Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

verde

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  441
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

291 Świetna

About verde

 • Rank
  Starszy Kapral
 • Birthday 07/20/1988

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1915 profile views
 1. Bo co? Postawiłem jeden przecinek nieprawidłowo? Śmieszny jesteś.
 2. Mnie najbardziej denerwuje, jak ktoś napisze ciekawy wątek, z wszelkimi zasadami pisowni itd., a moderatorzy zamykają go i autor znika. Powinny być jakieś odstępstwa od tych zasad. Przynajmniej w niektorych przypadkach.
 3. W kolejności od najbardziej odrzucającej rzeczy do najmniej: 1. Brzydka twarz 2. Nadwaga (kilka kilo więcej to nie problem, gorzej jak jest tego duzo więcej) 3. Brak cycków i tyłka 4. Zbyt wysoki wzrost 5. Zbyt krótkie włosy. Aczkolwiek u mnie jest tak, że jak laska jest 5/10 z twarzy to mając duże piersi staje się automatycznie 7/10
 4. Klub winowajców (1985) - szczególnie końcówka mówi wiele prawdy o tym, jakich facetów szukają kobiety.
 5. 65 kg przy 186? Ja przy 183 ważę 83 i wyglądam jak patyk...
 6. Nie ogarnąłem, bo nic konkretnego z czego mogły być pieniądze mnie nie interesuje. Zacząłem studia, bo naiwnie myślałem, że coś z tego będzie (bardzo dobry kierunek, nie presja otoczenia). Mylisz się co do samochodu. Ja zacząłem łysieć w wieku 22 lat. Jak nie masz o tym pojęcia, to się nie wypowiadaj :). Nie każdemu łysina pasuje. Mnie w ogóle.
 7. Dzięki za wszystkie odpowiedzi. W zasadzie takie miałem plany, ale tylko potwierdziliście moje zdanie.
 8. Mój szwagier został niedawno ojcem w wieku 39 lat. Dobrze się trzyma, więc myślę, że nie było jeszcze dla niego za późno. Chciałbym żyć w Polsce i mieć kogoś u boku, ale w obecnej sytuacji jest to niemożliwe, bo status materialny mi na to nie pozwala. Dlatego właśnie zadałem to pytanie. Z jednej strony chciałbym wrócić i kogoś mieć, w drugiej jednak pieniądze i stabilizacja finansowa też jest cholernie ważna. Dlatego jestem w kropce. Inna sytuacja byłaby, gdybym był 10 lat młodszy. Wtedy wszystko byłoby jasne, co robić. Próbowałem wielu szkoleń przez wiele lat, dużo kasy na to wydałem. Większość mi się do niczego nigdy nie przydała. Nawet nic mnie tak szczególnie nie interesuje, żeby się w coś konkretnego pakować. 1. Po moim powrocie w wieku 37 lat? Myślę, że tak. 2. W jakimś mieście w perspektywami. Jeszcze nie określiłem gdzie. Miałem iść, ale nie ma sensu pakować się w coś, co mnie nie kręci. Męczyłbym się tam.
 9. Co człowiek to inna opinia. Dużo osób Ci powie, że w tym wieku trochę już za późno na zakładanie rodziny. Nie mówię, że to jest moja opinia.
 10. Witam. Krótko opiszę swój profil i proszę Was o jakąś ocenę. Mam 31 lat. Całe swoje życie pracuję na magazynie, a w ostatnich dwóch latach jako operator wózka. Mam wykształcenie techniczne i w ciągu roku planuję obronić pracę inżynierską, ale nie chce pracować w zawodzie, bo już dawno doszedłem do wniosku, że mnie to nie interesuje (nie ma co robić coś na siłę). Niedawno wyjechałem za granicę i pracuję tutaj też jako operator wózka. Pieniądze jak wiadomo dużo wyższe niż w Polsce. Nie mam niestety żadnych oszczędności, nie dlatego, że nie oszczędzam, tylko przez to, że dużo wydałem na takie rzeczy jak aparat na zęby i implanty, samochód, ostatnio przeszczep włosów. Planuję jeszcze laserową korekcję wzroku. Niestety nie mogę wrócić do rodziców. Nie ma sensu tutaj pisać o przyczynach. W związku z tym mam pytanie do Was. Czy siedzieć za granicą, zarabiać i odkładać pieniądze, jednak nie ma tutaj za bardzo możliwości na poznanie jakiejś sensownej kobiety. Czy wrócić w przyszłym roku do Polski, pracować za słabą kasę, ale związać się z kimś? Po prostu zastanawiam się, czy jak np. wrócę do Polski w wieku 37 lat, to nie będzie już za późno na pewne rzeczy. Rodzina i otoczenie z pewnością powie, żebym wybrać drugą opcję, jednak Wasze obiektywne zdanie mnie bardziej interesuje.
 11. Nie, nie ma w tym sensie. Była bardzo dobra audycja, ale została usunięta i nigdzie nie została później wrzucona.
 12. Breakfast Club. Zwłaszcza koniec spodoba się użytkownikom tego forum.
 13. Człowieku, głosowałem 4 lata temu na Kukiza. Czy mój głos cokolwiek zmienił? Nie zwracaj się do mnie w ten sposób. Jakbym wiedział, że kilka milionów osób pójdzie i zagłosuje na kogoś innego niż PiS/PO to też bym poszedł. Ale wiem, że tak nie będzie bo połowa społeczeństwa ma wyjebane na Wybory. btw. Nigdy nie głosowałem na PiS/PO i nigdy nie zagłosuję.
 14. Dawno nie było nic o samotnych matkach. Może jest w planach jakieś nagranie? Albo przynajmniej wrzucenie tego starego, które youtube usunął wraz z pierwszym kanałem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.