Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

WielkieOczy

Użytkownik
 • Content Count

  117
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Świetna

About WielkieOczy

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jesteś tu jakimś debilem do podgrzewania wątków? @Fit Marek ci płaci, żeby był większy ruch? JPD. Idz kurwa na świeżakownie i zajrzyj we WSZYSTKIE wątki. Są tam daty, a często i prawdziwe imiona. Białych rycerzy. Pzecież to sa szczegółowe informacje. Czy ja muszę dalej tłumaczyć? Nie chce mi się. Taka polemika zmierza do niczego. To jak rozmowa z moją żoną. It's you bejbe?
 2. Wiesz. Gdzięs wspominałem o dwóch kobietach, które szanuję. Jedyne jakie szanuję. One namówiły mnie do pisania. Nie mam wiele czasu, ale zapisuje dużo. Te ponad dwieście stron, o których gdzieś wspominałem, że są moją historią dla córek, gdyby coś mi się stało i wróciły do matki, a ona by im przedstawiała tęczową historie jej wobec nich. Nie planuje śmierci Ale wolę dmuchać na zimne. Do książki jak wspomniałem namawiają mnie dwie kobiety. Może na emeryturze.
 3. Ma. Gdy mnie aresztowano dostałem na 24h zatrzymaniu psychiatrę. Gdu mu opowiadałem o swoim życiu i dlaczego się tu spotkaliśmy - zrobił wielkie oczy. Gdy byłem przesłuchiwany mój adwokat i oficerowie śledczy zrobili wielkie oczy Gdy dostałem areszt na dwa miesiące do wstępnej rozprawy (bez kaucji) to wszyscy zrobili wielkie oczy poza oskarżycielem i kimś w rodzaju prokuratora. Jak doszło do żolnierzy, że ktoś tam wyżej odpowiedzialny za całe ich wewnętrzne systemy, coś jak intranet, został oskarżony i zatrzymany, zrobili wielkie oczy Jak media wewnętrzne zainteresowały się sprawą to wiem, że jak się dowiedziały to zrobiły wielkie oczy Skłamałbym, gdybym napisał, że cała Dhekelia zrobiła wielkie oczy, bo zamieszkuję ją dużo cywilów z innych branż, działając na zlecenie -nawet - podwykonawców. Więc dla takich osób jest się anonimowym i nic na nich nie robi wrażenia. Bo nawet cie nie znają i walą ich cudze problemy. Ale.............. mieli wielkie oczy Poza tym sprawa trochę wyszła poza baze. Więc parę mediów z regionów, z pogranicza, zjawiło się, przy moim pojawieniu po wyjściu z więzienia. Zrobili Wielkie Oczy. Satysfakcjonuje Cię to wyjaśnienie?
 4. Pierdolisz. Mam tłumaczyć dlaczego? Oszczędź mi
 5. Już widzę jak te przebiegowe old fuckin' pruchno MILF stara się przy trójce dzieciaków o kolejne - 2 lata przed emeryturą To będą jazdy. Może dożyję takich historii gdzieś na netach Będą o nich pisać na tym forum zdesperowana 60-tka
 6. No a co z rysunkami? Trzeba trochę to ogarniać. To nie jest tylko praca z piłą w ręku. Na tomiast jeśli to ma się przydać w domu to tylko wykończeniówka. Pouczysz się i przy okazji wyremontujesz swoje mieszkanie. Efektami się nie przejmuj i nie zniechęcaj - jęsli nie masz o tym teraz bladego pojęcia.
 7. Taki post jak ten cytat powinien być w świeżakowni. Z pytaniem końcowym: Jak żyć? Ale to obrazuje schemat lasek i badbojów. Baby to kurwy. Bez wyjątków.
 8. W temacie napisałem związek. Może wyolbrzymiłem. Ja nie szukam - poważnie. Edytowałem post i dodałem jej odpowiedzi.
 9. Ciekawe dlaczego przylepiają się do mnie takie osoby. Nawet w pracy. Musiałem zwolnić kolesia. A więć tak. Wrociłem na terapię. Nie biorę prochów już. Jakoś się otrząsłem po Waszych postach i jakbym wyszedł z lekkiego haju. Albi nie wszedłem w niego w ogóle. Może odkryłem jakiś nowy rodzaj omotania,który czai się tuż przed hajem. Dziś znowu trzeźwo myślę i tamte pisania to jakbym był lekko czymś odurzony. No nieważne. Może to było zmęczenie. Dopytałem ostatecznie dziewczynę dlaczego ma arabsko brzmiące nazwisko i co z dziećmi w Polsce. No cóż cytuję Pisownia oryginalna.
 10. No OK. Bardziej klarowne. A Ty masz rodziców? Nie mogą się zajmować wnukiem? Jedno jest pewne - decyzja o braku ślubu jest czymś co powinno dać Ci przewagę. Jej podejrzenia o romanse Twoje to pierwszy wstęp do jazd. Dlatego proszę Cię, nie wdawaj się w ŻADNE romanse. To, że nie macie ślubu nie zmieni Twojej sytuacji jeśli ona wysunełaby argument zdrady. Zaraz pewnie znajdą się sierotki, które powiedzą Ci, żebys się zabezpieczał intercyza. Gówno prawda. Intercyza nie chroni Cie przed alimentami czy ustaleniem widzeń z dzieckiem. Powtórze pytanie: rozmawiałeś o opiece nad dzieckiem? Naprzemiennej? Tu akurat nie ma znaczenia w jakich warunkach to się będzie odbywać (wiek dziecka- ma 1.5 roku? Tak?) Zapisuj sobie wszystko. a rozmowy na ważne tematy (DZIECKO!) nagrywaj. To Ci się przyda w sądzie. Choć sfeminizowane, to często trafić możesz na