Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1018
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

539 Świetna

About vand

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1345 profile views
 1. To chyba Ty źle interpretujesz, tak mi się wydaje. Nie chodzi mi o fakt, że są ciekawsze rzeczy niż ruchanie. Po prostu na forum, często ludzie swoją niechęć do kobiet próbują przenieść na innych, zamiast po prostu dać im wolny wybór. No i widzisz, ja swoje "poruchałem" i wiem jaką wartość ma seks, ale nie o tym mowa. Mówię o tym, że często samo obcowanie z kobietą daje facetowi więcej przyjemności, satysfakcji czy czegokolwiek niż sam stosunek. A na forum często pojawia się negowanie, że właśnie skup się na pracy, idź na siłownię, a kobiety? Niee, kobiety to nie. Często można to wyczytać nie bezpośrednio, ale takie niosą przesłanie niektóre wpisy.
 2. @Messer Dokładnie tak, dobrze prawisz. Niestety na forum często pojawiają się "typowe rady": idź do pracy, idź na siłownię, skup się na pasji. Tak jakby miało to w jakiś magiczny sposób zmienić Ciebie z mężczyzny w istotę bez popędu seksualnego. A wszyscy dobrze wiemy, że jest to naturalne, gdyż po prostu natura nas tak ukształtowała, że dążymy do prokreacji i przedłużenia gatunku. Jedyna opcja, to długa, systematyczna praca, jednakże i nią nie będziesz w stanie w pełni usunąć tego z siebie, ponieważ tak jesteśmy skonstruowani od tysięcy lat. Świat idzie do przodu, ale człowiek nie przechodzi ewolucji. Żeby gatunek trwał potrzebne są kolejne próby rozmnażania się. Po prostu trzeba pamiętać o fundamentach o których od dawna mówi się na forum, żeby nie wpaść po uszy. Ale seks czy relacja z kobietą jest czymś normalnym i nie warto moim zdaniem na siłę się przed tym wzbraniać. Niestety na forum mamy też radykałów, którzy red pill traktują jako totalną wyrocznię i potem właśnie stąd biorą się takie teksty, że kobieta to fee, po co Ci to w ogóle? "Oświecony mężczyzna" to nie potrzebuje kobiety, jego popęd seksualny wypełnia mu jego pasja i inne tego typu bzdety. Powinieneś naturalnie próbować obcowania z kobietami i poznawania ich, bo to po prostu coś fajnego i interesującego. Przebywając pewien czas na forum, jesteś już uwrażliwiony na pewne kwestie, także nie powinieneś zbyt szybko wpaść w sidła kobiety, no chyba, że trafisz na naprawdę profesjonalistkę. Także praca, fajnie, że znalazłeś, to krok na przód w Twojej ścieżce życiowej. A kobiety? Niech nie przysłonią Ci życia, ale nie wykluczaj ich, bo ktoś tutaj tak napisał. To element naszego życia, jak każdy inny i potrafi przynieść dużo przyjemności i satysfakcji. Miłego dnia! @bassfreak
 3. @Mosze Red Doceniłbym sytuację, że ta kobieta odkryła swoje prawdziwe ja i nie ma jej już w Twoim życiu.
 4. Wybaczcie za wtrącenie, ale sam chętnie bym się doedukował. Polecasz coś konkretnego? Nie tylko z forum.
 5. Bawi mnie to podobnie jak teksty o tym, że praca fizyczna jest fajna, bo siłownia w ramach pracy albo, że można się opalić w lato. No, ale okej... 🤪
 6. Co kto lubi, moim zdaniem lepiej jednak ograniczać ryzyko, jeśli to możliwe.
 7. Wybacz, ale rozbawiło mnie to do łez.
 8. Jak to się mówi, wszystko zależy. Mam pewien pomysł, zobaczę jak mi pójdzie.
 9. Czasem się sam łapie na tym, że zbyt dużo rozpamiętuje dana relacje. Niestety albo stety, ale trzeba przyjąć na klatę decyzję drugiej strony i iść z podniesioną głową do przodu. Panów będzie jeszcze wielu. Dobrej nocy!
 10. Lubię rzeczy powiązane z IT, sam siedzę w jednej z działek, ale jest ciężko na rynku jak się nie ma wyrobionej marki czy paru lat doświadczenia. Co do pracy fizycznej itd. to nie wiem czy sprawiałaby mi przyjemność czy nie, bo nigdy nie próbowałem.
 11. No tak to działa w idealnym świecie, ale na useme czy ogólnie w internecie jest gigantyczna walka cenowa, także faktycznie okej zlecenia to chyba tylko z polecenia.
 12. No nie wiem, moim zdaniem znalezienie klienta to jest najtrudniejszy element całej układanki. ?
 13. Jasne, raczej po prostu pytam, bo pewnie każdy kto programuje przy czymś zaczynał i może coś powiedzieć jak mu się zaczynało i z czym
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.