Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

FranciscoFranco

Użytkownik
 • Ilość treści

  93
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

40 Świetna

O FranciscoFranco

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

52 wyświetleń profilu
 1. FranciscoFranco

  Co jeszcze w 2018 roku? VOL. 2

  Zrobić jakieś dwie fajne prace do portfolio (albo chociaż jedno, bo pracy sporo) i przetrwać na w miarę stabilnym umyśle. Nowy rok będę świętował trenując.
 2. Każdy ma prawo być reżyserem własnego życia i decydować kiedy ten film skończyć. Dla wielu to będzie egoistyczne, ale czyż ludzie nie kochają przykrywać własnego egoizmu chociażby moralnością. Jako osoba po nieudanej próbie mogę powiedzieć tyle - Czasami najbardziej zaczynamy doceniać życie, po tym kiedy sami sobie chcieliśmy być katami.
 3. FranciscoFranco

  Moje doświadczenie z batonami proteinowymi.

  Najlepsze batony są domowej roboty.
 4. FranciscoFranco

  Libido

  @bezprym przeczytaj post z 14:22. Cel uświęca środki, jeżeli dobrze się czuje obecnie samemu robiąc wszystko co chcę to eliminuje niepożądane cechy. Skoro to mi się na nic praktykicznie nie przydaje to nie mam powodu, żeby zachowywać status quo. Pytałem, jak uzyskać cel, a nie czy mam dobre wzorce. I tak napisałem, że mam nerwicę plus parę innych, ale nie mam możliwości zabrania się za to. Po grzyba mi dupcenie i tracenie czasu oraz energii na coś co nie jest tego warte.
 5. FranciscoFranco

  Libido

  Nie mogę usunąć cytatu w przypadku pisania na telefonie, a dałem przypadkiem. @ZamaskowanyKarmazyn dlatego tu cały problem. U mnie ulga jest dopiero przy 3-4. Raz nic nie zmienia
 6. FranciscoFranco

  Libido

  @ZamaskowanyKarmazyn Leki psychotropowe też działają... Sporo ulgi dają, wręcz wolność. A co do masturbacji, to mimo wszystko rozwiązanie pokroju 4-5 razy dziennie mnie nie zadowala.
 7. @Meg4tron i dokładnie dlatego wolę żyć sam niż iść wbrew sobie, żeby ostatecznie nic nie zyskać. (Na seksie czy relacji mi nie zależy)
 8. Lepiej mieć paru, ale pewnych, niż legion, który bez problemu wbije nóż w plecy. Od lat zniechęcam do siebie ludzi z jednego prostego powodu - żyje szczerze sam ze sobą i nie używam "pięknych kłamstwek", żeby kogoś nie zranić. Tylko prawda jest ciekawa, a ta często boli.
 9. FranciscoFranco

  Porhub- Statystyki oglądania porno.

  Niby tacy antyciapaci, a nawet ambasador Palestyny to w zapisie M. Khalifa
 10. FranciscoFranco

  Jedźcie po mnie

  Historia, jakich wiele... Następny przystanek.
 11. @Exar Spoko - Eldarzy to moja druga największa armia, która dumnie stoi i stale rośnie do zamierzonej kolekcji @vand W tej kwestii prawdę powiedziawszy to każdy ma już stosunek indywidualny - że tak powiem, każdy sobie rzepkę skrobie. Choć jedna rzecz mnie ciekawi - jak problemy związane z demografią zaczną oddziaływać solidnie na osoby z Twoim podejściem, jaka będzie wasza reakcja i wypowiedzi, pewnie za parę dekad się dowiem
 12. FranciscoFranco

  Czy Polacy się bogacą? Czy to tylko fikcja?

  @Headliner Po co szukać w takich źródłach, skoro wynikają z tego proste zasady ekonomii, która chce być sterowana przez partaczy.
 13. FranciscoFranco

  Czy Polacy się bogacą? Czy to tylko fikcja?

  Polacy mogliby się bogacić, w faktycznym znaczeniu tego słowa (bo to, że jakość życia się poprawia jest rzeczą naturalną), gdyby nie zepsute elity, które można śmiało powiedzieć blokują potencjał gospodarczy. Stać nas na dużo więcej. Swoją drogą dodam, że u wielu ludzi mi znanych jest pewien brzydki trend - brak oszczędzania. Lepiej przehulać kasę, zamiast z perspektywą zainwestować.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.