Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Wolverine1993

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  915
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

620 Świetna

1 Follower

About Wolverine1993

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1433 profile views
 1. Ci co się wtedy podorabiali dzisiaj w większości przekazują swoje majątki, firmy dalej dzieciom które również bardzo często idą śladami rodziców. Z tą różnicą że taki dzieciak ma wszystko wyłożone na tacy, w przeciwieństwie do starego który musiał się bądź co bądź starać i coś budować mimo że to było budowane często na przekrętach. I te właśnie następne pokolenie Januszy będzie jeszcze gorsze albo już są niż ich rodzice...
 2. Jak wymusisz większe zarobki na zachodnich korporacjach, które w każdej chwili mogą zawinąć swój interes dalej na wschód jeśli uznają że Polaczki chcą za duzo, więc do czego im to potrzebne? Jeśli chcemy dużo zarabiać to musimy mieć swoje korporacje, ale niestety ten czas raczej nigdy nie nadejdzie, a na pewno nie przez najbliższe kilkanaście - kilkadziesiąt lat, bo takiej korporacji nie buduje się w rok dwa tylko dziesiątki lat, tak jak to miało miejsce na zachodzie. Wszystkie wielkie firmy tego świata zaczynały w garażach, kanciapach, prymitywnych warunkach i pracowało tam po kilka osób. Pamiętam swego czasu jak w moim mieście była duża i dobrze prosperującą drukarnia która zatrudniała kilkadziesiąt osób, ale oczywiście właściciel sprzedał wszystko w macki korporacji, która w tym samym miejscu działa do dzisiaj. Zapewne do dziś klepie za tą kasę murzynki po tyłku popijając drinki na dzikiej plaży. Oczywiście nikt mu tego nie moze zabronić, ale czy takim podejściem kiedykolwiek coś zbudujemy jako naród?
 3. 123 lata zaborów, 6 lat wyniszczającej wojny, 50 lat komunizmu i 30 parę lat nie do końca udanej transformacji ustrojowej. Powiem tak jak na taki liczby to i tak nie jest u nas najgorzej. Nie chciałem używać ostrych słów, więc zapytam tym razem grzecznie. Narodzie kochany, zastanawiam mnie jedynie dlaczego w nas tyle złej woli i mało jest wiary że można tu cokolwiek zbudować i czerpać z.tego w przyszłości korzyści. Serio musi tu pokutować myślenie że nic a nic się nie opłaca?
 4. Bo oczywiście tylko my mamy deficyt budżetowy ? 😂😂 O kurwa ja pierdole a ja odbije piłeczkę i napisze jak można być tak przeorany mózg przez propagandę TVN która uważa że to co robi obecna władza jest porażka natomiast oczywiście poprzednia była idealna. Tu chodzi jedynie o zagrożone interesy niemcow i o nic więcej, natomiast przekop mierzei wiślanej uderza w interesy ruskich. Ale oczywiście w tvn ci tego nie powiedzą. No ale tak zapomnialem to stacja z kapitałem zagranicznym także czego się spodziewać, będą gadać ustami swoich polityków że przykładowo przekop nie jest możliwy bo gdyby natura tak chciała to by powstał bez ingerencji człowieka. Mniej więcej takie słowa padły z ust poprzedniej kandydatki na "prezydentke" ludzi z dosłownie takim samym podejściem jak twoje i których zgaduje że popierasz z całego serca.
 5. Ja prdl, ale w krajach rozwiniętych kiedy budowano takie rozwiązania x lat temu to się kurwa opłacało, przecież to nie jest inwestycja która się zwróci w dwa lata. Masakra, tracę nadzieję w ten naród który ma na tyle przeorany mózg że jedyne w to wierza to to że opłaca im się pracować w niemieckim korpo ewentualnie jeździć do nich na zarobek na szparagi.
 6. Wśród Polaków mnie zawsze bawi takie przekonanie ze u nas nic nie może się udać ani niczego nie możemy mieć porównywalnego z zachodnimi krajami. A twój prześmiewczy post tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu, bo po co nam to potrzebne skoro jest w Berlinie jak to mawiał zapewne przyszły prezydent Polski. To się nazywa kompleks. I to jest mentalność niewolnicza. Nic więcej nie mam do dodania.
