jak zaczynasz gadkę? @SilentAssassin
 8. @elogejter Masz jedną opcję tylko to spermisz, proste. Musisz dojść do chociaż tych 3, może 4 dziewczyn z którymi gadasz, możesz się umówić i tak dalej. Ciśnienie automatycznie zejdzie. Serio. A tak to sam sobie robisz krzywdę
 9. Zatem co uważasz za dobre miejsce?
 10. Żadna bańka, normalny wzrost cen do poziomu europejskiego i tyle. Stopy nie wzrosną, bo automatycznie dług państwa by urósł. Podobnie z podatkiem katastralnym - politycy posiadają wiele mieszkań, po co sobie robić samemu problem. Także śmiać mi się chce jak czytam, że to bańka. Czekam aż urośnie do 20k za metr i wtedy może faktycznie ludzie zrozumieją, że to normalny wzrost. A, że dochody nie rosną proporcjonalnie? W Londynie jakoś nikt nie narzeka, że mieszkania poniżej 1mln funtów nie można kupić Także wyluzujcie i zrozumcie - nieruchomości to dobro luks
 11. A gdzie szukacie jakiś małych krypto do wrzucenia jakiejś kasy z założeniem, że może pyknie? Bo szukam jakiś nowych walutek do portfela, ale spróbowałbym czegoś nowego niż już znane wcześniej metodki, może jest coś lepszego. Dawajcie znaka. Nie chodzi mi o konkretne waluty, a raczej sposoby na szukanie ich, ja już sobie sam poszukam
 12. Inną sprawą jest, że Brazylijczycy raczej znani są z imprezowej natury i nie są zbyt rozważni w tym. Także jak głupi, no to dał się wciągnąć. No i Robinho też nie wygląda raczej na aniołka. Także w tym przypadku akurat myślę, że może być trochę prawdy w tym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.