Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kootas

Starszy Użytkownik
 • Ilość treści

  2139
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1

kootas wygrał w ostatnim dniu 19 Lipiec 2015

kootas ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

2081 Świetna

1 obserwujący

O kootas

 • Ranga
  Starszy chorąży sztabowy
 • Urodziny 04.08.1969

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Londek
 • Interests
  http://innpoland.pl/

Ostatnio na profilu byli

3103 wyświetleń profilu
 1. Kolega musi jeszcze długo liczyć...
 2. Radzę wrócić do szkoły średniej i powtórzyć matamatykę. Macie, moi Panowie straszny problem ze znalezieniem winnego. Proszę otworzyć excell, poszerzyć komórki tak aby zmieściła się liczba CAŁKOWITYCH wydatków rządu. Poproście kogoś, kto zna excela, aby Wam pomógł, jeśli nie umiecie. Razem z jeZUSem, długami, itd. Jak podaje podziemna TV, to jest to około MILIARDA - jedynka i 9-cioma zerami. A potem podzielcie tą liczbę przez ilość polaków - 36 milionów. Proponuję umieścić ją w kolejnej komórce. (Potem znak = w jakieś komórce, i dzielenie= ilość całkowitych wydatków podzielona przez komórkę z ilością polaków.) I wyjdzie wam ile, co roku, MUSICIE płacić Wszyscy, do budżetu kraju. A potem przyjdzie czas na zadumę, dajcie sobie tyle czasu, ile Wam trzeba, aby pojąć prostą prawdę. Naprawdę, mocno się zastanówcie, odstawcie TV, forum i fantazjowanie w chmurach, co należy zrobić. Nie róbcie nic, do momentu, aż nie pojmiecie, co to za liczba wyszła Wam w komórce z wynikiem. Mam nadzieję, że choć kilku z Was zaprzestanie marzyć o podwyższaniu cyferek w płacy minimalnej, i narzekaniu na pracodawców. A może, sami otworzycie własny biznes w PL. :-)
 3. https://i1.ujarani.com/3/9/9n7JNk.webm
 4. Jak ktoś z Was zna Kelthuza, niech mu przekaże, że jest coś takiego jak dtube.com. https://d.tube/#!/v/derrick829/323o72iz Niemożliwe do zablokowania. Max Kolonko miał kłopot z shit tube, to przeszedł na własne serwery
 5. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  @MoszeKortuxy TO znaczy, że ufasz każdemu autorowi z YT, który potwierdza, Twoje przekonanie? Nie wiesz wogóle kim są ci ludzie? Dziwne.
 6. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  A kim jest ten Jack Celeib?
 7. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  To czekam, aż się spotkają w sądzie.
 8. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  Co innego słyszę tu na miejscu o Potockim, jak to, co Ty słyszysz z YT. I chciałbym jakieś dokumenty zobaczyć, poza wytwórczością z YT.
 9. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  Mam inne informacje, do tych, jakimi operujesz. Aktualna informacja z wywiadu z Potockim; http://porozmawiajmy.tv/nowa-konstytucje-powinien-napisac-narod-jan-zbigniew-hrabia-potocki/ Staram się zrozumiieć, gdzie manipuluje i oszukuje Potocki? Jeśli posiada dokumenty na to, co mówi. Przegrał z kimś sprawę, o oszustwo, czy poświadczenie nieprawdy?
 10. Kolejny przykład, że biurwy w Polsce, są? aż szkoda gadać...
 11. Nie chcę się wtrącać do Waszego dialogu, ale o panu Potockim masz niedokładne informacje. Hrabia Jan Potocki jest prezydentem 2-giej RP. Historia wygląda inaczej, jak ta podawana ooficjalnie od czasów magdalenki.
 12. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  USA ma kłopot z Chinami. Nie może ich pokonać, bo są one w układzie z Rosją. Rosja ma być przyciągnięta w strefę wpsółpracy z USA. USA wysłało wojska do Polski, jako straszak, że nie warto z USA zadzierać. Tak samo sankcje, to straszak. Przy okazji Maciarewicz szczeka na Rosję, co jest w myśl tego planu. Teraz czekam na decyzję Putina, jak powie: OK, odejdę z układu z Chinami w zamian za odzyskanie bloku wschodniego pod zarząd. Jak tak się stanie, to armia USA zacznie wymarsz w stronę Niemiec, a do Polski wrócą bazy Rosji. Wszystko jest robione pod to, aby Rosja przestała współpracować z Chinami. Jako, że Polska nie posiada atomu, to jest tylko terytorium zależnym. To moje skróty myślowe, nie mam na to żadnych dokumentów i dowodów. Wszystko teraz zależy od Putina, co mu się bardziej opłaca?
 13. kootas

  Rząd PiS przywraca trzeci próg podatkowy

  Ten gość, ma WSZYSTKIE dokumenty od rządy z Londynu na to, że jest mianowanym prezydentem 2-giej RP.
 14. Chamy. Liczy się tylko, to, co kobieta ma wewnątrz.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.