Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

globtroter1

Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Donations

  250.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Świetna

About globtroter1

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

296 profile views
 1. jutro, ide 3 bułgarom zrobić, armagedon z twazy
 2. Na Dolnym Śląsku, średnia zarobków jest o około tysiąc do półtora tysiąca złotych większą , niż w lubelskim, czy na mazurach, a mało tego koledzy po fachu również się żalą że więcej czasu muszą spędzać poza domem. (mówimy o miedzynarodówce na dużych)
 3. Niezgadzam się z Tobą bracie "Pytonga". Włącz telewizor i zobacz co się dzieje na świecie. Samemu to można ubić muchę w kiblu a nie wybierać się na taką głęboka wodę, kto go później tam znajdzie jak mu się coś stanie?...
 4. Jak będzie kumata dziewucha, to tak, czy srak, zobaczy że jesteś spękany "jak ziemia w Keni". Nie ukladaj scenariusza, bo będziesz za wszelką cenę próbował go wprowadzić w życie i to jeszcze bardziej Cię ztremuje. Spontan, przecież dupy na kolano Ci nie weźmie.
 5. Spaliłeś na starcie. Przykro mi, będzie rękodzieło i cepeling.
 6. Już gdzieś słyszałem twoją obserwację, w postaci monologu.
 7. Sprzedam ziemniaki zeszłoroczne, prosto z kopca.
 8. Osoba która przeprowadzała wywiad z "gwiazdą politechniki czestochowskiej" nie była bez stronna, taki wywiad to ja mam w dupie. Wywiad obiektywny polega na zadawaniu pytań, nawet jak są nie wygodne a nie na pomocy i naprowadzanie na odpowiedz. Nie wieże na żadne słowo które powiedział doktor ekonomii.
 9. W bibliotece musisz poszukać, tam są inne....
 10. globtroter1

  Rimming u Pani

  Wyobraź sobie że dziewucha robi Ci rimming, a po wszystkim próbuje Cię namiętnie pocałować.....(przysięgam że bym spierdolił z stamtąd).
 11. To celuj w nogi....Kurwa chłopie sie bronisz, nie chce być chujem. Nie prowokujesz a dbasz o swoja dupe. (Sory ale dla mnie jest to oczywiste). Jeszcze raz przepraszam ale po co ci ta zabawka do zabawy? Ja to robie tak manipuluje do mometu aż wyjdzie na to że druga strona była agresorem. Wiadomo jak jakis chuj duży, -nie przeskocze -perfumką i spierdalam Tyle razy dawałem nogę więc "a więc"daje strzałę zanim trafie na ojom.
 12. Tak. Sprawdzony dezadorancik, celujesz w okolice oczu (nie pod wiatr wiadomo dlaczego). Uciekasz na, do 15 sekund no..... już pełna swoboda w działaniu. Uciekasz, bijesz, to zależy od kreatywności. Tylko nie stosuj pod pachy, bo wszystkie przy tobie zemdleja. Taki żarcik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.