Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Szycha2

Użytkownik
 • Content Count

  44
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Dobra

About Szycha2

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. He he - ja tak robię Ale bez frustracji bracie, trochę wprawy, dobre konto (profil) i umawiasz się z dziewczynami w realu bez problemu
 2. "Warszawa dla każdego" program wprowadzony przez prezydenta m.st. Warszawy ma (w teorii) na celu: Projekt ma na celu przeciwdziałanie nierównemu traktowaniu w dostępie do dóbr i usług poprzez opracowanie warszawskiego systemu standaryzacji miejsc usługowych wolnych od dyskryminacji. Adresatami projektu są warszawscy przedsiębiorcy prowadzący działalność edukacyjną, kulturalną, gastronomiczną, rozrywkową i hotelarską. Link: https://www.um.warszawa.pl/aktualnosci/warszawa-dla-ka-dego-briefing-prasowy lub https://publicystyka.ngo.pl/warszawska-mapa-miejsc-wolnych-od-dyskryminacji [A w praktyce] Wg mnie jest to projekt służący do dalszego wprowadzania ideologii 'gender studies' (kto mieszka w Warszawie wie o czym mówię). Bardzo prosto - pod dumnymi i szczytnymi hasłami: równości płci, rasy, wyznania itp. będą zachęcać do ukrytego propagowania homoseksualizmu, LGBT i innych dewiacji seksualnych. Przykład: W teatrze zakaz używania zwrotu "Panie i Panowie...." [przecież mogą być osoby '2-płciowe', i inne cuda wianki]
 3. Witajcie Bracia, przez około 2 miesiące byłem członkiem grupy na FB Pana Rafała Olszaka (psychologa, nagrywającego audycje na Youtube) "Grupa Ocalonych". Przyznam się, że miałem naiwne nadzieje, że grupa będzie służyła do pomocy przede wszystkim mężczyznom - jako, że w obecnych czasach sytuacja mężczyzn (za równo społeczna jak i prawna) nie przedstawia się zbyt dobrze. Niestety, w moim odczuciu - wszelka dyskusja na grupie została zdominowana przez kobiety i ich punkt widzenia (tzw. kobiecy imperatyw). Podam Wam przykład: Mężczyzna (jakiś Azjata po 60tce) postanowił zostawić żonę i dwójkę dzieci dla sex-robota i na domiar złego - jest szczęśliwy! Link do artykułu: https://www.pudelek.pl/artykul/94508/japonczyk_chwali_sie_ze_zostawil_zone_i_dzieci_dla_silikonowej_lalki_zdjecia/foto_1 Oczywiście na grupie (Grupa Ocalonych) rozgorzała dyskusja w stylu - jaki ten Pan jest zły, nienormalny i odrażający, itp. Komentarze pisały (jak zwykle) głównie oburzone Panie (>35) plus tzw. "białorycerze" - liczący, że za podlizywanie się w komentarzach coś im skapnie od Pań w nagrodę Moje osobiste zdanie: Oczywiście, że żadna kobieta nigdy nie zaakceptuje prawa mężczyzny do szczęśliwego życia z lalką (czy sex-robotem), gdyż jest to po prostu substytut kobiety (substytut sexu). Dlatego właśnie m. in.kobiety nienawidzą prostytutek. Jakie są moje wnioski: 1. Oczywiście na "Grupa Ocalonych" Panie pilnują i będą pilnowały - swojego interesu!! A nie interesu mężczyzn! 2. Dziwi mnie, dlaczego twórca grupy nic z tym nie robi? - ja rozumiem komercja, marketing, itp. ....ale Pan Rafał Olszak reklamuje się jako "Pan psycholog, swój chłop!". Dlaczego zatem pozwolił na narzucenie kobiecego imperatywu w dyskusji na swojej oficjalnej grupie? Zaznaczę tylko, że bardzo lubię słuchać audycji Pana Rafała Olszaka - jedynie pragnę wyrazić swoje zaniepokojenie powyższą kwestią.