faceta. W moim przypadku tak było w Polsce. Trafiłem na sędziego. a protokulantka widząc jak jedzie po mojej ex wyszła w połowie. Sprawa została odroczona. Później ten sam sędzia i eksiura była non stop pouczana. Mało tego, sędzia tak ze mna zaczął ją urabiać. że sama juz nie wiedziała czego chce. Baby sa po prostu głupie. Nie bój się o nich tak myśleć wbrew opinii pizdeuszy. Ja to mówie głośno i o dziwo wygrywam wszystko. Czytając forum natkniesz się na przykład wybitnie mądrej Marii Salomei Skłodowskiej. Mało kto wie jednak, że owa dama była po prostu zwykła babą. Nie umiała nawet gotować. Myliła cukier z solą. Tego nie znajdziesz w pisanych książkach przez wiecznie zkompleksionych Polakach. Pierre Curie był białym rycerzem i chciał dla niej dobrze - dając jej odkrycie. Nad którym sam pracował. Gdyby wtedy wiedział, że skończy się to Noblem... Jedyną prawdziwą kobietą z sukcesami był Kopernik Taki żart sytuacyjny.
 11. Przeczytałem pare wpisów i nie wiem... Był okres że zamawiałem na uncje - daily. Do porannej kawy, przed obiadem i po, w pracy i do snu. 2g dziennie to takie minimum. Nie pal, gdy masz doła. A jak już musisz to pal w towarzystwie. Zioło jest fajne jeśli masz poukładane wszystko w głowie. Jeśli chcesz się odprężyć paląc po jakiś traumach - pal ze znajomym, który z podobnych traum już wyszedł dawno lub ma na Twoje wyjebane. Dodam tylko tyle, że nie pal gówna jak amnezja. Idz w lemona lub sative (ja ją nazywam creativa). Jak sam sadzisz lub znasz kogoś niech da Ci liście za pół ceny. No nie wiem jak to w Polsce, ale tu liście to taki odpad troche, natomiast działają zajebiście w ciastkach. A i umnie na wysepce inhalują dzieciaki dla lepszego snu zamaist white noise. Kobietom pomaga na laktacje. Palisz z gliniarzami ( w sensie ty jarasz i czujesz,że oni też )
 12. Jeśli programowałeś to masz wiedzę zapewne taką jak ja. Więc z Pythonem pójdzie gładko. To piękny język i wg mnie nie przeminie jak inne. Dla kogoś kto programował to po prostu intuicyjna bajka. Ja wszystkich języków uczyłem się sam. Właśnie w domowym zaciszu. Wciąga cholernie. Mój kumpel porównał go do początku malowania, przez kogoś, kto z malowaniem obrazów nie miał doczynienia. Na początku jesteś niecierpliwy. Z czasem cieszysz się z efektu końcowego i sam zachwycasz nad tym co stworzyłeś. To jest język dla wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na efekt końcowy. Dodatkow fajne pieniądze. Nawet w Polsce nie musisz mieć dyplomu, wystaczy, że potrafisz. Jak wyżej. Jest jednym z lepszych języków, gdzie efekty możesz podglądać w czasie rzeczywistym. Możesz mieć zamysł, ale nie do końca być pewnym efektów. Pewnym fektów mam na myśli co wyjdzie zajebistego. A zawsze wychodzi wszystko super. Dostaniesz wisienkę, a będziesz poświęcał kolejne noce nad tym, by była w lukrze Sory za metafory No to trzeba liznąć. Jak zacząć? Google.
 13. Możesz mi wyjaśnić łopatologicznie o co chodzi z tym dzieckiem? Ona je ma na właśność? Może je weź do siebie i tyle. Wiesz dlaczego system jest zły? Bo tworzą go faceci. Pod jakimś naciskiem kobiet. Nie wnikam co to za sieroty tworzą system, ale tacy sami faceci potulnie godzą się na to, by dziecko zostało przy matce. Z podkulonym ogonem przyjmują zasądzone alimenty. Sami sobie, w którymś momencie pierdolneliśmy w kolano. Alimenty? Jakie kurna alimenty?! Przyjeło się już, że dziecko z matką. A niby kurwa dlaczego? Bo ma cycki i je będzie karmić piersią do czasu, aż skończy naukę? Ja jestem może inny i cwaniakuję, bo dzieci mam ze sobą, a alimentami żone straszyłem. Tylko straszyłem. Mam wyjebane na te pieniądze. Do tego jestem wredny. Zabezpieczylem ponad 200 stron mojej historii u prawnika wraz z nagraniami, które uratowały mi dupę - dosłownie dupę przed wyruchaniem mnie lub zajebanie za pedofilie. Płacę równowartość od tego roku około 2500zł na polskie monety kancelarii (rocznie) na wypadek mojej śmierci i powrotu dzieci do ich matki. Dodatkowo przepisałem polisę na życie tejże kancelarii. Jeśli miałoby to trwać dłużej bez mojej obecności na tym padole. Dostaną cały plik dokumentów i nagrań jaką kurwą była ich matka. Prawnik obiecywał mi, że znajdą moje dzieci, choćby zakopały się na Marsie i to wszystko im przekażą. Uciąłem te żale o cofnięciu czasu. Żebyś za tydzień nie chciał cofnąć czasu o tydzień. Pokaż jaja choćbyś miał stanąc przed nią bez slipek. Proponowałeś naprzemienną?
 14. Gdzieś trochę napomknąłem w moim wątku. Więcej napiszę po zakończeniu terapii, do kontynuacji tejże za namową najlepszych braci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.