Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ogi

Użytkownik
 • Content Count

  214
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

169 Świetna

About Ogi

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mężczyzna powinien się kierować tym czy kobieta go pociąga czy nie a nie wiekiem. Też jestem po 30 i widzę jak kobiety po 30 w 95% to trabant z kilogramem szpachli udający mercedesa. Co jednak tak bardzo nie dziwi kleją na taśmę rozpadającą się karoserię efekty imprezowego życia za małolata. Powiem tak, rzadko która kobieta po 30 interesuje mnie wizualnie. Wychodzę z założenia że jeśli z kimś mam być to dobrze było by była jakoś atrakcyjna ogólnie coś musi pociągać dodatkowo często po 30 kobieta myśli że jej punkt widzenia to jedyny właściwy zamknięta i zapakowana w swoim pudełku z ładna wstążkom. Znam rady kolegów co wszędzie mówią że są szczęśliwi w związku no ale co maja powiedzieć że są w gównie po uszy i boja się z niego wyjść by w większe gówno nie wpaść. Czemu tak uważam bo znają dobrze ceny sex turystki we wszystkich państwach gdzie byli z żona i nie tylko. Gdy żony nie ma lepią się do każdej panny która ma mniej niż 150 kg wagi takie to są autorytety. Ludzie dużo mówią a kupę w majtach maja gdy maja zmieniać swoje życie ale innym doradzą najlepiej jak ich nikt nie prosi. Najlepiej robić tak by tobie było dobrze i nie słuchać innych bo by komuś coś dać trzeba pierw coś mieć. A jak trafisz pasożyta to nie ważne ile ma lat że starsza to nie znaczy że lepsza to nie wino. Po co jeść wczorajsze bułki jak można jeść dzisiejsze? i tym podobne
 2. Dodał bym jeszcze palenie i Brak szacunku do zdania partnera i jego czasu. Przykładem może być jestem zajęty czymś i ona czegoś potrzebuje a ja mam wszystko rzucić i lecieć nie mówimy tu o sytuacjach zagrożenia życia. Albo omawiamy sprawę gdzie iść i partnerka nie szanuje mojego zdania (tam mi się nie podoba klimat jest zły a ona nadal nalega) po kilku nastu minutach bardzo dobrze zapowiadającej się znajomości myślę tylko o tym by już sobie poszła osobiście zakończyłem 2 randkę po 15 min zaznaczę dziewczyna mnie pociągała mocno. Strasznie mnie to denerwuje ,by to lepiej zobrazować to tak jak by ktoś do twojego ulubionego posiłku zwymiotował i życzył smacznego.
 3. Przynajmniej wiadomo czy zęby myje. Nie ma włosów to umyte hehe
 4. Ja osobiście nie mam zegarka bo nie lubię bransoletek łańcuszków wkurza mnie taka część garderoby noszona na sobie. Zegarek w obecnych czasach to przeżytek po co komu zegarek jak masz telefon jedyny sens to kupno smartwatch i sparowanie go z komórką tą opcję rozważam tylko dla zastosowań sportowych..
 5. Nie przejmuj się próbuj do skutku, nikt nie urodził się mistrzem. Musisz zdać sobie sprawę że pan instruktor też kiedyś tak jak ty uczył się. Powtarzaj ćwiczenia do skutku. Jak skręcasz wyobrażaj sobie jak taki wóz reaguje. Kurs to czas na rozpieprzanie fury byś tego nie zrobił to problem instruktora. Tak więc spokojnie nie bój się tylko spokojnie analizuj i próbuj do skutku. Żeby być w czymś dobrym trzeba po prostu robić to wystarczająco długo.
 6. Klepnięciem w tyłek dostał klepnięcie w twarz widocznie nie zrozumiał tej formy zalotów którą sam rozpoczął może powinien kontynuować. heheh Na drugi raz kup mu snickersa i powiedz by tak nie gwiazdorzył, 90% społeczeństwa ma niski iloraz inteligencji nie ma co się przejmować. Nie wiem jakie kolega ma zalety ale pomyślał bym o zmianie kolegi bo nie myśli.
 7. Ogi

