Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Soprano

Użytkownik
 • Content Count

  103
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

53 Świetna

About Soprano

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nadmiar szkodzi. Niektóre dziewczyny wyglądałyby o wiele lepiej bez tego sztuczydła. - odstające tipsy, - doklejone rzęsy, - tatuaże, a szczególnie takie które odrazu widać, ze bez żadnej "wartości" dla noszącej. Ot, żeby był.
 2. Lub presji co z nami będzie na starość. Ten twór emerytury oparty na solidaryzmie społecznym również jest jednym z czynników słabej dzietności.
 3. @vand Rynek mieszkaniowy jest mocno zdestabilizowany. Teraz jeszcze jest okres przed studiami więc wszyscy szukają. Uważaj na to jaką umowę podpisujesz - są takie, które mają wpisane, że nie możesz się wyprowadzić przed XX--XX-XX. Taniej znajdziesz po prawej stronie Wisły. Myślę, że dobra decyzja - zawsze możesz a) poszukać czegoś innego - na 80% coś znajdziesz. Brakuje wykwalifikowanych ludzi. b) wrócić. Powodzenia
 4. Będziemy walczyć z inflacją zwiększając podaż pieniądza (+500 dla wszystkich). Ogień przecież należy zwalczać ogniem
 5. Gratulacje @Turop. Przeczytałem od deski do deski. Opowiesz jakąś historię z tego odwyku, z wewnątrz? Tam jest chyba takie ciśnienie psychiczne na człowieku, że może głowę rozwalić co?
 6. @Azizi Bardzo świadomy wpis. Przeczytany w całości. To jakie wnioski przyczynowo- skutkowe wyciągnąłeś świadczy, że nie jest z Tobą najgorzej Teraz czas na ochłonięcie. Mówi się, że system wgrany do podświadomości jest cholernie niepodatny na aktualizacje - np. tylko jedna strona wychodziła z inicjatywa - red alert.
 7. Nie mam odpowiedzi. Aktualnie, sam jej szukam - dokształcam się i obserwuje rynek. Nisze są wokoło nas - trzeba tylko dobrze patrzeć. Moim zdaniem fajnie zdywersyfikował portfel @sargon. Pozwolę sobie jeszcze raz podbić. 40-50% - inwestycja w siebie. Studia, kursy, certyfikaty, zdrowie, higiena i wygląd (np aparat na zęby, badania, styl), dobrostan psychiczny (hobby, zainteresowania). 10-15% - złoto. Tylko w postaci fizycznej. 20-25% - trzymaj w różnych walutach. 3-4 są spoko. Kupuj, kiedy widać dołek. Funty, euro, dolary, franki szwajcarskie. 10-20% - fundusz rezerwowy. Miej kasę. Nie tylko w banku. Część trzymaj w skarpecie. Jeszcze niedawno w objętej kryzysem Grecji ludzie koczowali przed bankomatami. 10% - opcjonalna, specjalna lokata hobbystyczna. Znasz się na czymś ? Kolekcjonujesz coś ?
 8. @Jaśnie Wielmożny Jak to wygląda w praktyce, trzeba podawać te dane czy nie?
 9. Moim zdaniem, zakup złota nie należy traktować jako inwestycji, a lokowaniem kapitału przed skutkami inflacji.
 10. Siemka. Nick sugeruje, że płyta the 7 day theory Ci znana?
 11. @Spartan Dzięki za merytoryczny wkład i dwie pozycje książek. Ja natomiast od pół roku ćwiczę w domu i tylko za pomocą skakanki, drążka, trx i taśm. Tylko, że codziennie od 10-30 minut. Świetnie się czuje po takich treningach
 12. Rozwiniesz temat? (nie chcę czytać info z google).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.