Jump to content

Zgredek

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  489
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

616 Świetna

1 Follower

About Zgredek

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,278 profile views
 1. Jak ze wszystkim w tym kraju. Kobitki się grzeją, mówią "to co, nic z tym nie zrobicie?" a te najbardziej nadgorliwe smarują później skargi. Wiadomo, że lądują w koszu na śmieci. Żaden Policjant w dobie nagrywania interwencji nie wyrzuci mezczyzny na podstawie 5 minutowej interwencji. Chyba, że faktycznie kobieta jest obita i poszarpana a facet jest trzeźwy albo pod wpływem narkotyków. Takie rzeczy jednak rzadka się zdarzają. Dlatego podoba mi się artykuł mogący wyrzucić partnera. Dlaczego? Na te 50 przypadków trafi się 1 w którym będę bezsilny, a tak mam zawsze furtkę w postaci w/w ustawy.
 2. No to, że sobie piszą to jedno. Codziennie jeżdżę na takie pomówienia a w skali roku mogę na spokojnie powiedzieć, że na 60 takich domówek jeżdżę. I co? Tylko 2 skończyły się zatrzymaniem jegomościa bo były ku temu solidne podstawy (zbita kobieta na kwaśne jabłko). 58 chłopa mimo tej ustawy dalej śpi spokojnie.
 3. Zainteresowanie laski to jedno, puknięcie jej to drugie. Kiedyś miałem zainteresowanie dziewczyn ale brakowało mi doswiadczenia w przeniesieniu to na łóżko - kończyłem na etapie "Nice Guy'a". Dopiero po pierwszych zaliczeniach lasek zdobywałem doświadczenie w tej sferze. Możesz poczytać porady braci, wykorzystać ich wskazówki ale wszystko trzeba przerobić samemu. Szczęście dla tych, którzy zrobili to w wieku 16-18 lat, gorzej dla Ciebie. Nic jeszcze straconego ale to wiek, gdzie zakłada się, że facet ma już obycie w tych sprawach.
 4. Pffff... A co ja jestem brzydki i mam się czego wstydzić mając Tindera? Sprawa jest prosta, nie mam czasu poznawać ludzi, nie miałbym takiego zasięgu nie używają aplikacji i tyle. Jeśli ktokolwiek wyśmiałby mnie kiedykolwiek, że używam Tindera - to możemy się pobawić w liczby i statystyki, gadka by się zmieniła 😀
 5. Kiedyś byłem bardzo dokładny w zapamiętywaniu co komu mówiłem, aż się na to wywaliłem. Nie jestem w stanie wyliczyć ile razy było "a nie mówiłem Ci tego?" - w sumie nawet to dobrze, jest to w pewien sposób sugestia, że jest tylko pionkiem na szachownicy. Ogólnie często muszę się tłumaczyć z tego, że wyglądam lub zachowuje się jak "ruchacz" - bardzo długo mówiłem pannom "nie prawda, nie uważam się" aż w końcu to przemyślałem i stwierdziłem "Kogo Ty chcesz oszukać" 😂 Śmieszne jest to, że kobiety przez to jak mnie widziały, miały hamulec przed zaangażowaniem się. Bo raz,
 6. @Grzaniec Sporo jest. 3/4 to typowa patologia, w przypadku 1/4 to normalne rodziny. Zaczynałem od takich domówek mając 21 lat, często musiałem ogarniać małżeństwa ze stażem takim, ile ja miałem lat - takie życie. Robota jednak nauczyła mnie od samego początku, żeby wysłuchać na osobno dwie strony - nigdy nie wierzy się w to co jest napisane w zgłoszeniu. Najłatwiej jak jest to kłótnia kiedy oboje partnerów są pod wpływem. Mówisz wtedy, że jeszcze jeden telefon i oboje lecą na izbę - działa wyśmienicie.
