Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Macciejj

Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Donations

  90.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Świetna

About Macciejj

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Straszyn
 • Interests
  Muzyka , piłka nożna , historia i wiele innych

Recent Profile Visitors

373 profile views
 1. Kobieta poto znalazła sobie faceta aby zaoszczedzić swoje pieniążki. Kobiety tylko poto są z facetami. Ja jestem za ròwnym podziałem finansów. Kredytu bym jedak nie kazał spłacać. Oczywiście gdybyście się hajtneli to intercyza. Bo niby jak, że dokładać się nie chciała a w razie rozwodu dostanie połowe.
 2. U mnie to bieda. Odpisze jedna na 100. Oczywiście szukająca dobrego chłopaka, ogarniętego i uczciwego. To już odrazu wiem, że dzieciata szukająca lamusa do dawania na utrzymanie czyjegoś dzieciaka. Mam takie hobby staram sie odgadnąc po zdjęciu czy Kobieta już ma dziecko czy nie. To widać po oczach.
 3. Jak Kobieta da fote to ma obłożenie w setkach. Jak facet to jeśli nie jest symetryczny, wysoki, z duzymi oczami, ładną sylwetką i zarysowanymi koścmi szczękowymi to obłożenie like itd ma w ilości od 0 do 10 sztuk.
 4. Nie myśl o tym za dużo tylko próbój. Ciesz się, że masz nieskalaną. I staraj się bo się wkurwi i ktoś Wam dopomorze w defloracji. Ja bym wieke dał aby być tym pierwszym. Ale już chyba za stary jestem na dziewice. One wolą młodszych. Kiedyś miałem tak jak Ty i spierdoliłem w głowie uraz pozostał.
 5. Ten cały ronantyzm to jest dla beta pantofli. Alfa nic nie musi a ma wszystko. Olej jej gadanie, rób swoje.
 6. Potwierdza się to oczym mówi Marek. Kobiety nie mają honoru. Liczy sie tylko to, aby się zabezpieczyć nawet kosztem kłamstwa. Testy powinny być obowiązkowe. A za kłamstwo kobieta powinna płacić odszkodowanie.
 7. Polecam. Paroxetine. Lekki psychotrop wychwytuje i akumuluje seratonine w organizmie. Po jakimś czasie człowiek staje się mniej zestresowany, spokojniejszy ogólnie jest lepiej. To lek na receptę. Najpierw trzeba przełamać wstyd i pójść do psychiatry. Opowiedzieć o swoich problemach i po sprawie. Lek jest z tych lżejszych więc bez obaw. Oczywiście należy przestrzegać zasad przyjmowania. To nie cukierki. Polecam ten lek lub jego zamienniki, bo sam miałem stany lękowe, stresy, fobie a po nim czuje się lepiej, spokojniejszy, wyluzowany. Nie nakręcam się z byle problemu.
 8. Nie chcę bo nie czuje tego. Zabawa w rodzinę, wieczne problemy, humorki dziewczyny, chaos w życiu, w domu. Kocham dzieci ale to mnie przerasta. Wolę stabilne i spokojne życie.
 9. W wolnym tłumaczeniu. "Nieważne kto płaci, byleby płacił" Bo tylko o to chodzi. Kobieta chce pieniędzy na utrzymanie siebie i dziecka. Bo gdyby ktoś pomylił jej dziecko to już nie byłoby tekstu "nieważne kto spłodził"
 10. Ja mam rower z Decathlona - "Domyos Essential +" jest cichy, ma mocny opór magnetyczny, w rączkach ma czujniki pulsu. Kosztuje 700zł. Proponuję wpaść do Decathlona i sobie poprubować. Ważne żeby miał opór magnetyczny. Aha nie polecam tańszych niż te za 600 - 700zł Aha i jeszcze jedno co do roweru w domu. Powiem Ci, że będziesz na niego patrzał. Nic tak nie motywuje, jak ćwiczenie z innymi na jakiejś siłowni. W domu będziesz sam sobie szukał zajęć, byleby nie ćwiczyć. Na siłowni są inni a i panienki fajne to się człowiek motywuje do pracy. Wiem co mówię mam rower w domu a zaglądam na fitnes np: sieć "Zdrofit" za ok 100zl miesięcznie chodzisz ile chcesz i kiedy chcesz. W cenie sauna i jacuzzi.
 11. Początkowo miał "sielankę" pani go urabiała dawała przyjemności. Jak już się chłopak zlapał na haczyk to zaczeła podnosić poprzeczkę. Kolega nie miał doświadczenia , nie czytał forum , nie słuchał Marka. Gdyby to robił to dziesięć razy by się zastanowił, zanim by wszedł w telacje z samotną mamusią.
 12. Rzecz gustu. Jeden powie ładne inny , że nie. Ja powiem buty ciekawe i napewno co jest myśle najważniejsze są wygodne.
 13. Ci ludzie nie znają naszego forum dlatego błądzą i dają się urabiać. Młody wiek, hormony i brak naszej wiedzy.
 14. Takich misiów do rządzenia to kobiety chcą , jak już mają dzieciaki albo gdy wyszumiały się za wszystkie czasy. Wsumie coś w tym jest. Znam kilka par gdzie kobieta rządzi, bierze wypłate, steruje facetem i te związki trwają hmm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.