Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Asesor

Użytkownik
 • Content Count

  22
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralna

About Asesor

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

99 profile views
 1. Taką sytuację już miałem, i odmówiłem, bo to była dziewczyna dobrego znajomego.
 2. Równie z dupy, co pisanie o instynktach. Człowiek różni się od zwierząt między innymi tym, że potrafi kontrolować swoje żądze. Nie, co nie zmienia faktu, że parę razy musiałem się powstrzymać i z perspektywy czasu widzę, że warto było.
 3. Szkoda, że jeszcze żaden gwałciciel nie wpadł na pomysł użycia tych słów jako kontrargumentu w czasie rozprawy, bo pewnie po tak błyskotliwej mowie oczyściliby go z zarzutów. W tym, że potrafię kontrolować swój popęd seksualny na tyle, żeby potem tego nie żałować.
 4. Chyba jak jesteś zwierzakiem.
 5. 12.01.2019 - cykl pierwszy, tydzień drugi Dwubój Zarzut power + front 30/3 x2, 40/2 x2 Zarzut bez rozrzutu 50/2 x3, 60/2 x3, 70/1 x3, 80/1 Góra na unik 40/3 x3, 50/2 x3, 55/2 x3 Push press 40/4 x3 Siła Front + box jump 50 x3 + 3 skoki 70 x3 + 3 90 x1 + 3 100 x1 + 1 110 x1 + 1 115 x1 + 1, nowy pb Objętość Front + box jump + unoszenie nóg wisząc 80/5 + 5 skoków + 5 wznosów strict, tak 3 razy
 6. Właściwie to sam sobie odpowiedziałeś. Skoro nie chcesz, nie jedź.
 7. Po wybraniu "Przeglądaj -> Newsy" z menu rozwijanego zostaję przeniesiony na stronę newsy.braciasamcy.pl, która jest nieaktywna (przynajmniej u mnie).
 8. To nie są dowody naukowe/logiczne. Pozwolisz, że skończę dysputę, bo się nie rozumiemy. Pozdrawiam.
 9. Jeśli to stan nauki, to muszą być na niego jakieś dowody (naukowe oczywiście). Powtórzę więc pytanie: jak to stwierdziłeś? Masz jakieś uzasadnienie w literaturze naukowej?
 10. Ignorancją jest rzucanie tez, których nie potrafi się udowodnić. Też tego nie lubię, jeśli to ciebie interesuje.
 11. XDDDDD Jak niby to stwierdziłeś? A może teizm powstał wtórnie do ateizmu?
 12. No i co z tego, że Brat dodał wpis? Nie szkaluję, po prostu wyrażam moją dezaprobatę, bo takie myśli zwyczajnie są dla mnie cliche i nie do końca prawdziwe. I czemu niby to jest hejt? XD Punktuję konkretne zdania, wyrażam wątpliwość, co jest zwyczajną krytyką. Nie atakuję autora wpisu, tylko treść wiadomości. Nie rozumiem zbytnio dalszej części wypowiedzi, więc się do niej nie odniosę.
 13. Idziemy do szkoły, bo jest obowiązek państwowy. Na studia idziemy, jeśli chcemy - wiadomo jak to wygląda w praktyce, mnóstwo osób idzie dziś na studiach po to, żeby przedłużyć sobie dzieciństwo o 5 lat. Są też osoby, które mają parcie rodzinne, ale z drugiej strony gdyby im to parcie zabrać to by było płakanie pokroju "nie wiem co robić w życiu, mam kryzys egzystencjalny". Za kraj nikt nie walczy, bo wojny nie ma, a jeśli wybuchnie, to sporo osób poszłoby do woja z obowiązku, a nie z przyjemności (nie mówiąc już o tym, że większości może nie udać się zwiać przed poborem). Ludzie żenią się z masy powodów, chociaż zgodzę się tutaj, że rzeczywiście jest to często niepotrzebne. Dom? Kurwa, praktycznie każdy woli mieć więcej przestrzeni dla siebie niż ma obecnie, co w tym dziwnego? Dzieci? Niesamowite, ludzkość ma popęd seksualny i pragnienie posiadania potomstwa. Powiem więcej, niektórzy nawet logicznie twierdzą, że chcieliby mieć dzieci. Schemat już na tym polega, że działa. Może nie zawsze dobrze, ale na pewno działa. Ludzie są leniwi, więc wybierają to co znają, zamiast tego, czego nie. Szczególnie, że nie wiadomo czy będzie to lepsze, czy gorsze, czy może takie same. Strasznie generalizujesz i sprowadzasz wszystkie te rzeczy do negatywnych aspektów. Co do związkowych kwestii, to pewnie zgadzamy się na niejednej płaszczyźnie, ale ten bijący mesjanizm i pietyzm całkowicie odstręcza mnie od twojej wiadomości. Dorabiasz cierpienie do wyświechtanych frazesów. Napisz jeszcze, że oddychamy, jemy i sramy jak wszyscy, i żebyśmy koniecznie przestali to robić, bo przecież to schemat.
 14. Filmy można oglądać nie tylko w telewizji. Co do pierwszego postu, wspaniały opis oczywistości i rzeczy, z którymi każdy się zgadza, a potem nic z tym nie robi. Przeciętni ludzie robią to samo co reszta masy, bo, jaka niespodzianka, są przeciętni. Taka definicja przeciętności. 80% ludzi, a może i więcej, jest taka sama. Jeżeli chcesz się wyróżnić dodając patetyczne wpisy o powtarzalności życia ludzkiego i tego, że robimy to, czego wymagają od nas inni, to niespecjalnie wyróżniasz się od tej całej masy. Poza tym, z tego co mi się wydaje, to wkraczamy, czy nawet wkroczyliśmy, do ery, gdzie każdy jest indywidualistą. Bez różnicy z jakim młodszym człowiekiem byś nie porozmawiał, usłyszysz to samo. Ja, ja, i ja. Nic dziwnego, że mamy tyle rozwodów, mniej przyjaźni, więcej chorób psychicznych i generalnie parcie na sukces. Coś kosztem czegoś.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.