Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

vand

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  316
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Świetna

About vand

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wstaw avatar i przywitaj się w odpowiednim dziale, potem chętnie Ci pomożemy
 2. @kimball No ja to wszystko wiem, ale jednak czasem pojawia się taki moment, że myślisz sobie o co chodzi. Jestem jeszcze bardzo młody, więc nie miałem czasu rozwinąć swoich biznesów odpowiednio, także może z rozwojem biznesowym i personalnym zmieni się trochę podejście.
 3. @Jebak Leśny wiem, ale no sam rozumiesz, poczucie jest czasem takie dziwne. Taka gula w brzuchu.
 4. @Kimas87 o tym mówię, ale jednak czasem pojawia się taka nienaturalna zazdrość, że fajnie byłoby mieć.
 5. @Libertyn trochę tak, a trochę inaczej, bo Polacy od zawsze więcej wydają niż mają i chcą się pokazać, no ale chcąc nie chcąc wywiera to jakieś emocje na mnie. @leto wiem, ale to nie takie proste do ogarnięcia.
 6. Cześć. Mam pewien dysonans, ponieważ o Polsce mówi się, że jest źle, biednie, ale co kogoś widzę, to jest ubrany drogo, jeździ jakimś konkretnym autem itd. Wiem, że w Polsce żyje się ponad stan, w sensie wydaje się więcej niż się ma, od dawna. I rozumiem, że te rzeczy są często w leasingu, na kredyt i tak dalej. Ale wciąż mam jakieś dziwne poczucie, że ja sobie nie mogę na to pozwolić albo, że odkładam na coś i ciekawi mnie czy tylko ja mam czasem takie poczucie, czy to naturalne. Pracuje na mój sukces dosyć mocno i wiem, że za jakiś czas go osiągnę, ale czasem spojrzenie na wielopokoleniowe rodziny czy coś podcina mi trochę skrzydła, że ktoś w moim wieku jest już gdzieś tam z przodu, a ja nadal nie.
 7. vand

  Pomoc

  Zależy co te 5 stówek zmieni w Twoim życiu. Dodatkowo 1,5h to czas w którym możesz coś zrobić albo dogadać się z magazynem żebyś mógł robić nadgodziny i tak to wykorzystać albo rozkręcać coś swojego w wolnym czasie. Gówno praca, jeśli masz ambicje jest naprawdę na chwilę, wybrałbym pierwszą, a wolny czas poświęcił na rozwijanie swojego biznesu albo szukania czegoś ciekawszego i rozwijania się w tym.
 8. Cześć. Czy ktoś z Was siedzi/siedział w affiliate marketingu i może coś więcej powiedzieć o tym biznesie? Bo myślałem nad startem mocnej promocji z dużym kapitałem, jeśli chodzi o własną witrynę i media społecznościowe na USA.
 9. @Tornado Bazgrolę jako część mojej pracy, ale jako zabicie czasu? Nie, fokus na zajęciach.
 10. Relacja z rodzicami akurat tutaj nie ma nic wspólnego, jest bardzo pozytywna i nie ma tutaj żadnej złej krwi, także to nie problem tego, podobnie jak z samoakceptacją, nie o to chodzi. Po prostu wydaje mi się, że w moim wieku powinienem być już gdzieś dalej, owszem, w samym stanie posiadania lub osiągnięć. I nie porównuje się tutaj do rówieśników z miasta czy ze znajomymi, a raczej z ludźmi znanymi ze świata w moim wieku, no nie wiem. Możliwe, że to część młodego wieku i przejdzie z wiekiem.
 11. Cześć. Przychodzę z kolejnym problemem albo po prostu z potrzebą rozmowy, może ktoś będzie w stanie mi wytłumaczyć w czym problem. Nie wiem czy dział jest odpowiedni, jeśli nie to proszę o przerzucenie do stosownego działu, bo sam nie wiedziałem gdzie do końca wrzucić taki temat. Przechodząc do sedna sprawy, od paru lat mam duży problem, a problem polega na porównywaniu się z innymi i wychodzącymi z tego dziwnymi rzeczami. Mianowicie sam nakładam na siebie presje bycia wyżej lub dogonienia innych, zamiast po prostu bycia lepszym sobą. Rozumiem, że każdy ma inne warunki, możliwości, etap życia, i tak dalej, ale po prostu mam coś takiego, że tak się dzieje i już. Możliwe, że to także ze względu na mój młody wiek i zachłyśnięcie się tym całym światem i możliwościami z niego płynącymi, że chciałbym wszystko zewsząd po prostu brać i rozwijać się. Lat ma 22, pracuje do tego studiuje, żyje myślę nadwyraz dobrze jak na ten wiek, jednakże wciąż jakoś czuję, że robię za mało na ten wiek, że powinienem więcej, że już powinienem coś osiągnąć, bo jakaś jedna osoba, gdzieś na świecie w moim wieku to już była kimś wielkim. Nie wiem jak pozbyć się tego wrażenia, bo nie jest to przyjemne po prostu, kiedy czuję się trochę gorszy, bo ktoś gdzieś indziej jest już gdzieś dalej, wyżej, zrobił coś lepiej i tak dalej. Chciałbym się tego pozbyć i skupić się faktycznie na tym co mogę osiągnąć, a nie na lataniu w chmurach i porównywaniu się do ludzi o innych możliwościach z racji miejsca zamieszkania, majątku czy po prostu predyspozycji czy wieku, bo także porównuje się czasem niekoniecznie z ludźmi w podobnym wieku co ja. Pomyślałem, że napiszę tu o tym, bo może nie jestem jedyny z takimi jakimiś wewnętrznymi obawami lub po prostu z nakładaną samodzielnie sobie automatyczną presją i może komuś też uda się rozwikłać zagadkę tego zachowania / nawyku. To by było na tyle, dzięki z góry za rady.
 12. Polecam też sprawdzić skąd taki kapitał na początek biznesu. Nie mam nic do wsparcia dziecka przez rodziców, ale mówienie, że zbudowało się wszystko od zera, a ponoć prawda jest inna to trochę niefajna sprawa.
 13. @realny edukuj się i zrywaj zbroje, jedyne co mnie ciekawi to jak Cię w ogóle niby zmanipulowała do wzięcia ślubu?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.