Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cagliostro

Użytkownik
 • Content Count

  202
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

154 Świetna

About Cagliostro

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 08/30/1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

527 profile views
 1. @CalvinCandie pisz w swoim imieniu i nie posądzaj mnie o "kpienie". Badoo na próbę na 3 dni nie kosztuje nic. I nigdzie tego nie polecam, ale już jak ktoś chce się bawić w sieci, to niech bierze Badoo. Tam większa pewność, że kobiety istnieją naprawdę. Jak pogadasz ze "sparowanymi" fikcyjnymi paniami na Tinderze, to daj znać.
 2. Jak Wam nie szkoda czasu na to dziadostwo zwane Tinderem... Ktoś powie, przecież to nic nie kosztuje? Jak nie? Czas... On jest bezcenny. Lepiej sobie zrobić już 600 kliknięć myszką w badoo z zamkniętymi oczami i czekać rezultatów .
 3. Niedawno przeglądałem badoo a tam jeden profil jakieś kobiety po 40. Kobieta taka sobie ale jaki opis? "Za oral biorę 5000 zł, za klasyka 10000 zł a za anal 15000". Chciała tym odpędzić niby jakiś napaleńców . No cóż... u Divy byłem raz w życiu i żałowałem później. Więc wchodzę w Nowy Rok na duuużym głodzie, ale to ma być rok, w którym sobie poużywam .
 4. Jestem na nie. Miejsce kobiet jest tutaj dobrze przemyślane. Po co to zmieniać? Jest ok!
 5. W dzisiejszych czasach, dziewczyna, która skończyła 20 lat a nie była jeszcze bolcowana: a) jest fanatyczką religijną, b) szuka ideału (najczęściej z kasą i raczej ciemnej karnacji), któremu się odda, c) jest pasztetem. Jeśli są jakieś wyjątki to potwierdzają regułę. Co to znaczy "normalny związek"? To taki, gdzie dziewczyna nie popuszcza szpary swojemu facetowi w imię zasad? Kiedyś o tym chyba pisałem... nie widzę absolutnie żadnego innego powodu do wchodzenia w związek z dziewczyną/kobietą oprócz regularnego, darmowego (czysto teoretycznie oczywiście, bo za darmo nic nie ma) seksu, gdzie mam wszystko, co mnie kręci: oral, anal, klasyk, hiszpan (jak dziewczyna ma warunki)... czyli full opcja. I nie, nie jestem jakimś tępym skurczysynem, któremu zależy tylko na seksie. Mam swoje potrzeby, i jak tylko znów wejdę w związek (a nie jestem od kilku lat) to chcę mieć wszystko podane.
 6. Podział na Niemców i na Austriaków był i jest sztuczny. To jedna rodzina, dlatego też Austriacy z radością przyjęli złączenie z Niemcami.
 7. Ja nie mam rozkmin typu "na dwoje babka wróżyła", że "może jest tak, a może jednak inaczej i ja się mogę mylić" itd. Mam swój próg tolerancji. Jakby nie było muszę tolerować fakt istnienia pederastii i innych dewiacji seksualnych (bo co zrobię?!), ale nigdy nie zaakceptuję tego jako czegoś "normalnego". Bratu autorowi chyba chodziło o akceptację bardziej? Takie mamy czasy, że tolerancja lepiej się sprzedaje i to słowo-wytrych .
 8. To mężczyzna jest od dymania! Dymania kobiety dodam (taak, jestem homofobem i z się z tego cieszę). Ps. coś przeczytałem tu o 4 spotkaniach. Jest zasada trzech spotkań. Na trzecim spotkaniu maksymalnie powinno dojść do seksu, ewentualnie (ale to już w krytycznym wypadku) do dobrego loda.
 9. Nie, dana osoba spod tego samego znaku nie jest taka sama jak kilkaset innych milionów ludzi na świecie. Wszystko zależy od genów, środowiska... pieniędzy, bądź ich braku. Chorób psychicznych, kolei życiowych itd. Natomiast ciekawym jest, że są pewne cechy, które jednoczą dane grupy ludzi, urodzone w danym przedziale czasowym. Zachęcam do zapoznania się z książką Jana Starży-Dzierżbickiego (wydana w 1934, ale dostępna pod różnymi postaciami w sieci) "Horoskopy na każdy dzień roku". U mnie zgadza się niemal w 100% opis mojej osoby .
 10. Cagliostro

  Cześć!

  Witaj . Najlepszości!
 11. Zacznij rozgrywki od piętra niżej, czyli od seksu analnego. Dla wielu młodych kobiet fakt, że są posuwane w tyłek nie wyklucza tego, że nadal uważają się za dziewice .
 12. @PatZz ile ta dziewczyna ma lat? Jesteś lekarzem ginekologiem, że po wsadzeniu do pipy palca stwierdziłeś jej dziewictwo? Gratuluję wiedzy, może jeszcze Ci się przydać w życiu. Równie dobrze może nie chcieć współżyć, bo ma tyłozgięcie i naprawdę odczuwa ból, kiedy facet chce zapakować jej... Ale dziewicą wcale może już nie być. Poza tym, czego Ty naprawdę chcesz? , już się zakręciłeś na tyle i sprawiłeś dobre wrażenie, że jesteś jak na przebieg czasowy blisko w jej życiu. Co Ci nie pasuje? Jej koleżanki? A ona piła wódkę? Jeśli coś Ci "nie gra", to odpuść. Zostaw tę dziewczynę i poszukaj innej, przy której nie będziesz miał rozkmin .
 13. Narzekanie jest ok, bywa drogą do konstruktywnych zmian. Co innego, gdybyś użalał się nad sobą .
 14. Ja też zaczynam i startuję z podobnego pułapu wagowego . Z tym, że nie czekam do tego i tego dnia. Po prostu chcę jeszcze zacząć w tym roku, czyli od jutra . Trzymam kciuki Bracie @vand
 15. Mam złe wieści. Te 40 i więcej aktywne w sieci, dokładnie tak samo. Masowe spierdolenie rodem z USAraela dosięgnęło także pokolenie kobiet urodzonych w latach 70. Pokolenie naszych Mam i Babć, owszem - było inne. Wtedy kobiety nie miały jeszcze takiej sieczki w głowach i czuły respekt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.