Jump to content

Miraculo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  394
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

512 Świetna

1 Follower

About Miraculo

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,483 profile views
 1. Gdybym miał wolne środki to bym dokupował. Niestety mam trochę gotówki zamrożonej i teraz moge jedynie sprzedać inne moje krypto żeby kupić veechain.
 2. Przy dolaru sprzedaje część VET na pewno. Sprzedawanie poniżej 0,5$ to nieporozumienie. Tylko opinia ; ) Dzięki, chciałem wyrazić zdziwienie i oburzenie, nie wyszło mi najwyraźniej ; )
 3. Progi wyjścia? O co chodzi?
 4. Nie wiem jak jest w innych krajach, ale w UK i Australii nie dodaje się w ogóle zdjęć do CV i taki jest standard. Dla mnie dodawania zdjęcia jest żenujące i tego nie robię. Jak ktoś mnie przez to odrzuci to trudno, świadczy to głównie o nim.
 5. https://financefeeds.com/another-win-xrp-sec-v-ripple-case/
 6. Nikt mnie nie pytał, ale skupuje vet w małych ilościach od 2018 Jeszcze jako VEN przed wymianą tokenów. Moim zdaniem każda cena poniżej dolara jest dobra. Imo VET to jest materiał na conajmniej TOP 10 jeśli nie TOP 5 wg market capu. Przy czym to tylko moja opinia.
 7. Zaraz braknie mi pokeballów żeby je wszystkie złapać. Co to jest? Kogoś kręcą te kleksy na ciele?
 8. https://www.dailymail.co.uk/femail/article-9413701/Married-woman-just-loves-affection-reveals-pays-80-hour-hug-professional-cuddler.html Płaci a nie zarabia.
 9. Czekam na założenie tego tematu, jak nie na głównym, to w klubie red pill albo starszyźnie.
 10. Współczuje ofiarom, jednocześnie zastanawia mnie, jak to możliwe, że każdy ma telefon w spodniach/torebce (czyli dyktafon), są mikrokamery na rynku, a my dalej powołujemy się na "ktoś coś powiedział i teraz masz mi uwierzyć". Sto selfików dziennie, ale jak się coś dzieje to nikt nie umie jednego przycisku na telefonie dotknąć? Czy tylko mi wydaje się to absurdalne?
 11. Mógłbym podyskutować jeśli podałbyś jakieś dane o sobie. Np będziesz miał duży przeskok ze względu na liczbę wyświetlańych profilów w zależności od swojego wieku. Przykład, znajomy ma 30 lat, wyświetla mu się 50% mniej kobiety niż gdy miał 29lat. Dlaczego? Dużo użytkowniczek nie szukało typa po 30tce. Mój inny znajomy ma 29 lat i narzekał na małą ekspozycję, zmienił na 27 i od razu nałapał par i miał kilka randek. Do tego możesz mieć stare zdjęcia, słabe zdjęcia. Ciężko jest Ci coś powiedzieć bez przejrzenia Twojego profilu.
 12. Co w tym złego? Przecież to nie jest zły układ. Jak znajomi to zapewne ogarnięci. Jeśli ogarnięci to potrafili wychować córkę. Od razu wiesz z jakiego jest domu i czego się możesz spodziewać. Gdyby któryś z moich znajomych miał w miarę atrakcyjną córkę która chciałby mieć ze mną cokolwiek do czynienia to jest to jeden z lepszych układów. Wiesz, że z biegiem czasu nie wyjdą traumy, czy daddy issues.
 13. Ad 1. Only fans nie jest takie proste, jest masa dobrze wyglądających kobiet które ledwo przędą. Ad 2. Nie odpisałeś na najważniejsze pytanie. Dlaczego w ogóle ma włączoną opcję odbierania wiadoości od randomów, albo dlaczego jeśli nie może jej wyłączyć to w ogóle zagląda do zakładki : "inne wiadomości" Wchodzi, bo szuka atencji. Normalnie nie widzisz tych wiadomości, muszisz chcieć je znaleźć.
 14. Ja mam inne pytanie, jaki ona rodzaj profilu prowadzi, że piszą do niej randomowi goście? Ma dużo zdjęć z imprez, albo zdjęcia jak jest sama bez Ciebie? Jedno zdjęcie w avatarze powinno wystarczyć. Poza tym, na pejsbuku nie ma czasem opcji blokowania otrzymywania wiadomości od nieznajomych? Nawet jeśli nie ma, czego nie wiem, to te wiadomości na pewno nie wyświetlają się w głównej skrzynce, czyli ona chce je zobaczyć. Finalnie, chyba jest tam w podawanych informacjach coś takiego, jak status związku. Ergo, panna gra na Twoją reakcję i podbija sobie ego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.