Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Macciejj

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Donations

  80.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Świetna

About Macciejj

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1981

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Straszyn
 • Interests
  Muzyka , piłka nożna , historia i wiele innych

Recent Profile Visitors

285 profile views
 1. Polecam. Paroxetine. Lekki psychotrop wychwytuje i akumuluje seratonine w organizmie. Po jakimś czasie człowiek staje się mniej zestresowany, spokojniejszy ogólnie jest lepiej. To lek na receptę. Najpierw trzeba przełamać wstyd i pójść do psychiatry. Opowiedzieć o swoich problemach i po sprawie. Lek jest z tych lżejszych więc bez obaw. Oczywiście należy przestrzegać zasad przyjmowania. To nie cukierki. Polecam ten lek lub jego zamienniki, bo sam miałem stany lękowe, stresy, fobie a po nim czuje się lepiej, spokojniejszy, wyluzowany. Nie nakręcam się z byle problemu.
 2. Nie chcę bo nie czuje tego. Zabawa w rodzinę, wieczne problemy, humorki dziewczyny, chaos w życiu, w domu. Kocham dzieci ale to mnie przerasta. Wolę stabilne i spokojne życie.
 3. W wolnym tłumaczeniu. "Nieważne kto płaci, byleby płacił" Bo tylko o to chodzi. Kobieta chce pieniędzy na utrzymanie siebie i dziecka. Bo gdyby ktoś pomylił jej dziecko to już nie byłoby tekstu "nieważne kto spłodził"
 4. Ja mam rower z Decathlona - "Domyos Essential +" jest cichy, ma mocny opór magnetyczny, w rączkach ma czujniki pulsu. Kosztuje 700zł. Proponuję wpaść do Decathlona i sobie poprubować. Ważne żeby miał opór magnetyczny. Aha nie polecam tańszych niż te za 600 - 700zł Aha i jeszcze jedno co do roweru w domu. Powiem Ci, że będziesz na niego patrzał. Nic tak nie motywuje, jak ćwiczenie z innymi na jakiejś siłowni. W domu będziesz sam sobie szukał zajęć, byleby nie ćwiczyć. Na siłowni są inni a i panienki fajne to się człowiek motywuje do pracy. Wiem co mówię mam rower w domu a zaglądam na fitnes np: sieć "Zdrofit" za ok 100zl miesięcznie chodzisz ile chcesz i kiedy chcesz. W cenie sauna i jacuzzi.
 5. Początkowo miał "sielankę" pani go urabiała dawała przyjemności. Jak już się chłopak zlapał na haczyk to zaczeła podnosić poprzeczkę. Kolega nie miał doświadczenia , nie czytał forum , nie słuchał Marka. Gdyby to robił to dziesięć razy by się zastanowił, zanim by wszedł w telacje z samotną mamusią.
 6. Rzecz gustu. Jeden powie ładne inny , że nie. Ja powiem buty ciekawe i napewno co jest myśle najważniejsze są wygodne.
 7. Ci ludzie nie znają naszego forum dlatego błądzą i dają się urabiać. Młody wiek, hormony i brak naszej wiedzy.
 8. Takich misiów do rządzenia to kobiety chcą , jak już mają dzieciaki albo gdy wyszumiały się za wszystkie czasy. Wsumie coś w tym jest. Znam kilka par gdzie kobieta rządzi, bierze wypłate, steruje facetem i te związki trwają hmm.
 9. Ja mam za miesiąc 38lat i nie czuje tego aby mieć dziecko , aby się żenić. Nigdy tego nie czułem. Sorki prawie nigdy. Raz gdy bylem młodym nieświadomym 20latkiem to coś tam chciałem. Ale wtedy byłem nieuświadomionym głupcem. Nie wiedziałem z czym to się je. Nie wiedziałem , że to jest niekorzystne dla faceta a korzystne dla kobiety. Nie wiedziałem , że ta piękna miłość to tylko iluzja. Po ślubie kobiety już zabezpieczone gnają faceta do roboty , manipulują. Nie wiedziałem , że takie życie nie ma żadnych korzyści dla faceta. Tylko kobiety coś z tego mają. Dziękuje Bogu , że się uchowałem. Oczywiście mam zapytania od dzieciatych kobiet , kiedy się ustatkuje? , kiedy będe miał żonke i dziecko. Tylko, że ja się już ustatkowałem. Mam swoje mieszkanie, mam stabilizacje życiową , mam spokój i mam czas na pasje. Posiadanie żony to nie jest ustatkowanie , to jest uj.b.nie.
 10. Obyś zabardzo nie zszedł na dalszy plan. Obyś mógł jeszcze że tak brzydko powiem "zamoczyć" , bo wiesz po zrobionej robocie seks już nie jest paniom aż tak potrzebny.
 11. Większość facetów chyba to przechodziło. Kobiety chciałyby aby cała energia , uwaga i zasoby kierowane były tylko i wyłacznie na nie. Dlatego próbują odciąć facetów od wszystkiego co nie daje im kobietom zysków. Facet ma być tylko dla nich. Tylko na dluższą metę taki ukierunkowany na nie facet staje się dla nich nudny.
 12. "Co Twoje to je moje , co moje to nie ruszaj" Każda kobieta chciałaby aby pieniądze faceta były pod jej kontrolą a jej pieniądze tylko pod jej. Wspólne konto? Ciekawe czy są takie chętne na wspólne gdy zarabiają więcej niż facet. Ach przepraszam takiej opcji nie ma. Kobiety są w tej kwestii wyrachowane. Facet ma zarabiać podobnie a najlepiej wiecej. Gdy facet zarabia więcej to wtedy bardziej krzyczą o wspólnym koncie. Wiadomo mają wtedy więcej do wydania. Intercyza przedewszystkim. Z jakiej racji facet ma oddawać wszystko na co charował jakiejś cwaniarze , która nic oprócz życia towarzyskiego przez 30 lat nie robiła. Tak to by każdy chciał. Nic nie robić a potem "przytulić" czyjąś kasę.
 13. Może jesteś alergikiem. Ja też tak mam w okresie wczesno wiosennym najpierw czuje to na płucach. Czasem kaszle. Im wiecej trawy kwitnie tym bardziej jestem chory oprócz kaszlenia , kicham , mam katar , przekrwione oczy , świąd skóry. To trwa do około połowy lipca , gdy kończy się pylenie traw. Polecam Alertec lub jego odpowiednik raz dziennie.
 14. Może mają oczekiwania z kosmosu? Wiadomo , że kobiety chcą partnerów co do zamożności równych lub bogatszych. Bardziej przebierają. Bo mogą to robić. Jak już termin przydatności zbliży się do końca to zaniżą oczekiwania i znajdą kogoś.
 15. Dlatego bądz asertywny. Korzystaj jeśli masz na to ochotę a jeśli nie masz to dziękuj za współprace i rób swoje. Ty jesteś najważniejszy i to Ty decydujesz czy chcesz być z kimś czy nie. Kobiety to tylko dodatek do twojego życia , a nie całe twoje życie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.