Jump to content

Hubertius

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

266 Świetna

About Hubertius

 • Rank
  Starszy Szeregowiec
 • Birthday 10/24/1998

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Gry komputerowe, jednak nie podzielam większego entuzjazmu dla utworów typu "Fortnite" czy "CS-GO", bardziej od wcześniejszych wymienionych wolę gry strategiczne (serie Total War,"Ultimate General Gettysburg") oraz symulatory typu Arma 3. Interesuję się także mocno historią (II wojna światowa i secesyjna, te głównie okresy działań wojennych skupiają moją największą uwagę).

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://www.youtube.com/watch?v=bEvBCnHPM4Y Chyba najładniejsza wersja powyższego utworu jaką na tą chwilę usłyszałem.
 2. Żeby przeżyć i każdego dnia się rozwijać. No i przede wszystkim mieć trzy cele: 1) zarabiać pieniądze, by nie prosić rodziców o utrzymanie na studia i życie 2) zarabiać pieniądze, by opłacać studia z własnej ręki 3) w międzyczasie szukam powoli jakiejś roboty w branży związanej z moim kierunkiem studiów. Ok, to tyle z tych bardziej przyziemnych i obecnych. Rodzice są najważniejsi, nie chciałbym ich obarczać jakimikolwiek wydatkami (dochodzi do akcji, że ojciec się kłóci ze mną, bo chce przelać trochę kasy by mnie wspomóc, a ja się na to nie zgadzam). Pieniądze to
 3. @Pacman Niedawno @cst9191 zrobił wątek, gdzie pokazywał na zdjęciach jak to 60-70 letnie kobiety potrafią mieć tonę atencji od simpów i stulejarzy. Dziewczyna ładna, brzydka, stara, szczerbata i tak będzie miała multum wiadomości z "ofertą bliskiego zaznajomienia". Więc... co to świadczy o dziewczynie, że dostaje takie wiadomości i puszy się jakby była wyjątkowa? Chu** znaczy mówiąc brutalnie. Nie ma w tym nic wyjątkowego i ona sama nie jest wyjątkowa, bo rynek matrymonialny, spizdowacenie facetów i generalnie cały ten burdel powoduje, że każda dziewczyna gdziekolwiek by teraz n
 4. Tutaj bardziej "bekowa" wersja: W ogóle ten salut na końcu. Jakby oddawał szacunek największemu przeciwnikowi dotychczas w swojej historii, czyli schodom.
 5. A tak już na poważnie kto jest rolnikiem / ma styczność z rolnictwem wie jak sytuacja się przedstawia. Cała ta akcja z Covid-em przyczyniła się tylko do jeszcze większego spierdzielenia całej sytuacji.
 6. @Trevor Kiedyś mój nauczyciel od historii z liceum powiedział: - Jedna z najbardziej interesujących wojen, tylko niestety nie wygrali Ci, którzy chciałbym żeby wygrali... . Mam podobne zdanie w tym temacie.
 7. Kolejny wątek. Który można podsumować jednym, ale to tylko jednym filmem kilkusekundowym.
 8. Powody są znane, nic tego już nie zatrzyma. Problem w tym, że przez to wszyscy będziemy mieli równo zdrowo przej****, niezależnie od tego czy ktoś jest singlem, w związku itd. . W innych krajach nie jest lepiej, a teksty o automatyzacji gospodarki dzięki czemu niby w krótkim czasie można naprawić problem braku rąk do pracy można sobie wsadzić głęboko w cztery litery. Przykre, ale do bólu prawdzie. Nic nie można zrobić, aby to zmienić. Ja bym tylko od siebie dodał, że de facto od kilku lat mam uczucie życia w państwie / narodzie, które już dawno umarło, tylko o tym nie
 9. Nie zdziwiłbym się, jakby się okazało, że będziesz miał każdą z tych trzech reakcji jej wobec Ciebie, tylko w odpowiednich odstępach czasu... . Wracając do tematu, mocno współczuję. Jesteś pewny, że nie jesteś w stanie tego w jakiś sposób leczyć?
 10. Pora wprowadzić nowy termin znaczeniowy na forum braciasamcy catprovider
 11. Do materiału podejdźcie z dużym dystansem, lecz bądź co bądź trzeba przyznać, że dużo prawd zostało w nim powiedzianych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.