Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ariok

Użytkownik
 • Content Count

  57
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Dobra

About ariok

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Napiszesz proszę jakie?
 2. Rozumiem, że z seksem to full serwis? Jeśli tak to szybko po złości zasięgnąłbym do czeluści perwersji takich, że po tygodniu zrzucałaby się nawet na chleb aby tylko nie musieć dawać Nie to żebym urał i robił z siebie jakiegoś mega ruchacza.. ale zaznałbym wszystkiego co tylko w internecie bym znalazł Żeby nie było OT, kiedy moje dziecko miało chrzciny to też byłem przeciwny takiej wystawnej imprezie. Pani chcąc takiej imprezy a zarazem nie naruszać domowego budżetu (którym w tym czasie mocno obracaliśmy, bo był to okres budowy) poszła z teściową (której też zależało na takiej imprezie..) na układ, że pożycza pieniążek na imprezę a potem z prezentów jej zwracamy, jeśli nie uzbiera się tyle co wydała, to teściowa pokrywa resztę. Ja od początku powiedziałem - nie chce imprezy, nie jest to dobry moment na wydatki. Uparły się, poradziły sobie, spin nie było. Dzieciak ciut zarobiony w skarbonie.
 3. Proszę, 30dni testów. U mnie w czarnej dziurze somsiad wziął i mówi, że bajka jakiej się nie spodziewał. Dzisiaj i ja idę do punktu. https://www.play.pl/kampanie/net-box/?main_menu=Oferta&submenu1=Internet&submenu2=Internet_poza_miastem
 4. ariok

  Kontrola telefonu

  Hej, podbijam temat. Często przewijały się nazwy tych aplikacji a nie mogę nic znaleźć.. Panowie no!
 5. Odnosząc się do: Kolego, jak życie? Trochę czasu już minęło..
 6. Możesz bardziej szczegółowo? Niech wszyscy wiedzą na jakie teksty zwrócić uwagę.. pewnie były i obietnice.. Próbowała grać dupą?
 7. Siemanko, będę obserwował, ciekawy jestem rezultatów
 8. Tylko w jej mniemaniu. Trzeba mieć twardą psychikę i twarde nastawienie, tego uczy to forum. Nie można zapomnieć, że to ona daje dziwne sygnały swoim zachowaniem a nie na odwrót. Dokładnie, tak to z reguły bywa. Dlatego ciągle z tyłu głowy dystans i ostrożność.
 9. Mistrzyni Polski albo i nawet innych rejonów w PoleDance. Nie dziwne, że dobrze wyćwiczona
 10. Czemu od razu wbite poczucie winy? Chłopak chce wiedzieć co jest na rzeczy, podejdzie do rozmowy przygotowany przez braci na to co może usłyszeć, więc w dużym stopniu pogodzony z tym, że coś jest na rzeczy a co za tym idzie nie da sobie wbić poczucia winy... Jeżeli rozmowa nie będzie rzeczowa - dzięki, fajnie było, jutro oddam Ci klucze. Co jeśli by się okazało (1%), że dziewczyna głupieje, bo zrobiła jakieś badania i jest poważnie chora? Też by był biały rycerz, bo chciał się dowiedzieć co się dzieje? Jeżeli dziewczyna jest ogarnięta to powie - słuchaj, czekałam na tą rozmowę, no jest inny typ, jest lepiej, nie ma sensu dalej tego ciągnąć, wypierdalaj. Wtedy autor nie wchodzi w żadną gadkę, pakuje mandżur, wychodzi (z godnością, nie na kolanach). Dla mnie w tej sytuacji ratuje ją tylko naprawdę mocny argument. Tak jak większość uważam, że dziewczyna leci w kulki i czeka aż ty się z nią rozstaniesz.
 11. Jeśli nie masz dziecka to nie powinno nic Cię trzymać w tej chujowej relacji
 12. Dachowiec Dzięki, może i racja. Ale wiadomo jak to z fantazjami, pociągają.. Mylisz się, z 8-10 lat temu to się oglądało dużo. Teraz mocno sporadycznie i jak już to jakieś amatorskie materiały. Dzięki. Dobry pomysł na początkowy krok, by sprawdzić czy rzeczywiście to jest to czego chcemy. Ciekawe czy przypadki o których pisałeś wynikają z nieprzemyślanych decyzji czy z impulsu normalności po spuszczeniu z krzyża Dzięki za obszerną wypowiedź w temacie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.