Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ogi

Użytkownik
 • Ilość treści

  45
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

29 Świetna

O Ogi

 • Ranga
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Będę głosował na tą koalicję. Trochę szurnięci ale każdy w inna stronę więc ludka nie powinna zatonąć ogólnie ok. Swoją wypowiedź postaram się uzasadnić krótko i jasno. Jest ściana to metafora obecny rząd i politycy i w ścianę wmurowany karton to metafora nowe ugrupowanie ogólnie twierdzą że pro polskie. Powiem tak jak mam się rozbiegnąć i zapierdzielić w ścianę to wybieram kartonowe pudełko wmurowane w ścianę bo tylko idiota wali głową w ścianę. Dziękuje i pozdrawiam
 2. Przecież to bez sensu taki plan jest nie do zrealizowania z punktu widzenia człowieka 13 lat jest z byt wiele czynników zmiennych na które nie masz w pływu. Takie planowanie To jak kredyt na 50 lat ruletka. Ale możemy zrobić założenie jak taka osoba może myśleć. Powiedzmy podzielmy to na etapy Czas gimnazjum(13-16lat)- zabawa zainteresowani płcią( możliwa inicjacja seksualna) przeciwną wybór szkoły Czas liceum(16-19lat)- Szkoła średnia, wybór studiów zabawa doświadczenia seksualne 19-25 lat- Studia,(imprezy i znajomi) lub otwarcie w własnej działalności kosmetyka plus kursy w tym kierunku ogólnie dziedziny związane z urodą (kasa)( odkładanie na emeryturę) 25-30 lat- Podlodówka lub rozpoczęcie pracy zawodowej założenie rodziny( odkładanie na emeryturę) 30-35 lat-Praca zawodowa założenie rodziny lub wychowanie dzieci od czasu do czasu spotkania ze znajomymi( odkładanie na emeryturę) 35-40 lat- Praca nad wychowaniem dzieci i praca zawodowa od czasu do czasu spotkania ze znajomymi planowanie dobrego startu dla dzieci( odkładanie na mieszkanie dla potomstwa)( odkładanie na emeryturę) 45-50 lat- Praca odchowanie dzieci planów posłanie dziecka do pierwszej pracy 50-60 lat- Pozbycie się dzieci z domu i rozpoczęcie kontemplacji życia dorobienie do pieniędzy odłożonych na emeryturę >60 lat- Leczenie wszystkich chorób które wypracowaliśmy w ciągu całego życia w przerwach cieszenie się potomstwem akceptacja nadchodzącej śmierci. Tyle w temacie ale takie planowanie nie ma żadnego sensu ponieważ dobrego związku nie jesteś w stanie zaplanować oraz kiedy taki związek będzie miał miejsce, okresu ile będziesz żyć też nie można zaplanować , zdrowia i potomstwa, czynników geopolitycznych czyli prawdopodobieństwa wojny. Jedyne na co masz w pływ to to jak będziesz podchodzić do uzyskanych od życia nauczek bo są rzeczy na które nie mamy wpływu i je trzeba po prostu akceptować że tak jest a dalej próbować realizować swoje marzenia. Takie plany na całe życie to jak jedzenie dużą łyżką a od tego można się udławić. Lepsza metoda jest wyznaczanie sobie małych celów i czerpanie z nich motywacji po osiągnięciu. Niepowodzenie uzyskania małego celu jest mało szkodliwe ponieważ osiągnięcie kolejnego małego celu kompensuje skutki niepowodzenia .
 3. Podepnę linka chyba w temacie Rafał Olszak się wypowiada
 4. Ogi

  Pytania do redaktorów Radia Samiec.

  Poprosił bym o recenzję?
 5. Ogi

  Dziewczyna z jednym zdjęciem.

