Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  555
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

244 Świetna

About vand

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @tips6 Nie mówię o całych oszczędnościach, 10 procent w krypto
 2. @TreNdowaty Myślę też o krypto, bo na tym się znam dosyć dobrze i wielokrotnie na tym zarobiłem, więc może w tym zamroże i dodatkowo zarobię.
 3. Nie chodzi o impulsywne wydawanie, ale brak możliwości wypłacenia w danej sekundzie, plus chciałbym to oddzielić od konta gdzie mam pieniądze na aktualne wydatki, życie itd. Oszczędzanie jest spoko moim zdaniem, chciałbym mieć poduszkę bezpieczeństwa.
 4. Hej. Chciałbym odkładać z pracy ile się da, i pytanie to gdzie odkładać, żebym nie miał szybkiego dostępu do tego żeby nie przewalić, a dodatkowo, żebym mógł co miesiąc dokładać tam konkretną kasę. Co polecacie? Może coś konkretnego? Jakiś konkretny bank, lokata, konto oszczędnościowe? Nie znam się, dlatego pytam.
 5. @Imbryk Dzięki za rady. Próbuje Ale jak ze wszystkim, potrzeba czasu, a ja jestem w gorącej wodzie kąpany.
 6. @józekk Owszem, staram się być najlepszy we wszystkim co mnie interesuje i perfekcyjnie robić to. @Baelish Dzięki za wsparcie. Mam nadzieję, że pancerz mi się stworzy z czasem, bo jestem wrażliwy chłopak.
 7. Jak pewnie wiecie z innych moich wpisów, zacząłem pracę, na okres próbny, mijają 2 tygodnie pracy i do dziś było super, ale dzisiaj przydarzył się bardzo stresowy dzień. No i coś mi tam nie wyszło, no i naskoczył na mnie jeden, w taki niby subtelny sposób, ale zabolało jakoś mnie, jestem dosyć wrażliwy na uwagi. Próbuje z tym walczyć, ale łatwo nie jest. No i mocno mnie ta sytuacja przybiła. Jak sobie z tym radzicie? Straciłem ochotę iść jutro do roboty. Może brzmi jak prosty problem, ale dla mnie jest duży. Dzięki za pomoc Bracia.
 8. Szanuje wegetarian, wegan itd. ale przestawać jeść mięsa nie będę. Owszem, jestem w życiu egoistą i nie obchodzi mnie co się stanie z planetą, za ileś lat, kiedy prawdopodobnie mnie już nie będzie. Proste. Istotne jest dla mnie jak smakuje to co spożywam w ciągu dnia, mięso jest smaczne, to jeden z głównych warunków, dlaczego je wybieram. Kolejna sprawa to fakt, że jednym kawałkiem mięsa, mogę zapewnić sytość której nawet kilogram warzyw mi nie zapewni.
 9. Moim zdaniem są dwie opcje: 1. Pójście z nurtem innych gamerów, obserwujesz i idziesz w podobnym kierunku, wkrótce Twoje filmy zaczną się wyświetlać przy innych twórcach itd, jeśli zadbasz o podobne tytuły czy tagi. 2. Pójście w przeciwnym kierunku, zbudujesz mniejszy kanał, zwartą publikę, ale szansy na wielką sławę nie będzie.
 10. vand

  Wykolejone życie.

  Miałem średnie samopoczucie w ostatnim czasie i mimo, że kompletnie nie równam swojej historii z Twoją, to znalezienie etatowej pracy na jakiś czas dało mi ogromny spokój wewnętrzny. Wyjdziesz do ludzi, zarobisz kasę, i możesz planować co dalej. Spokojnie do tego podejdź.
 11. @cst9191 @użytkownikx Programiści często pracują przemieszczając się, a monitor zawsze można podłączyć do laptopa. Do programowania osobiście skłaniałbym się ku Macbookom, niezawodne w tego typu zadaniach.
 12. @Marek Kotoński https://www.e-angielski.com/popularne-slowa może to ta strona Marku? Masz tam różne popularne słowa na konkretną literę i w tabelce masz wymowę zapisaną.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.