Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

SelfImprover

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Donations

  25.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralna

About SelfImprover

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Rozwój ciała, umysłu, ducha oraz ogarnięcia w otaczającym mnie świecie.

Recent Profile Visitors

450 profile views
 1. Pewnie szefo nie dał urlopu 😛 ”Kuurrłaaa gościu, gdzie się tu po sądach będziesz szlajał, jak robota jest? Tu jest łopata i do rowa!”
 2. Oj ten to myślę, że mógłby konkurować z szambiarką. Kilkanaście kubików lekko xD
 3. Przegrywy śmieją się z choroby Marka, a sami (jeżeli w ogóle tam dotrą) jak zobaczą taki skład osobowy, to dostaną nagłego omdlenia i nastąpi wyciek treści jelitowej z nogawek. Trzymam kciuki!
 4. Powodzenia @Marek Kotoński . Jestem bardzo ciekaw jak to wszystko się skończy. Niestety nie mogę tam być, bo i mam daleko i nie znasz mnie, ale przesyłam Tobie swoje duchowe wsparcie. Trzymaj się!
 5. Wszystkiego co najlepsze Marku! Dużo pieniędzy, szczęścia i radości w życiu, spokojnej pracy nad tym, co robisz dla wszystkich. A robisz naprawdę potrzebną i dobrą robotę. Życzę także pozbycia się hejterów oraz wyleczenia z IBS. Najlepiej (a może i najzabawniej) byłoby, gdybyś znalazł sławojkę (co za zbieżność nazw) na dnie której byliby Twoi hejterzy. Przy użyciu owej sławojki dostałbyś ostatni mega atak IBS, z którego zostałbyś wyleczony, a Twoi hejterzy topiliby się jak szczury wiadomo w czym, próbując stanąć sobie nawzajem na głowach, żeby przeżyć xD W ten oto sposób upieczone będą dwie pieczenie na jednym ogniu. Nie wiem, czy mi się udało, ale miało być zabawnie. Pozdrawiam Cię Marku serdecznie.
 6. Marku, a czy mógłbyś jakoś udostępnić tę listę filmów z tych maili, które masz otrzymać? Miałem taką listę obejrzanych filmów dając like’i na vimeo, ale niestety lista poszła wiadomo gdzie wraz z filmami. A tak to może znając tytuły filmów, możnaby dotrzeć do nagrań, które ktoś wstawił na inne serwisy i je zgrać itp.
 7. Praktycznie wszystko z tego pasuje do mnie oprócz bólów głowy. Dobieranie słów może nie przychodzi mi z dużym trudem, ale czasem się zdarza jakieś słowo zapominać lub dłuzej zastanawiać nad tym którego chcę użyć. Odnośnie tych składników mineralnych to może coś w tym być, bo z tego co wiem mają one duży wpływ na działanie męskiego organizmu, a niestety jeżeli chodzi o moje libido to ciężko z nim (na co dzień bardzo słabe, czasem się zdarzy, że mnie najdzie, ale o wiele rzadziej niż powinno to być w moim wieku), także pewnie mam braki w minerałach. Tarczycę badałem jakieś 2-3 lata temu (hormony + USG) i wszystko wyszło w porzadku. Będę musiał zbadać też pozostałe hormony wychodzi na to. Nawet nie wiesz jak bardzo jest to irytujące....ale chyba zacznę przypominać ludziom o tym 😀 Tak się składa, że nie jestem audiofilem i słuchawek w życiu nie używałem za dużo. Odpada także głośne słuchanie muzyki, czy też inne tego typu szkodliwe dla słuchu rzeczy.
 8. O psychiatrze bym nie pomyślał, ale po krótkim przemyśleniu sądzę, że może to być dobry pomysł. Moje problemy mogą wynikać w końcu także, że tak w skrócie powiem ze złego działania umysłu samego w sobie, a nie tylko ze złego działania umysłu spowodowanego czymś w organizmie. Myślę, że dobrze trafiłeś. Faktycznie mam z tym problem (przykład, który podałeś - dopiero od kilku miesięcy wiem, że jest tak jak napisałeś). Inny przykład z często lecącego w radiu Sławomira: Cekiny błyszczą twe, uśmiechem kusisz mnie, DJ przygrywa Słyszałem jako: Cekiny błyszczą twe, uśmiechem kusisz mnie, niczym przegrywa xD O dziwo nigdy nie miałem żadnych problemów rozpoczynających się na "dys", ale na pewno przekopię internet o tym co wspomniałeś - może to mi pomoże
 9. Cześć, chciałbym się Was poradzić w kwestii zdrowotnej. Mam 27 lat i ogólnie jestem zdrowy. Na główną tapetę rzucam mój problem ze słuchem. Polega on na tym, że często nie jestem w stanie zrozumieć co ktoś do mnie mówi. Zazwyczaj dzieje się to wtedy, gdy są jakieś "przeszkadzacze" w otoczeniu (jakiś delikatny hałas, ktoś np. idzie przede mną i mówi przed siebie). Rzecz jasna słyszę, że ktoś mówi i to dość głośno, ale słyszę to trochę jak bełkot, nie potrafię wyłapać pojedynczych słów. W normalnej sytuacji, czyli gdy nie ma jakichś hałasów, to słyszę bardzo dobrze. Uważam, że to kwestia mnie, a nie otoczenia, bo w takich momentach inni nie proszą o powtórzenie tego, co ktoś mówił, a ja tak. Byłem u laryngologów i badano mnie też audiometrem i słuch mam w normie. Wydaje mi się, że to może być problem z moją koncentracją. Opisany problem zauważyłem dopiero kilka lat temu (czyli nie od zawsze). Ogółem na co dzień czuję się taki mało skupiony, jakby zamyślony i nieogarnięty, bez chęci do inicjatywy by się za coś zabrać i odczuwania subtelniejszych emocji, tak trochę jakby mnie i otoczenie i to co się dzieje dookoła mnie dzieliła szklana ściana i właśnie np. rozmowa obok mnie była prowadzona gdzieś w oddali mimo, że ją słyszę. Kiedyś miałem bardzo bystry umysł i miałem dużo energii, teraz jestem taki no powiedzmy przytępiony. Wiem z pewnością, że wykryto u mnie kilka lat temu przerost candidy i od kilku miesięcy udało mi się zmobilizować do lepszej diety (mało słodyczy, prawie wcale, brak kawy, nie jem w mc donalds itp.) I owszem poprawił się mój ogólny komfort życia, bo nie mam zjazdów energetycznych, potrzebuję mniej snu itp. , ale moje problemy nadal są nierozwiązane. Co może wg Was być przyczyną takiego stanu rzeczy? Grzyby? Pasożyty? Wiem, że czynników może być masa, ale może ktoś z Was mi coś podpowie. Pozdrawiam.
 10. Nie pamiętam dokładnie, ale chyba trafiłem najpierw na Radio Samiec (bezpośrednio z YouTube lub poprzez link z jakiegoś artykułu o tematyce psychologii kobiet). A potem już w trakcie słuchania regularnie audycji trafiłem na pozostałe strony.
 11. Witam wszystkich tu obecnych. Miło jest mi gościć w miejscu, gdzie zbierają się ludzie o podobnych zainteresowaniach do moich. Mam nadzieję, że uda mi się wnieść trochę od siebie w tę społeczność i wspomóc jej rozwój. Pozdrawiam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.