Jump to content

Hubertius

Użytkownik
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

232 Świetna

About Hubertius

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/24/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Gry komputerowe, jednak nie podzielam większego entuzjazmu dla utworów typu "Fortnite" czy "CS-GO", bardziej od wcześniejszych wymienionych wolę gry strategiczne (serie Total War,"Ultimate General Gettysburg") oraz symulatory typu Arma 3. Interesuję się także mocno historią (II wojna światowa i secesyjna, te głównie okresy działań wojennych skupiają moją największą uwagę).

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Libertyn Tak się zapytam tylko Ciebie. Czy jesteś atencjuszem? Dobrze wiemy obydwaj, że odpowiedź jest jedna patrząc na powyższy temat.
 2. Gdy uświadomicie sobie, że jakby ten tekst "Daria" wstawić odnośnie realiów Polaków i Polek chcących mieć i wychować dziecko w tym pięknym kraju nadwiślańskim to jest on adekwatny co do joty.
 3. Kurwa, mam wrażenie, że znowu doszło do podziału na dwie grupy. Czy jestem jedyną osobą na tym forum, która nie chce się zaszczepić, bo widzi, że mówiąc przysłowiowo "po kiego czorta"?
 4. I kolejna dyskusja, z której mogło wyniknąć coś wartościowego zamieniła się w gówno przepychanki.
 5. Cześć W jednym z wątków na rezerwacie pomijając temat, bo jest on nieważny wybuchła mała wrzawa o to, że nie można porównywać tego i tego, bo do ubliża pamięci zmarłym. I tu jest właśnie moja rozkmina. Co to tak naprawdę oznacza? Co komu po uczczeniu ich pamięci? Dla mnie jest to osobiście tylko frazes, który ludzie wypowiadają "bo tak trzeba", a w rzeczywistości nie ma żadnego sensu. Każdy w duchu to mówi, a w rzeczywistości cieszymy się, że nie jesteśmy na ich miejscu. A wy jak sądzicie? Jest coś w tym więcej, czy to tylko festiwal hipokryzji i obłudy przed samym sobą, aby nie ujaw
 6. "Mroczne hordy pustoszą nasz kraj ale my będziemy stać tu stać aż do śmierci."
 7. Mój stary, który jest turbopisowcem pewnie pierwszy pobiegnie na szczepienie. Matka niby bardzo "politycznie uświadomiona", a wystarczy, że ją ojciec tylko trochę nakręci i pewnie też pójdzie. Ja osobiście wolę podziękować, choć obawiam się, że dojdzie do patologii, w której siłą będą nas wyrzucać z domu na szczepienia. Rozumiałbym, gdyby śmiertelność wynosiła 1% i więcej i z tego powodu była ta nagonka. Ale tak? Toż to zwykły przekręt, dzięki któremu rządy w trakcie tego burdelu mogą robić za plecami co chcą i jeszcze przy okazji nałożyć dodatkowo kaganiec obywatelowi. @Obliter
 8. Straszak. Jak nikt z sąsiadów nie wykona "telefonu podp************" to raczej nie ma co się obawiać.
 9. @Stefan Batory Masz rację. Ale nasze społeczeństwo jest tak popieprzone, że niestety w dbaniu o sylwetkę zaleta utrzymania zdrowego stylu życia u większości zeszła na DRUGI PLAN. Liczy się to o czym właśnie wspomniał @Brat Jan. Teraz na pierwszą rolę wszedł szpan przed innymi ludźmi. Chore i powalone, ale tak właśnie jest. @Colemanka Lepiej uważaj z takimi deklaracjami, bo zaraz priv będzie zapchany od wiadomości większości samców z forum.
 10. @tamelodia To nic... ja od swoich starych od 16 roku życia słyszę by mieć dziewczynę i od razu robić dziecko. Tak, dobrze słyszysz. Od 16. Żadna z waszych historii "tego" nie przebije. Żadna. P.S Siostra myślała, że ja sobie jaja z tym robię, dopóki nie usłyszała tego tekstu rodziców w stosunku do mnie. Potem patrzyła się tylko na mnie z wzrokiem wyrażającym mniej więcej taką informację:
 11. Perfekcją byłoby dążenie do ścieżki Szarych Jedi. Film objaśniający mniej więcej o co chodzi poniżej: https://www.youtube.com/watch?v=r_TkCsguGuc
 12. Jak ktoś nie wie o co chodzi to jeszcze wrzucam ten film poniżej:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.