Jump to content

Hubertius

Starszy Użytkownik
 • Posts

  629
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

About Hubertius

 • Birthday 10/24/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Gry komputerowe, jednak nie podzielam większego entuzjazmu dla utworów typu "Fortnite" czy "CS-GO", bardziej od wcześniejszych wymienionych wolę gry strategiczne (serie Total War,"Ultimate General Gettysburg") oraz symulatory typu Arma 3. Interesuję się także mocno historią (II wojna światowa i secesyjna, te głównie okresy działań wojennych skupiają moją największą uwagę).

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Hubertius's Achievements

Sierżant

Sierżant (7/23)

884

Reputation

 1. Ja np. na pytanie o zarobki zawszę mówię "sory, poufna informacja, nawet moja matka nie wie ile zarabiam".
 2. Powodzenia na rozmowie, koniecznie daj znać jak było. Jak się dostaniesz to zajebiście. A jak nie to nie koniec świata, uwierz mi. Chodziłem na te rozmowy do pierwszej roboty i pół roku odbijałem się murem. Jak w końcu się załapałem... to po rozmowie rekrutacyjnej, po której wydawało mi się, że "no nie ma chu***, że oddzwonią". Z robotą niemalże jak z laskami. "Jak nie ta to następna".
 3. Ale tego nie musisz mi mówić. Jest tu parę osób, które na siłę próbują cukrzyć stronę rosyjską, ale ja do nich nie należę. Dla mnie większym problemem jest właśnie fanklub miłości do Ukrainy, bo o ile rusofili łatwo idzie wyjaśnić, o tyle Polakowi nie przemówisz, że Ukraina poza swoim przetrwaniem gra dalej na własną korzyść i nie mają oczu zaślepionych romantyzmem. I będzie to z czasem interes coraz dla nas bardziej chu****. Wołyń jest o tyle problematyczny, że Ukraińcy powoli zaczynają przepychać swoją narrację o "ich zabitych" kompletnie pomijając "dlaczego, czemu i jak", a także stosunek ofiar do łącznej liczby mieszkańców (gdzie ewidentnie widać po takim zestawieniu kto więcej naodwalał). Zbierają listy ofiar, będzie z czasem coraz więcej książek o "zbrodni polskiej". To zmierza w jednym kierunku. Wyciągnięcia rączki po więcej hajsiwa od kogo wiadomo do kogo.
 4. Dokładnie. I ta dopiero nastąpi pewnie w momencie, jak Ukraińcy wystąpią o odszkodowanie i reperacje za "śmierć Ukraińców z rąk polskich". Aż by się chciało rzec: tylko z zakończeniem "w Polsce..."
 5. Hej, ten polski oddział brał udział w rajdzie na wioski przygraniczne w Biełgorodzie? Jak tam to "szapo ba", szczyt debilizmu. Dobrze, że ich nie pojmali, bo dopiero by się zrobiła afera na całego. Swoją drogą, wczoraj przez chwilę w gościach miałem "nieprzyjemność" zerknąć na wiadomości z telewizora. Podawali tam newsy, że ukrainska kontrofensywa zacznie się "już za chwilę" i "z tego co wiemy nie będą musieli długo czekać". No cóż, jestem ciekaw jak długo będą musieli milczeć w przypadku, gdy odwlecze się to o kilka miesięcy. O ile w ogóle do niej dojdzie, bo też można taki wariant założyć. 🤔 Poniżej wstawiam dobrą analizę możliwego scenariusza jak to się skończy, wali z daleka Kurskiem 2.0:
 6. Kolejny artykuł z "Dr Onet", serio? @spacemarineStary, wpadłeś niczym śliwka w kompot. Przecież @mac Ci tłumaczył jak oni układają w tych redakcjach teskty. Mają wprost prikaz pt. "pisz tak, by debile klikali". A tym im dałeś kliknięcie. Nabiłeś wyświetlenie. Dokonałeś wszystkiego to co od Ciebie oczekiwali, a nawet i więcej, bo nakręcisz się i pewnie klikniesz kolejny artykuł z tego typu gówna. Na przyszłość staraj się takiego szmelcu nie wrzucać, bo pełno tego na forum, a wiemy o co chodzi i jest to fizycznie "odkrywanie koła na nowo". P.S Nie odbieraj tego jako atak, nie o to mi chodzi. Wiem po Twoich innych postach, że ogarnięty z Ciebie gość i szkoda by było czas tracić na te zjebane rede**** wysry*** po kroju "der onet", jest zawsze masa innych ciekawszych i interesujących rzeczy do omówienia. 🙂
 7. Nie chce mi się zbytnio wkur****, dlatego podsumuje to krótko. Już jeden użytkownik pisał niedawno, że spodziewa się, że "no w tym roku powinno nastąpić jakieś większy gest od strony ukraińskiej z okazji rocznicy". Skomentuje to tak: Jak coś to prędzej my przeprosimy Ukraińców, a oni je przyjmą.
 8. W Rosji kobiety masowo hajtały się z wojskowymi przed ich ruszeniem na front. Powód jest rzecz jasna oczywisty. Pensja po zmarłym wojskowym + "nowiutka" łada z nieba nie spadnie... . Widać, że PIS idzie w podobnym kierunku, tyle że tutaj na szczęście nie ma wojny... jeszcze.
 9. Twoja wiara przypomina tą z poziomu generała McClellana z 1862 roku, gdy był u progu Richmond z miażdżącą przewagą liczebną. Oczywiście wiarą sprzed momentu, zanim został kompletnie pobity, a i on szybko po tym stracił dowództwo nad armią Potomacu. ☺️ To jest wojna, tu się może wszystko wydarzyć, co już zresztą mieliśmy w tym konflikcie okazje zaobserwować, nieprawdaż?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.