Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  699
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

296 Świetna

About vand

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Powiem tylko jedno. Za aktualne globalne warunki do życia, chodzi mi o te, na które wpływ mają politycy swoimi decyzjami, ma większość. Co mam na myśli poprzez większość? Większość ludzi która wybrała tych, a nie innych. Co może z tego wyciągnąć? A mianowicie, jak wiadomo na pytanie kogo jest więcej na świecie? Głupich czy mądrych? Odpowiedź jest jasna. Co sądzę? Demokracja to rządy ludzi wybranych przez większość, czyli głupich. Jedyne wyjście to monarchia, to ma jakąś szansę na to, żeby zmienić aktualny obraz. Jednakże dopóki monarchii nie ma, jedynym wyjściem jest po prostu robić swoje nie zważając na innych, na politykę - w sensie marnowania czasu na narzekanie. Ja osobiście wiem, że politycy nic mi nie dadzą, jedyne co chciałbym to żeby mi nie zabierali, ale trzeba robić swoje. Robiąc swoje poradzimy sobie i w dobrych rządach i złych, i w każdych. Uniwersalność. Zatem, podsumowując, jedyne wyjście to monarchia. Aktualne rządy dopóki takowej nie ma, traktuje w formie ciekawostki, posłuchania do posiłku. Żeby wiedzieć jak to wygląda, ale bez emocjonowania się, bo wiem co kryje się za fasadą. Dobrej nocy!
 2. @Quo Vadis? Czyli konsekwencja i spokojne oczekiwanie na rezultaty?
 3. @icman Z tego co napisałeś to brzmi to jak coś kosmicznie trudnego do wychwycenia, co wręcz mało komu się udaję.
 4. @józekk ale powinienem to robić w formie słuchanych afirmacji przed samym zasnieciem? Bo ja czytałem o tym żeby myśleć o tym i mówić te afirmacje zaraz przed zaśnięciem.
 5. @józekk a jak odkryć to co siedzi w podświadomości odnośnie tych wzorców? Czy nie da się tego zrobić?
 6. @Esmeron to już zgłębiłem w obu książkach. @Figurantowy Owszem, każdy kiedyś zaczynał. Masz jakieś rady na początek? @józekk Chciałbym zmienić swoją aktualną sytuację zawodową, finansową i trochę ogarnąć spokój, w kwestii zdrowia psychicznego. Oczywiście wszystko po kolei
 7. Ehh. Nie pytałem o książkę tylko o Wasze doświadczenia. Masz jakieś doświadczenia z tym, albo porady jak korzystać z mocy podświadomości? Jeśli tak to chętnie wysłucham I Sekret i Potęgę Podświadomości przeczytałem.
 8. Cześć! Dopiero zaczynam się uczyć jak korzystać z potężnej siły podświadomości. Chętnie poznam jakie macie swoje doświadczenia, czy zauważyliście zmiany odkąd np: wprowadziliście do podświadomości pozytywne myśli, prośby zamiast negatywnych. Niejako szukam potwierdzenia tego czy to działa, ale mimo wszystko chce spróbować, bo nic nie szkodzi, a może faktycznie przyniesie mi to pozytywne skutki i będę po prostu lepiej żył, w każdej sferze. Dzięki z góry za Wasze odpowiedzi.
 9. Przekręty... i od razu nie brzmi to dobrze. Ja jednak wolę powoli, ale po swoje i legalnie. Cenię sobie spokojny sen, niż rzucanie się w stresie po łóżku.
 10. Na bazie moich najnowszych doświadczeń wysnuwam taką tezę: "Informacja przekazana, że świadomości do podświadomości staje się rzeczywistością". Jeśli myślisz, że sobie nie radzisz, albo w głowie o tym myślisz, to Twoja podświadomość traktuje to poważnie i będzie Cię prowadziła w tym kierunku, żebyś sobie nie radził. Niestety moim zdaniem ciężko jest zmienić swoje myślenie, jeśli przez ileś lat nie myślisz o sobie, że jesteś pewny siebie itd. Jedyne co pociesza, to fakt, że w podświadomości możemy podmieniać te elementy, nie musimy najpierw czyścić starego syfu. Klucz to zmienić nawyki myślenia o sobie. Myślenie o sobie w negatywnym świetle przyciąga do nas takie rzeczy. Sam z tym walczę, ale nie jest łatwo.
 11. Owszem, ale powiedz mi jak z tym walczyć? Sam jestem przez to "skrzywdzony". Tylko, że to choroba moich czasów i kolejnych roczników. Tak już jest i ciężko cokolwiek z tym zrobić. Bo mimo, że np ja czy ktoś chce coś zmienić, wyjść do ludzi, to Ci ludzie sami ślęczą w telefonie, i są zepsuci przez social media, że tak naprawdę ze swoją chęcią zmiany jesteś sam. Bezstresowe wychowanie? Co masz na myśli? Bo chyba nie, że się nie biło dzieci? To moim zdaniem akurat ważna sprawa, że jest to potępiane. Bo bicie dzieci ma ogromny wpływ na ich psychikę, warto o tym poczytać.
 12. Cześć! Ogarnia ktoś te rzeczy albo zna jakieś dobre biuro rachunkowe, które mi pomoże? Kwiecień co raz bliżej i trzeba będzie to ogarnąć i na sama myśl trochę się stresuje jak pozbierać te wszystkie dane i jak to dobrze zrobić, żeby czegoś nie zepsuć. Także jak ktoś to ogarnia to chętnie skorzystam z pomocnej dłoni.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.