Jump to content

Jasnim

Użytkownik
 • Content Count

  109
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

124 Świetna

About Jasnim

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mnie osobiście tatuaże u kobiet się podobają,pod warunkiem że zrobione ze smakiem i nie w garażu.
 2. Zasmuciła mnie bo sam mam 172. Na szczęście ciało i ryjek geny złapało to i pobawić się idzie. Chciałbym mieć chociaż na miesiąc 185cm i spróbować podbojów. Myślę że nie musiałbym tyle energii na dupy tracić
 3. Zrobiłeś mi dzień. Dla mnie te powyżej 60 to tylko młode. Tam jeszcze ciało trzyma się w ryzach
 4. Urobia cię. Kobieta jak raz zdradzi to puszczają jej hamulce przy każdej kolejnej okazji, wiem to z autopsji (chociaż to akurat ja byłem tym z którym zdradzały z czego osobiście nie jestem dumny). Przemyśl czy chcesz żyć z myślą w głowie "czy ona na pewno nie zrobi tego ponownie". Wybór oczywiście należy do Ciebie ale mimo wszystko wielki szacun dla Ciebie.
 5. Klasyk. Słuchałem że 100+ i cały czas tak samo xd to samo mam jak puszczam styrta się pali
 6. To jest tragedia i stawianie z góry faceta jako tego złego. Kiedyś też tak było ale zawsze miał szansę na obronę. Teraz jak wywalą chłopa z domu moim zdaniem ma niewielkie szanse na powrót jeśli wykopanie go przez "partnerkę" było zaplanowane.
 7. Burza wyszła a ja wam powiem, że jestem ciekaw co wynikło z wizyty, o ile taka była. Na moje panna chciała pobzykac i ewentualnie tym sobie autora chociaż tymczasowo zaklepać. Fakt że łaska ok 7/10 więc przeciętna, zapewne na poziomie autora albo nawet ją przerasta a jak wiemy może bajer ma dobry i fakt posiadania nowego mieszkania mógł spowodować wykreowanie przez panią wizję dobrej partii na przyszłość i chce to pewnie pociągnąć. Bez przesady z tymi zaburzeniami, borderlain bo to nie tak że 2 na 3 laski są jebnięte. Jebnięte są wszystkie i dlatego odrob
 8. Sprzedawcy zaje*Bisty film. Polecam Kelnerzy też fajny.
 9. Całe strzeszczenie forum,. Lektura lekka, miła i przyjemna.
 10. Przyznam, że ciekawy temat do głębszego przemyślenia. Jak tak głębiej sięgnąłem w pamięć to przypomniało mi się że sam robiłem takie akcje i to rzeczywiście wzbudzało zainteresowanie samicy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.