 4. Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach znaleźć ładna dziewczynę, która coś sobą reprezentuję. Niestety social media zbierają swoje straszliwe żniwo, w postaci, pustych lal.
 5. No właśnie na sympatii - słaba "jakość" dziewczyn. Większość 30+ i 40+. Te nieliczne atrakcyjne fizycznie są zazwyczaj dzieciate i szukają beta bankomatów Na dodatek dużo kobiet z problemami psychicznymi i wątpliwym poziomie IQ.
 6. Pytanie pół zartem, pół serio : "Czy reprezentacja Francji na ME w piłce nożnej 2019 powinna na nich grać - skoro w podstawowej pierwszej "jedenastce" jest 8 murzynów (kolor skóry: heban) ? " Wg mnie powinni występować na Mistrzostwach Afryki, przecież to jasne, że drużyny takie jak np. Polska mają mniejsze szanse - czysta genetyka, m.in. szybkość ma znaczenie w sporcie. A co Wy sądzicie ?
 7. Moje osobiste preferencje: tatuaże - NIE, kolczyki - w uszach TAK, wszędzie indziej (zwłaszcza w nosie) - NIE, kolorowe włosy - NIE, mini tak krótkie, że widać część pośladków - NIE, jeśli dziewczyna jest tłusta i wylewa jej się tłuszcz - 3x NIE. Niestety dziewczyny, kobiety są tak podatne na opinie społeczeństwa i tzw. "mody", że w zasadzie ze świecą szukać takiej która nie podąża ślepo za tłumem - każda chce się przypodobać wszystkim (zwłaszcza na Instagramie/FB) ;(
 8. Po pierwsze, mam na myśli ogół kobiet, nie wszystkie kobiety. Zastanawiam się jak to jest, że nawet te atrakcyjne kobiety po przekroczeniu pewnego wieku przechodzą metamorfozę w "ropuchę". Tzn. robią się grube, kwadratowe, cycki zwisają itp. Czemu prawie wszystkie to spotyka ? Przecież z naukowego punktu widzenia ich wartość reprodukcyjna drastycznie spada - a zatem nie mogą już czerpać korzyści (ekonomicznych/reprodukcyjnych) ze swej urody.
 9. No to już pierwsza hipoteza jest Hipoteza Safari
 10. Przypominam pytanie z Wątku, jako że (w zasadzie) nikt na nie nie odpowiedział Pytanie jest "Dlaczego tak jest ?" ....a nie : "Czy tak jest - proszę o badania."
 11. Przestań robić imprezy. Jeśli Twoi "przyjaciele" zwrócą na to uwagę, powiedz im o co chodzi, a jeśli nie 'f**k it' .
 12. I tak i nie Tzn. jak sobie wejdziesz na dowolny portal randkowy to zobaczysz, że w zasadzie prawie każda laska trochę ładniejsza od kury (> 5pkt/10) już ma całą listę chorych wymagań. Jakoś żadnej nie przyjdzie do głowy fakt, że takie "listy życzeń" są wysoce niestosowne. Dlatego, tak jak inny kolega wcześniej napisał - sporo czasu minie, żeby ogół kobiet zrozumiał, że trzeba zmienić swoje roszczeniowe, chamskie zachowanie, o ile to kiedykolwiek nastąpi. Reasumując, to że mężczyźni zdają sobie sprawę z głupoty kobiet nie rozwiązuje (jeszcze) problemu
 13. Nie wierzę...ale zgadzam się w tej kwestii z @Libertyn Nie ma co wprowadzać cenzury na forum Bracia - skąd u Was takie inklinacje ?
 14. Sam chciałbym być "utrzymankiem" - najlepiej pięknej, 20letniej multimilionerki Niestety tylko stare się zgłaszają ;(
 15. Szczerze: dla mnie za gruba ta "modelka"........ale są różne gusta - dla niektórych liczą się tylko "duża dupa i duże cycki"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.