Jump to content

Zatarra

Użytkownik
 • Content Count

  174
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

335 Świetna

About Zatarra

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Trzecia planeta od słońca
 • Interests
  40%

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeszcze 2 lata temu większość powiedziałaby "na uj nam to mówisz, idź Pan do lekarz, zaaplikuj leki i zdrófka" ale nie, teraz to strach kichnąć (pierdzieć można) bo omikron, alpha beta itd... Zdrowia życzę i jak najdalej od konowałów w białych kitlach Przyszło nam żyć w ciekawych czasach.
 2. TEN KRAJ TO MEM. Podsumowanie 2021 w Polsce
 3. Omikron, Delmikron, Sremikton, Dupikton..... Fuckmikron. A grypy nima. Była ale już nima. Wot i cud! Ddżizas krajst! Toż to kabaret!
 4. odnośnie info ze strony: http://www.dakowski.pl/litwa-juz-znak-bestii/ Poświęciłem 1min na napisanie maila do człeka z litwy z zapytaniem czy to co jest w tym wpisie napisane, to jest prawda. A oto odpowiedz przetłumaczone z użyciem translatora: "Witam, brzmi to jak jakiś fake news :). Mamy pewne regulacje dotyczące kowida, ale tak jak reszta innych krajów. Myślę, że obecnie mamy około 70% ludzi zaszczepionych i wszyscy rozumieją, że ta sytuacja pandemii jest do bani... Ale jeśli nie chcesz się zaszczepić, to jest to twój wybór. Jeśli nie możesz iść do kina (na przykład) b
 5. "Kiedy wejdzie segregacja na całego i zakażą pracy" Pozwolę sobie wkleić kawałek dialogu z filmu CK Dezerterzy, który to dialog opisuje jak będzie (oczywiście nie dotyczy "nas" wszystkich "poljaków" ino tych najsprytniejszych): ... - nie widzę możliwości urobienia ich do konsystencji przewidzianej przez regulaminy. - jak to?! - na tej kompani znajdują się ludzie którzy są najsprytniejszymi na tej szerokości geograficznej łazikami i nie przerobi ich żadna propaganda ani szykany ...
 6. No i K...a prawidłow! 2 s....... odesłanych na łono Abrahama. Jest nadzieja!
 7. Wysłałem sfojej wilekiej mdłości kfiatki z liścikiem "bede ci zawsze kochoł" O żesz kur....wa. Szczyt poniżenia level Max. Ale to był pierwszy i ostatni raz. Gonicie się chodzące kalkulatory!!!
 8. Ja pier....le. Ale kurnik Podbijam Stawkę! I dlatego jestem jusz jedną nogą w tym promie. A nie czeka to nie ten peron, Zamieniam FIAT na metale.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.