 7. No i super, niedopełnienie obowiązków, kijowa kwalifikacja prawna czynu przez policjantów, skarga na zasadność i legalność zatrzymania - jak wygra to życzę żeby dostał odszkodowanie a ich zwolnili. W tej robocie nie ma miejsca dla fusów. Nikt jak z filmiku powyżej z art 15a nie wyrzuci z jednego powodu. Jedynie mądrzy, ogarnięci i doświadczeni policjanci potrafią go zastosować w praktyce. Rzekłbym nawet, że używają go głównie dzielnicowi. A oni to nie są patrol interwencyjny, który decyzję podejmuje w 5 minut. On robi rozeznanie wśród sąsiadów, lokatorów, z każdym rozmawia face to fac
 8. Lądujesz na dołku jako damski bokser i to za uderzenie plaskaczem? Jak ja nienawidzę ludzi, którzy nie znają prawa w Polsce a pierdolą jako znawcy. Wróć jak zmądrzejesz PS. Znajdź mi artykuł, który pozwala policjantowi Cię zatrzymać za naruszenie nietykalności cielesnej to stawiam flaszkę.
 9. Nie żebym bronił kobiety ale już widzę, jak niuńka kręci sobie jakiegoś tanecznego TikToka i rozwala telewizor a Wy przychodzicie pogłaskać ją po główce i powiedzieć, że nic się nie stało, to nic takiego. Nie bądźmy hipokrytami, każdy by się wkurzył. A co do szmacenia - wydaje mi się, że po kilku latach małżeństwa to trochę inaczej wygląda konflikt takich dwóch osób.
 10. Dobra, jako osoba powiązana przez pracę z przemocą domowa zabiorę głos - bo skala waszego bullshitu i gadania o teorii bardzo podniosła mi ciśnienie. Otóż od jakiegoś roku istnieje art. 15a w ustawie o Policji, który pozwala funkcjonariuszom na to, aby z wywalić z mieszkania agresora - nie wiem i nie pamiętam na ile dni do czasu wyroku sądu, jednak jest to genialne narzędzie, którego brakowało. PO PIERWSZE, nikt nikogo nie wyrzuci bo sobie niuńka zadzwoniła na 112. Policjant debilem nie jest, w ciągu miesiąca ogarniamy dziesiątki tzw. Domówek. Często widać, że kobieta
 11. A ja jako użytkownik zwykły i Golda uważam, że dla 30 zł jak najbardziej ma sens. I pisze to z pozycji człowieka, który nie miał już w pewnym momencie czasu na spotkania czy rozmowy. Mając Golda nie masz limitu swipe'ów. Więc jeśli masz przesunięcie w prawo bardzo prawdopodobne, że dziewczyna niedawno założyła konto - to znaczy, że jesteś jednym z pierwszych, który napisał a ona pisze z Tobą jako pierwszym/drugim/trzecim. Nie można patrzeć tylko z perspektywy, że w końcu będziecie mieć matcha. Trzeba mieć na to szersze spojrzenie. Za 30 zł (zakładam, że kupujecie tylk
 12. Zależy. Przez App Store ściągało mi po prostu z tej karty, która podałem. W wersji na Androidzie działa to tożsamo, tylko z Sklep Play.
 13. Nie wiem tylko czy zwalanie na pandemie ma sens. To tak jakby zwalać na ułożenie planet, horoskop, tarota czy pasjansa. Zainteresowanie kobiet pojawia się kiedy jej się podobasz wizualnie, wyglądem. Uważasz, że pandemia mogła się przyczynić do innego spoglądania na facetów? Może po prostu wtedy miałeś jakoś wyróżniający się okres, coś się w Twoim życiu zmieniło i ta iskra zniknęła. Bardziej szedłbym w tym kierunku.
 14. Poczekałbym na promocję i kupił Golda 50% taniej czyli na oko jakieś 30+ zł. Groszowe sprawy a pozwoli Ci na szersze działania.
 15. No właśnie, skoro marnujesz na nią energię i swój czas to bądź chociaż lojalny dla braci i nie trać naszego czasu i energii na marnowanie go i tłumaczenie Tobie Twoich błędów. Zwłaszcza, że dochodzisz do logicznych wniosków by następnie robić nielogiczne ruchy. To forum dla wspierania braci, którzy CHCĄ BYĆ LEPSZĄ WERSJĄ SIEBIE. Ty nie chcesz, więc nie widzę sensu dalszej dyskusji. Co by nie było, powodzenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.