Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Miraculo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  270
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

323 Świetna

1 Follower

About Miraculo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1040 profile views
 1. Retorycznie musiałeś mnie zacytować? Po co się do mnie zwracasz w ogóle? EOT i nie pisz do mnie.
 2. Mam informację z pierwszej i drugiej ręki jeśli bardzo Cię to interesuje. Miasta do 50tyś, do 200 i wojewódzkie. Poza tym temat był już wałkowany w wielu innych wątkach włącznie ze skrinami z komunikatorów, fejsbuka. Zakładam, że na wsiach sytuacja wygląda "lepiej", ale nie łudziłbym się zbytnio.
 3. Badania dotyczące seksualności kobiet w kontekście liczby partnerów są nic nie warte. Dlaczego? Bo były badania udawadniające, że kobiety po prostu kłamią w takich badaniach. Oczywiście @Analconda przesadził w swojej wypowiedzi głównie w celu zebrania atencji i wywołania szoku, ale zdecydowanie jestem bliżej jego opinii na temat nastolatek. To oczywiście są moje obserwacje, ktoś powie, że u niego w otoczeniu to są same 22 letnie dziewice. Prawdy nigdy się nie dowiemy i każdy zostanie przy swoimi wycinku rzeczywistości. Natomiast panny 16 letnie które miały po 3, 6, 9(wstaw dowolną liczbą mniejszą od +/- 10) partnerów są i nie są to patuski tylko dziewczęta z "normalnych" domów chodzących do lepszych liceów, mające dobre oceny i "normalnych znajomych".
 4. Mi kilka pań zaproponowało na Tinderze układ finansowy. Ale to takie kilka lat młodsze raptem, więc bez szału. Nawet nie wchodziłem w szczegóły.
 5. Haczyk jest taki, że miała więcej bolców w życiu niż Ty plusów w profilu przy dobrym scenariuszu, albo więcej bolców niż Ty postów, w złym.
 6. Tzn, ja bym w ogóle nie rozmawiał już z nią, może za 10lat na stopie koleżeńskiej. To jest ruch na który ona pewnie liczy biorąc go na przeczekanie. Ani z nią, ani z jej rodzicami, ani z jej znajomymi. Wszystko wyjaśniane w gronie rodzinnym i niech oni sami ukrócą ten proceder. Jeśli rodzina go kocha i wpiera, to zrobi tak jak ich prosi. Jeśli nie, to odciąłbym się na jakiś czas żeby przemyśleli swoje zachowanie. Ona, jej rodzice są do zablokowania. Jedyne kogo bym nie blokował, to młodszej atrakcyjniejszej siostry ; )
 7. On ma porozmawiać ze swoją rodziną a nie z nią. Jej może coś powiedzieć, ale ona może ale nie musi się zastosować. Pogadanka z rodzicami i z kim się tam spotykają jeszcze. Jeśli nie poskutkuje to ucięcię kontaktu z rodziną dopóki się nie ogarną. Jak chcą mieć córkę, to będą ją mieli, ale niech zapomną o synie.
 8. Niestety to prawda. Wczoraj 5lat młodsza panna zaproponowała mi układ sponsorski, panna w porywach 6/10. Natomiast Internet daje wciąż duże możliwości nawet dla średnich typów, tylko trzeba znaleźć swoją niszę. Sprawdzić mniej popularne opcje. Na swoim przykładzie w tym roku z samego Internetu wyciągnąłem poimo korony 3 ONSy i trwajacy do tej pory FWB. *(mój wygląd 6/10max) dużo poniżej 180cm. Zapomnialem dopisać, że Internet ma ten plus, że można z niego korzystać siedząc na kiblu, jadąc pociągiem, czekają w kolejce do lekarza/kasy, leżąc na kanapie na kacu, itd. Należy korzystać z tego mądrze.
 9. O tym zjawisku filmy dokumentalne i książki ludzie piszą. Nie chodzi wcale o spermiarzy (chociaż tacy na bank się zdarzają) ale o wyciąganie pieniędzy od tych kobiet. Niejeden hotel i niejedna knajpa tam powstała dzięki takim paniom które ładowały w ukochanego całe emerytury, oszczędności albo się nawet zapożyczały.
