Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Młody96

Użytkownik
 • Ilość treści

  8
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Młody96

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Stolyca

Ostatnio na profilu byli

59 wyświetleń profilu
 1. Młody96

  Czy nauka języków to warty uwagi cel?

  Wydaje mi się że jeśli te "gówienka na ucho" zostaną wprowadzone za naszego życia to raczej w czasach gdy będziemy już w na tyle posuniętym wieku, że będzie nam wszystko jedno lub ewentualnie w cenie której nie będziemy w stanie opłacić. Spójrz na jakim poziomie jest google translate obecnie.
 2. Musisz się zorientować w okolicy. Jak mówisz, że miasto jest dość duże, możesz poszukać na obrzeżach, ewentualnie mniejszych miejscowościach w okolicy. Do tego każdy większy supermarket ma zaplecze i potrzebuje ludzi do wykładania towaru czy rozładowywania dostaw. Chociaż nie znam konkretnie warunków w Skandynawii, spekuluje na podstawie krajowego podwórka.
 3. Możesz spróbować poszukać pracy na magazynach. Albo spróbować dawać korepetycje z angielskiego, w tym przypadku nieznajomość miejscowego języka może być nawet atutem.
 4. Kupiłem ostatnio tuszę z królika na promocji. I o ile udka już zjadłem, tak nie mam pomysłu na zagospodarowanie reszty. Czy jest ktoś chętny podzielić się jakimś dobrym przepisem?
 5. "Fenotyp rozszerzony" - kontynuacja "Samolubnego genu" Dawkinsa, przytoczonego wcześniej. Obie może nie są stricte w tematyce psychologii ewolucyjnej, ale dobrze opisują mechanizmy ewolucji jako takiej.
 6. Inne książki Kirsta też są warte uwagi.
 7. Młody96

  ''Konie pociągowe" forum.

  Ja wychodzę z założenia, że jak nie mam nic do powiedzenia, to się nie wypowiadam. Jestem tu głównie po to, żeby słuchać bardziej doświadczonych ode mnie.
 8. Młody96

  Dobry wieczór!

  Witam panów, po kilku miesiącach przeglądania postanowiłem się zarejestrować i zacząć brać bardziej aktywny udział w życiu forum.
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.