Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  809
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

377 Świetna

About vand

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzisiaj zginął Kobe Bryant, tak młodo. Moim zdaniem to pokazuje, że nie warto się nad tym zastanawiać, tylko żyć. Bo życie jest okropnie kruche i może się skończyć w każdej chwili.
 2. Bracia, mam pytanie, bo nic nie piłem, ale chyba mam zwidy. Czy ten temat jest w Rezerwacie? Bo jeśli nie, to co tu się od*******? @Maninblack Chcesz bzyknąć? Bzyknij. Nie chcesz? Nie bzykaj. Jeśli zamiast działać, nie działasz to moim zdaniem sprawa jest przegrana, bo stara wyjadaczka Cię obróci na swoje, ale rób co uważasz. Ale nie przychodź potem, że laska Cię gania i atakuje, bo nie zostałeś z nią i z jej bomblem. Ile jeszcze razy będziemy poruszać na forum temat wchodzenia w cokolwiek z kobietą z dzieckiem? Naprawdę, ogarnijcie się, bo wstyd czytać.
 3. Nie wierzę, naprawdę. Ale może to będzie forma nauczki dla Ciebie, żeby sprawdzać wszystko kilkukrotnie.
 4. vand

  Szybko dochodzę :(

  One mają w sobie środek znieczulający i u niektórych potrafi działać właśnie tak, że opada i znieczula kobietę jak u dentysty 😛
 5. Moim zdaniem nic specjalnego w seksie analnym nie ma. Mało interesujące doświadczenie dla mnie. Jednakże zajęcie się przez kobietę punktem G u faceta to inna sprawa. I polecam doczytać zanim rozpocznie się rzucaniem kamieniami.
 6. @Skyrt Naprostować związek? W takim wydaniu? Może jeszcze chcesz powiedzieć, że to Twoja wina? Znaczy tak: 1. Twoja wina, że nie zakończyłeś relacji po pierwszym uderzeniu Ciebie. 2. Twoja wina, że wróciłeś do niej. Twoja wina, ale da się to naprostować. Olej ją, zajmij się sobą i nie szukaj nigdy więcej ukojenia swoich wewnętrznych problemów w relacji z kobietą. Skup się na sobie, idź do psychologa, przejdź ileś sesji, poukładaj swoje problemy. Zacznij czytać książki, ogarnij siebie. Naprawdę chciałbyś prostować relacje z kobietą która Cię bije? Trochę szacunku do siebie, chłopaku. Zepnij tyłek i ogarnij swoje rzeczy. Masz pracę, umiesz zadbać o swoje finanse - to dobrze. Teraz zadbaj o poziom swojego życia, bo za chwilę przyzwyczaisz się do tego, o ile już nie przywykłeś i będziesz udawał, że deszcz pada, kiedy będziesz obrywał kolejne cięgi na twarz. Marsz po jaja, zapraszam.
 7. @Kespert Dla mnie na przykład płaca to nie wszystko. Jeśli mam robić jakąś gównorobotę, to wolę odejść na niższą stawkę i robić coś faktycznie znaczącego, bo mnie po prostu roznosi jak mam robić coś kompletnie bezużytecznego.
 8. @tytuschrypus Co do kwestii "freelancerów", to o mało się nie zakrztusiłem herbatą. Rynek freelancerów, jeśli mowa o wolnym rynku, a nie tych ze stałymi klientami to aktualnie pośmiewisko. Walka cenowa i nic więcej. Także niewiele to wniosło, poza tym, że walka cenowa przeniosła się do internetu. Freelance ma jedynie sens, kiedy mówimy o kimś z naprawdę dużym doświadczeniem, bo wtedy może współpracować z danymi firmami bezpośrednio. A freelance w formie wolnej, szukania ogłoszeń tam gdzie szukają ich freelancerzy kończy się na zetknięciu z cenami ludzi z krajów typu Indie czy Bangladesz. Także proszę, nie mów nic o freelancerach, bo to delikatnie zabawny temat.
 9. @ZortlayPL To jest aktor kolego, jeden z moich ulubionych - Ryan Gosling, sprawdź sobie. Moim zdaniem, to z przegrywa da się wyjść zawsze, wszystko zależy od determinacji drugiej strony. Jest ciężko, na pewno. Ale gadanie, że się nie da, no, to nic nie zmienia, wiem to po sobie bo mam skłonności do takich słów. Lepiej spiąć dupę i ruszyć do przodu. A termin przegryw? Po co przypinać sobie łatki? Robić swoje i już.
 10. Moim zdaniem jest ważny jest ten od lat znany umiar. Bo obchodzenie się ze sobą jak z obiektem laboratoryjnym albo jak z jajkiem to moim zdaniem przesada. Od picia wody też można umrzeć, jeśli wypije się jej za dużo w krótkim czasie. Także argument o tym co dobre co złe, do mnie nie przemawia. Klucz to właśnie umiar. Żeby żyć w pełni zdrowo to musielibyśmy zacząć od produkcji własnego powietrza w środowisku do którego nie ma dostępu powietrze zewnętrzne ani ludzie. No ale, właśnie. Presja na ludzi, żeby byli tacy już super zdrowi, to też pobudki biznesowe firm które mają z tego profit. Także zdrowy rozsądek w dużej ilości i tyle.
 11. @ZortlayPL Co jest niby nie tak z Goslingiem?
 12. imezczyzna.pl meskigaj.pl bycfacetem.pl wmeskimswiecie.pl podrecznikmezczyzny.pl facetdzis.pl bytmezczyzny.pl
 13. Powiem wprost, nie trzeba być geniuszem, wystarczy spojrzeć na raporty giełdowe, w 2019 chyba 80 procent grających w Polsce na giełdzie straciło pieniądze. Także daje to jasny sygnał co i jak. Moje zdanie? Pograć można, ale to ciężka zabawa. Moim zdaniem lepiej zainwestować w jakiś internetowy biznes i powoli go sobie rozwijać, więcej się na pewno nauczymy. Na giełdzie niestety można wszystko przegrać w parę minut i edukacji nie będzie zbyt wiele.
 14. @leto Z tymi inteligentnymi jest tak, że bardzo często, inne elementy kuleją. Także coś za coś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.