Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Holden

Użytkownik
 • Content Count

  200
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

137 Świetna

About Holden

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Taaa... Tak samo jak pieprzenie głupot przez mesendżera, wstawianie na FB obrazków z cytatami i oglądanie seriali.
 2. Oraz "No More Mr. Nice Guy", świetna lektura. Mam koleżkę który mimo nadwagi obracał panny jak tralala. Tylko zawsze był zadbany, fryzurka, dobrze ubrany, z poczuciem humoru, w małolackich latach popularny w szkole.
 3. Idź do call-center. Tam jest taki przemiał że ciągle kogoś potrzebują. Jak będziesz się starał i dobrze nawijał makaron na uszy zarobisz na normalne życie. Taki mój pomysł. Jeśli nałogowo walisz konia - przestań. To zamula i zaburza motywację - blokuje chęci do rozwoju i do szukania radości w innych dziedzinach życia. Poczytaj o NoFapie. Zimne prysznice. Jak zaczynam mieć jakieś dziwne myśli, zaczynam się niepotrzebnie martwić, przejmować - wbijam pod zimny strumień wody. A po wyjściu z kabiny czuję się jakbym miał się zaraz z kimś napierdalać po pyskach w klatce, super uczucie, męska energia. A później relaksik, skupienie. Nie wiem jak to działa, ale działa. Na początku będzie ciężko się przyzwyczaić.
 4. Wczoraj narodziła mi się w głowie myśl żeby pójść na trening bokserski w mojej mieścinie. Trochę mam opory i stresa... nigdy nie trenowałem sportów walki i jestem laikiem, ale dochodzę do wniosku że byłoby to dla mnie bardziej wartościowe i rozwijające niż chodzenie na siłownię.
 5. Ta historyjka to mit. Chociaż brzmi fajnie, takie zdarzenie nie miało miejsca.
 6. Ładne panie zdecydowanie wolą atencję fajnych panów i influencerów z Instagrama, a nie desperatów z Sympatii.
 7. Zdelegalizować Polskie kabarety, stand-up i polskie reggae, nie ma nic gorszego .
 8. Jak widzisz wielkiego skurczysyna który idzie w Twoim kierunku, wykaż się sprytem i przemknij mu pomiędzy nogami. Będąc za nim (ale wciąż trochę pod nim), złap go za jaja i mocno ściśnij, demonstrując tym swoją niziołkowatą, ale wciąż pełną testosteronu dominację.
 9. Przemoc małżeńska.
 10. Prawie 20 minutowa wymiana uprzejmości. Dla takich filmów subskrybuje tych pojebów.
 11. Syn pyta się ojca: - Tato kim ja w życiu będę? - Albo się ożenisz albo nie ożenisz. Jak się ożenisz toś przepadł, a jak się nie ożenisz, to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz do wojska, albo nie pójdziesz. Jak nie pójdziesz toś przepadł, a jak pójdziesz to masz dwa wyjścia. Albo pójdziesz na wojenkę, albo nie pójdziesz na wojenkę. Jak nie pójdziesz na wojenkę toś przepadł, a jak pójdziesz na wojenkę to masz dwa wyjścia. Albo Cię zastrzelą albo Cię nie zastrzelą. Jak Cię nie zastrzelą toś przepadł. A jak Cię zastrzelą to masz dwa wyjścia. Albo Cię pochowają pod brzózką, albo pod dębem. Jak Cię pochowają pod brzózką toś przepadł. A jak Cię pochowają pod dębem to masz dwa wyjścia. Albo Cię przerobią na książki, albo na papier toaletowy. Jak Cię przerobią na książki toś przepadł. A jak Cię przerobią na papier toaletowy to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył mężczyznom, albo kobietom. Jak będziesz służył mężczyznom toś przepadł, a jak będziesz służył kobietom to masz dwa wyjścia. Albo będziesz służył z tyłu albo z przodu. Jak będziesz służył z tyłu toś przepadł, a jak będziesz służył z przodu to będzie to samo jak byś się ożenił.
 12. To taka z kategorii "sympatyczna". @Still a ja myślałem po Twoich opowieściach że fajne dupki przewalasz, czar prysł
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.