Jump to content

Profesor Zak

Użytkownik
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

69 Świetna

About Profesor Zak

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie ma sensu się produkować. Tyle co grzecznościowo koleżanką które widziałem twarzą w twarz.
 2. Wiedziałem już że będzie dobra historia. Chciał ją nawrócić. Taki urok związków na odległość. Chamska harpia. Szczęście w życiu możesz dać sobie tylko Ty! Przede wszystkim! Potem pieniądze i rozwój, na końcu kobiety, które zawsze się znajdą jak masz pozycje. Prezentuj ją z dumą! A twoja była widać dość niedojrzała, sam też jesteś sobie winien, z byłymi nie ma co się zadawać bo i po co. Pozdrawiam
 3. Polecam pierw poszukać koleżanki która ceni cię w wielu kwestiach jaki jesteś, a potem bywać na imprezach z jej ładniejszymi koleżankami u których jesteś podbudowany bo wiadomo - jak kobiety o wszystkim pierdolą. Dobre przyjęcie w grupie daje ci fajną pozycję, wychodzi to naturalnie i chyba nie miałbym lepszej rady dla normalnego młodego chłopaka, bo świat stał się bardzo zepsuty. Pozdrawiam.
 4. Ja mam fajne koleżanki w pracy a jest ich dość dużo i kupię trochę lizaków do robo może tych w serca? Albo coś. Nie chodzi chyba o podlizywanie się, po prostu skoro jest okazja i można zrobić coś miłego, tak po ludzku . Pozdrawiam
 5. To bardzo normalne. Najgorsze są pierwsze 3 dni myślę. Pozdrawiam
 6. Historia co najmniej abstrakcyjna. To, że jest starsza od Ciebie winno ci zapalać lampkę ostrzegawczą. Ja bym Ci radził zwal sobie i wtedy sam oceń na chłodno sytuacje którą próbujesz nakreślić.
 7. Pewnie ludzie już przekazali to co ja bym powiedział. Mi w takiej żałośnie trudnej dla psychiki sytuacji pomogło ps4 i uncharted 1,2,3,4. Skup myśli gdzie indziej, wyluzuj, ochłoń i powstań w odpowiednim momencie. Pozdrawiam.
 8. Jeżeli to nie jest ta jedyna, a raczej nie jest skoro się pytasz, to lepiej stopniowo i maxymalnie się odciąć. Bądźmy realistami. Za duże zepsucie tematu.
 9. Mam ten sam problem. Postanowiłem że zdjęć usuwać nie będę, bo są dowodem na to że miałem kiedyś mega żyletkę kobietę, ale też nigdy ich nie oglądałem i nie zamierzam. Po prostu nie ma dobrych rozwiązań. Zostaw na dysku twardym gdzieś tam bardzo daleko. Może dysk sie kiedyś spali i po problemie.
 10. Skąd ta ksenofobia? Dajcie spokój, należy unikać samotnych matek z dziećmi niezależnie od koloru skóry młodego.
 11. Nigdy nie biorę żadnych witamin. Chyba by się przydało zacząć. Dobry temat, pomocny. Propsy
 12. "Ale ty jesteś dla mnie miła.. :)" to należyty szacunek, każdy lubi komplementy, warto docenić jeżeli szczere. Nawet jeżeli dotyczy to najprostszej sytuacji
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.