Jump to content

FranciscoFranco

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  307
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

158 Świetna

About FranciscoFranco

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. W sumie już wiem co nam robić. Czy mogę moderację prosić o zamknięcie tematu?
 2. @Adrianos No to pozostaje stary plan kastracji totalnej
 3. Napiszę coś, za co koledzy mnie zjedzą. Po prostu uzgodnij sprawę badań skoro się obawiasz. Poniekąd obydwoje mamy pod tym względem mentalną barierę.
 4. @Januszek852 Kto żyje w takiej, ten żyje w takiej Szkoda mi zdrowia, tylko na to, że ktoś nie potrafi się pilnować... a zaufanie w tych kwestiach to ostatnie co mogę powierzyć. Najwyżej nic się u mnie nie zmieni. Tyle lat przeszło to drugie tyle pójdzie, tyle że na wkurwie.
 5. Kolego @Imiennik ale właśnie trafiłeś w mój punkt. Tyle, że nie wysyłasz człowieka na trening, a od razu na walkę. Czy właśnie, nie zrobić tego co sam napisałeś. Przełamać się, zdobywać, przyzwyczajać. Skoro z osobą, którą znam jest średnio to myślisz, że z obcą babą ze świadomością obawy chorób pójdzie?
 6. Niestety dzisiaj padło. Masę stresu wywaliło i wszystko przysłowiowo jebło.
 7. Zależy @Marek Kotoński . W moim przypadku efekt jest wręcz odwrotny.
 8. Zawalenie pracą. Najdłuższy okres to ponad rok i przy zapierniczu codziennym po prostu człowiek nie ma na to czasu, ani chęci. Ku ironio najgorzej jest wtedy kiedy mamy sporo wolnego czasu, bo kusi... oj kusi niemiłosiernie.
 9. U mnie to przekichane. Czasami takie się u mnie ciśnienie zbiera, że mam po śnie. Ogólnie zauważyłem, że przy moim libido to jakoś tak po około tygodniu powinienem popuścić. Bez wsparcia z monitora. Po prostu potem zaczynają się dziwne rzeczy dziać i to nie w głowie. Ból jąder itd.
 10. Z ciekawości to też macie tak, że w przypadku dni treningowych, to bardziej chce się wam po?
 11. Szanownym kolegom mogę polecić założenie sobie osobistego bloga, gdzie codziennie będziecie spisywać swoje odczucia.
 12. @vand z porażek masz wyciągać lekcje, dzięki którym w przyszłości będziesz mógł uniknąć danych błędów. Jak jesteś sprytny to sporo wyciągniesz z cudzych porażek. Obserwuj, analizuj i wykorzystuj na swoją korzyść. Badaj swoją strategię, swój tok myślenia. Ku ironio gry z negatywną interakcją pozwalają zobaczyć jakie masz podejście do wielu rzeczy.
 13. @vand i dlatego właśnie przegrywasz. Dopóki nie sprawiają, że jesteś coraz bardziej zawzięty na dążenie do kształtowania swojego otoczenia, tak długo nie podziałasz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.