Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

verde

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  403
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

278 Świetna

About verde

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 07/20/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1806 profile views
 1. @Mosze Red prosiłbym o jakąś informację gdzieś, kiedy i gdzie te treści będą dostępne.
 2. Czy będziecie tam wrzucać filmy usunięte z Vimeo? Marek pewnie ma to wszystko gdzieś na dysku, a było tam wiele wartościowych treści, których nie można już nigdzie znaleźć.
 3. Czy w tej książce jest jakiś rozdział poświęcony samotnym matkom? Bo zastanawiam się nad kupnem.
 4. Witam, czy są tutaj bracia, którzy mogliby polecić jakieś sprawdzone miejsce do pracy w tych krajach? Najchętniej podjąłbym pracę jako Operator wózka wysokiego składu (reachtruck). Bo w tym mam największe doświadczenie i uprawnienia.
 5. Oczywiście. Nie jest warta niczego z mojej strony. To ona się powinna o mnie starać, a nie ja o nią. Przecież to kuriozum. Teraz się chujowo czuję, że za jakiś czas będę dziękował za to losowi.
 6. Katowałem to już kilka razy, ale potrzebuję jeszcze czegoś mocniejszego, a audycja Marka taka była.
 7. Dziękuję Wam bardzo za te wszystkie odpowiedzi. Z wszystkimi się w większości zgadzam. Tak, to prawda, że zjebałem. Mogłem to rozegrać inaczej. W zasadzie mogłem to zakończyć dużo szybciej parę miesięcy temu, ale wtedy mój haj nie był tak zaawansowany i chęć na spotkanie z nią była dużo mniejsza, ponieważ czytałem to forum i wiedza tutaj zawarta hamowała mnie przed zrobieniem kroku. Po prostu mówiłem sobie "Nie spotykaj się z nią, bo jeszcze to zajdzie za daleko i będziesz tego żałował". Tak zajdzie za daleko. Bo ja z racjonalnego punktu widzenia naprawdę tego nie chce. Wiem, że będę się za jakiś czas z tego śmiał, jaki to byłem głupi. Kiedyś wiele lat temu przez ponad rok trzymał mnie haj na jedną dziewczynę. Ona młoda, piękna, dziewica, świetny charakter, zabawna, sympatyczna - dosłownie ideał kobiety (choć wiem, że takich nie ma). Ale jak teraz na to patrzę, to myślę sobie, że dobrze się stało, że do niczego nie doszło. Bo ona była bardzo wierząca i regularnie chodziła do kościoła. Wiem, że mielibyśmy przez to konflikt. Ja bym nigdy tego nie zaakceptował, bo po prostu wiem jak to działa. Dzisiaj nie żałuję, że to nie wyszło. Rok temu chciała się ze mną spotkać, ale odmówiłem, kilka lat temu sikałbym ze szczęścia na myśl o spotkaniu z nią. To teraz porównajcie sobie tamtą dziewczynę do tej obecnej, o której tutaj napisałem. Przecież tu nawet nie ma czego porównywać. Nie ta liga pod względem charakteru, wyglądu, skali problemów i szeregu innych rzeczy. I ja przez kogoś takiego mam problemy ze snem i odżywianiem. Za parę miesięcy się będę śmiał z tego, ale na razie jest mi ciężko, bo chociaż potrafię sobie to wszystko przetłumaczyć, to i tak narkomański haj nie ustępuje. Muszę ten czas po prostu jakoś przetrwać.
 8. Można gdzieś teraz znaleźć tę audycję Marka?
 9. Stukałbym, aż w końcu stuknąłbym dzieciaka i żałował tego do końca życia. Daj spokój. Za parę miesięcy będę się śmiał z tego jaki byłem głupi.
 10. Przede wszystkim szuka alfę, którą przerobi na betę. Mówiła, że podobają się jej dobrze zbudowani faceci i łobuzy (to moje przeciwieństwo).
 11. Nie znasz tej sytuacji. Ona nie oczekiwała tego na 110%.
 12. Tylko jak przerwać ten haj emocjonalny.
 13. Czytam 4 lata. Ale od czytania do praktyki droga daleka.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.