Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

globtroter1

Użytkownik
 • Content Count

  40
 • Donations

  250.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

48 Świetna

About globtroter1

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

572 profile views
 1. Zależy gdzie łowisz i jaką masz wędkę, jak masz krótka to musisz łowić przy brzegu.
 2. "ale trzeba przyznać że pierwszy raz dziewczyna jedno-nocna posprzątała mi chałupe na błysk..." Sprawileś się wieczorem i rano, więc dziewucha chciała się odwdzięczyć. Bo to dobra dziewczyna była. 😁
 3. Moim skromnym zdaniem. Nic nie dawać!, jak jest wszystko bobrze, to po co to psuć. (A jak mu się to nie podoba?). Pracuj dalej uczciwie i ciężko, to będzie najlepszy prezent.
 4. jutro, ide 3 bułgarom zrobić, armagedon z twazy
 5. Na Dolnym Śląsku, średnia zarobków jest o około tysiąc do półtora tysiąca złotych większą , niż w lubelskim, czy na mazurach, a mało tego koledzy po fachu również się żalą że więcej czasu muszą spędzać poza domem. (mówimy o miedzynarodówce na dużych)
 6. Niezgadzam się z Tobą bracie "Pytonga". Włącz telewizor i zobacz co się dzieje na świecie. Samemu to można ubić muchę w kiblu a nie wybierać się na taką głęboka wodę, kto go później tam znajdzie jak mu się coś stanie?...
 7. Jak będzie kumata dziewucha, to tak, czy srak, zobaczy że jesteś spękany "jak ziemia w Keni". Nie ukladaj scenariusza, bo będziesz za wszelką cenę próbował go wprowadzić w życie i to jeszcze bardziej Cię ztremuje. Spontan, przecież dupy na kolano Ci nie weźmie.
 8. Spaliłeś na starcie. Przykro mi, będzie rękodzieło i cepeling.
 9. Już gdzieś słyszałem twoją obserwację, w postaci monologu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.