Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Macciejj

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Donations

  90.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

49 Świetna

About Macciejj

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Straszyn
 • Interests
  Muzyka , piłka nożna , historia i wiele innych

Recent Profile Visitors

455 profile views
 1. Od paru lat biorę Paroxetyne. Lek wychwytuje seratonine. Dzięki niemu mniej się zadręczam. Na niektóre rzeczy machnę ręką. Lepiej mi się śpi i nie mam aż takich mocnych stanów lękowych, depresji itd. Lek przypisała mi pani psychiatra. Początki były ciężkie. Wejście w lek trwało około 3 tygodnie, były nudności, przytyłem, zmniejszyło się libido. Po kilku latach pani doktor powiedziała, że mógłbym to odstawić bo lek już jest w organizmie i lepiej nie będzie ale ja biorę, tylko troszkę mniej. Najgorsze są momenty, gdy nie wezmę leku np. dwa dni. Wtedy są dziwne szumy i dreszcze i inne tego typu podobne symptomy. Ale ogólnie jestem zadowolony. Najważniejsze to nie brać nic na własną ręke. Nie odstawiać gwałtownie leku. Z każdego psychotropu trzeba schodzić stopniowo. Należy kontaktować się z lekarzem.
 2. Ku.wa nie kobieta. Zostawiła bo chłop pracuje i zarabia nie tyle ile by pani chciała. Takie są właśnie kobiety. Powołują się na miłość a one nawet nie wiedzą co to oznacza.
 3. Kobieta poto znalazła sobie faceta aby zaoszczedzić swoje pieniążki. Kobiety tylko poto są z facetami. Ja jestem za ròwnym podziałem finansów. Kredytu bym jedak nie kazał spłacać. Oczywiście gdybyście się hajtneli to intercyza. Bo niby jak, że dokładać się nie chciała a w razie rozwodu dostanie połowe.
 4. U mnie to bieda. Odpisze jedna na 100. Oczywiście szukająca dobrego chłopaka, ogarniętego i uczciwego. To już odrazu wiem, że dzieciata szukająca lamusa do dawania na utrzymanie czyjegoś dzieciaka. Mam takie hobby staram sie odgadnąc po zdjęciu czy Kobieta już ma dziecko czy nie. To widać po oczach.
 5. Jak Kobieta da fote to ma obłożenie w setkach. Jak facet to jeśli nie jest symetryczny, wysoki, z duzymi oczami, ładną sylwetką i zarysowanymi koścmi szczękowymi to obłożenie like itd ma w ilości od 0 do 10 sztuk.
 6. Nie myśl o tym za dużo tylko próbój. Ciesz się, że masz nieskalaną. I staraj się bo się wkurwi i ktoś Wam dopomorze w defloracji. Ja bym wieke dał aby być tym pierwszym. Ale już chyba za stary jestem na dziewice. One wolą młodszych. Kiedyś miałem tak jak Ty i spierdoliłem w głowie uraz pozostał.
 7. Ten cały ronantyzm to jest dla beta pantofli. Alfa nic nie musi a ma wszystko. Olej jej gadanie, rób swoje.
 8. Potwierdza się to oczym mówi Marek. Kobiety nie mają honoru. Liczy sie tylko to, aby się zabezpieczyć nawet kosztem kłamstwa. Testy powinny być obowiązkowe. A za kłamstwo kobieta powinna płacić odszkodowanie.
 9. Polecam. Paroxetine. Lekki psychotrop wychwytuje i akumuluje seratonine w organizmie. Po jakimś czasie człowiek staje się mniej zestresowany, spokojniejszy ogólnie jest lepiej. To lek na receptę. Najpierw trzeba przełamać wstyd i pójść do psychiatry. Opowiedzieć o swoich problemach i po sprawie. Lek jest z tych lżejszych więc bez obaw. Oczywiście należy przestrzegać zasad przyjmowania. To nie cukierki. Polecam ten lek lub jego zamienniki, bo sam miałem stany lękowe, stresy, fobie a po nim czuje się lepiej, spokojniejszy, wyluzowany. Nie nakręcam się z byle problemu.
 10. Nie chcę bo nie czuje tego. Zabawa w rodzinę, wieczne problemy, humorki dziewczyny, chaos w życiu, w domu. Kocham dzieci ale to mnie przerasta. Wolę stabilne i spokojne życie.
 11. W wolnym tłumaczeniu. "Nieważne kto płaci, byleby płacił" Bo tylko o to chodzi. Kobieta chce pieniędzy na utrzymanie siebie i dziecka. Bo gdyby ktoś pomylił jej dziecko to już nie byłoby tekstu "nieważne kto spłodził"
 12. Ja mam rower z Decathlona - "Domyos Essential +" jest cichy, ma mocny opór magnetyczny, w rączkach ma czujniki pulsu. Kosztuje 700zł. Proponuję wpaść do Decathlona i sobie poprubować. Ważne żeby miał opór magnetyczny. Aha nie polecam tańszych niż te za 600 - 700zł Aha i jeszcze jedno co do roweru w domu. Powiem Ci, że będziesz na niego patrzał. Nic tak nie motywuje, jak ćwiczenie z innymi na jakiejś siłowni. W domu będziesz sam sobie szukał zajęć, byleby nie ćwiczyć. Na siłowni są inni a i panienki fajne to się człowiek motywuje do pracy. Wiem co mówię mam rower w domu a zaglądam na fitnes np: sieć "Zdrofit" za ok 100zl miesięcznie chodzisz ile chcesz i kiedy chcesz. W cenie sauna i jacuzzi.
 13. Początkowo miał "sielankę" pani go urabiała dawała przyjemności. Jak już się chłopak zlapał na haczyk to zaczeła podnosić poprzeczkę. Kolega nie miał doświadczenia , nie czytał forum , nie słuchał Marka. Gdyby to robił to dziesięć razy by się zastanowił, zanim by wszedł w telacje z samotną mamusią.
 14. Rzecz gustu. Jeden powie ładne inny , że nie. Ja powiem buty ciekawe i napewno co jest myśle najważniejsze są wygodne.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.