Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Macciejj

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Donations

  40.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

28 Świetna

About Macciejj

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Straszyn
 • Interests
  Muzyka , piłka nożna , historia i wiele innych

Recent Profile Visitors

207 profile views
 1. Początkowo miał "sielankę" pani go urabiała dawała przyjemności. Jak już się chłopak zlapał na haczyk to zaczeła podnosić poprzeczkę. Kolega nie miał doświadczenia , nie czytał forum , nie słuchał Marka. Gdyby to robił to dziesięć razy by się zastanowił, zanim by wszedł w telacje z samotną mamusią.
 2. Rzecz gustu. Jeden powie ładne inny , że nie. Ja powiem buty ciekawe i napewno co jest myśle najważniejsze są wygodne.
 3. Ci ludzie nie znają naszego forum dlatego błądzą i dają się urabiać. Młody wiek, hormony i brak naszej wiedzy.
 4. Takich misiów do rządzenia to kobiety chcą , jak już mają dzieciaki albo gdy wyszumiały się za wszystkie czasy. Wsumie coś w tym jest. Znam kilka par gdzie kobieta rządzi, bierze wypłate, steruje facetem i te związki trwają hmm.
 5. Ja mam za miesiąc 38lat i nie czuje tego aby mieć dziecko , aby się żenić. Nigdy tego nie czułem. Sorki prawie nigdy. Raz gdy bylem młodym nieświadomym 20latkiem to coś tam chciałem. Ale wtedy byłem nieuświadomionym głupcem. Nie wiedziałem z czym to się je. Nie wiedziałem , że to jest niekorzystne dla faceta a korzystne dla kobiety. Nie wiedziałem , że ta piękna miłość to tylko iluzja. Po ślubie kobiety już zabezpieczone gnają faceta do roboty , manipulują. Nie wiedziałem , że takie życie nie ma żadnych korzyści dla faceta. Tylko kobiety coś z tego mają. Dziękuje Bogu , że się uchowałem. Oczywiście mam zapytania od dzieciatych kobiet , kiedy się ustatkuje? , kiedy będe miał żonke i dziecko. Tylko, że ja się już ustatkowałem. Mam swoje mieszkanie, mam stabilizacje życiową , mam spokój i mam czas na pasje. Posiadanie żony to nie jest ustatkowanie , to jest uj.b.nie.
 6. Obyś zabardzo nie zszedł na dalszy plan. Obyś mógł jeszcze że tak brzydko powiem "zamoczyć" , bo wiesz po zrobionej robocie seks już nie jest paniom aż tak potrzebny.
 7. Większość facetów chyba to przechodziło. Kobiety chciałyby aby cała energia , uwaga i zasoby kierowane były tylko i wyłacznie na nie. Dlatego próbują odciąć facetów od wszystkiego co nie daje im kobietom zysków. Facet ma być tylko dla nich. Tylko na dluższą metę taki ukierunkowany na nie facet staje się dla nich nudny.
 8. "Co Twoje to je moje , co moje to nie ruszaj" Każda kobieta chciałaby aby pieniądze faceta były pod jej kontrolą a jej pieniądze tylko pod jej. Wspólne konto? Ciekawe czy są takie chętne na wspólne gdy zarabiają więcej niż facet. Ach przepraszam takiej opcji nie ma. Kobiety są w tej kwestii wyrachowane. Facet ma zarabiać podobnie a najlepiej wiecej. Gdy facet zarabia więcej to wtedy bardziej krzyczą o wspólnym koncie. Wiadomo mają wtedy więcej do wydania. Intercyza przedewszystkim. Z jakiej racji facet ma oddawać wszystko na co charował jakiejś cwaniarze , która nic oprócz życia towarzyskiego przez 30 lat nie robiła. Tak to by każdy chciał. Nic nie robić a potem "przytulić" czyjąś kasę.
 9. Może jesteś alergikiem. Ja też tak mam w okresie wczesno wiosennym najpierw czuje to na płucach. Czasem kaszle. Im wiecej trawy kwitnie tym bardziej jestem chory oprócz kaszlenia , kicham , mam katar , przekrwione oczy , świąd skóry. To trwa do około połowy lipca , gdy kończy się pylenie traw. Polecam Alertec lub jego odpowiednik raz dziennie.
 10. Może mają oczekiwania z kosmosu? Wiadomo , że kobiety chcą partnerów co do zamożności równych lub bogatszych. Bardziej przebierają. Bo mogą to robić. Jak już termin przydatności zbliży się do końca to zaniżą oczekiwania i znajdą kogoś.
 11. Dlatego bądz asertywny. Korzystaj jeśli masz na to ochotę a jeśli nie masz to dziękuj za współprace i rób swoje. Ty jesteś najważniejszy i to Ty decydujesz czy chcesz być z kimś czy nie. Kobiety to tylko dodatek do twojego życia , a nie całe twoje życie.
 12. U Słowian to nie przejdzie (wystarczy obejżeć filmiki z bliskich spotkań polaków z ciapatymi). Ciapaty fika to dostaje klapsa na twarz i po problemie. Na zachodzie to żyją głupki. Nic nie robią z tym puki jeszcze można. Potem takie desperackie wyczyny jak ten z Nowej Zelandii.
 13. Mają mieć szacunek do narodów , które chcą zasiedlić i z czasem podbić.
 14. Hmm to co robić? Przyglądać się temu co dzieje się w Niemczech, Szwecji , Francji , Belgii , Anglii. Za chwile będziemy mniejszością u siebie. Zawsze znajdzie się ktoś , kto nie wytrzyma. Niech ciapate , nie czują się za bezpiecznie u nas w domu. Niech wiedzą że i z naszej strony może przyjść zagrożenie. Może nabiorą większego szacunku. Bo puki co to sr.li nam na głowę.
 15. Nie pochwalam tego typu działań , choć uważam , że ten incydent będzie jaśniejszym sygnałem do ciapatych , żeby mieli się na baczności. Że jeszcze nie do końca daliśmy się stłamsić w europie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.