Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

tupak1992

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Dobra

About tupak1992

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tak jestem 1992 po to dodałem temat by zacznerpnąć obiektywnej opini starszych Braci. Wiem że wieczna miłość to wytwór imaginacji wielu pisarzy, reżyserów pisze miłosne scenariusze tylko po to by malutkie dzieci wierzyły, że pozna sie w życiu tylko jedną miłość swojego życia. Jestem świadomy , że uczucie przysłoniło mi racjonalne myślenie i ta mężatka nie jest kobietą z , którą można budować związek a później rodzine. Bo czy to będzie miesiąc dwa czy rok prędzej czy później mnie zdradzi. Gdyby byla inna nie bzykala by sie ze mną bo ma przecież męża, a jeśli była by fair rozeszła by się i wtedy mogla by się puszczać do bólu. Wiem też, że to co teraz do mnie mówi jest pod wpływem emocji i aktualnego raju hormonalnego, który prędzej czy później zjedzie jak powietrze z przekutego balona to kwestia czasu. Myśle, że mężowi też tak mówiła jak mi a później waliła go w rogi i śmiała się z niego jak dzwonił gdy razem piepszyliśmy się w hotelu na jej ,,wyjeździe służbowym"
 2. Witam Bracia Od około 3 miesięcy spotykam się z pewną mężatką, z którą kiedyś około rok temu spotykałem się strikte tylko na sex bez zobowiązań. Znam jej przeszłość w pewnym stopniu aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że mówiąc mi o 10 kochankach w ciągu 10 lat małżenstwa ta liczba może być zaniżona. Aktualnie spotykamy się codziennie, przytulanie się, wspólne spacery, namiętny sex w różnych miejscach, mówimy sobie czułe słówka. Jestem świadomy, że oboje się w sobie zakochaliśmy i jest między nami wspaniale ale... jej mąż niedawno wyszedł z propozycją rozwodu, ponieważ od dawna cały czas sie ķłócili. Myśle o tym żeby związać się z Tą kobietą. Pisze ten temat by zaczerpnąć opinie Braci co myślą na temat związków z kobietą, która kiedyś zdradzała. Warto się angażować czy lepiej nie wiązać sie by tego nie żalować.
 3. Witam Bracia Od około 3 miesięcy spotykam się z pewną mężatką, z którą kiedyś około rok temu spotykałem się strikte tylko na sex bez zobowiązań. Znam jej przeszłość w pewnym stopniu aczkolwiek zdaję sobie sprawę, że mówiąc mi o 10 kochankach w ciągu 10 lat małżenstwa ta liczba może być zaniżona. Aktualnie spotykamy się codziennie, przytulanie się, wspólne spacery, namiętny sex w różnych miejscach, mówimy sobie czułe słówka. Jestem świadomy, że oboje się w sobie zakochaliśmy i jest między nami wspaniale ale... jej mąż niedawno wyszedł z propozycją rozwodu, ponieważ od dawna cały czas sie ķłócili. Myśle o tym żeby związać się z Tą kobietą. Pisze ten temat by zaczerpnąć opinie Braci co myślą na temat związków z kobietą, która kiedyś zdradzała. Warto się angażować czy lepiej nie wiązać sie by tego nie żalować.
 4. Witajcie Bracia W przyszłym tygodniu moja dziewczyna ma urodziny. Chciałbym ją bardzo zaskoczyć, może ktoś z was zrobił już kiedyś jakąś fajną niespodziankę, albo ma jakiś ciekawy pomysł.
 5. Witajcie Bracia moim zdaniem lizanie odbytu przez kobiete wcale nie jest przejawem gejowskich zapędów. Uważam, że nic w tym złego i tylko Ci którzy nigdy tego nie spróbowali czuja wstręt i odrzucenie. Jeśli macie partnerki które będą do tego przekonane gorąco polecam 😉
 6. tupak1992

