Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

FranciscoFranco

Użytkownik
 • Content Count

  199
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

99 Świetna

About FranciscoFranco

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

157 profile views
 1. Przecież to partia-podrzutek, jak możemy podejrzewać koledzy. Masa taniego populizmu polanego sosem socjalistyczno-marksistowskim. Jak na osobę, która tak głośno nawołuje do transparentności finansowej w polityce, sam już robi problemy w przypadku sprawy finansowania konwencji w Torwarze. (nie mówiąc o obecnej trasie) Pelikany łyknęły, jak zwykle i na jesień ma zapewnione wejście. @sombrero23 akurat w sprawie polityki zagranicznej czy armii nawet nie zaczął tematu - pewnie tu działa efekt "jakoś to będzie"... nie wspominając o tym, jak zamierza swoje postulaty zrealizować i czyim kosztem.
 2. Tak. W tym nie ma żadnego problemu. Byleby partnerka miała w głowie poukładane. Dziecko wypada wychować w myśli "Nie myśl, jak niewolnik". Bawi mnie to określenie "matrix". Ot zwykła tresura.
 3. @Marden przyznaję, że w pierwszym zdaniu popełniłem błąd niedopusując "we współczesnym zrozumieniu tego słowa". O pojęciu narodu, jako społecznej masy mówimy dopiero w okresie rewolucji francuskiej. Wcześniej typu tożsamość w społeczeństwie nie istniała i dotyczyła ona głównie warstwy wyższej społeczeństwa. Historia nie zależy od interpretacji, tylko faktów. Chcesz znać historię - opierasz się na faktach. Polityka historyczna to idealny przykład interpretacji historii, a w zasadzie propagandy. Z historii współczesnej czarną interpretację ma Mein Kampf, bo został tej książce cały mit poświęcony. Podczas każdy kto przeczyta ww. Lekturę zobaczy, że to wiele hałasu o nic. Przecież użytkowniku nikt nie mówił, że badanie historii jest proste... Po co tu jestem. Lubię pisać z ludźmi i wymienić się poglądami, nawet krytycznie. Pan Marek nie ma na mnie żadnego wpływu, ale nie oceniam jego działalności, bo jeszcze na szczęście wszelka szuria nie zbiera się wokół niego.
 4. @Patton Przeszkadza Tobie taki stan? Bardziej chodzi mi o to, że skoro sam napisałeś, że czasami myślisz o tym, to "gryzie" Ciebie to, czy po prostu ot...
 5. @Patton no właśnie to taki zamknięte koło, ale w zasadzie można przypuszczać, że tak sami wykreowaliśmy pewnego cenzora w podświadomości. Co u Ciebie kieruje tego typu myśleniem? @Profesor Zak mi to nie przeszkadza Ogromne postępy dzięki temu zrobiłem i robię, ale z drugiej strony wysokie libido prędzej czy później samo naprowadza głowę w tym kierunku. W zasadzie od tematu, jak się tego pozbyć zacząłem przygodę na forum.
 6. O bogowie. Polacy, jako naród nie istnieli w czasie potopu szwedzkiego. Pojęcie narodu, takiego znanego, jak dziś to okres rewolucji francuskiej, kiedy tożsamość stała istotnym elementem wszystkich warstw społecznych. Natomiast, jeżeli wiedze czerpie się z interpretacji z bloga, czy z od takiego ignoranta jak Jaśkowski to nie dziwię się, że idziemy w kierunku czarnej dziury. Więcej literatury naukowej i naprawdę wiele rzeczy dużo łatwiejsza będzie do zrozumienia.
 7. @baron Ungern von Sternberg tak - przypadkiem, bo przypadkiem, ale dzięki targom książek w Krakowie z zacnym gronem można było zamienić parę słów przy alkoholu
 8. Wyprzedziłeś mnie o te parę minut - no wiesz Swoją drogą rozmowa przy wódeczce z panem Stanisławem jest zacna
 9. Obecnie wkroczyły magiczne mandarynki i jabłka Ja to długi okres miałem nofap, ale również wtedy miałem mimo dużej ilości zajęć, dużo mniej stresu. 12 lat jako sposób odstresowania zapisał się mocno w głowie. W swoim czasie starałem się tak co 3-4 dzień i przedłużać przerwę do tygodnia, ale poległem.
 10. Swoją drogą o jedną rzecz się zapytam. Masturbacja to był przez wiele lat u mnie główne źródło odstresowania. Wszystko fajnie, ale kiedy wchodzi nofap zauważyłem, że mam tendencje do "przejadania" stresu, co nie jest dla mnie również dobre. Jakieś rady może, czym można podmienić źle nawyki, bo ostatnio mam ciężki okres i tak w sumie człowiek się zapuścił lekko.
 11. @Piter_1982to trochę spowodowane jest zepsutymi wyobrażeniami, że od razu połączeniem buchaja z leśnym jebaką trzeba być i potem takie kompleksy się tworzą. Mniej fikcji i więcej prostej nauki - wszystko przecież jest dla ludzi.
 12. Nie będę ukrywał użytkowniku @Patton skądinąd rówieśniku (kosmiczny żartowniś chyba naprawdę istnieje), że mimo wszystko na forum trafiłem dokładnie omówić swój przypadek. Czasami spojrzenie z boku korzystając z odrobiny anonimowości pozwala dostrzec pewne cechy, a tutaj proszę generał dokładnie ma to wręcz identyczną sytuację w głowie. Nieraz trochę się zastanawiam na ile to klatka, jaką sam sobie człowiek zbudował.
 13. Tego nie zmienisz, bo introwertyzm i ekstrawertyzm to kwestia zarządzania energią. Przede wszystkim, jeżeli jesteś introwertykiem to na głośnych imprezach się na dłuższą metę nie odnajdziesz, bo będą one Ciebie męczyć - nic w tym złego. Po prostu działaj w komfortowym dla Ciebie środowisku. Masz fobię przed kobietami? (Nic rzadkiego w dzisiejszym czasach)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.