Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wolverine1993

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  527
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

312 Świetna

About Wolverine1993

 • Rank
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

678 profile views
 1. Raczej gównie chodzi o ciekawość, na tym polega ten fenomen 😉
 2. Serio wyglądam jak mój ojciec, więc zapewne u jednych się sprawdzi a u innych nie koniecznie 😉
 3. Siemanko jak pewnie też nie trudno zauważyliście apka która powtarza nas o dobre 30 lat, bije popularnością chyba teraz Insta i Fejsa razem wziętych na glowe. Sam oczywiście sprawdziłem mimo pogłosek, że ta ruska apka wykrada nasz wizerunek itp ( bo FB, Google itp tego nie robią... 😄) . Byłem oszołomiony, a zarazem przerażony efektem jaki ujrzałem po dodaniu sobie 30 lat. Wyglądam praktycznie jak mój ojciec dziś, więc realizm tego programu jest ogromny. Aż strach pomyśleć co ludzie wymyśla jeszcze za kilkanaście lat... A jak Wasze wrażenia?
 4. Dużo też zależy od aparatu i od tego czy używamy flesza. Np mam jakiś stary aparat cyfrowy i na każdym zdjęciu wychodzę chujowo, natomiast jak zdjęcie zostanie wykonane współczesnym telefonem to zazwyczaj jest wszystko ok, tak samo z flashem również na zdjęciach przeważnie nie wychodzę idealnie. Myślę że najlepszy sposób żeby sprawdzić czy jest się fotogenicznym to profesjonalna sesja zdjęciowa, wtedy fotograf powie jak się ustawić, użyje idealnego światła, profesjonalny sprzęt itp. Ja zazwyczaj na takichh profesjonalnychy zdjęciach typu ze studniówki, wesel i innych imprez wychodziłem dobrze,także myślę że jestem w miarę fotogeniczny, chociaż zdarzy mi się zrobić śmieszną minę 😄
 5. Nie wiem co dalej, bo chyba są dalej ze sobą skoro niedawno się zeszli, nie znam ich osobiście więc nie wiem jak się im układa. A w drugim przypadku to na pewno wszystko jest dobrze skoro ponad dwa lata już są ze sobą drugi raz
 6. Właśnie pomoc baby się nie zmieniają 🤔 Można zmienić kobiete ale to nic nie zmieni 😂
 7. Zejście się po 20 latach to już jest ładna liczba 😄 Zastanawiam się czy da się po tylu latach emocjonalnie wejść do tej samej rzeki z tą samą osobą. No ale skoro ludzie są ciekawi to znaczy że jakaś emocjonalna więź się utrzymuje mimo niekiedy lat od rozstania.
 8. Z założenia każdy związek z jakichś przyczyn wkoncu się rozpadnie. Czy to śmierć, czy to emocjonalne lub fizyczne odejście. Czesto ludzie tkwią ze sobą na siłę latami do śmierci. Ale jestem pewny na 100% że jest jakiś promil par na świecie, które są ze sobą aż do śmierci i nie jest to związek który trwał na siłę. Myślę tez ze obie osoby muszą się urodzić z umiejętnością stworzenia takiej głębokiej relacji, nie każdemu się uda i nie każdy trafi na drugą osobę która to potrafi.
 9. Tak kurwa płacze po nocach i nie mogę już ani chwili bez niej życ po 8 miesiącach 😄 Nie rozumiem zbędnych komentarzy, bo to wiele nie wnosi do tego o co zapytałem. Tęsknić to można za zdechłym pieskiem, bo przynajmniej wiesz że był zawsze wobec ciebie lokalny i bezinteresowny 😉
 10. Pytam bo dziś usłyszałem taką historię i postanowiłem się podzielić i poznać opinię forum której większość jest kategorycznie przeciwna takim praktykom, w sumie to i ogólnie przeciwna we wchodzenie w jakiegokolwiek związki 😄 Zawsze mnie ciekawiło jak ludzie się schodzą po latach rozłąki, co nimi kieruję? Ciekawość? Bo w przypadku pary nr 2 na pewno nie była to desperacja, bo oboje są atrakcyjni fizycznie i na braki w kandydatach i kandydatkach nie mogli narzekać.
 11. Usłyszałem dziś od kolegi ciekawą historię o tym jak jego znajomy rozstał się z laską, przyczyna była dość prozaiczna, otóż mieli tam jakieś inne oczekiwania i się rozeszli za porozumieniem stron. Dwa lata później wrócili do siebie, oczywiście będąc w międzyczasie w innych związkach. Druga sytuacja tez jest ciekawa. Mój taki daleki znajomy miał w liceum jakieś 5-6 lat temu dziewczynę z tej samej szkoły ale innej klas, wiek też ten sam. Oboje byli swoimi "pierwszymi miłościami". Rozstali się jakoś pod koniec szkoły. Poszli w swoją stronę. Aż do momentu jak wrócili do siebie po paru latach ( około dwa lata temu i są razem do dziś) Nie wiem dlaczego się rozstali ani w jakich okolicznościach wrócili ( ten znajomy na pewno nie jest lamusem ani cipka żeby błagać o powrót, gość odważny,żywiołowy i pewny siebie). Myślę że po tylu latach po rozstaniu raczej stare uczucie już wygasło w nich do momentu powrotu i czy może pojawić się nowe do tej samej, ale może z czasem zupełnie innej osoby? Zastanawia mnie to bo zazwyczaj słyszy się żeby pod żadnym pozorem nie wracać do ex, ale jednak ludziom się czasami udaje. Wiadomo że jak była zdrada to już pozamiatane dożywotnio.
 12. Jak już raz doświadczyłeś zdrady to powinieneś wiedzieć co robić. Ja bym spierdolił, ale jak chcesz płakać to przeciągaj to co nieuniknione i się zmowu przekonasz jak boli zdrada. Według mnie Twój związek już nie ma sensu, kłamstwo = brak zaufania = koniec związku. Chyba nie trzeba dalej Ci tłumaczyć.
 13. Ale te 2tys euro to na początek, wiadomo że z czasem będzie więcej, więc nie ma co się śmiać że mało, pozatym do tego dochodzą rozmaite dodatki jak to na zachodzie.
 14. Oczywiście że istnieje. Dobro zawsze wraca. Zło tak samo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.