Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Holden

Użytkownik
 • Content Count

  201
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

143 Świetna

About Holden

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

714 profile views
 1. To tak trochę z dupy to napisałeś. Tak jakby w opisie koncertu symfonicznego napisać że nie będzie rapowania i deathmetalowego darcia mordy .
 2. Taaa... Tak samo jak pieprzenie głupot przez mesendżera, wstawianie na FB obrazków z cytatami i oglądanie seriali.
 3. Oraz "No More Mr. Nice Guy", świetna lektura. Mam koleżkę który mimo nadwagi obracał panny jak tralala. Tylko zawsze był zadbany, fryzurka, dobrze ubrany, z poczuciem humoru, w małolackich latach popularny w szkole.
 4. Wczoraj narodziła mi się w głowie myśl żeby pójść na trening bokserski w mojej mieścinie. Trochę mam opory i stresa... nigdy nie trenowałem sportów walki i jestem laikiem, ale dochodzę do wniosku że byłoby to dla mnie bardziej wartościowe i rozwijające niż chodzenie na siłownię.
 5. Ta historyjka to mit. Chociaż brzmi fajnie, takie zdarzenie nie miało miejsca.
 6. Ładne panie zdecydowanie wolą atencję fajnych panów i influencerów z Instagrama, a nie desperatów z Sympatii.
 7. Zdelegalizować Polskie kabarety, stand-up i polskie reggae, nie ma nic gorszego .
 8. Jak widzisz wielkiego skurczysyna który idzie w Twoim kierunku, wykaż się sprytem i przemknij mu pomiędzy nogami. Będąc za nim (ale wciąż trochę pod nim), złap go za jaja i mocno ściśnij, demonstrując tym swoją niziołkowatą, ale wciąż pełną testosteronu dominację.
 9. Prawie 20 minutowa wymiana uprzejmości. Dla takich filmów subskrybuje tych pojebów.
 10. Syn pyta się ojca: - Tato kim ja w życiu będę? - Albo się ożenisz albo nie ożenisz. Jak się ożenisz toś przepadł, a jak się nie ożenisz, to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz do wojska, albo nie pójdziesz. Jak nie pójdziesz toś przepadł, a jak pójdziesz to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz na wojenkę, albo nie pójdziesz na wojenkę. Jak nie pójdziesz na wojenkę toś przepadł, a jak pójdziesz na wojenkę to masz dwa wyjścia. Albo Cię zastrzelą albo Cię nie zastrzelą. Jak Cię nie zastrzelą toś przepadł. A jak Cię zastrzelą to masz dwa wyjścia. Albo Cię pochowają pod brzózką, albo pod dębem. Jak Cię pochowają pod brzózką toś przepadł. A jak Cię pochowają pod dębem to masz dwa wyjścia. Albo Cię przerobią na książki, albo na papier toaletowy. Jak Cię przerobią na książki toś przepadł. A jak Cię przerobią na papier toaletowy to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył mężczyznom, albo kobietom. Jak będziesz służył mężczyznom toś przepadł, a jak będziesz służył kobietom to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył z tyłu albo z przodu. Jak będziesz służył z tyłu toś przepadł, a jak będziesz służył z przodu to będzie to samo jak byś się ożenił.
 11. To taka z kategorii "sympatyczna". @Still a ja myślałem po Twoich opowieściach że fajne dupki przewalasz, czar prysł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.