Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Seveneight

Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Seveneight

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to tylko sex. To będzie tak, misiu jestem w ciąży!
 2. Panowie dołożę i swoje trzy grosze z obserwacji. Nie jesteśmy w stanie wyrwać jednostek z matrixa a co dopiero mas. Po pierwsze ludzie są stłamszeni ekonomicznie, za małe dochody robią z masy bezwzględny wyścig szczurów. Podejrzewam że nie będzie już więcej takich solidarnościowych zrywów jak w latach osiemdziesiątych. Smutne to. Inżynieria mas poczyniła swoje. Jakaś zmiana zapomnijcie. Ordynacja wyborcza jest tak pokrętnie skonstruowana że mało kto ją ogarnia. Masy głosują bez zastanowienia na tych co znają z pudełka. A o nawracaniu jednostek ciężki temat.
 3. Kurczaki Więc bracia, właśnie mam przed sobą łańcuch dostaw żywych kurczaków do ubojni. Lecimy: Kurczak 1.9kg żyje 34dni. Kurczak 2.6kg żyje 40dni. Kurczak 2.1kg żyje 56dni z wolnego wybiegu. Waga ich się odnosi do całości kurczaka przed ubojem. Smacznego.
 4. Podejrzewam jak to przejdzie, to ceny testów DNA wystrzelą. A czas oczekiwania na wyniki będzie bardzo długi.
 5. Panowie a teraz zagadka. Francuskie media potwierdziły że nie było robotników budowlanych na katedrze w momencie zauważenia ognia. To kto to jest na wieżach pół godziny po objęciu obiektu ogniem ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.