Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Summit

Użytkownik
 • Content Count

  225
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

109 Świetna

About Summit

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

352 profile views
 1. @alicja95 Jak poznaje się osoby wyłącznie podobne, łatwo wpaść w bańkę, a jak to dodatkowo mniejszość to trudniej potem zaakceptować co dzieje się na zewnątrz. Ale ma to też dobre strony, mi osobiście brakuje takich podobnych w otoczeniu, ale sam się wrzuciłem w "niepasujące" grono więc nie mogę narzekać. No i znowu poznałem inne poglądy, zachowania, siebie też przewartościowałem, ważne by z tymi ludźmi dało się dogadać, bo to często problem, że myślisz inaczej to na start odrzucenie. Dobra... o 6 30 pobudka dobranoc o ile adekwatne jest jeszcze :DD
 2. Jasne, jednej tylko opcji nie ma. W większości spotykałem się z postawą "to teraz mam wyjebane" a to akurat rozwiązłości nie szkodzi. A skądże Refleksje to nie w wieku burzy hormonów Tamte twoje koleżanki i ty, tworzycie hermetyczną znajomość, trzymacie się od dawna razem i nikt nowy nie wchodzi do składu - zgadłem?
 3. Czy ja wiem czy starszym. Strzelałbym gim/lic właśnie jak ktoś miał okazję doświadczyć rozstania dla przykładu. To jesteś w grupie mniejszości, a to wiadomo jak bywa.
 4. Zawsze byłem jako niestandardowy w tym gronie, ale co się napatrzyłem to moje. (a za wiele pewnie nie widziałem) Można się szybko zahartować... ja się nie załapałem, za rzadko bywałem. Właśnie wtedy jest tych "akcji" chyba najwięcej, a z wiekiem się uspokaja.
 5. Wasze gadki to nie matma! Oczekujesz jednej jedynej odpowiedzi w formie binarnej. Dla mnie bzdurna rzecz do wgłębiania się.
 6. W moim otoczeniu nigdy przenigdy się nie spotkałem z czymś takim. Były pewne przypadki ale tylko przypadki. Bety nie leciały na żadne samice alfa, czy sucze... właśnie ułożone skromne dziewczyny były obiektami westchnień. ...może w dużych miastach jest inaczej nie wiem.
 7. Pewnie chodzi Ci o prawo Moora, zakładające że co roku ilość tranzystorów podwaja się, ale ono chyba już nieaktualne. Za mało wiem o cyberpunku, aby się wypowiadać o świecie. Podejrzewam że podobny mimo wszystko do naszego teraz. Podobne zagrożenia z tym że z dodatkową rolą technologii. W podobnym klimacie przyszłości polecam film "Ona" o samotności w erze robotów i komputeryzacji życia codziennego. (co w sumie się powoli dzieje) Ps jakby ktoś nie poznał Neo z matrixa na końcu zwiastuna
 8. Transferu myśli jeszcze nie wymyślono. Dopytuj, nie słuchaj wiecznie, dodaj coś, ale bez przesady chwila ciszy jest spoko, ogólnie utrzymuj kontakt. Jakieś zaproszenie na wspólny wypad, rowery itp, nie koniecznie randka sztampowa. Tu może się wielu nie zgodzić ale co tam. No to i ty kończ. To ok, nie łam swoich zasad.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.