Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

remontowy

Użytkownik
 • Content Count

  52
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About remontowy

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest myśl, może to coś da, zaraz się za to zabiore.
 2. Rozwód w toku, płacę alimenty na dziecko. Teraz mam 30 dni aby zgłosić wierzytelności ale nie mam pojęcia jak się do tego zabrać. Pomoże ktoś
 3. Ok właśnie się dowiedziałem o czymś niesamowitym, myślę że może to być zarówno lekcja dla Wszystkich samców jak i temat dla mediów. Moja małżonka ogłosiła upadłość konsumencką!! Czyli nie wystarczyło jej, że zabrała mi dziecko i co chwilę zgłasza jakieś pierdoły przeciwko mnie o pobicia czy inne wymysły, posunęła się do tego stopnia że chce odebrać mi wszystko. Kobieta która jeszcze rok temu wydawała się kochającą osobą. Gdyby jeszcze była inteligentna ale jest po prostu, zwyczajnie w świecie, głupia. Rozmawiałem z nią przez chwilę i wg niej Pan Syndyk to będzie jej sprzymierzeniec i z całej masy upadłości to co zostanie po spłaceniu jej długów będzie jej. Ona w to naprawdę wierzy. Powiedzcie mi bracia czy mieliście z czymś takim do czynienia? Co mam teraz zrobić?
 4. W kwestii dziecka nie wiem a właściwie wiem i zrobiłem już co się dało, napisałem nawet do TVN z moją historią być może ich zainteresuje. A babę próbuję jeszcze zaorać kilkoma innymi sposobami, nie będę się przyglądał jak mnie szkaluje, trochę jej też nasmrodze w życiorysie.
 5. Tego akurat znam, nawet z nim gadałem już, ale koleś trochę sam sobie zasrał bo tak jak dużo osób tutaj stwierdził że lepiej olewać niż walczyć. A z babami nie ma co olewać ani udawać że nic nas nie obchodzi, trzeba z nimi ostro.
 6. To nie było obraźliwe, raczej w stylu że z w jednym bagnie pływamy. Ale skoro dostałeś wyrok to chyba miała jakieś dowody? Czy z samych fałszywych zeznań? Zacznę chyba też coś na nią wymyslać.
 7. Aż mnie tym podlamales stary. Jak to może tak być.
 8. Napisałem jeszcze pismo do Sądu z prośbą o pilne wydanie postanowienia w kwestii moich kontaktów z dzieckiem, wylałem swoje żale, napisałem że dziecko ma kłopoty w szkole a matka się puszcza i jak nie dostanę zabezpieczenia to złożę skargę, wysyłać to czy będzie ino gorzej jak sędzina to przeczyta
 9. Czy taki prawnik od rozwodu zajmie się też innymi sprawami? Jakimiś karnymi? Żoneczka zrobiła na mnie różne donosy i muszę się tłumaczyć co chwila z jakiś oskarzen, niby wymysły ale róznie może być.
 10. Czy za jakies 2 tys warto w ogole kogos szukac bo tyle jeszcze moge miec
 11. Chciałem prawnika z urzędu to mi sędzina odmówiła. Mimo czarno na białym że nie mogę sobie pozwolić na adwokata z wyboru.
 12. A mógłbyś normalnymi słowy napisać? O co chodzi?
 13. I na cóż te nasze dywagacje i jakby nie było słuszne i poparte prawem tezy? Czy to kogoś obchodzi? Aby cokolwiek się zmieniło trzeba wyjść na ulicę albo porywać dzieci.
 14. Przejrzałem nic konkretnego nie ma. Napisałem pytanie od nowa.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.