  Stany lękowe

  Lęki pojawiły się bo usunąłeś twój system obronny czyli kłamstwo podświadomie zdajesz sobie sprawę że jesteś jak by bez zbroi. Musisz wytworzyć sobie nowy system radzenia sobie w różnych stresowych sytuacjach. To tak jak by narodzić się na nowo. Może ci to pomoże. Nie wiem czy moje życie jest takie inne od innych ludzkich żywotów ale zazwyczaj ludzie mi nie wierzyli jak im opowiadałem historie z życia prawdziwe a jak zmyślałem takie w które im pasowały łykali jak pelikany. Tak za bardzo bym się nie przejmował opinią innych ludzi, właściwie to wcale bym się nie przejmował oczywiście w granicach rozsądku.
 8. To ty nie zrozumiałeś problem jest że i ci i ci są egoistami. I każdy tylko szuka sposobu by pokazać że jest lepszym od innych. A wszyscy maja problem z samooceną.
 9. Zgodzę się, ale rowerzyści anektują miejsce w komunikacji dla matek. Po za tym prawo wyklucza przewożenie roweru komunikacja miejską jeśli nie ma odpowiedniego miejsca do tego uchwytów( wyjątek skm bo tam są) lub wyznaczonego miejsca oznaczonego powiem więcej pojazdy nie sa homologowane do przewożenia rowerów taki myk. Obie strony są winne problem polega na tym że ludzie uważają że im się należy i uważaj się za lepszych od innych. Kiedyś nie było ścieżek i nie było problemu wszyscy na siebie uważali i było ok nikt nie narzekał. Teraz ludzie są podzieleni przez przepisy, segregacje itp. rowerzyści, matki z dziećmi, kierowcy. Zasada jest jedna ludzie maja się spierać między sobą tworzy się nowe grupy by potem nimi odpowiednio kierować zamiast uczyć się współpracy i wyrozumiałości dla innych. Bo przecież taki rowerzysta chyba ma na tyle umiejętności by wyminąć kobietę z wózkiem a kobieta z wózkiem może iść tak by było to możliwe.
 10. Ja powiem tak wszyscy najmądrzejsi a jak rowerzysta zapieprza po pasach jest ok. Jak zmienia pasy jeżdżąc popasach dla pieszych potem jezdnią potem znów pasami to spoko. Ja tylko czekam na takiego rowerzystę który kiedyś mnie zaczepi to mu rower do dupy zapakuje. Sami przepisów nie znają i się nie stosują a od innych wymagają. Hipokryzja kwitnie. Kiedyś nie było ścieżek i ludzie na siebie nie wpadali a teraz są i jeżdżą same pierdoły na drodze.
 11. Odp: - Loguję się by zobaczyć jak ludzie reagują na problemy które ich spotykają - Czytam że laski są spierdolone? Nie! czytam jakich zachowań lasek się wystrzegać. -Mają kosmiczne wymagania ale nie wszystkie prawda jest taka że trzeba spotkać kogoś kto do ciebie pasuje i wyznaczyć granicę jeśli druga osoba nie respektuje twoich granic idziesz dalej i próbujesz do skutku. Informacje które pozyskujesz na forum pomagają odsiać na pierwszym etapie co nie oznacza że ze wszystkim trzeba się zgadzać bezwzględnie - Normalna reakcja ludzie przyznają sobie racje jeśli maja podobne doświadczenia -Tak jak mam ochotę - Nie potrzebuje grupy by znać swoja wartość i akceptuję siebie co nie znaczy że nie modyfikuje swoich zachowań. Ludzie którzy potrzebują grupy są słabi psychicznie np ludzie którzy chodzą na mecze kibice to nie spełnione marzenia o karierze sportowej lub niedowartościowanie samych siebie i potrzeba poczucia się silnym w tłumie jedności bo wtedy nie widać że jest się słabym.
 12. Zadam pytanie uzupełniające znajomość ma doprowadzić do sexu czy związku?
 13. Mam budowanie własnej wartości i siły psychicznej. Stań przed lustrem przypomnij sobie wszystkie sytuacje w których czułeś się źle jak ludzie po tobie jechali, nie wierzyli itp. Następnie zadaj sobie pytanie czy ci ludzie wiedzą wszystko o tobie czy znają każdą twoją myśl i osiągnięcie. Podpowiem ci nie. Następnie zadaj sobie pytanie czy masz wpływ na wszystkie nie korzystne sytuacje które ci się zdarzyły. Podpowiem ci nie. Następnie zadaj sobie pytanie czy ufasz innym bardziej niż sobie. Podpowiem nie. Kolejny krok to akceptacja tego że nie masz na wszystko wpływu. Masz prawo padać na kolana i płakać. Masz prawo być słabym i bezsilnym. Ale kur..... nie masz prawa się poddawać i wierzyć w siebie bo jesteś zajebistym człowiekiem. Padaj 1000 razy padaj 1000 000 razy ale zawsze wstań celem nie jest posiadanie ale stawanie się silniejszym niż kilka minut wcześniej. Jeśli ty nie będziesz w siebie wierzyć to nikt nie będzie. Ale powiem ci kór..a jesteś zajebistym człowiekiem i kór.a walcz o to byś ty sam siebie szanował a jeśli ty będziesz siebie szanował ludzie tez będą ciebie szanować. Więc idź i stań się najlepszą możliwą wersją samego siebie próbuj do skutku. Płacz w wkurwiaj się te emocje pomogą ci stać się silniejszym ale nie wstydź się nigdy siebie. Powiem ci tak wszystkie pozytywne zmiany które zrobiłem w swoim życiu były robione w warunkach gdy inni we mnie nie wierzyli wyśmiewali itp, Wymyślali sobie że zabijam siebie że to jest źle a potem mi zazdrościli. Możesz jeszcze spróbować zmianę diety. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.