Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Azizi

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  914
 • Donations

  10.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Azizi

 1. Wzrusza a zarazem rozbawia mnie ten dokument. Chłopczyk beztrosko podpytuje napotkane starsze osoby w parku. Polecam.
 2. Oj te organizacje katolickie. Potem dziewczęta starają się, żeby facet pukał do, nieba bram.. Wszystko w tym wątku padło, czyli to że - lekarze to wąskie grono wzajemnej adoracji (zwłaszcza, młodzi lekarze z którymi na trzeźwo nie da się rozmawiać bo czuć wyższość ludzką, szczucie pieniądzem i tym, jak moralnie oni wyżej są usytuowani), - tym że pojawiają się kwestie trudności zawodu (ktoś ci umiera na rękach, masz wrócić do domu i ma być normalnie - w książce Mali Bogowie jest to co nieco opisane), uzależnienia od tego, że 'się dzieje', zabiegówka zwłaszcza, - konferencje, wyjazdy, zwłaszcza u młodych, - dyżury, więcej czasu z kolegami/koleżankami z pracy aniżeli w domu. Oczywiście nie ma co uogólniać, dużo natomiast się to sprawdzało. No i najważniejsze, ile się osłuchałem o samobójach dzieci dwojga rodziców lekarzy. Dramat. Zawód to jest piękny, obecnie coraz mniej budzący szacunek w porównaniu do dawnych lat. Ale jak to mi moja ex opowiadała - lekarz leczy obcych ludzi ale choroba trawi najbliższych.
 3. Trzeba przyznać, że plusem tego wszystkiego jest to, że bliższe mi tematy ginekologiczne Zawsze to coś
 4. Powodzenia. Życie szybko zweryfikuje jak to zajebista kandydatka na zapatrzoną w Ciebie żonę. No chyba że liczysz na dobrą opiekę medyczną i recepty..I tyle z rodzinnego życia.
 5. Wypisz wymaluj moja sytuacja, która zakończyła się we wrześniu Otóż powiem Ci jak u mnie to wyglądało: nie wyglądało. Później wyjdzie żeś gołodupiec i nie możesz jechać z nią na Seszele..O ile będziecie się widywać przelotnie między dyżurami etc etc. Obiecałem sobie, że żadnego wchodzenia ze służbą zdrowia (lekarki, pielęgniarki) w układy. Polecam.
 6. Taaaa.. Będzie pokrywał dłuuuugi czas...to...ultimatum;D
 7. @17nataku - lepiej nie dało się tego ująć. A kasa? Coś mi się wydaje, że przepadła...
 8. Zasadnicze pytanie - oddała dług? 😆
 9. Odkąd mniej się udzielam a więcej czytam widzę jakąś gorycz na tym forum. I to nie tylko ja zauważam, parę kumatych osób z którymi utrzymuję kontakt (a już tu ich nie ma) to samo stwierdziła. Rozumiem wszelkie awersje, ale, nie dajmy się też zwariować. Inaczej sens rezerwatu...to jaki sens?
 10. Najlepiej podrzuć co wg Ciebie jest ok - olejek + szampon. Zwłaszcza to ostatnie, bo stosuję zbyt krótko i szukam coś, co zagości u mnie na dłużej. Mizianie kartaczem uzależnia Dbanie o brodę to swoisty rytuał.
 11. Możemy się nie lubić, ale się szanujmy 😎 Układ inny jak kobieta+mężczyzna...powiedzmy, że ... wolę jednak konserwatywne podejście do tematu.
 12. Na początku tak będzie, wkurzające to to, ale skóra nie znaju że coś na niej jest i drapie. Z biegiem czasu kup sobie kartacz, bo naskórek będzie się zapewne łuszczył i trzeba go będzie się pozbywać. Melduje się brodaczo-zarostowiec z 5letnim stażem w branży PS. Ostatnio zakupiłem szampon do brody i widzę, że świetnie się układa broda dzięki temu, lepiej też z naskórkiem. To tak jakbyś już całkiem wszedł w temat:)