 10. Miałem Ci odpisać na poważnie na pierwsze pytania, ale drugim paragrafie i podkreśleniem, że każdy ma traumy stwierdziłem, że szkoda mi czasu. No offence.
 11. Zakładam, że Twoje potrzeby akceptacji, intymności, kobiecego ciepła nie są zaspokojone. Najlepiej jakbyś sobie znalazł, a) normalną dziewczynę, b) przyjaciółkę która nie chce się dmuchać, sporo jest takich co szukają męskiego kolegi z którym można pogadać i może poprzytulać, to raz. Dwa, jak jesteście w FWB to nie możesz pannie powiedzieć, żeby z kimś nie flirtowała, nawet nie wiem czy możesz jej powiedzieć, żeby się nie ruchała. No i zdanie końcowe, każda panna która godzi się na FWB ma chorą głowę, nieprzepracowane traumy, albo ogólnie coś jest z nią nie tak. Więc nic nie powinno cię dziwić. Dlatego polecam, albo niech robi loda z finałem w ustach albo seks w gumie i do kibla, bo nie wiadomo co takiej pannie strzeli do głowy i jeszcze cię wkręci w posiadanie dzieciaka. Uważaj. Ruchaj, ale uważaj.
 12. Nic takiego nie napisałem, lubię to jak stawiasz sprawę, speed dating albo gnicie. No fajnie. Natomiast co do tego co wyżej, to jest to po prostu źle skonstruowane. Organizatorzy mieli na celu przytulenie jak najwięcej siana za jednym razem a nie to żeby ludzie się poparowali jakkolwiek. Widełki 11 letnie to jakiś żart, potem wychodzi coś takieg, że masz 28 a są same babki po 30. Na Twoim miejscu jakbym miał wziąć udział w czym takim następnym razem, to bym wyszukał coś gdzie te widełki wyglądają np 24-29 u kobiet i 27-32 u facetów. Albo szukaj takich, gdzie widełki też są duże, ale Ty już z nich wychodzisz, czyli np 18-27 u kobiet i 20-29 u facetów, wtedy masz pewność, że jeśli event się odbędzie to będą jakieś sensowne opcje. Jeśli takich nie ma to bym eksplorował inne płaszczyzny a speed dating zostawił do czasu aż się poprawią.
 13. Kolego, przecież Ty opisujesz jakiś kompletny dramat. Ty masz 28lat. Panien młodszych było 0, równolatek 0. Były same panny 30 +, do tego tylko jedna Ci dała zielone światło. Dla mnie to definicja straconego czasu, proszę powiedz mi, że źle zrozumiałem co napisałeś. Jeszcze polecasz?
 14. Jak trolujesz, to słabo, jak nie, to nie wiem co mam napisać. Płodność maleje stopniowo Według danych The American College of Obstetricians and Gynecologists, zmniejszenie rezerwy jajnikowej rozpoczyna się ok. 32 roku życia kobiety i intensywnie przyśpiesza po 35-37 roku życia. Efektem jest gorsza jakość komórek jajowych. Oocyty mają mniej więcej tyle lat, ile kobieta, dlatego też procesy degeneracyjne w ich wnętrzu, z wiekiem przybierają na sile, a to odbija się na ich jakości. Dodatkowo sprawę pogarsza fakt, że wraz z wiekiem wzrasta nieregularność miesiączek. Szacuje się, że największa płodność płci pięknej występuje między 18 a 25 rokiem życia – to szczyt kobiecej płodności. W wieku ok. 30 lat szansa na poczęcie dziecka wynosi ok. 20 proc., w wieku 35 lat spada aż o połowę i wynosi ok. 11 proc. Po 40 roku życia wynosi już tylko 2-4 proc. https://kobieta.dziennik.pl/seks-bez-tabu/artykuly/557189,wiek-a-plodnosc.html Kobieta największe szanse na zajście w ciążę ma w ok. 20 roku swojego życia. Spadek płodności zaczyna się, gdy kobieta osiągnie wiek 30 lat. Zdrowa i płodna 30-latka każdego miesiąca ma ok. 20 proc. szans na zajście w ciążę. W wieku 40 lat jej szanse maleją już do mniej niż 5 proc. https://www.chcemybycrodzicami.pl/plodnosc-kobiety-wiek/
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.