  Jak sama twarz to jest gruba na 100%. Zapytaj o zdjęcie całego ciała obrazi się to gruba :D. Jak musisz iść na spotkanie to idź jak będzie gruba to przywitaj się ładnie i podziękuj mówiąc przepraszam nie ma to sensu oszczędźmy sobie czasu.
 6. Kursy tańca Na logikę tv nie ma telefon się rozładowuje co robić wieczorami w stanie wojennym urodziło się najwięcej dzieci bo nie można było wychodzić z domu w tv nic nie było. Pielgrzymka to droga ku oświeceniu więc idź młody człowieku i bądź oświecony niech droga będzie ci lekką a uda kobiet przychylne.
 7. T Powiem tak z doświadczenia swojego i wielu znajomych oraz znajomych którzy odkładali studia. Zrób studia z marszu bo wiekiem szansa się zmniejsza że je zrobisz. Puki nie masz dzieci i obowiązków najłatwiej zrobić studia. Znałem takich co odkładali i do tej pory nie zrobili i takich co przerwali i powiedzieli że dokończą za rok i nie dokończyli. Tak na chłopski rozum by każdy zrozumiał: Jak łapiesz za tyłek kobietę to nie po to by ogrzać rękę więc kończ co zacząłeś bo szansa że będziesz miał druga okazje jest bardzo mała.
 8. Inteligencja zdolność pozyskiwania wiedzy i jej magazynowania or z wyciągania wniosków na jej podstawie. Pozyskanie wiedzy-> egzamin Mądrość zdolność wyciągania wniosków z przeżytych doświadczeń. Egzamin-> pozyskanie wiedzy Życie działa na zasadzie. Egzamin-> wiedza Tak więc odpowiedź jest prosta. Nie wybiorą mądrego bo umie się lepiej znaleźć w sytuacjach w których jeszcze się nie znalazł i rozwiązać je korzystnie dla siebie będąc zaskoczonym wiec ciężej oszacować posunięcia takiej osoby. Natomiast posunięcia inteligentnego jest łatwiej przewidzieć na podstawie posiadanej wiedzy i wyciąganych na jej podstawie wniosków. Są kobiety co lubią mądrych ale musza być uczciwe. Jednak pamiętać trzeba że kobieta lubi przebywać w strefie komfortu co nie koniecznie musi łączyć się z uczciwością. Osoba wyłącznie inteligentna będzie podejmować egoistyczne decyzje, aby osiągać swoje cele. Wiedza będzie czynnikiem, który jej to ułatwi i przyspieszy proces osiągania sukcesu. Za to mądrość sprawi, że podejmie ona właściwe decyzje, nawet jeżeli na pierwszy rzut oka oznaczają porażkę. Rozróżnianie dobra i zła oraz świadomość moralnych konsekwencji, jest domeną mądrości. Inteligencja i mądrość to cechy, które uzupełniają się. Inteligencja jest narzędziem, które służy do rozwiązywania problemów oraz pozyskiwania wiedzy. Mądrość sprawia, że podążamy we właściwym kierunku, wykorzystując wiedzę w praktyce. Dzięki mądrości nie myślimy wyłącznie o sobie, ale także o uniwersalnych zasadach życia, które rządzą światem i które są znacznie większe od nas. To tak według mnie. Na logikę łatwiej manipulować osobami które są tylko inteligentne a nie kierują nimi żadne zasady moralne bo są idealnym narzędziem które nie będzie stawiać oporu jeśli korzyści będą wystarczające wystarczy poznać tylko czyjąś cenę.
 9. Link do broszury : http://odpowiedzialnygdansk.pl/wp-content/uploads/ZL/Zdrovve Love - broszura dla młodzieży i młodych dorosłych - ver.1.pdf Proszę o udostępnienie.
 10. Ok każdy ma inny sposób ale pomijając wszystkie sposoby facet w 1 fazie nie może być bardziej zafascynowany kobietom niż ona nim to pierwszy krok na drodze do porażki. Jeśli tak jest to należy odpuścić jeśli jej zależy to sam się o tym dowie.
 11. Problem polega że każda płeć patrzy tylko na sprawę z jednego punktu widzenia czyli swojego są ludzie wrażliwi i mniej wrażliwi. Samo to że ktoś jest przystojny czy w stosunku do kobiety piękna warunkuje jej/jego doświadczenia z partnerami płci przeciwnej. Człowiek o urodzie ponad przeciętnej jest znacznie mniej doświadczany negatywnie lub znacznie krócej trwa ten okres tak zwanego nieszczęścia itp. Gdyż osoba o urodzie powyżej przeciętnej znacznie łatwiej znajdzie ponownie partnera tak więc samoocena takiej osoby jest wyższa co może w efekcie dać poczucie wyższości. Ok ale wracając do kobiet wystarczy przeanalizować czynniki społeczne. Kobieta: -dba o wizerunek i odsiewa potencjalnych interesantów uwarunkowanie pasywne w 1 części znajomości(poznanie) Mężczyzna: - dobrze by było jak by dbał o siebie:) ale bez przesady, wymaga się aktywnej postawy w 1 części znajomości (poznanie) Efekt tego jest taki że kobieta musi być bardziej surowa w procesie eliminacji i mniej narażona na niepowodzenia w fazie zaczepnej. Natomiast mężczyzna znacznie częściej jest narażony na odrzucenie ponieważ często rusza na teren nie pewny i nie wiadomo czy wróci bez uszczerbku na zdrowiu psychicznym. Wnioski kobiety surowo eliminując zabezpieczają się ale tworzą mniej wrażliwych facetów którzy później w związku mniej przywiązują się do sfery uczuciowej i tu kobiety potem znów narzekają w 2 etapie czyli w związku. Natomiast facet wielokrotnie odrzucony zaczyna traktować kobiety przedmiotowo zabezpieczając się od urazu w fazie zaczepnej ale trudniej im potem budować zdrowe relacje czyli tak zwane w koło Macieja. On nie jest pewny więc najprostszym sposobem jest mu dać pewność jedyny sposób by szybko zapomniał i nie rozpamiętywał. To było stwierdzenie ogólne do panującego obecnie na rynku trendu jak już używasz cytatów to cytuj całe zdanie anie wycinek bo to jest manipulacja. Całe zdanie brzmiało ,,Po za tym jeśli ktoś traktuje kobietę jak worek na spermę to niech sobie korzysta z agentury a nie psuje rynek i to samo do kobiet zalecam zakup wibratora." teraz pomyśl czemu zapytałeś tylko o część zdania a nie o całość co daje zupełnie inny kontekst.
 12. Tu chodzi o uzyskanie pewności że to jest lipa czy też nie to nie żaden sposób na podryw tylko sposób na osiągnięcie wyznaczonego celu, czyli uświadomienie sobie w jakiej obecnie jesteś sytuacji i tylko tego. I po uzyskaniu pewnych danych podjęcie decyzji czy pasuje ci ta relacja czy nie jak nie to idziesz dalej jak tak to utrzymujesz znajomość. Jedyny pewny sposób na pewny stosunek płciowy to szybki niespodziewany strzał w ryj z dużą siłą ( czyli gwałt) ale wiadomo że trzeba być skrzywionym psychicznie by stosować tą metodę ale fakty są takie że ma 100% skuteczności. Po za tym jeśli ktoś traktuje kobietę jak worek na spermę to niech sobie korzysta z agentury a nie psuje rynek i to samo do kobiet zalecam zakup wibratora. Pozdrawiam
×

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.