 13. Z chęcią wypowiedziałbym w tym temacie, ale z przyczyn poszukiwań w co wierzę a w co nie sam szukam odpowiedzi. Coraz mniej odpowiedzi w głowie mówiących, że rozwodnicy to jakiś gorszy sort. Coraz mniej odpowiedzi potępiających to co kościół potępia... Z chęcią posłucham za to Was. Może znajdę gdzieś trop w jakim kierunku iść....
 14. Dokładnie to przyszło mi na myśl. Dacie się Bracia trochę paniom wykazać? W końcu czerpiemy jakieś 5% wnioski z tego co mówią
 15. Przez moment myślałem, że jest tam krzyż na wypadek ataku wampirów A tak serio to rób swoje, skoro chcesz coś takiego przeżyć - to to zrób. Potem przejdź na wyższy poziom i idź spać w las. Sam trochę planuje w tym roku w cieplejszym czasie poużywać namiotu (na niższe i wyższe cele :P).
 16. Ważne, że on ma tą swoją filiżankę koleżankę czy jakoś tak.. Pół żartem, pół serio - to wszystko przez te ogniste czerwone włosy, działają jak płachta na te samiczki
 17. Dobrze zrobił. Nawet jeśli to papież, to też człowiek. Nie wiadomo czy nie miał jakiegoś zabiegu lub po prostu go bolało ramię (jak boleć może zwykłego człowieka, zwłaszcza w jego wieku) a azjatka potraktowała go jak ciuch w szmatexie. A może to jakaś nędzna prowokacja. Cholera wiadomo.
 18. Hmmm..nie spodziewałem się, że wyjdzie poza rezerwat pytanie typu: Całować teraz, zaraz, jutro, za dwa dni czy z języczkiem? Czekam na pytania: - Czy położyć rękę na stole? - Czy popatrzeć na nią i mrugnąć czy wyjdzie na to że jestem łatwy? - Czy się oblać wodą perfumowaną czy niech czuje dziki zapach mego ciała? Myślałem, że kwestia całowania to jest naturalna i indywidualna kwestia. Ode mnie tylko - zwlekanie to lipa na całej linii. Czy to poznanie kogoś czy materiał na LTR.
 19. To jest ten Discord czy nie? Na linku Analcondy jest nas tylko 4...
 20. @Maszracius_Iustus To jeszcze tak z klasyków ówczesnego czasu..;)
 21. @Analconda zrób proszę, bo będziemy się zbierać milion lat. Kiedyś utworzyłem serwer na Discordzie, pisałem na forum ale reakcji zero. Ochota więc przeszła i usunąłem serwer.
 22. Sporo poradników jest na samym forum WoTa. Plus najlepiej doświadczenie się przekazuje na bitwie, w praktyce. Teoria garażowa to mała sprawa. Poza tym gra ma już swoje lata świetności za sobą. Dla mnie plusem jest szybka możliwość grindu, co też działa w drugą stronę - więcej ludzi paziowatych robi X. T30, Maus i IS7.. . Kurła... Było elitarnie... Mausa ubić... Sztos...
 23. @Maszracius_Iustus No to Omena zalanego w trupa na zlocie trzeba było eskortować do pokoju:D A tak serio to z Omenem na paru piwkach byłem. Pieprzony arciarz;) Żeby nie offtopować, to co, jakiś serwer Discordowy, żeby zebrać ludzi? PS. Baine:
 24. Starsi Piraci to legenda nie do podważenia - to było top topów, potem się towarzystwo rozpanoszyło, dużo graczy odpuściło.. Dla mnie top na arcie był Baine, poziom nieosiągalny dla reszty. emu87 możliwe, że kojarzyłem. Teraz to mam tylko przebłyski nicków. Swoją drogą PTS to były niezłe trolle;) Nie wiem czy znajdę filmik z ich inwazji na Wyspy ale była polewka wtedy PS. MrOmena pewnie znasz?
 25. Może śmierdzieć, bo ja byłem w reaktywowanych Piratsach Z WilliamemDrake'iem jako bigbossem Do legendarnych, pierwszego zacięcia to mało kto by się dostał, to był rozpiździec, jak sam zresztą wiesz Skill spadł, cholera wie czemu ale tak jest. Może dlatego, że z grania ciężkimi, które uwielbiam i umiem - rozmieniam się na lajty i medy, których dawniej unikałem...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.