Jump to content

Dassler89

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,097
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,177 profile views

Dassler89's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

1.7k

Reputation

 1. Widać dla niej z kolei to nie była pierwszyzna
 2. Pełna zgoda - u mnie w pracy też leci RMF FM i doskonale rozumiem o czym piszesz. Kiedyś miałem nawet pomysł nagrywania tych ich wstawek i wrzucania do neta na fanpage na FB albo jakieś szorty robić pod nazwą "suche żarty RMF FM" czy coś w tym stylu ale nie czuje się na tyle opiniotwórczy w sumie. Mnie jeszcze strasznie irytuje taki gościu (nie wiem jak się nazywa) który ma taki rozczulający się i łamiący głos. Był jednym z głównych propagandzistów covidowych w tym radiu w czasie pandemii. Tym łamiącym się głosem przekazywał informacje o covidzie w sposób turbo-emocjonalny, czasem aż do pożygu. Najlepszy dzień dla mnie to taki, kiedy jestem sam w pokoju - wtedy zazwyczaj radio mam w ogóle wyłączone i jest cisza albo jakiś podcast z telefonu.
 3. Każda fundacja to maszynka do robienia kasy. Jedną ręką dają na swój cel i to jest na świeczniku a drugą ręką dają sobie na swoje własne utrzymanie - wszak fundacja jak każda forma działalności, musi utrzymać się na rynku i opłacać swoje własne koszty - w tym pracowników stałych czy zarząd. Problem robi się gdy wydatki (zwłaszcza na ten drugi cel) nie są transparentne i upublicznione.
 4. Odpowiadając na pytanie czy obecnie audyty energetyczne są lub nie są obecnie obowiązkowe: Miał już obowiązywać ale nie jestem pewien czy obowiązuje (wydaje mi się że tak), przepis o tym, że obecnie nie można wynająć ani kupić mieszkania (nawet z rynku wtórnego) bez certyfikatu energetycznego wystawionego przez uprawnionego audytora. Ludzie z kolei mają to obchodzić tak przy zakupie mieszkania, iż podpisują przy spianiu atu notarialnego, iż tak certyfikat otrzymali i odebrali wcześniej, przed aktem.
 5. Owszem, jest bo zobacz, który kontekst wypowiedzi brzmi lepiej: 1.) Żaden człowiek nie powinien być napastowany, nie powinien być dotykany tak jak nie chce i z kim nie chce 2.) Jednym z praw kobiet jest to by kobiety nie były napastowane seksualnie, nie miały niechcianego kontaktu Jasne, jakby ktoś chciał tu wyjechać z argumentem statystyk, że gwałty, molestowanie etc. zdecydowanie częściej dotyka kobiety itd... Jasne, że tak: mi chodzi tylko o nazewnictwo pewnych zjawisk. Aborcję ze względów o których napialem w pierwszej swojej wypowiedzi wyłączyłem z tego o czym pisze...
 6. A pro po samego nazewnictwa: ostatnio modnym zrobil się termin "prawa kobiet". I ok... ...ale zastanawia mnie, że lewica oddziela dwa terminy od siebie: "prawa kobiet" od szerzej "prawa czlowieka". Bo wszystko co podpinają pod te cale prawa kobiet, oprócz aborcji (bo mężczyzna aborcji nie przeprowadzi) wchodzi jednak w skład terminu "prawa czlowieka".
 7. Nie wiem czy to co tu napisze wpisuje się w ten temat ale ja chcę obalić tu jeden mit: Mit pt. że niby domeną obecnych Julek jest lecenie na "księciów orientu" i innych zagraniczniaków. W Łodzi działała wtedy Akademia Medyczna (dziś po połączeniu z uczelnią wojskowa jest Uniwersytet Medyczny). Akademia Medyczna w tamtym czasie prowadziła wiele kierunków dla osób z bliskiego wschodu (Syria, Irak, Libia). Wiem to od swojej matki, że była grupa dziewczyn celująca celowo w tych studentów. A czemu? No bo to byli przyszli lekarze, stomatolodzy, etc. Byli egzotyczni i przede wszystkim MIELI DOLARY. To co działo się w akademiku to można porównać do dzisiejszego Erasmusa. I sądzę, że ta działo się wszystko: anal, oral, grupowy etc.
 8. Lewica jest tak zarejestrowana (podobnie jak konfederacja), że jej progiem wyborczym jest 5%. https://www.rp.pl/polityka/art38982251-lewica-przedstawia-listy-chce-uzyskac-w-wyborach-15-proc
 9. Nie nie... Wczoraj miałem złoto Bałkanów, nektar z Chorwacji czyli Ożujsko Roboje robię na światowym poziomie to i światowo pije
 10. No to jestem, witam ^^ Ostatnio na robocie piłem... ...wczoraj... ...ale jedno piwo... ...dwulitrowe...
 11. Gargamel srargamel... Dziś na tapecie jest Gonciarz który na lotnisku gdy czekał na jakąś tam laskę, na kartce zamiast jej imienia miał napis "pojemnik na spermę".
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.