Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kootas

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2139
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kootas last won the day on July 19 2015

kootas had the most liked content!

Community Reputation

2100 Świetna

1 Follower

About kootas

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy
 • Birthday 08/04/1969

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Londek
 • Interests
  http://innpoland.pl/

Recent Profile Visitors

3546 profile views
 1. Radzę wrócić do szkoły średniej i powtórzyć matamatykę. Macie, moi Panowie straszny problem ze znalezieniem winnego. Proszę otworzyć excell, poszerzyć komórki tak aby zmieściła się liczba CAŁKOWITYCH wydatków rządu. Poproście kogoś, kto zna excela, aby Wam pomógł, jeśli nie umiecie. Razem z jeZUSem, długami, itd. Jak podaje podziemna TV, to jest to około MILIARDA - jedynka i 9-cioma zerami. A potem podzielcie tą liczbę przez ilość polaków - 36 milionów. Proponuję umieścić ją w kolejnej komórce. (Potem znak = w jakieś komórce, i dzielenie= ilość całkowitych wydatków podzielona przez komórkę z ilością polaków.) I wyjdzie wam ile, co roku, MUSICIE płacić Wszyscy, do budżetu kraju. A potem przyjdzie czas na zadumę, dajcie sobie tyle czasu, ile Wam trzeba, aby pojąć prostą prawdę. Naprawdę, mocno się zastanówcie, odstawcie TV, forum i fantazjowanie w chmurach, co należy zrobić. Nie róbcie nic, do momentu, aż nie pojmiecie, co to za liczba wyszła Wam w komórce z wynikiem. Mam nadzieję, że choć kilku z Was zaprzestanie marzyć o podwyższaniu cyferek w płacy minimalnej, i narzekaniu na pracodawców. A może, sami otworzycie własny biznes w PL. :-)
 2. Jak ktoś z Was zna Kelthuza, niech mu przekaże, że jest coś takiego jak dtube.com. https://d.tube/#!/v/derrick829/323o72iz Niemożliwe do zablokowania. Max Kolonko miał kłopot z shit tube, to przeszedł na własne serwery
 3. @MoszeKortuxy TO znaczy, że ufasz każdemu autorowi z YT, który potwierdza, Twoje przekonanie? Nie wiesz wogóle kim są ci ludzie? Dziwne.
 4. Co innego słyszę tu na miejscu o Potockim, jak to, co Ty słyszysz z YT. I chciałbym jakieś dokumenty zobaczyć, poza wytwórczością z YT.
 5. Mam inne informacje, do tych, jakimi operujesz. Aktualna informacja z wywiadu z Potockim; http://porozmawiajmy.tv/nowa-konstytucje-powinien-napisac-narod-jan-zbigniew-hrabia-potocki/ Staram się zrozumiieć, gdzie manipuluje i oszukuje Potocki? Jeśli posiada dokumenty na to, co mówi. Przegrał z kimś sprawę, o oszustwo, czy poświadczenie nieprawdy?
 6. Kolejny przykład, że biurwy w Polsce, są? aż szkoda gadać...
 7. Nie chcę się wtrącać do Waszego dialogu, ale o panu Potockim masz niedokładne informacje. Hrabia Jan Potocki jest prezydentem 2-giej RP. Historia wygląda inaczej, jak ta podawana ooficjalnie od czasów magdalenki.
 8. USA ma kłopot z Chinami. Nie może ich pokonać, bo są one w układzie z Rosją. Rosja ma być przyciągnięta w strefę wpsółpracy z USA. USA wysłało wojska do Polski, jako straszak, że nie warto z USA zadzierać. Tak samo sankcje, to straszak. Przy okazji Maciarewicz szczeka na Rosję, co jest w myśl tego planu. Teraz czekam na decyzję Putina, jak powie: OK, odejdę z układu z Chinami w zamian za odzyskanie bloku wschodniego pod zarząd. Jak tak się stanie, to armia USA zacznie wymarsz w stronę Niemiec, a do Polski wrócą bazy Rosji. Wszystko jest robione pod to, aby Rosja przestała współpracować z Chinami. Jako, że Polska nie posiada atomu, to jest tylko terytorium zależnym. To moje skróty myślowe, nie mam na to żadnych dokumentów i dowodów. Wszystko teraz zależy od Putina, co mu się bardziej opłaca?
 9. Ten gość, ma WSZYSTKIE dokumenty od rządy z Londynu na to, że jest mianowanym prezydentem 2-giej RP.
 10. Chamy. Liczy się tylko, to, co kobieta ma wewnątrz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.