Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Soprano

Użytkownik
 • Content Count

  71
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

37 Świetna

About Soprano

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co jest główną przyczyną odrzuceń? Jak ten motyw na repozytorium WP, są jakieś pobrania?
 2. Ludzie na siłę prześcigają się w tym co modne i nowoczesne - chcą dorównać zachodowi. Zagraniczne korporacje - polskie pensje.
 3. Czytałem książke Witolda Kieżuna pt. Patologia Transformacji. Tam Profesor dokładnie wylicza powołując sie na dane z banku światowego nt. ilości pieniędzy w obiegu pochodzącego z zagranicy. Krótko, gdyby nie pieniądze wysłane przez rodziny z zagranicy nie byłoby widać dobrobytu.
 4. @jaro670 napiszesz tutaj albo na Priv jaki dostawczak można kupić i jak to się zamknie kosztowo? Zawsze chciałem tak zrobić, ale jak zobaczyłem ceny np. "ogórków" to mi sie odechciało.
 5. @MaxMen Nie oszczędzaj na okularach przeciwsłonecznych. Na Twoim miejscu poszedłbym do optyka, wyłożył 200-300 PLN i kupił okulary na kilka lat. Oczy masz tylko jedne.
 6. Lokalnie u Ciebie tyle? Czas u mnie wymienić. Moja piątka ciągnie już 5 rok. Mail, rozmowy, SMS, przeglądanie stron, kilka aplikacji. Czasami się zacina, ale przyzwyczaiłem się. Jak miałbym wymienić to na 5s. Więcej nie potrzebuję.
 7. A wiesz, ze przez wejście partii do PE dostaje sie sporo subwencji wyborczej?
 8. Robiliście Panowie latarnik wyborczy? Ciekawe kwiatki wychodzą. Jedynie koalicja europejska nie odpowiedziała na pytania Czy uważacie, że każdy przed oddaniem głosu musiałbym mieć uzupełniony test?
 9. Trzeba czekać czy podpiszą przygotowaną ustawę "zabezpieczająca" która ma byc w sejmie. Jeśli nie, ma być zbierane 100k podpisów. Tak przynajmniej zrozumiałem z planów Ruchu Narodowego, który prowadzi akcje. Warto dodać, że równolegle trwają protesty Polonii Amerykańskiej.
 10. To nie podlega wątpliwościom. Bardziej chodziło mi o to, że kiedy czytasz n-tą historie podobną do tej przeprogramowujesz system zachowań w przyszłości. Przynajmniej tak ja to widzę. I może jak ktoś będzie miał sytuacje w których panna ewidetnie kręci to inaczej zareaguje niż zrobiłby to kiedyś.
 11. Masakra. Jak ja się cieszę, że trafiłem na forum.
 12. Znalazłem informację, że kampania reklamowa Gillette przekłada się jak dotąd na 8% spadku sprzedaży źródło
 13. Panowie, a alokacja kapitału w złoto? Gdzie najlepiej kupić? I czy to dobra alternatywa kiedy nie ma sie kapitału np. na grunty czy nieruchomości ?
 14. Nawet jako miłośnik yerba matę, nie zgodzę sie. Gówno to jest kawa rozpuszczalna. Kawa musi być: 1) samodzielnie zmielona z porządnych ziarenek 2) umjejetnie zaparzona, może być nawet w "kafeterii" jak kogos nie stać na ekspresy. Dobra kawa powinna zawierać antyoksydanty, B2, B3, pomaga w pracy jelit. Interesowałem sie tym tematem, podpytywałem dietetyka. Warto zainteresować sie Polskimi palarniami kawy. Ściagają naprawde dobrej jakości ziarenka i wyrabiają na miejscu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.