Jump to content

deleteduser105

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,142
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Donations

  60.00 PLN 

deleteduser105 last won the day on November 24 2019

deleteduser105 had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,914 profile views

deleteduser105's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

1.4k

Reputation

 1. @Patton @Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? tak ma wyglądać forum ?
 2. Tak jak już napisałem, forum schodzi na psy a właściwie niewłaściwe psy wchodzą na forum i skaczą do gardeł. Nie będę się tu z nikim kurwa spinał, czy nikogo umoralniał, ale nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć kogo wkurwia czyj pogląd. A wkurwia tych o mają inny, że nie mam takich jak oni i tak samo jak nie napisałem że chodzi o m czy k, tak samo na żadnej z 5 stron nie napisałem że gardzę tylko że się brzydzę a poleciało już kilka takich wysrywów że to napisałem... Wobec tego kim są zakłamani frustraci? Przejęzyczenie? No kurwa nie bardzo... Polaczkowatość weszła za daleko? Tylko czekałem aż zwolennicy spierdolenia i tatuażyków zaczną się tu podgrzewać i pruć, no i proszę. Jeszcze ze dwie strony i będą się zapraszać na fame mma. Beka z himenów co rysują sobie obrazki jak dzieci - poziom w chuj.
 3. Nie ale widzę że ty tak - kolejny co mówi o wolności słowa, ale kiedy spotyka się z innymi poglądami niż jego - chce kogoś zmieniać, wrzuca i kipi z wkurwienia. Nie wypowiadam się w tematach tylko dlatego na głównej, tym bardziej jeśli nie wchodzi w kręg moich filozoficznych zainteresowań, a ty się prujesz jak właśnie taka laska na pudelku bo coś jest na topie - to trzeba wcisnąć trzy grosze... Ponad 10 lat wojaży po Europie, a on mi będzie mówił o podróżowaniu i poznawaniu kultur - może zacznij lizać typów po jajkach jak chcesz być taki sympatyczny-elastyczny. Forum schodzi na psy.
 4. Nie bój się jeśli, nawet do zawiasów daleko. Za mało wiemy, tylko dogłębna analiza wersji dwóch stron pozwoli na obiektywną ocenę nadużyć.
 5. @Brat Jan To raczej jest 101 % fiksja aczkolwiek podzielam zdanie @Marek Kotoński - coraz częściej się tu wchodzić nie chce.
 6. @Alli Weź odbij z tymi swoimi podjazdami do kogoś na swoim poziomie, ledwo wszedłeś na forum a już się prujesz jak gacie starej babki. Ignor.
 7. Po pierwsze spinasz się jak dziecko w szkole. Po drugie tłumaczysz, po trzecie piszesz o tym że o gustach się nie dyskutuje ale dyskutujesz i nie szanujesz czyjegoś zdania ale chcesz żeby szanować twoje. Autor wątku dokonuje analizy, ty oceny, nie taki był zamiar. Hipokryta. Pyta czemu ktoś obraża po czym sam obraża.
 8. I zaczęło się - skakanie sobie do gardeł która racja jest mojsza. Najlepsi są ci, którzy piszą to jego sprawa a sami nie potrafią uszanować mojego zdania. @Leniwiec jak rok temu wybuchła szopka, to pamiętam jak 99% tego forum (i społeczeństwa do dzisiaj) telepało się ze strachu, a dzisiaj chcą uczyć co wypada a czego nie. Wypad za taki odpad.
 9. Kurwa, cukier... a polski trap to też indywidualizm? Nawet flow zapierdolone od amerykanów, na chuj te głupie usprawiedliwienia? Prawda dla jednych bolesna, dla drugich współczesna. Jedyne co się pojawiło to brak zrozumienia głupoty.
 10. Znam kilka takich historii - jakakolwiek ideologia nie ma sensu - wygrywa silniejszy.
 11. Działają na mnie jak płachta na byka. Dlaczego? No właśnie... robią je po to żeby się wyróżnić bo nie mają żadnych wyjątkowych zdolności manualnych dzięki którym ktoś zwróciłby na nich uwagę i już tutaj jest odpowiedź na ich pytanie. Niestety tak jak w przypadku "chujusa z ruchan" - 99% ludzi to tchórze i naśladujący debile kierujący się psychologią tłumu tak i w tym wypadku będą się miotać że jak to - przecież to ich wyjątkowość i to tylko oni sobie zrobili... ano kurwa nie bardzo... Nie każdy jest bykiem bo sobie zrobi taki tatuaż i bynajmniej nie chodzi mi tutaj o januszy tatuaży. Teraz co drugi albo trzeci jest wyjątkowy i musi się podzielić swoim wieeeelkim światopoglądem wypisanym na skórze - oczywiście wraz z popytem rośnie podaż... To żadna indywidualność - to moda. https://www.youtube.com/watch?v=LYCxdI4IRF0 Brzydzę się.
 12. Jakimś cudem wpadłem na to dzisiaj na jutubie. O ile widzę w niej "jakieś" przebłyski normalności i zrozumienia że zrobiła co zrobiła, to jednak dalej twierdze że jest debilką która nie rozumie swojego postępowania do tego stopnia że brnie w to dalej. Myślę, że najuczciwszym porównaniem będzie branża porno - bez hamulców, róbta co chceta - jak to mówił Owsik. Podwyższenie granicy tolerancji - jak to obecnie ma miejsce i nie przejmowanie się niczym do czasu aż społeczeństwo przestanie dotować taką patuskę, jest niczym innym jak ślepą uliczką. Internet nie zapomina, a właściwie ludzie w internecie. Oczywiście - każdy ma prawo do wolności i nie będę mówił co można a czego nie, ale jakiś minimalny poziombeing-human obowiązuje. Pomijam to, co zrobiła w internecie, że ośmieszyła rodzinę, zostawiła traumę, utworzyła sobie wizerunek kurwy... ale kiedy jej rodzina zmienia nazwisko a ona dalej chce być celebrytką bo są z tego pieniądze to już nie mam pytań. Na pewno jest idolką wielu osób w młodym wieku i tak pustych (bo dziurawych) dzbanków i pewnie po takim pokazie poziomu życia (nic nie robienia), utwierdzi je w przekonaniu że to ma sens, czyli pustka do potęgi. Taką mamy rzeczywistość i o ile cieszę się ze mamy takie miejsce jak forum Marka, o tyle chciałbym żeby internet zniknął.
 13. Ani to twój kumpel ani to twoja laska. Jest baaardzo mało znajomych którzy myślą głową.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.