  Niemieckie samochody

  Kiedyś kolega powiedział mi, że Japońskie samochody maja duszę a Niemieckie są dopracowane do nudnej perfekcji. Coś w tym jest zwłaszcza ,że w ostatnich latach każda marka powoli robi się ,,made in china". Niemieckie samochody zyskały rzeszę sympatyków w latach 90 poprzez produkowanie bardzo komfortowych, niezawodnych samochodów. BMW Mercedes, czy Audi to marki ,które zawsze będą postrzegane przez ludzi jako te lepszego sortu niż opel, skoda, czy seat, który też jest już Niemiecki. Myślenie stereotypowe sprawiło ,że ludzie ślepo zapatrzyli sié w Niemieckie maszyny. Prawda jest taka, że Toyota, Nissan czy Honda produkują bardziej niezawodne jednostki. V- Tec od Hondy, czy VVti od Toyoty to silniki, które tak jak teraz hybrydy pokazują, że Japonia przoduje technologicznie nad Niemcami.
 7. Patriotyzm jest teraz modny wśród młodzieży. Wiele dzieci dodaje znak powstania warszawskiego na fb kompletnie nie mając zdawkowej wiedzy na ten temat. Modne stało sie też dodawanie zdj w mundurze z 3 miesięcznej służby przygotowawczej, która jest symbolicznym przygotowaniem do służby. Dzieci robią sobie fotki w mundurach i wrzucają je na portale społecznościowe w celu zwrócenia na siebie uwagi i lansu bo przecież moda.... Ludzie gineli za taki mundur to pokazuje czym jest patriotyzm w tych czasach. Osobiście uważam ,że mamy piękną historie i powinniśmy być dumni pomimo tego ,że nie jest u nas najlepiej. Ojczyzne ma sie tylko 1 wiec każdy powinien stanąć w jej obronie niezależnie od tego jaka jest. Wiadomo teraz inaczej sie mówi, a w obliczu zagrożenia inaczej sie reaguje. Uważam ten temat za mało sensowny bo co z tego, że ktoś napisze tutaj oddał bym życie jak pierwszy by uciekał?
 8. Witam bracia jesteśmy w okresie świątecznym i postanowiłem rzucić temat wiary. Moim zdaniem cala wiara w boga i kościół to istna mistyfikacja, która została stworzona by osiągać zyski finansowe z ciemnoty i braku wiedzy wiernych. Co myślićie na ten temat?
 9. Każdy raper leci na komercje jak liber np. Wielki raper z ekipa a kończy na kawałkach z Sylwią Grzeszczak. Coś tu jest nie hallo.
 10. Dla mnie polski rap z obecnych czasów a sprzed ponad dekady to niebo a ziemia. Według mnie kiedyś raperzy nagrywali kawałki bo byli czymś zainspirowani robili to co kochali. Obecnie wszyscy lecą pod komercje i sprzedają swój styl za hajs. Propsuje jak ktoś coś nagrywa, trzeba próbować i nie patrzeć na innych bo każdy jest cwany i potrafi tylko krytykować.
 11. Nie uważam żebym był na przegranej pozycji. Jeśli nie spróbuje to się nie przekonam.
 12. Dobra spoko chciałem zobaczyć wasze zdanie na ten temat. Wiem, że musze napisać to z sensen i dać jej do zrozumienia, że jestem z tych konkretnych. Nie jaram się ale podchodze do tematu poważnie. Po to jest forum by czerpać porady od innych, którzy mogą mieć pozytywny wpływ na rozwój sytuacji. Wczoraj byłem w barze a nie w klubie a do tego mam złamaną nogę.
 13. Wiem, że mogłem ale uważam lepiej porozmawiać w 4 oczy niż przy koleżankach i kolegach albo wolnych słuchaczach. Są sytuacje w ktòrych lepiej sie wstrzymać, niż wyjść na napaleńca. Ta dziewczyna należy do tych wstydliwych dlatego nie podszedłem. Odważny na necie? Po co te podtexty skoro pisze konkretnie na temat to oczekuje konktetnej odp albo porady.
 14. Jaki kraj taki Tupak..... Polonez 1.6 Atu plus a nie BMW...
 15. Problem polega na tym, że nie znajdzie mnie na fb. Pewnie jak większość dziewczyn nie odważy sie na 1 krok.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.