 7. Jak w temacie. Wiadomo temat rzeka, jednemu wystarczy 5 tys, a drugiemu 20 będzie mało. Ale chciałbym poruszyć ten dość trudny temat aby sprawdzić kto jakie ma doświadczenia i chciałby się tym podzielić. To może zacznę od siebie. Zarabiam w tej chwili okolice średniej krajowej i z przykrością muszę stwierdzić ze to niestety ale chuj nie pieniedze. I bardzo mocno przy tym się zastanawiam jak ludzie żyją zarabiając minimalną krajową. Wiadomo że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale myślę że w naszych realiach to 10 tys na rękę to jest niezbędne minimum aby żyć ja jakimkolwiek "europejskim" poziomie aby móc sobie pozwolić na spłate kredytu, czy odzlozenie jakiejs konkretnej sumy na czarną godzinę.
 8. Sytuacja dosłownie sprzed chwili. Zdrzemnąłem się dosłownie na 5 min i chyba miałem świadomy sen. Był jednocześnie śmieszny a jednocześnie straszny. Sytuacja wyglądała mniej więcej tak: Wstaje w nocy i chce mi się mega sikać, schodzę na dół a tam zajęty kibel więc raf nie wola idę na podwórko, stoję leje leje i nagle sobie uświadamiam że kurwa ale ja przecież przed sekunda spałem, więc cała akcja przenosi się znowu do mojego łóżka i zaczynam sikać przez sen a chwilę później sytuacja znowu się zmienia i sikam jadąc samochodem 😂😂 Więc budzę się mając świadomość że śnie i patrzę a tu obeszczane ściany i akcja znowu się przenosi jak gdzieś lewituje w tle leci jakiś nie znany mi kawałek, chyba raperski z tekstem że znowu spadam na dno czy coś w tym rodzaju. Więc mimowolnie na siłę się obudziłem już do prawdziwej rzeczywiście, ściany oczywiście całe nie obsikane 😂 bo wtedy to był jakiś sen w śnie. Serce waliło mi jak cholera. Leżę dalej i myślę o tym, a najśmieszniejsze jest to że wcale nie chce mi się sikać 😂😂 Jakieś dwa lata temu miałem coś podobnego również paro minutowa drzemka i pomyślałem sobie wtedy że chce polecieć i to zrobiłem, latałem sobie między gwiazdami aż nagle zechciało mi się spaść aż się obudziłem również z mega szybko bijącym sercem... Mieliście coś podobnego? 😉
 9. No to się zaczyna robić coraz ciekawiej, jeśli ktoś nie wie to jest to znany polski były piłkarz. Ciekawe kto będzie następny... https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/885933/francja-andrzej-szarmach-skazany-za-przemoc-domowa
 10. Też zauważyliście ostatnio wysyp tzn. "glonojadów" co druga typiara na Instagramie czy tinderze ma usta tak porobione że ja prdl. Co to kurwa za moda? Ja tego nie mogę pojąć, ani to fajnie wygląda ... Któremuś z was podobają się takie usta ?
 11. Ja prdl żeby dorosli faceci oceniali innych facetów czy są oni 10/10 czy 5/10 to jest dopiero spierdolina jakiej chyba świat nie widział 😂😂
 12. Jak zobaczyłem tytuł to pomyślałem że może chodzi o tą historię 😂😂 https://www.facebook.com/1715317158713845/posts/2891111151134434/?d=null&vh=e
 13. Może Audi A8 D2 z 4.2 ? Myślę że jak znajdziesz doinwestowany egzemplarz to będziesz jeszcze długo jeździł. Blachy aluminiowe, więc nie zerdzewieje, silnik to sprawdzona i kultowa jednostka, natomiast zawieszenie jest bardzo podobne jak te w Passacie b5, więc majątku nie kosztuje.
 14. 1.9 JTD 150 KM to chyba najlepszy silnik w tym aucie. Ja kupiłem wersję 120 KM i po czasie żałowałem bo jednak ciut za mała moc na tą masę auta. Jeszcze dobry jest oplowski 1.8 MPI 140 koni ale też nie porywa dynamiką.
 15. Jak ma być dla Samca to tylko i wyłącznie Alfa Romeo 159, ew Brera ale to już droższa zabawka 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.