Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cagliostro

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Świetna

About Cagliostro

 • Rank
  Kapral
 • Birthday 08/30/1982

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

843 profile views
 1. W sumie jednak troll. Prześledziłem jego początki w sierpniu. No cóż...
 2. Faktycznie. Tylko pozazdrościć jej mężowi, że dała dupy innemu gościowi na pierwszym razie (uj, że widzianym wcześniej 8 lat temu).
 3. Poczułeś się dotknięty "obrażaniem różnych grup obywateli"? Kogo to obrażał? Jeśli homoseksualistów wypominał z ambony, to bardzo dobrze. Promowanie homoseksualistów jest sprzeczne z naszą racją stanu nawet. Z Twojego postu wynika, że jesteś skrajnie na lewo. Mylę się? Nie obrażaj ludzi od "nenufarów", swoich Współbraci. Tak, ja mam prawicowe poglądy i nic Ci do tego.
 4. Za tego "polaczka" to Ty powinnaś polecieć na księżyc, może tam tyrka będzie lżejsza.
 5. Kobieta bluszcz sumując. Ja zrobiłbym wieczór i noc pożegnalną, czyli szarpnął się: kolacja, szampan, świece, muzyka itd. Konkretnie ją wydupczył a na koniec powiedział jedno słowo. Koniec tematu.
 6. @Bruxa Myślę, że zamiast Nam, to powinnaś to powiedzieć "Januszowi", który daje Ci robotę i współtyrającym wraz z Tobą. Będzie im miło. Fajna praca, skoro zaczynasz dopiero przed południem ... Dziś to Ty jesteś tym "robolem". Raz robiłaś projekt? Chyba niezbyt był udany...
 7. Ileż można o jednym i tym samym... . A co jak się zesra? Też temat o tym?
 8. Najpierw gość musi ściągnąć kasę od Państwa, co może być trudne. Nie wyobrażam sobie nawet, jak ma zrytą psychikę po pobycie w więzieniu. Potrzebę miłości i szybkiego nadrobienia straconych lat na pewno... Szybko zaciążyła z nim ta kobieta. Pewnie wie, co robi. Nie widzę tu happy endu, niemniej niech sobie pożyje Pan Tomasz, tak jak chce.
 9. Jeśli dziewczyna/kobieta z takim tekstem o pieniądzach wyskakuje, to trzeba uciekać... Miałem podobnie. Pani była oburzona, że zaproponowałem kino (ja płacę) a ona zapłaci za kawę... No i skończyło się Co do seksu, wątpię, żeby Autorowi udało się w takiej sytuacji roszczeniowej.
 10. Jak już księżniczka da się wydupczyć... Zaśpiewaj jej piosenkę Braci Figo Fagot: "Skoro mówi, że z nikim nie spała, To skąd to wszystko, do cholery umiała? Takie rzeczy z przedmiotami wyprawiała, A nawet pod koniec palec w dupę mi wkładała."
 11. Zdecyduj się, czy wcielasz się na forum w kobietę, czy jednak może zostaniesz przy mężczyźnie...
 12. @Hippie więc jak będę "rzucał oskarżenia" a jak napisałaś powyżej jednak nie rzuciłem, to wtedy poproszę Cię o upomnienie mojej skromnej osoby. Koniec tematu odnośnie kreacji archa z mej strony.
 13. Część oskarżeń kieruje sam (p)arch, część prawdziwi Bracia. Jednakowoż, taki "patol" na pewno ma konto, gdzie wciela się w kobietę. Ale w kogo (które) konkretnie, co i jak... nie wiem ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.