Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Młody96

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Młody96

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Stolyca

Recent Profile Visitors

92 profile views
 1. Wydaje mi się że jeśli te "gówienka na ucho" zostaną wprowadzone za naszego życia to raczej w czasach gdy będziemy już w na tyle posuniętym wieku, że będzie nam wszystko jedno lub ewentualnie w cenie której nie będziemy w stanie opłacić. Spójrz na jakim poziomie jest google translate obecnie.
 2. Musisz się zorientować w okolicy. Jak mówisz, że miasto jest dość duże, możesz poszukać na obrzeżach, ewentualnie mniejszych miejscowościach w okolicy. Do tego każdy większy supermarket ma zaplecze i potrzebuje ludzi do wykładania towaru czy rozładowywania dostaw. Chociaż nie znam konkretnie warunków w Skandynawii, spekuluje na podstawie krajowego podwórka.
 3. Możesz spróbować poszukać pracy na magazynach. Albo spróbować dawać korepetycje z angielskiego, w tym przypadku nieznajomość miejscowego języka może być nawet atutem.
 4. Kupiłem ostatnio tuszę z królika na promocji. I o ile udka już zjadłem, tak nie mam pomysłu na zagospodarowanie reszty. Czy jest ktoś chętny podzielić się jakimś dobrym przepisem?
 5. "Fenotyp rozszerzony" - kontynuacja "Samolubnego genu" Dawkinsa, przytoczonego wcześniej. Obie może nie są stricte w tematyce psychologii ewolucyjnej, ale dobrze opisują mechanizmy ewolucji jako takiej.
 6. Ja wychodzę z założenia, że jak nie mam nic do powiedzenia, to się nie wypowiadam. Jestem tu głównie po to, żeby słuchać bardziej doświadczonych ode mnie.
 7. Witam panów, po kilku miesiącach przeglądania postanowiłem się zarejestrować i zacząć brać bardziej aktywny udział w życiu forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.