Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Chandler

Samice
 • Content Count

  101
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Świetna

1 Follower

About Chandler

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

426 profile views
 1. Chyba wiem skąd to wynikało. Przez pierwsze dwa dni miałam zdjęcie na którym byłam w krótkich spodenkach. Chyba za dużo ciała odsłoniłam i przez to dostawałam takie zaproszenia. Appke usunęłam, ale rzeczywiście to bardzo fajna alternatywa do poznawania ludzi. Nie żałuje
 2. W sumie to nie myślałam o tym w ten sposób Kolejne pytanie: zgadzasz się przyjść do czyjegoś domu? W ok 70% mam tego typu zaproszenia, ostatni gagatek mnie zagiął argumentem, że w sumie jak by chciał to w pubie tez mógłby czegoś dosypać (xD), więc miejsce nie robi różnicy. Teraz nie wiem czy czasem nie jestem przewrażliwiona i tak się ludzie obecnie umawiają czy po prostu trafiam na zboczeńców.
 3. A to nie jest trochę tak, że im starszy tym mniej cierpliwy? W tym przedziale już raczej nie ma studentów, inne możliwości finansowe, a mam dość sporo takich „matchy” i teraz nie wiem czy to nie jest z góry spisane na porażkę.
 4. Wystarczy czytać ze zrozumieniem. Końcówka „am” powinna być wskazówką. A i sam się farbujesz. @alicja95 Jeśli jakiś kandydat pyta Cię o przeszłość - związki i kwestie łóżkowe, to piszesz prawdę? Zgodziłaś się przyjść do któregoś do mieszkania?
 5. Czekam na wiadomość No właśnie zupełnie inaczej sobie wyobrażałam rozmowy. A długo jesteś na tej appce?
 6. Czy to za pośrednictwem tindera? Wybacz, że tak wypytuje, ale jestem tam od dwóch dni i depresji idzie dostać xd A powiedzmy, że mamy pewne cechy wspólne.
 7. Hej Ala:) Mogłabyś napisać za pośrednictwem jakiej „opcji” internetowej poznałaś tego chłopaka? Tj: komunikator, portal randkowy, forum, portal społecznościowy.
 8. @deomi Jaki masz ustawiony przedział wiekowy? Jaki byś poleciła dla 22-latki?
 9. @Byłybiałyrycerz Ale przy grzebieniu musisz się dwa razy więcej namachać podczas rozczesywania xD
 10. Tak się fajnie składa, że sesja skłania do refleksji nad sensem życia, marnością, przemijaniem etc, więc też się udzielę Ja siebie widzę jako przebojową babcię robiącą potajemne domówki w swoim pokoju w sanatorium, uczennicę Uniwersytetu Trzeciego Wieku, politolożkę zgłębiającą kolejny język. Oczywiście wszystko to pod warunkiem posiadania sensownej emeryturki. Mam nadzieję, że swoją aktywnością zawodową w życiu uda mi się uniknąć chorób wieku starczego, demencji. Nie chciałabym być obciążeniem dla swoich bliskich. Moje obie babcie (65 i 74lata) tą pracusiami, całkowicie niezależne i samodzielne. Chcę być taka jak one w ich wieku.
 11. Cześć Pola, Na wstępnie nadmienię, że jestem dziewczyną Niecałe trzy miesiące temu przeżyłam podobną sytuację, więc dodam coś od siebie. Wydaje mi się, że panuje jakiś dziwny trend w relacjach międzyludzkich pozwalający na takie przedmiotowe traktowanie osoby. Coś mi się nie podoba to mogę sobie od tak zerwać kontakt, bo czemu by nie... Obawiam się, że zwłaszcza taką łatwość w odrzuceniu daje internet. Klikniesz i już masz kolejnego kandydata. Obstawiam, że poznał kogoś nowego, kto mieszka znacznie bliżej. Napisałaś, że nie poszłaś z nim do łóżka. W moim poście większość Panów właśnie uznała, że chłopak zerwał znajomość bo „mu nie dałam”. Nawet jeśli uznałaś, że jest wycofany to wcale nie oznacza, że mu na tym nie zależało. W dobie powszechnego dostępu do pornografii znalezienie faceta który nie ma parcia na jedno graniczy z cudem.
 12. @The Motha Życzę Ci trochę więcej życzliwości w życiu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.