Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Soprano

Użytkownik
 • Content Count

  188
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Świetna

About Soprano

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja już słyszałem, że mówi się o 30% na hipotekę np. ING. Swoją droga, myślicie, że ludzie korzystając z "wakacji kredytowych" są świadomi późniejszych odsetek? Podejrzewam, że może być lekki zdziwienie, jak przyjdzie do terminu spłaty z wyrównaniem.
 2. I trzeba przejrzeć stronę nic nie wnoszących do tematu przepychanek. Ja postuluje do moderatorów o usunięcie tych personalnych dyskusji. Temat jest zbyt ciekawy i ważny, a liczę, że jeszcze ktoś z doświadczeniem i merytoryką będzie mógł się wypowiedzieć.
 3. Oglądałem, potem również jest bardzo ciekawie. Wiedziałem o np. długu denominowanym w EUR, ale jakoś nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby ten temat był poruszany publicznie. Nie powiem, podniosło mi się ciśnienie - nie ze złości, ze stresu.
 4. Ja przewiduje jakieś rozwiązanie na ochronę osób najbardziej zagrożonych (najstarszych), a reszta musi ruszyć.
 5. Jesli Cie nie stać, bez kredytu poprostu bym odpuścić i kupił cos tańszego. Auto to pasywo. Jak mieszkasz w dużym mieście jest sporo ofert aut na minuty. Do sklepu w sam raz.
 6. Moim zdaniem to tylko gra - z tym, że ludzie zaraz wrócą do pracy (tego chyba na ten moment nie mogą przewidzieć ). Z tego co się orientuję, decyzje o zamykaniu miast i podobne podejmują władze stanowe.
 7. Moim zdaniem możesz decydować się na zwolnienie, tylko wtedy kiedy już coś(inną pracę) będziesz miał klepniętą. Nie chcesz teraz przejeść tych oszczędności - bo tak to się skończy - idą prawdopodobnie cięższe czasy, za niedługo za podstawowe produkty możemy płacić więcej, więc te oszczędności mogą starczyć na krócej - zacznie się Tobie załamywać grunt pod nogami.
 8. Bardzo ciekawe. Są jakieś klucze, którymi można się kierować przeglądając katalog?
 9. @spacemarine Czy mógłbyś do mnie odezwać się na priv? Ja nie mogę wysyłać.
 10. Nie przesadzałbym. Przed kryzysem był juz duży ścisk i nie mając kilku tysięcy na start dla nowego sklepu trudno było sie wybić. To nawet nie chodzi o technologie, jak koszty reklamy i czas. Google nie lubi nowych domen. Trzeba mieć pomysł na towar. I jak ktoś wcześniej wspomniał większość to był produkt chiński. Rodzimych, lokalnych biznesów jest bardzo mało, bo nie wytrzymali konkurencji cenowej. Więc, może to co ktoś tworzył, potrafił przenieść do internetu? Tutaj szukał bym możliwości. Np. jak byłeś hydraulikiem zaoferuj kontakt video przez internet - z wstępna pomocą.
 11. A jak Bracie sytuacja w tym momencie na oddziałach onkologicznych? Pamietam, że pisałeś o bliskiej osobie, której pomagasz przejść przeszczep, więc pewnie jesteś na bieżąco.
 12. Tak, dla osób, które żyły minimalistycznie, nieobecnie w machinie konsumpcjonizmu oraz kredytów - będzie lżej. Największe zagrożenie dla takich osób to oprócz zdrowia, inflacja w tym momencie.
 13. Naukowcy PAN opracowali respirator o nazwie Ventil, który może niezależnie wentylować 2 osoby na raz. Już startuje ich produkcja w Instytucie Techniki Aparatury Medycznej w Zabrzu, pierwsze 100 sztuk będzie gotowych w 3 tygodnie. Inwestorem rząd - PAP
 14. Czy tańsza ropa, może wpłynąć na łagodniejsze skutki inflacji?
 15. Jesteśmy w trakcie wysyłki rękawiczek jednorazowych, które jako pierwsze w ilości 0,5 miliona dojechały na nasz magazyn. W trakcie realizacji jest wysyłka z Chin ok. 25 ton sprzętu ochrony osobistej dla polskiego personelu medycznego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.